Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Juz zacieram raczki.Czekam na czwartek z niecierpliwoscia :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
w odcinku 2x14 licznik ma dojsc do 0 a w 2x15 mamy sie dowiedziec,dlaczego Claire nic nie pamietala jak ją porwal Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe szkoda ze ABC nie puszcza po 2 odcinki bo juz bym sie dowiedzial i w 2x15 o co chodzilo ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A zegara jak sie domyslam nie przypilnuje Sawyer bo ktoz by inny z tych co pilnuja komputera moglby do tego dopuscic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tak wiec do konca nie wiadomo,co jest jak licznik dochodzi do 0.

Licznik

wskazał 0... dało się słyszeć jakby pracę maszyny i zamiast cyferek zaczeły się pojawiać egipskie hieroglify... Locke troszke na nie popatrzył i w końcu wpisał kod... ale żadne drzwi nie opadły... nic tak na dobrą sprawę się nie stało... a o hieroglifach oczywiście nikt poza Lockiem nic nie wie

 

Teraz znow czekam strasznie z niecierpliwoscia na odcin 2x15 (39),ktory wychodzi najprawdopodobniej dopiero 1 marzec. :huh: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem spoiler'a bo jeszcze nie ogladalem....z tego co pamietam wydaje mi, ze na stronie ABC bylo napisane, ze nastepny odcinek jest za tydzien, a pozniej sa dopiero 3 tygodnie przerwy....

 

...pozniej to sprawdze dokladnie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie czytalem spoiler'a bo jeszcze nie ogladalem....z tego co pamietam wydaje mi, ze na stronie ABC bylo napisane, ze nastepny odcinek jest za tydzien, a pozniej sa dopiero 3 tygodnie przerwy....

 

...pozniej to sprawdze dokladnie .....

Ja tez nie ogladalem,ale spoiler przeczytalem (dlatego jest zacytowalem wypowiedz jednej osoby z forum gwrota w spojlerku) ale jestem zbyt duzym fanem serialu zeby nie przeczytac spojlera - ciezko wy3mac :) i tak jak napisalem,nie moge sie doczekac odcinka 2x15 a takze tego o czym zapomnialem wspomniec wczesniej :) Niestety,jestem w pracy i najszybciej obejrze odcinek o 17.30 :( Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe Hydro2 wiem o czym mówisz bo sam nie wytrzymałem i przeczytałem :lol: , ja obejrze dopiero wieczorem, więc wtedy wymienimy się opiniami na temat ostatniego epizodu...sprawdze też dokladnie te daty emisji....pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

1.Nie wiecie z kąd można ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Simpsons

2.Weście się schowajcie jak można oglądać Bulionerów czy Dragon Ball Z lub Plebanie albo Klan, Moda na Sukces to też hłam.

3.Najlepszy z wszystkich seriali to Kochane kłopoty ten film normalnie żądzi poprostu go kocham i w dodatku jest bardzo ładny.

1. Zapewne z telewizji. Zadzwon do BBC moze Ci przesla. Ewentualnie w wypozyczalniach/sklepach - choc z polskimi napisami nie widzialem.

2. Nie wesme. A Moda na sukces to nie hlam! To bardzo ladny serial.

3. Zarzadzam natychmiastowa wyprawe po slownik ortograficzny dla tego pana! No, ale jesli ktos uwaza, ze Kochane klopoty to "Najlepszy z wszystkich seriali" to nie pozostaje nic innego, jak mu wybaczyc.

 

Zeby nie offtopicowac: jedyny serial jaki obecnie ogladam to Lost - leci w TV drugi sezon wlasnie i jestem dopiero po czwartym odcinku, wiec do spoilerow nie zagladam. Ale mam pytanie: bo tutaj w GB pierwszy sezon byl podzielony na dwie czesci: Season One: Series One i Season One: Series Two. Teraz leci Season Two i akcja dzieje sie na razie w hatchecie (tym bunkrze czy jak to tam nazywaja w Polandii), Others juz sie pojawili i ogolnie jest jatka. Dzieciaka nadal nie znalezli. Piszecie o tej serii, rajt?

