Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Zaintrygowały mnie te The Shield i The Unit, zapowiada się na dobre klimaty, dzięki :)

 

Jeśli chodzi o Sopranos to uprzedzam, że pierwsze kilka odcinków aż tak nie wsysa, natomiast biorąc pod uwagę całokształt to serial jest dla mnie wybitny, z IMO najlepszym serialowym zakończeniem w historii. Takie produkcje jak Lost albo Prison Break też miały wielki potencjał, żeby przejść w chwale do historii, niestety przeciąganie na siłę i marne zakończenia wszystko popsuły.

 

RODZINA SOPRANO BOX 28 DVD - PROMOCJA KRK (1487156800) - Aukcje internetowe Allegro Tutaj rozwiązanie formatu 4:3 w pierwszym sezonie ;) Od dwana już na tego BOXa poluje...

 

EDIT:

 

@aerial Najzabawniejszą postacią był Uncle Junior Soprano i te wszystkie jego urojenia :)

 

Mała dawka Juniora:

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś dodać od siebie do tej listy jakiś must-see?

 

Zaliczone, bądź takie które staram się w miarę możliwości oglądać na bieżąco: The Sopranos, Prison Break, Lost, Dexter, Heroes, Breaking Bad, Generation Kill, Boardwalk Empire, Weeds, Californication, How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Skins, Misfits. Z polskich produkcji: Pitbull, Ekipa, Ekstradycja, 39 i pół, Londyńczycy.

 

Za niekwestionowany nr 1 uważam The Sopranos, dla mnie lepszy serial już raczej nie powstanie. Z polskich natomiast Pitbull zasługuje na szczególną pochwałę.

 

Z różnych względów (nie chcę po kolei teraz wymieniać) wykluczam takie tytuły jak: Dr House, Chuck, Desperate Housewives, Jericho, Six Feet Under, 24, seria CSI.

 

Na oku mam obecnie: The Wire i Sons of Anarchy.

 

Supernatural (1 sezon dosc slaby, im dalej tym lepiej), Moonlight, Scrubs, Rome, Nip/Tuck, mentalist, lie to me, V, fringe, Oz, Damages, Leverage, Hustle, Burn notice, Spartacus, The shield, Sons of anarchy, Vampire diaries, battlestar galactica, stargate.

 

Z polskich: oficer, sfora.

 

Rozne rodziaje, wszystkie bardzo dobre, cos na pewno wybierzesz.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskaliber - całe 24 jest dostępne w sieci w dobrej jakości, nie trzeba ściągać ;) Płetwa sprawiedliwości zabrania chyba linkowania więc jakbyś nie znalazł daj znać.

Btw co do 24 - imho tak do ~5 sezonu trzyma poziom, później leci w dół, zwłaszcza 7 mi się strasznie ciężko oglądało...

 

Oglądał ktoś zakończenie Californication ? Pisanie pracy mnie pochłania obecnie, ciężko nawet te pół godziny znaleźć :|

Do obiadu ostatnio nonstop Family Guy (oglądam od początku, na połowie 8 sezonu wiszę obecnie) - czemu ja go wcześniej olewałem ? Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskaliber - całe 24 jest dostępne w sieci w dobrej jakości, nie trzeba ściągać ;) Płetwa sprawiedliwości zabrania chyba linkowania więc jakbyś nie znalazł daj znać.

 

Wolę ściągnąć i mieć spokój, jak chcę to sobie włączam, bo z buforowaniem to u mnie różnie bywa. Zresztą pewnie większość starych sezonów w sieci jest dostępna z lektorem, którego osobiście nie toleruję w jakiejkolwiek postaci. Już mnie Rikki poratował, zobaczymy jutro co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu koniec tego sezonu Californication. Po tym sezonie skutecznie znienawidziłem Hanka.

Po pierwszym sezonie zjazd po równi pochyłej :(

Gdzie można znaleźć jakieś wiarygodne dane o oglądalności seriali? Bo według wiki Cali w 4tym sezonie zbierało około 0.6M na odcinek, co chyba jest żenującym wynikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu koniec tego sezonu Californication. Po tym sezonie skutecznie znienawidziłem Hanka. Po pierwszym sezonie zjazd po równi pochyłej :(Gdzie można znaleźć jakieś wiarygodne dane o oglądalności seriali? Bo według wiki Cali w 4tym sezonie zbierało około 0.6M na odcinek, co chyba jest żenującym wynikiem...

