Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

A ogląda ktoś Californication? Jak na razie 3 odcinki za mną i jest świetnie. Dawid Duchovny choć gra kogoś zupełnie innego niż w X-File'sach sprawdza się IMO doskonale w nowej roli. Polecam, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIech ktos napisze jak tam sezon 4 serialu The 4400 bo zupelnie o nim zapomnialem i zakonczylem na 3-m.Poczatek chyba nie byl najlepszy.

Scigają, uciekaja, czytają ksiązki, zajmują miasta, przywołują zmarłych, maleją/rosną, traca zdolnosci/odzyskuja, przejmują ciała...

 

To by było tak w skrócie co się dzialo do tej pory :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam kończę oglądać 3 sezon Desperate Housewives i musze powiedzieć, że okropnie się mi spodobał :D

Mnie też się spodobał strasznie, bo gdy się nudziłem oglądałem podczas wakacji na Polsacie. Teraz jestem na 10 odcinku 1 serii (obym nadrobił szybko). IMO to serial lepszy od Losta i PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

? To całkiem inne seriale i porównywanie ich do siebie jest głupstwem. Gotowe na Wszystko - dla relaksu dobre, jednak nie mogę 3 sezonu dokończyć bo jednak jakby nie patrzeć ciągle to samo mamy, tyle że podane w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Supernatural , na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale teraz po zobaczeniu 7 odcinków mnie wciągneło. Serial jest dobry sporo śmiesznych txtów, i na plus jest to że po każdy odcinek końcu dany wątek . Dzięki temu można sobie oglądać kiedy się ma ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na tvp2 obejrzałem sobie House M.D. i nawet podeszło.

Zapowiada się zdecydowanie lepiej od reszty szpitalnych braci (hehe, pamiętam jak się kiedyś oglądało ostry dyżur...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciągnąłem się w Dextera :) Świetna kreacja głównego bohatera i gra aktorska tego Pana :P. Kończę sezon 1 ;) Polecam.

Ja w Dextera się tak wciągnąłem że oglądnąłem praktycznie wszystkie odcinki od macha. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki 2 sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Polecam kazdemu " The Shield". U nas nazywa sie to ponoc "Swiat glin". Lepsze niz pozniejszcze czesci drugiego sezonu Prision Breaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...