Czasami obejrze z zona Ally McBeal jakis odcinek (kupilem jej wszystkie serie na Gwiazdke, a co!) - babski, ale dosc przyjemny serial.

Niedawno obejrzelismy Miasteczko Twin Peaks, a obecnie szukam pierwszej serii Souther Exposure (Przystanek Alaska), bo udalo mi sie kupic druga seria, ale chcialbym obejrzec to od poczatku :)

 

Stary juz jestem i napisze o najlepszych serialach wdg mnie:

 

1. Monty Python's Flying Circus - bardziej seria niz serial ;) Sezony I i IV najlepsze. Najslabszy wdg mnie sezon III. Warto ogladac po jednym odcinku MAX. Dla mnie seria wszechczasow.

2. Miasteczko Twin Peaks - najlepszy serial w sensie sricte - czyli odcinki sa powiazane ze soba i tworza logiczna calosc. Jesli ktos ma zaleglosci - ogladac koniecznie! Niestety tylko sezon pierwszy dostepny na DVD jak na razie.

3. Krolestwo (Kingdom) - Larsa von Triera - norweski? szwedzki? serial o szpitalu, w ktorym nic nie jest takie, jakim sie poczatkowo wydaje. Cztery serie po 4 odcinki, godzine z kawalkiem na kazdy. Cos doskonalego.

4. Przystanek Alaska (Southern Exposure) - kto ogladal ten wie. Cod, miod i orzeszki i jednoczesnie duzo optymizmu.

5. South Park - szczegolnie za "drugs are bad, mkey?"

6. Hotel Zacisze (Fawlty Towers) - Bazyl Fawlty jest moim ulubionym bohaterem serialowym EVER

7. The Simpsons - jako calosc srednie, ale trafiaja sie (nadal!) perelki jak chociazby odcinek o chrapiacym Homerze.

 

Reszta to papka - wypelniacz - lacznie z dosc dobrym Lost i mocno-srednim 24. Friends do obiadu, zeby na czyms oko zawiesic i pocwiczyc angielski (nigdy za duzo) - ale bez rewelacji (choc perelki sie zdarzaja) - dla mnie na poziomie Ally McBeal ;)

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Moze Was to zdziwi,ale przypadly mi do gustu dodatkowo jeszcze "Zostac miss 1 i 2" oraz "Spellbinder 1 i 2" ("2 światy" i "W krainie władcy smokow"). Lubie takie filmy.Jednak wiadomo - nr1 to LOST.Dla mnie to kult,w ktorego nie wierzylem,ze zobacze od roku 95 az do 2005,w ktorym to go poznalem

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Moze Was to zdziwi,ale przypadly mi do gustu dodatkowo jeszcze "Zostac miss 1 i 2" oraz "Spellbinder 1 i 2" ("2 światy" i "W krainie władcy smokow"). Lubie takie filmy.Jednak wiadomo - nr1 to LOST.Dla mnie to kult,w ktorego nie wierzylem,ze zobacze od roku 95 az do 2005,w ktorym to go poznalem

Nie przesadzasz z tym Lost? Serial poprawny, z dobrymi zwrotami akcji i niezle stopniowanym napieciem, ale zeby od razu tak sie podniecac? Poza tym jest nieeeeecoooooo przeeeeeciaaaaaagnieeeeetyyyyyy - prawie jak Moda na sukces ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie przesadzasz z tym Lost? Serial poprawny, z dobrymi zwrotami akcji i niezle stopniowanym napieciem, ale zeby od razu tak sie podniecac? Poza tym jest nieeeeecoooooo przeeeeeciaaaaaagnieeeeetyyyyyy - prawie jak Moda na sukces ;)

