Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

zacząłem z moją foczką oglądać 24 s5 i tak nam zleciało ponad połowa przez weekend :] który sezon poza 5 najlepszy ?? najlepiej to by się oglądało chronologicznie ale cóż człowiek zrobi jak nie ma ;] chyba że ktoś pożyczy udostępni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem z moją foczką oglądać 24 s5 i tak nam zleciało ponad połowa przez weekend :] który sezon poza 5 najlepszy ?? najlepiej to by się oglądało chronologicznie ale cóż człowiek zrobi jak nie ma ;] chyba że ktoś pożyczy udostępni?

Wszystkie sezony są wypas i trzymają poziom, nie ma jakiegoś który się aż nadto wyróżnia :)

 

A co do ostatniego zdania - odezwij się na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA dalej trzyma "poziom"...

Wiesz ja sie pogodzilem juz z tym ze nie ma rozwiniecia fabuly i uwazam ten odcinek za trzymajacy poziom tego sezonu. Nie byl az taki fatalny generalnie.

Weeds tez stracil poziom, eureka nowa calkiem fajna jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż strach oglądać..

 

osobiście czekam na Hałza\Dextera\Supernatural\Californication...wszystko we wrześniu :)

Ja dorzucę Knight Ridera. :) Jak dobrze pamiętam - 08.09. Chyba nic sie nie zmieniło... (?)

ehh, niestety. Na TV.com jest data 24.09 :( Szkoda. Miesiąc czekania..

 

ooo i jeszcze Heroes :) -> 22.09. W końcu będzie co oglądać!

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście czekam na Hałza\Dextera\Supernatural\Californication...wszystko we wrześniu :)

Dla mnie wrzesien bedzie soczysty kolejne sezony: PB, Heros, Dexter, Hałs, Supernatural, Californication, How I met your mother, The Shield, My name is Earl, Greek, Chuck i The Bing Bang theory :)

 

Brakuje mi jeszcze Lostow, 4400, Jericho, Moonlight i komplet ruszylby we wrzesniu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm o Hirołsach zapomniałem ;)...a o Knight'cie nie wspomniałem bo tak bardziej po cichu liczę na ten serial...wprawdzie pilot mnie nie zawiódł, ale boję się, że go schrzanią i wolę się pozytywnie rozczarować :]

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon Rzymu bedzie emitowany na tvp2 rownolegle z pierwszym, ciekawe co za człon to wymyslil zeby puszczac dwa sezony w tym samym czasie :)

A ja doczytałem się czegoś innego:

 

Serial jest równolegle prezentowany w obu programach TVP: w piątki o godz. 20.20 Jedynka nadaje jego

"złagodzoną" wersję, a w soboty ok. godz. 23.30 Dwójka emituje wersję pełną.

Źródło

 

Czy jest sens "łagodzić" takie seriale?

Rozumiem, że było tam trochę seksu i brutalnych scen, ale te młodsze dzieci to chyba po 20 już chyba śpią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4400 został skasowany w zeszłym roku...

Wlasnie tak myslalem, podobnie jak z Jericho (tu fani dalej walcza o wznowienie).

A szkoda bo po slabym poczatku 4400 sie rozkrecal i ciekawy bylem dalszych losow.

 

Ciekawe czy z Moonlight bedzie podobnie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generation Kill - nie wiem w jak mogłem się nabrać po raz kolejny na tekst, że ta produkcja jest robiona przy udziale żołnierzy z korpusu, m.in. tych, którzy brali udział w tej operacji... No chyba, że wybrali największych idiotów :/ Każdy serial albo film o wojnie w Iraku to totalne [ciach!]o. Nie mogę już słuchać tych debilnych aktorów poprzebieranych w mundury żołnierzy udających twardzieli, te denne teksty mnie dobijają. Tak jakbym oglądał najgorszy na świecie kabaret. Porównania do Kompanii Braci ?! Żartujecie sobie ? Jedyne co Generation Kill i Band of Brothers mają ze sobą wspólnego to ten znaczek HBO na początku i nic więcej ;) Bardzo średnie sceny batalistyczne, nie chodzi tu tylko o efekty specjalne, ale bardziej o zachowanie aktorów podczas walki. W Kompanii widać było, że przeszli jakiś tam podstawowy 2 tygodniowy kurs i całkiem nieźle wyglądało to na ekranie, a tutaj ? Widać bandę ciot, niewielu z nich potrafiło porządnie trzymać karabin, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek taktyce...

