Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 10 odcinku Dextera (miałem niestety przerwę ;)) i rewelacja tak to się rozkręciło! Najlepszy odcinek jak narazie dla mnie ;]. Wypas serial!.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Świetna scena w tym pokoju całym we krwi :) Później ta rozmowa z Rudym, no i ten strzał z patelki w łeb Paula :D aż było widać jak Dextera po raz pierwszy ponoszą emocje i nie może wytrzymać jego gadki :D

 

OK obejrzałem 12 odcinek 1 serii, czyli całą serie i powiem tylko tyle, że jest to najlepszy serial jaki w życiu oglądałem. Myślałem że po PB i BSG nic mnie nie zaskoczy.... Ale Dexter jest o klase, dwie lepszy!! 12 odcinek mną pozamiatał. Ogólnie cały serial, buduje niesamowite napięcie, które rośnie stopniowo przez każdy odcinek, pierwsze odcinki są 'lekkie' z dobrym humorem, lekką grozą, tajemnicą, gdzie kulminacja tego wszystkiego jest w ostatnich dwóch/trzech odcinkach. No po prostu najlepszy scenariusz (fabuła jest oryginalna i wyśmienita, kładzie na kolanach nie jeden thiller/dramat) i jego realizacje jaką widziałem w serialu. Ponadto gra glównego bohatera jest niesamowita :). Must see it. Mam nadzieję, że jak ktoś miał wątpliwości czy go oglądać, to ja mu je rozwiałem :). Dla mnie coś niesamowitego.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale :lol2: od połowy tego wątku Dexter jest zachwalany , oglądałem uważam ,że jest super , ale jednak z PB nie ma co się równać , prawie prawie , ale jednak PB jest numero uno IMHO. Dexter jest momentami genialny , ale momentami lekko nudny.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

 

PB był kapitalny, ale jeśli mówimy o 1szym sezonie...potem już gorzej, podobnie jak z Lostem...

Dextermnie rozwalił totalnie, łyknąłem całość praktycznie na raz..czekam na drugą serię z niecierpliwością (zwłaszcza, że pierwsze 2 odcinki trzymają nadal ten sam wysoki poziom)...

 

Moje numero uno (podwójne) to i tak Rome&Kompania Braci... co jakiś czas wracam do tego drugiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA powraca niebawem na ekrany zreszta w sieci mozna juz znalezc "zwiastuny" ;)

 

SGA 04x01

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

troche przewidywalny, niemal wpleciona historia robocopa to bylo z gory do odgadniecia zobaczymy jak sie historia dalej potoczy ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? Fajnie bo nikt o tym nie wiedział i wcale nie ma na tej stronie kilku postów o SGA...

 

PB był kapitalny, ale jeśli mówimy o 1szym sezonie...potem już gorzej, podobnie jak z Lostem...

Co do losta to druga połowa trzeciego sezonu byla calkiem niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle pojechali z tym pierwszym odcinkiem.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
3 panów znowu razem, a w tym więzieniu niezłe akcje są

:D Czekam na kolejny :)

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a mi średnio sie podobał, po wcześniejszych zapowiedziach spodziewałem się czegos innego. Będzie taka powrórka z rozryki...? Jedyny plus to to federalne więzienie w Sona.

W E22 ostatniego sezonu trochę poszli na łatwiznę producenci ... kiedy Sara zabiła Kima zamiast uciekać łodzią na której byli oni pobiegli prosto do nacierających policjantów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam również się w miarę podobał. Widok Bellicka był dość mocny. Do tego to uroczę więzienie. Michael ma teraz nowe zadanie od którego zależy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
życie Sary i LJ'a
Jak i nowych "przyjaciół" co mu w tym pomogą. Nie ma tak naciąganych scen jak w 2 czy 1 sezonie i to mnie cieszy. Z Mahone też była niezła akcja. Jak dla mnie 7/10 na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli generalnie zapetlili serial, michael znow sie znalazl w punkcie wyjscia czyli w pace :D znow bedzie probowal uciec i moze w 5 sezonie znow trafi do wiezienia, albo nie, trafi tam Lincoln zeby nie bylo NUDNO :lol: nie no smieje sie oczywiscie, troche mnie wkurzylo to rozciagniecie serialu na nastepny sezon. producenci wyczuli kapuche z serialu to szybko go nie porzuca chodzby mieli wprowadzic do fabuly dziadka/ciotke Michaela. Ale serial i tak bede ogladal

hehe :lol2: no to przez pol sezonu bedziemy ogladac ucieczke z wiezienia... co do odcinka to mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak już cytujemy samych siebie :)