 

Jak dla mnie cali trzyma przez wszsytkie sezony rownie wysoki poziom ;) ostatni odcinek byl bardzo fajny. Nie rozumiem po co ogladac 4 sezony serialu zeby stwierdzic ze od poczatku drugiego zjezdzal po rowni pochylej :) czy to nie tracenie czasu z premedytacja? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 odcinki 24 i stwierdzam, że jest w tym serialu potencjał. Po 3 odcinkach nie da się wiele powiedzieć, ale jestem dobrej myśli.

 

Tymczasem kończę oglądać ostatni sezon Two and a Half Men. Moje narzekanie na brak wyrazistości postaci było bezpodstawne. Po prostu trzeba obejrzeć naprawdę dużo odcinków żeby się wczuć. Przynajmniej ja gdzieś dopiero na 3 sezonie zacząłem czerpać pełną przyjemność z oglądania tego serialu. Szkoda, że już koniec, bo nawet jak znajdą zastępstwo za aktora, który grał Charliego to już na pewno nie będzie to samo. Powinni nawet w ten sposób nie kombinować i skończyć serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Cleveland Show imho lepszy od family guy

 

Oho, FG to już w sumie klasyka, CS próbowałem oglądać bo lubię "tego typu bajeczki" ale w ogóle mi nie podchodzi. Może niedługo spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie oglądam pierwszy sezon Chuck'a i powiem, że jest dość zabawny. Momentami nieprzewidywalny, ale z drugiej strony również troszkę naciągany. Ogólnie bardzo przyjemnie się ogląda. No i serial ogólnie na czasie. W sumie to tak jakbym oglądał swoich znajomych grających w COD 4 czy przy melanżowych spotkaniach w weekend. Tyle że żaden z nich nie jest agentem CIA. Chociaż... :) A tak na poważnie to zdecydowanie polecam, Przynajmniej pierwszy sezon, bo nie wiem jak będzie dalej.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie oglądam pierwszy sezon Chuck'a i powiem, że jest dość zabawny. Momentami nieprzewidywalny, ale z drugiej strony również troszkę naciągany. Ogólnie bardzo przyjemnie się ogląda. No i serial ogólnie na czasie. W sumie to tak jakbym oglądał swoich znajomych grających w COD 4 czy przy melanżowych spotkaniach w weekend. Tyle że żaden z nich nie jest agentem CIA. Chociaż... :) A tak na poważnie to zdecydowanie polecam, Przynajmniej pierwszy sezon, bo nie wiem jak będzie dalej.

 

Próbowałem kiedyś oglądać a jako, że się nie rozdrabniam i potrafię wchłonąć 10 odcinków za jednym razem bardzo szybko doszedłem do 3 sezonu i porzuciłem serial. Miałem już dość iście telenowelowych "kocham Cię chuck!" odcinek później "nie kocham Cię", 4 odcinki później "jednak Cię kocham" i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskaliber Aż z ciekawości sobie sprawdziłem, faktycznie haha :lol:

 

@borozu +1.

 

Minął tydzień i jestem po pierwszym sezonie The Shield (13 odcinków). Przyjemnie się ogląda, wyraziste postacie, świetna gra głównego bohatera Vica. Scenarzyści nie raczą naciąganymi scenami, za to duży plus ode mnie. Wplecione kilka zabawnych wątków jak np. awaria kibla na posterunku :wink: Co prawda 10, czy nawet 9 to nie jest, ale widać, że serial stoi na wysokim poziomie, zobaczymy jak się dalej rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś oglądać a jako, że się nie rozdrabniam i potrafię wchłonąć 10 odcinków za jednym razem bardzo szybko doszedłem do 3 sezonu i porzuciłem serial. Miałem już dość iście telenowelowych "kocham Cię chuck!" odcinek później "nie kocham Cię", 4 odcinki później "jednak Cię kocham" i tak w kółko.

