Skocz do zawartości
PITer

High Voltage Team

Rekomendowane odpowiedzi

Z Radkiem właśnie utworzyliśmy Tweak.pl High Voltage, Performance Team... By do niego przynależeć, należy spełnić następujące warunki:

- procek @ dowolnie, ale tak by przekroczyc 1.9v (ma być wiecej niż 1.9v po prostu) z tym, że

a ) posiadacze chłodzenia powietrznego dopisują sobie 'AC' przy taktowaniu i woltaży procka

b ) posiadacze water coolera piszą 'WC' - i dla nich także dopuszczalne jest napięcie wieksze lub równe 2.1v.

- mem @ dowolnie, ale tak by przekroczyć:

a ) 3.4v dla TCCD

b ) 3.9v dla Winbondów

- członkowie teamu (o ile Ci chcą się w to bawić) dopisują sobie w podpisie pogrubioną, czerwoną czcionką tekst: Tweak.pl High Voltage, Danger & High Performance Team

- Przynależność do Teamu... jest dobrowolna.

- Team zachęca do maksymalizajci wydajności przy zachowaniu bardzo wysokiego poboru mocy - pszyspieszamy nasze liczniki pradu elektrycznego, możlwie naglosniejszego chłodzenia CPU/Chipsetu (np. chlodzenie za pomoca wysoko obrotowej szlifierki kątowej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy jeszcze klub Classic Floppy Disk Drivez Own3rz Club.

Warunkiem będzie posiadanie stacji dyskietek wyprodukowanej w 1995 r. lub wcześniej. Posiadacze stacji 5 i 1/4 z miejsca dostają honorowe złote karty członkowskie.

Nie mogę po prostu :lol: ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli klub dla ludzi lubiacych czasami poczuc smrod palacych sie elementow :]

Ja podziekuje :]

Niby na pamiatki moge dac 5V ale ja wole z nich pokozystac z miesiac albo dwa

 

PS

Co daje przynaleznosc??

Znizki na stacjach statoil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOLROTFL ja nie moge bez obrazy ale wy wszyscy jesteście posrani :lol:

i jeszcze te wyniki 3dmarka w profilu, to takie zastapienie a/s/l ?; ]]]

 

#tweak.pl

<Fajna_laska> hej misiek, chcesz pogadać?

<h4x0r_tweak.pl> ile w 3dm2005?

<Fajna_laska> ???

<h4x0r_tweak.pl> a to spadaj

 

:wink:

 

btw rozwalila mnie ta nazwa High Voltage Danger High Performance Team

ktoś tu chyba ma kompleksy :lol:

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, jeszcze nie załpaliście tego? :wink:

1486844[/snapback]

Czego? Classic Floppy Disk Drivez Own3rz Club?

 

Ja się piszę bardzo chętnie. Mam flopa 5,25" i do tego napęd combo: flop 3,5"+CD-Roman, "wzwiazku szczym" chciałbym z tego miejsca zgłosić moją chęć na objęcie stołka conajmniej wiceprezesa niniejszym. :mrgreen:

Edytowane przez NAZIR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[bzdury by elbios]

Ty za to w sigu nie wymieniłeś chyba tylko koloru skarpetek, w których siedzisz przed kompem... :lol:

 

Jakieś kompleksy? Pieniążków mało, to trza się dowartościować pisząc jakie się ma wentyle w budzie? :huh: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty za to w sigu nie wymieniłeś chyba tylko koloru skarpetek, w których siedzisz przed kompem... :lol:

1486864[/snapback]

w sigu wymienilem duzo rzeczy tylko i wylacznie po to zebym czesciej dostawal pm'y od userow tych samych produktow by wymienic poglady, co zreszta nie dziala bo pm'y dostaje raz na rok :wink:

 

edit: mówisz - masz :wink: :wink: :wink:

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego? Classic Floppy Disk Drivez Own3rz Club?

 

Ja się piszę bardzo chętnie. Mam flopa 5,25" i do tego napęd combo: flop 3,5"+CD-Roman, "wzwiazku szczym" chciałbym z tego miejsca zgłosić moją chęć na objęcie stołka conajmniej wiceprezesa niniejszym.  :mrgreen:

1486857[/snapback]

Nie, pierwszego posta - Poca już wyjaśnił z resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Radkiem właśnie utworzyliśmy Tweak.pl High Voltage, Performance Team... By do niego przynależeć, należy spełnić następujące warunki:

- procek @ dowolnie, ale tak by przekroczyc 1.9v (ma być wiecej niż 1.9v po prostu) z tym, że

a ) posiadacze chłodzenia powietrznego dopisują sobie 'AC' przy taktowaniu i woltaży procka

b ) posiadacze water coolera piszą 'WC' - i dla nich także dopuszczalne jest napięcie wieksze lub równe 2.1v.

- mem @ dowolnie, ale tak by przekroczyć:

a ) 3.4v dla TCCD

b ) 3.9v dla Winbondów

- członkowie teamu (o ile Ci chcą się w to bawić) dopisują sobie w podpisie pogrubioną, czerwoną czcionką tekst: Tweak.pl High Voltage, Danger & High Performance Team

- Przynależność do Teamu... jest dobrowolna.

- Team zachęca do maksymalizajci wydajności przy zachowaniu bardzo wysokiego poboru mocy - pszyspieszamy nasze liczniki pradu elektrycznego, możlwie naglosniejszego chłodzenia CPU/Chipsetu (np. chlodzenie za pomoca wysoko obrotowej szlifierki kątowej)

1485921[/snapback]

Wiec tak :

 

1. Czy Ty i Radek aplikujecie >1.9 V swoim Venice 0.09 ???? :unsure:

 

2. 3.4 V dla TCCD - wszystko super tyle ze niektore TCCD nawet nie chce ruszyc na takim napieciu :? ..

 

3. 3.9 V dla Winbondow- jak wyzej- stare, dobre, klasyczne , legendarne B) BH5/6 to strawia (i czesc nawet z duzym smakiem :lol: ), ale te "nowe" UTT

to juz co niektore tyle nie chca wcinac...szczerze mowiac nie slyszalem jeszcze aby ktos pedzil Twinmosy >3.9V :unsure: :mur: ...max co widzialem to kolo 3.7 V ...a jak jest u Was ??

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...