Skocz do zawartości
J-A-J-O

eBay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To to wiem ;) Może inaczej spytam: czy ktoś niepełnoletni tutaj ma konto na allegro/ebayu/swistaku i sobie chwali? :> Wiecie o co mi chodzi ;) Jeśli konta są blokowane i pozniej jakies problemy sa to nie ma sensu rejestrować ;)

1422937[/snapback]

 

Im byc zarejestrowany na allegro B) w wieku 14 tzn. zarejestrowałem sie na mamusię 40 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez (zarejestrowanym na ebay.pl) Ebay wyslal ankiete do wypelnienia? Moze wkoncu cos sie ruszy na tym Ebay'u... Oby...

1427505[/snapback]

Niet jeszcze nic nie dostałem...

 

Ebay zaczyna pracować -> LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Ebay zaczyna pracować -> 1427559[/snapback]

No nareszcie, będzie normalny podział na kategorie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet jeszcze nic nie dostałem...

Byc moze nie dostaniesz, wlasnie bylem ciekaw czy to co napisali - mianowicie ze droga losową wybieraja uzytkownikow to prawda - i chyba tak jest ;)

 

Ankieta nawet dobra,pytali nawet o system PayPal i ogolnie czy sie Ebay podoba,interfejs,zasady kupna i chyba najwazniejsze czy powinna zostac wprowadzona weryfikacja uzytkownikow :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miam od 2 lat konto na allegro a od 2 miesiecy jestem pelnoletni i mi go nie zablokowali!!

 

wiec jest ok

 

nie rozumiem was co wam nie pasi w allegro?? a\dla mnie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy coś nam "pasi" w allegro czy nie, tylko o fakt, że może w końcu pojawi się konkurencja z prawdziwego zdarzenia. Na tym byśmy wszyscy tylko zyskali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliscie o akcji z GOLFem papieża...

Byłym Golfem ofcors.. ;]

1430034[/snapback]

Nooo... W Teleexpressie mówili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie rozwalilo - http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=5769680285

i reszta komentarzy tego łebka - http://www.ebay.pl/fdbkProfile?UserId=tuspam

 

Normalnie samowolka i masakra, czy tam nie ma ludzi do roboty, bo mnie sie wydaje,ze to powstalo, po to by se bylo i juz sie tym nie interesują...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan odnosie serwisu ebay.

Tworzac aukcje nie moge namierzyc opcji odpowiedzialnej za sprzedaz kilku sztuk tego samego przedmiotu na jednej aukcji.

Drugie pytanko: czy wystawiajacy aukcje ponosi jakiekolwiek oplaty tak jak na allegro (prowizja) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wystawić aukcje wieloprzedmiotową trzeba mieć przynajmniej 10 pozytywów (ponoć).

Aha, takie zabezpieczenie przez walkiem na skale masowa. ;]

No spoko, jak wystawie 5 aukcji pod rzad takich samych, to pewnie mi pozamykaja a sprzedawaj 1 przedmiot na tydzien to chyba nieporozumienie.

 

edit

I kup teraz pewnie tez od 10 poz. ? :/

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebay ma tyle aukcji w sumie, co Allegro w jednym z poddziałów :) - nie ma to jat dobre przygotowanie techniczne, i marketing... Widziałem konferencje prasową Ebaya - lepszego człowieka na Polskę, to nie mogli wybrać (ale dyplomy ma świetne)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sie zmienilo ? Pirackie gry jak sprzedawali tak sprzedaja... prawda jest taka, ze do allegro to im brakuje lat swietlnych a i tak go nie dogonia nigdy.

Zmienił się układ na bardziej czytelny, i już można tam coś znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się układ na bardziej czytelny, i już można tam coś znaleźć

No cos na wzro allegro.

Ale i tak bym tam nic nie kupil z obawy przed walem, ktory jest 10x bardziej prawdopodobny niz na allegro. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam i...

 

...niezle walki sa na ebay, widze np. jednego SS z allegro.

Ktory sprzedaje wynalazki typu aparat cyfrowy z 12mp :)

 

Na allegro ma w opisie:

"Dane Techniczne:

MegaPixele - 12 MegaPixeli

CMOS - 3.1"

 

A na ebay juz tylko:

"Dane Techniczne:

MegaPixele - 12 MegaPixeli"

 

Widac ze sprzedawcy (nawet SS z allegro) maja w [gluteus maximus] weryfikacje z ebay - jezeli jakakolwiek tam jest? :D

A co dopiero inni uzytkownicy?

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05.04.2005 - tego dnia najprawdopodobniej rozpocznie działalność polska wersja ebay.com - ebay.pl.

 

Ja jestem z tego faktu ogromnie zadowolony, bo allegro NIENAWIDZĘ, NIETRAWIĘ i nie chce mieć z tymi chamami nic wspólnego. Niestety jest to największa polska strona z aukcjami internetowymi, a na innych typu Świstak jest strasznie małe zainteresowanie i trudno sprzedać towar. Mam nadzieje że ebay.pl to zmieni i allegro.pl nie będzie już je****m monopolistą!

 

Kto z was też pokłąda takie nadzieje w ebay.pl?? Bo ja wprost nie moge się doczekać, aż założe u nich konto...

allegro mnie zaczyna denerwowac użytkownikami :( natomiast martwi mnie ze na ebay ten podział kategori jest nieprzejżysty albo sięnieprzyzwyczaiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić piłkę do FA da brytyjskim eBayu, tylko, że sprzedawca toleruje wpłatę wyłącznie przez PayPal. I tu się pojawia moje pytanie:

Jak za pomocą PayPal mogę wysłać mu pieniądze ?

Czy wystarczy zwykła karta Visa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić piłkę do FA da brytyjskim eBayu, tylko, że sprzedawca toleruje wpłatę wyłącznie przez PayPal. I tu się pojawia moje pytanie:

Jak za pomocą PayPal mogę wysłać mu pieniądze ?

Czy wystarczy zwykła karta Visa ?

 

 

karta płatnicza nie zaplacisz przez PayPal tylko kredytową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...