Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

w tym tygodniu znow powtorka lost na abc byla. mam nadziej ze przyszlym tygodniu nowy odcinek bedzie..

 

aha gdzies na forum abc wyczytalem ze lost prawdopodobnie jest planowany na okolo 5-6 sezonow takze sporo tego bedzie.

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według strony www.tv.com następny epizod LOST "Maternity Leave" będzie 1 marca, a później następny "The Whole Truth"....5 kwietnia :(

 

Co do 5 czy 6 sezonów to moim zdaniem przesada..... co oni chcą tam wymyśleć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

w tym tygodniu znow powtorka lost na abc byla. mam nadziej ze przyszlym tygodniu nowy odcinek bedzie..

 

aha gdzies na forum abc wyczytalem ze lost prawdopodobnie jest planowany na okolo 5-6 sezonow takze sporo tego bedzie.

To sa plotki,maja byc tylko 3 sezony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Ale chyba lepsze od Losta sa 24 godziny. Sezon 5 jest poki co MASAKRYCZNY.

 

Niech mi ktos powie jak Amerykance robia tak dobre seriale? :D I czemu u nas kręci sie tylko Plebanię, Klan i Złotopolskich? (tak wiem kasa...)

Ale przynajmniej TV mogłaby sie postarac i wykupic prawa do emisji takich seriali jak 24 i kilku innych.

No pierwsze 5 godzin cudo, teraz jakos troszke nudnijej sie zrobilo.

A 24 lecialo na polsacie a potem canal+ .

Podpisuje się pod tym. Mój najlepszy serial. Obejrzałem jednym tchem 3 sezony, potem po miesiącu 4 sezon i teraz w końcu jestem na bieżąco. Serial jest genialny i trzyma w napięciu do ostatniego odcinka.

POpieram was rowniez, najlepszy serial jaki kiedykolwiek widzialem ale za nic w świecie nie bede ogladał go na bieżąco i czekal tydzien na nastepny odcinek. Sporo się na tym traci klimatu filmu, ogladam tak okolo 10 seriali z tygodnia na tydzien i te czekanie bardzo meczy, takze piątą serie 24 obejze na raz, jak juz wszystkie odcinki bedą. Tak tez zrobilem z 4 seria i nie zaluje :).

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa plotki,maja byc tylko 3 sezony

 

A gdzie to wyczytales. Kazdy pisze co innego. Jedni pisza o 5 sezonach ,a jeszcze gdzies czytalem ze zakonczy sie na 2 sezonie.

 

satoshie Gdzie to ty wyczytales na tv.com. 2x16 ma byc 22 marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ze nastepny to 2x15 ;]

 

To przeciez ja wiem ze nastepny to 2x15.. ,ktory bedzie 1 marca ale on napisal ze kolejny The Whole Truth (czyli 2x16) ma byc dopiero 5 kwietnia. I ciekawi mnie gdzie on wyczytal to na tv.com :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to wyczytales. Kazdy pisze co innego. Jedni pisza o 5 sezonach ,a jeszcze gdzies czytalem ze zakonczy sie na 2 sezonie.

 

satoshie Gdzie to ty wyczytales na tv.com. 2x16 ma byc 22 marca.

 

Tutaj w Episode Guide....pisałem, że ma być 5 kwietnia....tylko, że teraz patrze już jest inna data (22-03-2006)...nie wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po oberzeniu calego sezonu ROME i powiem tak: 6/5!!! jest tak swietnie zrealizowany ze nie widze zadnej wady tego serialu, jest on taki bliski naszym obecnym czasom ze sie zastanawiam czy sa wogole jakies roznice miedzy czlowiekiem zyjacym wspolczesnie a owczesnym. Serial pokazuje prawdziwe oblicze ludzi, ich uczucia i watpliwosci. Jest wulgarny, brutalny i taki prawdziwy... dobrze widac co sie dzieje z ludzmi bedacymi u wladzy i ich chciwosc. poprostu caly serial mnie wmurowal w sciany mojego pokoju.. ;o goraco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialki o 20.05 na AXN Sleeper Cell. Jak nie macie co robic o tej porze to polecam ;]

