Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

TVD

 

 

Ano, jednak zastanawia mnie czy bardziej potrzebuja tego kamienia czy Taylera. Oraz mam nadzieje że Deamon wygra z samym soba i zostanie zły. I na koniec odcinka tajemnicze spotkanie w grobowcu.

 

 

Skins ciekawy odcinek 2 z ta muzyka :D Spodobała mi się ta 3 generacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus (odcinek 3) - lekkie zwolnienie imho, ale końcówka zapowiada, że dopiero będzie się działo :)

 

Californication 4x05 - tu też się zapowiada niezły cyrk, Runkle i jego problemy :lol:

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Tvn to telewizja dla dziadków, która puszcza crap w postaci tasiemców i relityshow. A seriali godne obejrzenia o porze dla nocnych marków. Później płacze i narzeka na brak oglądalności. Nie wspominając o kombinacji z odcinkami, eh z resztą szkoda pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cali jak zwykle w dobrej formie.

episodes to niestety sredni serial. dla matta ogladne do konca pierwszy sezon, ale serial niepowala.

vampire diaries nadgonilem wszystkie odcinki i musze przyznac, ze to na prawde dobry serial. moze momentami jest za duzo "high school teenage love drama", ale akcja, mitologia, bohaterzy i historia mystic falls sa ciekawe. moze nie jest w moim top 5, ale na pewno godny polecenia serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już był opisywany serial: The Event

Coś jak Dexter trzyma w napięciu do ostatniej chwili aby coś się stało i akcja zmienia się o 180 stopni.

Ogólnie jakiś zwykły gość walczy z całą machina "zła"(dobrze wyekwipowani i opłacani porywacze) no i daje rade, próbując uratować swoja dziewczynę(swoją drogą bardzo podobna do Deb).

Plus intryga rządowa w tle o prawie pozaziemskim pochodzeniu... pewnie Fox Molder maczał w tym palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skins 5x1/2 - wow nawet nie wiedziałem, że emitują już 5 sezon także spóźniony bo spóźniony ale zacząłem oglądać. Niestety ciężko mi w 100% powiedzieć czy wersja brytyjska jest tak dobra czy amerykańska tak tępa ale przychylę się ku temu drugiemu. 2 odcinki oglądało się przyjemnie, postaci z krwi i kości (ręce do góry kto uważa, że w usa wprowadzono by taką postać jak franky?) i oczywiście wszechobecne bluzgi, których w ver. @mtv brak wszakże amerykańskie dzieciaki to pełna kultura i o język dbają jak nikt inny na świecie. Póki co jestem na tak, fuck mtv :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś w końcu Outcasts? Serial dosyć szumnie zapowiadany, a do tej pory dosyć cicho o nim.

Nawet w hd się nie pojawił, co jest lekko mówiąc podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość seriali o których tu piszecie jest dobra, zwłaszcza produkcje amerykańskie z ostatnich kilku lat i oczywiście seriale HBO ;) Obecnie oczekuję na serialową "Grę o tron" na podstawie powieści G. Martina. Zapowiada się świetnie, a producenci zapewniają że żaden fanboy fantastyki się nie zawiedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś w końcu Outcasts? Serial dosyć szumnie zapowiadany, a do tej pory dosyć cicho o nim.

Nawet w hd się nie pojawił, co jest lekko mówiąc podejrzane.

 

Spróbowałem na razie pierwszy odcinek, ale jak dla mnie szału nie ma. Oglądając, kilka razy myślałem, że zasnę. Dopiero pod koniec coś zaczęło się dziać i zapowiedź następnego mnie zaciekawiła. Jeśli to ma być 6 odcinkowy mini serial to wypadałoby, żeby akcja się jakoś rozwijała, bo jak będzie tak jak w Walking Dead to będzie smutno. No i zależy czy ktoś lubi angielski akcent.

 

Zobaczymy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem fanem seriali, obejrzałem już masę produkcji. Ostatnio oglądałem Breaking Bad, naprawdę fajny i zaskakujący. Dziś przymierzam się do rozpoczęcia oglądania Skins UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacus - a myślałem, że w Rome były wypasione imprezy :P. Kolejny mocny odcinek, zakończenie (5,6) będzie mocarne coś czuję :)

Californication - Eddie jest zdrowo nawiedzony :D Dobry odcinek, choć epizodu z małpą nie pobije ;)

 

Już myślałem, że pani prawnik będzie zwlekać do następnego odcinka :D

 

Numb3rs - kończę 3 sezon, mimo schematyczności strasznie..sympatyczny, więc na niedociągnięcia przymykam oko i wsysam dalej ;)

 

Oglądał ktoś House of Saddam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku sezonu można było przeczytać, że następny jest pewnikiem. Teraz, kiedy oglądalność spada z odcinka na odcinek, FOX podobno poważnie rozważa kontynuację. Widać wyraźnie, że scenarzyści nie angażują się w nic, co wymagałoby rozciągnięcia w czasie bo i przyszłość niepewna. W końcu jeżeli oglądalność spada z 17-20mln do 9-12mln to znaczy, że coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio ogladanych, goraco polecam Misfits, nie moge sie doczekac kontynuacji, Pitbull (PL) 1 sezon najlepszy, ale z przyjemnoscia ogladalo sie wszystkie 3, The Event, dopiero 3 odcinek, ale jak narazie nie porywa jakos spejalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesley-Ann Brandt To Leave Starz’s ‘Spartacus’, Role Of Naevia Will Be Reacst – Deadline.com

Spartacus will not be the only recast role on the second season of Starz's flagship series Spartacus: Blood and Sand. I hear Lesley-Ann Brandt, who played Naevia, body slave to Lucretia (Lucy Lawless) and lover of Crixus (Manu Bennett) on the first season of the show and in the prequel, Spartacus: Gods of the Arena, has decided not to renew her contract and won't return for season 2. She just started a recurring role on CSI: NY and opted to also pursue broadcast pilots, which are currently casting. The part of Naevia, a fan favorite, will now be recast. Starz is known as being less restrictive in its actors contracts, which allowed Jane Lynch to leave Party Down when she was cast in Fox's Glee. Season 2 of Spartacus: Blood and Sand will also introduce Liam McIntyre as the new Spartacus. He replaced ailing original star Andy Whitfield. Production on the second season of the sward-and-sandal drama is slated to begin shortly.

Ze starej obsady prawie nikogo nie będzie (z ważniejszych osób Doctore i Crixos) -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...