Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, też odniosłem wrażenie, że wszystko strasznie szybko się dzieje...

ale ogólnie imho lepiej niż początek S3..

 

Dzisiaj 23:30 pierwszy odcinek Dextera na TVN - można sobie przypomnieć

z reklamami dziękuję bardzo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - PB
Ja się tam od razu spodziewałem takiego obrotu wydarzeń (choć pierwotnie Sara miała nie wrócić, tylko się ponoć przez jej śmierć oglądalność zmniejszyła :blink:
jak dla mnie mogła nie wracać, nie lubię jej...Michael już ma fajną żonę w serialu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej stronie pojawil sie 1 odcinek 3 serii Dextera. Wersja przedpremierowa, bo dopiero 28.09 ma byc premiera.

Obecnie jest tylko 1 udostepniajacy i ponad 600 chetnych wiec chwile to potrwa jeszcze, ale jestem w 80% pewny ze to nie fejk (byly juz tam kilka razy przedpremierowe odcinki, w dobrej jakosci itd).

 

Juz sie doczekac nie moge ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozeszlo sie, juz ponad 700 ludzi sciagnelo nowego Dextera. Niebawem pewnie pojawi sie na innych stronkach.

Wersja dosc dobra i jakosciowo i dzwiekowo, jest to faktycznie 1 odcinek 3 serii ^_^

 

Zaraz odpalam, bo niewiadomo kiedy napisy beda..

 

Screeny:

Edit:

Juz wszedzie ogolnie dostepny nowy odcinek.

Ja niestety jeszcze go nie ogladalem bo mi cos wypadlo.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest powtórka z rozrywki ? Coś mi świta że w przypadku S2 było podobnie, że 1 odcinek wyciekł miesiąc przed icon_razz.gif

tak jest :]

 

kurcze a ja się z braku czasu w połowie 2 sezonu zatrzymałem, trzeba będzie nockę poświęcić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się już też (niedoceniany, mam wrażenie) Bones, są już 2 pierwsze odcinki. Trzyma poziom, niczym nowym nie zaskakuje (i całe szczęście). Na rozpoczęcie sezonu Booth i Bones gościnnie w Anglii. :)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""
Sir Seeley Booth, knight of the round. :)
Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Dexter 3x01
Oczywiście na początek przypomnienie poprzedniego sezonu przez kilka minut. Sam odcinek mógłby być lepszy, za dużo Dextera Tatusia a za mało Potwora, w dodatku jeszcze jakoś wypadł z rytmu. Ciekawe czy dziecko odziedziczy po Dexterze "nietypowe" zachowania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś wie jak na IMDb wyświetlić toplistę serialów? Coś jak TOP#250 filmów?

Ewentualnie jak wyszukać wszystkie, które mają np. powyżej 100 głosów i średnią ocen >9.0?

 

Póki co wynalazłem Dextera i Supernatural. Bardzo wysoko ocenione - zobaczymy.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem podniecenia supernaturalem.. czy serial sie rozkreca z czasem? Bo ja ogladnalem bodajze 6 pierwszych odcinkow po czym myslalem ze spuszcze ten serial w ubikacji bo mnie usypial po prostu. Po ogladnieciu 2 odcinkow zawsze wiedzialem jak sie skonczy nastepny... chrrrrrrap

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umcacz - większość 1szego sezonu o ile pamiętam to raczej kasowanie w każdym odcinku kolejnego dziwoląga bez jakiegoś głównego motywu przewodniego...serial się rozkręca, ale i trzeba go polubić, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;)

I dla mnie akurat ten serial jest świetny, taki trochę właśnie 'rozładowywacz' bo zazwyczaj w każdym odcinku coś nowego, no i poczucie humoru mi się tu po prostu podoba :]

 

napisów do Californication dalej nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ranking:

 

1. Dexter / Friends

2. Prison Break (sezon 1.)

3. Rzym / Kompania Braci

4. Californication

5. House

OK - mi właśnie chodzi o coś jak Prison Break. Piszcie co chcecie - ale ten serial jest nieprzewidywalny. Nigdy nie wiadomo co będzie w drugim odcinku. Czwarty sezon idzie w kierunku niszowego badziewia, ale cóż - oby kolejne odcinki były lepsze.

 

Co sądzicie o "Zagubionych"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem podniecenia supernaturalem.. czy serial sie rozkreca z czasem? Bo ja ogladnalem bodajze 6 pierwszych odcinkow po czym myslalem ze spuszcze ten serial w ubikacji bo mnie usypial po prostu. Po ogladnieciu 2 odcinkow zawsze wiedzialem jak sie skonczy nastepny... chrrrrrrap

Z Supernaturalem jest tak, że sezon 1 jest max schematyczny, pod koniec się rozkręca, żeby w drugim sezonie znowu stać się schematycznym. A sezon 3 to takie odejście od schematyczności jako takiej i wreszcie się coś dzieje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś wie jak na IMDb wyświetlić toplistę serialów? Coś jak TOP#250 filmów?

Ewentualnie jak wyszukać wszystkie, które mają np. powyżej 100 głosów i średnią ocen >9.0?

 

Póki co wynalazłem Dextera i Supernatural. Bardzo wysoko ocenione - zobaczymy.

Na filmweb.pl masz top100 seriali - http://seriale.filmweb.pl/serials/top

 

Szczegolnie polecam: Hałsa, Herosow, Pb, Lostow, Dextera, Supernatural te sa ogolnie najpopularniejsze i najbardziej lubiane wiec najwieksza szansa, ze ci sie spodobaja.

 

Ja nie rozumiem podniecenia supernaturalem.. czy serial sie rozkreca z czasem? Bo ja ogladnalem bodajze 6 pierwszych odcinkow po czym myslalem ze spuszcze ten serial w ubikacji bo mnie usypial po prostu. Po ogladnieciu 2 odcinkow zawsze wiedzialem jak sie skonczy nastepny... chrrrrrrap

Supernatual sie rozkreca, do tego dochodzi niezly humor (szczegolnie Dean'a) i pare niezlych kobitek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Californication w starym dobrym stylu! :D Swietny odcinek, jak zwykle duzo smiesznych sytuacji ktore powoduja wybuch smiechu :D Najlepsza byla mina i tekst Hanka "chyba mamy nowego papieza" :lol2: ...biorac pod uwage okolicznosci (no i dymek).

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...