(troche sie spoznilem, ale dopiero przed chwila reklame zobaczylem :P )

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialki o 20.05 na AXN Sleeper Cell. Jak nie macie co robic o tej porze to polecam ;]

(troche sie spoznilem, ale dopiero przed chwila reklame zobaczylem :P )

Zaczalem ogladac ten serial, po 1 odcinku chcialem wszystko skasowac... ale dalej akcja sie rozkrecila, co prawda nie tak jak w 24 ale jeszcze ujdzie i mozna ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dawno tu nie zagladalem,wiec tak o:

1) jestem zapisany na forum gwroty i tam czytam wszelkie informacje.Napisali tam tez,ze niby abc wrecz zagrozila,ze jesli nie nakreca wiecej niz 3 sezony to im w czyms tam zagroza i sami cos wymysla,ale z tego co wiem info o trzech sezonach jest na stronie abc,zreszta to jest bardziej wiarygodne

2) 2x16 ma byc 22 marca a nie tak jak ktos napisal - 5 kwietnia,pozniej od piatego kwietnia wszystkie odcinki maja leciec co tydzien az do odcinka 23go,ktory to ma trwac 2 godziny :)

3) Pozdrawiam

4) Dzis wieczorem premiera Maternity Leave :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po oberzeniu calego sezonu ROME i powiem tak: 6/5!!! jest tak swietnie zrealizowany ze nie widze zadnej wady tego serialu, jest on taki bliski naszym obecnym czasom ze sie zastanawiam czy sa wogole jakies roznice miedzy czlowiekiem zyjacym wspolczesnie a owczesnym. Serial pokazuje prawdziwe oblicze ludzi, ich uczucia i watpliwosci. Jest wulgarny, brutalny i taki prawdziwy... dobrze widac co sie dzieje z ludzmi bedacymi u wladzy i ich chciwosc. poprostu caly serial mnie wmurowal w sciany mojego pokoju.. ;o goraco polecam!

Dude, you're right. ROME wymiata, na całej linii. Po obejrzeniu pierwszych odcinków byłam pod takim wrażeniem, że zamknęłam się w domu na 2 dni i oglądałam cały pierwszy sezon jednym ciągiem. Ciekawa sprawa.

Przypominam: Premiera ROME na HBO Polska już w ten piątek o godzinie 21:00. (jest co oglądać, believe me)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A z tego co ja wiem to bardzo duzo sie wyjasnia i odcinek od poczatq wiele wprowadza.BTW - miales nieogladac wiecej :P A jednak :) Sam wiesz,ze Ci sie podoba i nie chcesz sie tego przyznac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tego co ja wiem to bardzo duzo sie wyjasnia i odcinek od poczatq wiele wprowadza.BTW - miales nieogladac wiecej :P A jednak :) Sam wiesz,ze Ci sie podoba i nie chcesz sie tego przyznac :P

ogladam z nudow;) siedze w domu na zwolnieniu lekarskim to ogladam calosc co wychodzi;)

btw 24H sezon 5 chyba najlepszy bedzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie od jakiegos miesiac wzielo na ogladanie seriali , takze z tego co ostatnio ogladalem to polecam -> Invasion , Surface , My name is Earl oraz Supernatural ;) Przed ogladaniem tych seriali numerem 1 byl lost , ale chyba ustepuje miejsca Invasion i Surface , ale to oczywiscie tylko moje zdanie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej drugiego nie przebije.

 

Ostatnio obejrzalem pierwsze 12 odcinkow z 2 serii. Masakra. Wciaga jak odkurzacz.24 u mnie na rowni z SG-1 potem Lost ;) Do 5 sezonu 24 mam jeszcze daleko wiec wszystko moze sie jeszcze zmienic. Ale czytalem ze 5 ponoc tez niezly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...