Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Outcasta ogladam i powiem że nie jest źle trochę zaczyna się dziać dziwnie :rolleyes: boje się że zaczną przeginać...

 

pozwole sobie polecić brytyjski serial - coś w stylu bastionu S.Kinga...

http://www.imdb.com/title/tt1258189/

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że na bieżąco jestem z jakimiś 10-15 serialami lecz ciągle mi mało zacząłem oglądać Criminal Minds. Po pierwszych pięciu odcinkach stwierdzam, że to świetny pożeracz czasu więc dołączam do mojej "serialoteki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego nowego prequela Spartacusa, przyszła kolej na normalny sezon pierwszy, i muszę powiedzieć że znacznie bardziej przypadł mi do gustu. Pomijając kilka irytujących rzeczy (o których wspomniałem w odniesieniu do prequela), serial wart zobaczenia, szczególnie jeżeli ktoś lubi te klimaty (Rzym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Criminal Minds a jeśli chodzi o spinoffa to ja podziękuję, nuda nuda i jaszcze raz nuda. Lepsze jest już The Chicago Code i jarek Łysoki :D

 

6 sezonów podstawowej wersji mi wystarczy a i tak nie wiedzieć czemu mam uczulenie na spinoffy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że na bieżąco jestem z jakimiś 10-15 serialami lecz ciągle mi mało zacząłem oglądać Criminal Minds. Po pierwszych pięciu odcinkach stwierdzam, że to świetny pożeracz czasu więc dołączam do mojej "serialoteki" ;)

 

+1 tylko, ze ja wlasnie zaczalem 5 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Oglądacie The Event? W ostatnim odcinku wyjaśnili Czarnobyl. ;)

 

Moze się okaze ze test portalu zrobią na Japonii ;) Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dwóch sezonach i na razie mam przerwę z powodu braku czasu. Myślałem, że dwójeczka będzie słabsza ale rozkręciła się świetnie i była w stanie dotrzymać kroku poprzedniemu sezonowi. Zdecydowanie polecam tym, którzy, podobnie jak ja, nie mieli okazji do tej pory zapoznać się z pozycją.

 

I wreszcie rozumiem, dlaczego mówiono o 24, że to prekursor seriali nowej generacji. Koncepcja i wykonanie nawet dziś robi wrażenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja po roku czasu jeszcze raz obejrzałem sobie wszystkie odcinki.

 

 

Kurde jestem chory i nie mam co ogladac, praktycznie wszystko co warte juz ogladalem.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś oglądał-ogląda deadliest catch produkcji discovery (leci na discovery jako najniebezpieczniejszy zawód świata) http://www.imdb.com/title/tt0446809/ polecam , fantastyczny dokument o rybakach łowiących kraby na morzy beringa, świetnie się ogląda. Obecnie trwa 7 sezon , więc jest sporo do oglądania . W sieci można znaleźć wszystkie sezony po angielsku.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś dodać od siebie do tej listy jakiś must-see?

 

Zaliczone, bądź takie które staram się w miarę możliwości oglądać na bieżąco: The Sopranos, Prison Break, Lost, Dexter, Heroes, Breaking Bad, Generation Kill, Boardwalk Empire, Weeds, Californication, How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Skins, Misfits. Z polskich produkcji: Pitbull, Ekipa, Ekstradycja, 39 i pół, Londyńczycy.

 

Za niekwestionowany nr 1 uważam The Sopranos, dla mnie lepszy serial już raczej nie powstanie. Z polskich natomiast Pitbull zasługuje na szczególną pochwałę.

 

Z różnych względów (nie chcę po kolei teraz wymieniać) wykluczam takie tytuły jak: Dr House, Chuck, Desperate Housewives, Jericho, Six Feet Under, 24, seria CSI.

 

Na oku mam obecnie: The Wire i Sons of Anarchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Shield IMHO > The Wire

 

 

Ale oba bardzo dobre.

 

 

Hmm, tak zachwalacie sopranos a ja jeszcze nie ogladalem, musze sprobowac.

 

 

Razi tylko wersja 4:3.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...