 

E tam, cały serial jak i to trzeba traktować z przymrużeniem oka. Ogólnie rzecz biorąc moim zdaniem serial to mistrzostwo, a warto go oglądać chociażby dla humoru sytuacyjnego w wykonaniu takich postaci jak Morgan, Jeff, Lester i całe Buy More czy nawet Casey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądając 24 byłem świadkiem największego błędu jaki kiedykolwiek widziałem w serialu/filmie. S01E08 w mojej wersji 12:38-12:43, co to ma być? Kamerzysta wszedł w kadr :lol:

 

Ty, kurde nie zauważyłem tego wcześniej a faktycznie jest koleś jakby z aparatem albo małą kamerą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cali trzyma przez wszsytkie sezony rownie wysoki poziom ;) ostatni odcinek byl bardzo fajny. Nie rozumiem po co ogladac 4 sezony serialu zeby stwierdzic ze od poczatku drugiego zjezdzal po rowni pochylej :) czy to nie tracenie czasu z premedytacja? :lol:

 

Dobre pytanie :D

Widzisz, ja nie jestem typem serialowca i poza Cali, Family Guy, How I met praktycznie NIC nie oglądam. A, że urzekła mnie postać Hanka w pierwszym sezonie, to tak oglądam sezon po sezonie czekając na koniec :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos jakis bardzo dobry serial s-f zwiazany z kosmosem, pod moje gusta?

Podobaly mi sie: Batllestar galactica, Stargate wszystkie czesci, Firefly, Space: Above and Beyond

Nie podobaly mi sie: Babylon 5 (ponoc po 1 sezonie sie rozkreci, ja nie wytrzymalem nawet 1 odcinka niestety), Farscape (zapowiadal sie niezle, ale te potworki mnie odrzucaja), raczej odrzucaja mnie Star Treki (juz same ich stroje mnie irytuja) choc nie probowalem jeszcze zadnej serii ani odcinka, na pewno nie chce niczego w stylu Star Wars z Chubackami i innymi wynalazkami.

Im nowszy serial tym raczej lepiej jak dla mnie, nie chce raczej tez nic sprzed lat 90.

 

Przegladajac temat i inne strony wstepnie dalbym szanse: Andromedzie i Earth 2 - dobre one? szczegolnie pod moj gust?

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos jakis bardzo dobry serial s-f zwiazany z kosmosem, pod moje gusta?

Podobaly mi sie: Batllestar galactica, Stargate wszystkie czesci, Firefly, Space: Above and Beyond

Nie podobaly mi sie: Babylon 5 (ponoc po 1 sezonie sie rozkreci, ja nie wytrzymalem nawet 1 odcinka niestety), Farscape (zapowiadal sie niezle, ale te potworki mnie odrzucaja), raczej odrzucaja mnie Star Treki (juz same ich stroje mnie irytuja) choc nie probowalem jeszcze zadnej serii ani odcinka, na pewno nie chce niczego w stylu Star Wars z Chubackami i innymi wynalazkami.

Im nowszy serial tym raczej lepiej jak dla mnie, nie chce raczej tez nic sprzed lat 90.

 

Przegladajac temat i inne strony wstepnie dalbym szanse: Andromedzie i Earth 2 - dobre one? szczegolnie pod moj gust?

 

Skoro najlepsze tytuły nie pasują to ciężko Ci będzie dogodzić.

Dr Who moim zdaniem żenada straszna. Może "Ziemia Ostatnie Starcie" z tym że serial też się rozkręcał więc naprawdę nieźle jest od ok drugiego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Event fajny bo oglądam na bieżąco ale z kosmosem to on niewiele ma wspólnego, chyba że brać pod uwagę to że raz na jakiś czas coś wspomną o kosmitach i takie tam szmery bajery.

To już bardziej Pionerr One, więcej w nim kosmosu "jest" jako takiego. Tylko że na razie 2 odcinki wyszły :P

 

A o kosmosie dużo i w przestrzeni kosmicznej to Defying Gravity tylko że to specyficzne kino że tak powiem.

Zresztą może i trochę podobny jak BSG gdzie gadają o ciach!łach, trochę o dup... Marynie i od czasu do czasu jakaś bitewka ze złymi Cylonami.

 

Caprica w końcu to historia w której pokazują jak doszło do wojny z Cylonami ale tam kosmosu też malutko oj malutko.

 

Eearth 2 zobacz sobie 1-2 odcinki, nie więcej musisz bo na początku to dużo akcji i kosmos, statki później już mniej i się zmienia punkt widzenia na Szkołę Przetrwania rodem z Bear Grillem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...