IMO Generał ma w SONA kogoś, kto musi wyjść a nie mają tam władzy i chcą żeby Micheal uciekł razem z tą ważną dla nich osobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puma - masz nosa ;p...też się mniej więcej tego spodziewałem ;p

Swoją drogą to Michaś by mógł kubraczek ściągnąć...może by mu się respect zwiększył wśród braci więziennej :]

 

w następnym tygodniu startuje Heroes ( :) ), za 2 Supernatural...dobrze jest :]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie mieszane uczucia do PB niby to "fajne" ale jakos takie ... sam nie wiem moze po 2 sezonie sie zawiodlem a co do hereos, dexter, SGA, supernatural he he he no oby fajne bylo

~ linoge skad masz takie info o SGA przeca dopiero na czasie ma leciec?

patrzac na hataku to tam jest juz 2 odcinek

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie (hehe, ale refleks :lol:) zauważyłem że "dostępne" są już pierwsze dwa odcinki....ale:

"However there is no sound effect and you can hear small things from the director."

 

E tam, poczekam jeszcze ten tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie (hehe, ale refleks :lol:) zauważyłem że "dostępne" są już pierwsze dwa odcinki....ale:

"However there is no sound effect and you can hear small things from the director."

 

E tam, poczekam jeszcze ten tydzień.

Hehe no dokladnie nie polecam ich. Smieszna sa motywy kiedy ma cos wybuchnac ktos na planie krzyczy boooooommmmmmm :D Warto obejrzec to po obejrzeniu pelnego odcinka. Naprawde, mozna poczuc sie jak na planie :)

 

Co do PB, pierwszy odcinek jak narazie niezly.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Widoc Bellicka bezcenny, no i T-Bag nowa "dziewczynka" wodza...haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ linoge skad masz takie info o SGA przeca dopiero na czasie ma leciec?

patrzac na hataku to tam jest juz 2 odcinek

Jak wyzej.

2 pokazowe odcinki, które nawet nie sa do konca zmontowane tak jak powinny. Nie warto sciagac. Lepiej poczekac.

 

 

edit

 

4400.

 

Ostatni odcinek calkiem niezly. Tylko teraz znowu prawie rok przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to takie sredniawe jest, chodzi mi o nowy odcinek Prison Breaka.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

OMFG widok Bellicka mnie zmiazdzyl, tylko krzyz na plecy mu dac i by wygladal jak Jezus :lol:. Ogólnie całość suxuje, nudzi mnie juz ten serial. A końcówka 1 odcinka przewidywalna, tak samo jak to że np. michael ma wyciagnac tego ziomusia z sony. Smieszne to wiezienie swoja drogą....

 

Nie oglądam dalej, szkoda czasu, jak dla mnie serial wypalił się po pierwszym i drugim sezonie, dalej beda wymyslac cuda nie widy, nie jara mnie to jakoś, jak ktoś chce to niech ogląda ale z oryginalnego serialu PB stało się zwykłą sieczką dla amerykańców.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to takie sredniawe jest, chodzi mi o nowy odcinek Prison Breaka.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

OMFG widok Bellicka mnie zmiazdzyl, tylko krzyz na plecy mu dac i by wygladal jak Jezus :lol:. Ogólnie całość suxuje, nudzi mnie juz ten serial. A końcówka 1 odcinka przewidywalna, tak samo jak to że np. michael ma wyciagnac tego ziomusia z sony. Smieszne to wiezienie swoja drogą....

 

Nie oglądam dalej, szkoda czasu, jak dla mnie serial wypalił się po pierwszym i drugim sezonie, dalej beda wymyslac cuda nie widy, nie jara mnie to jakoś, jak ktoś chce to niech ogląda ale z oryginalnego serialu PB stało się zwykłą sieczką dla amerykańców.

Smieszne to więzenie? pod jakim względem?

sieczką dla amerykańców? chodzi własnie o to że serial się nie zmienił, prodecenci zapowiadali że akcja będzie zupełnie inna niż w pierwszych 2 sezonach, a tutaj szykuje się powtórka.

Ale komu się nie podoba niech nie ogląda i z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...