Uwazam,ze nie.Poprostu nie wierzylem,ze kiedy kolwiek ujrze cos co tak bardzo wpadnie w moje gusta.Zreszta nie tylko ja tak mam.Zarazilem caly Chynow (tzn budynek na Chynowie,w ktorym pracuje :D) tym Lostem a takze 80% swoich znajomych ze starego osiedla i 98% osob, ktorym mowilem,wciaga serial jak sex (no moze przesadzilem ale bardzo ich wciaga :)) mimo,ze sa czasem odcinki nudniejsze,ale z reguly kazdy odcin ogladam z wielkim entuzjazmem wczuwajac sie w klimacik.Biore sobie piwko,jakies kanapeczki,pizzuszka czy cos slodkiego i jechana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera następnego epizodu Lost czyli 2x15 jest przewidziana na 1 marca 2006

 

a za tydzień :

 

Next Episode:

Wednesday, Feb. 22 at 9/8c

"Pilot - Parts I & 2"

It's a special two-hour broadcast of the pilot that started it all. After Oceanic Flight 815 crash lands, the 48 survivors find themselves on an island of harsh terrain, cruel weather and dark secrets, including a frightful creature that stalks the jungle. Strangers all, even those related by blood, the survivors' pasts - their ethics, religions, politics and attitudes - threaten to jeopardize the group's ability to endure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby znow na zyczenie widzow powtarzaja teraz z kolei pilot ? Ehh nie moga emitowac tych powtorek w innych terminach :? Ja nie wy3mam do 1 marca :D

Mnie też to denerwuje...no coz...nic nie poradzimy.....strasznie mnie ten serial wciągnal, az sam sie sobie dziwie..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Premiera następnego epizodu Lost czyli 2x15 jest przewidziana na 1 marca 2006

 

a za tydzień :

 

Next Episode:

Wednesday, Feb. 22 at 9/8c

"Pilot - Parts I & 2"

A skad to to, ze tak sie z glupia frant zapytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten lost dalej nudzi, dalem szanse i obejrzalem z rana 13 i 14 odcinek S2. Nic ciekawego jak zwykle.

jak czytam takie komentarze to mysle ze niektorzy chceli by odcinka w ktorym przed kamera siedzialby producent/scenarzysta/rezyser i po kolei mowili by o co w tym wszystkim chodzi, kto jest z innymi a kto nie, do czego sluzy bunkier/liczby, skad sie wzieli inni i dlaczego rozbil sie samolot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie rozni ludzie rozne gusta.Jednym Lost sie podobal caly serial a znam osoby ktorym wogle sie nie spodobal ani jeden odcinek

 

Jestem po obejrzeniu 2x14 odcinka i przyznam ze nie wiele wprowadzil do serii. Ale tak juz jest ,producenci staraja sie jak najbardziej wydluzyc serial. Mowi sie ze 2 sezon to tylko pomost miedzy 1 a 3 sezonem. Ktos jeszcze wspominal ze maja byc tylko 2 sezony

 

Tak hydro2 to o Ciebie chodzi. :) Wyjasnij skad ta lista odcinkow, ktora podales w tym poscie(ktorej zreszta bezowocnie szukalem na abc.com):

Chyba na ten za tydzien :P (Chyba,ze masz na mysli ten co bedzie lecial na AXN :D A tak sie przedstawiaja daty premier kolejnych odcinkow (oficjalnie potwierdzone przez ABC):

2x13 - 8 lutego

2x14 - 15 lutego

2x15 - 22 lutego

3 środy bez nowych odcinków

2x16 - 22 marca

2x17 - 29 marca

2x18 - 5 kwietnia

2 środy bez nowych odcinków

2x19 - 26 kwietnia

2x20 - 3 maja

2x21 - 10 maja

2x22 - 17 maja

2x23 - 24 maja (dwugodzinny finał)

Wczesniej nie zwracalem na nia uwagi ,bo myslalem ze faktycznie serial sie zakonczy na 2 sezonie. Ze akcja szybko podgoni. Ale z odcinka na odcinek nie wiele ruszyla do przodu i zanosi sie na to ze bedzie kolejny sezon. Ja w kazdym razie nie mam nic przeciwko :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...