Strata czasu... Nie muszę oglądać serialu, żeby się dowiedzieć jacy to dowódcy na najwyższych szczeblach są głupi, a dowódcy plutonów bywają niedorozwinięci. Nic specjalnego, nic czego jeszcze nie widziałem, te same błędy po raz setny :x + zbyt wiele denerwujących postaci. Jedyna rzecz która mnie śmieszyła to pułkownik i jego sposób mówienia (Godfather).

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODDAJCIE NAM DŻERIKO!!!!!!11111one

 

Bardzo mi się podobało Jericho, szkoda, że tylko 1sezon i 7 odcinków drugiego, bo serial naprawdę był ciekawy. Widocznie w amerika 5mln osób na 1 odcinek to mało... Czekam teraz na PB i House'a, a rok szkolny niech trwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generation Kill - nie wiem w jak mogłem się nabrać po raz kolejny na tekst, że ta produkcja jest robiona przy udziale żołnierzy z korpusu, m.in. tych, którzy brali udział w tej operacji... No chyba, że wybrali największych idiotów :/ Każdy serial albo film o wojnie w Iraku to totalne [ciach!]o. Nie mogę już słuchać tych debilnych aktorów poprzebieranych w mundury żołnierzy udających twardzieli, te denne teksty mnie dobijają. Tak jakbym oglądał najgorszy na świecie kabaret. Porównania do Kompanii Braci ?! Żartujecie sobie ? Jedyne co Generation Kill i Band of Brothers mają ze sobą wspólnego to ten znaczek HBO na początku i nic więcej ;) Bardzo średnie sceny batalistyczne, nie chodzi tu tylko o efekty specjalne, ale bardziej o zachowanie aktorów podczas walki. W Kompanii widać było, że przeszli jakiś tam podstawowy 2 tygodniowy kurs i całkiem nieźle wyglądało to na ekranie, a tutaj ? Widać bandę ciot, niewielu z nich potrafiło porządnie trzymać karabin, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek taktyce...

Strata czasu... Nie muszę oglądać serialu, żeby się dowiedzieć jacy to dowódcy na najwyższych szczeblach są głupi, a dowódcy plutonów bywają niedorozwinięci. Nic specjalnego, nic czego jeszcze nie widziałem, te same błędy po raz setny :x + zbyt wiele denerwujących postaci. Jedyna rzecz która mnie śmieszyła to pułkownik i jego sposób mówienia (Godfather).

A czego oczekiwales? Kolejnej Kompanii Braci tym razem wychwalajacej "wyzwolenie" Iraku?

Dla mnie ten serial jest poki co (jestem po 4 odcinku) tak na 8/10. Wlasnie te pozostale rzeczy, ktore wymieniles, sprawiaja ze jest tak dobry. To juz nie idealizujaca wojne Kompania Braci z tylko jednym glupim kapitanem Sobel'em i cala reszta rycerzy. To co pokazuja w Generation Kill wydaje mi sie bardziej wiarygodne: wszechobecny chaos; oficerowie - karierowicze; zolnierze, ktorzy sa totalnie znieczuleni na to co sie dzieje wokol nich (bo trudno by im bylo inaczej robic to co robic musza) i bezsens za bezsensem... bo taka jest ta wojna.

A jesli chodzi o sceny batalistyczne to... prawie zadnych do tej pory nie zauwazylem (Jarhead sie troche klania w tej kwestii), wiec chyba nie o to chodzi w tym mini-serialu.

 

ps. Zeby nie bylo - Kompania Braci ma u mnie 10/10 w kategorii filmow/seriali o II Wojnie Światowej i niczego lepszego juz w tej kwestii zrobic nie moga.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle, szczerze mówiąc większość filmów, które teraz wychodzą są IMO gorsze niż nowe odcinki PB... wystarczy podejść do tego na luzie, można się trochę pośmiać z fantazji scenarzystów :)

Jestem podobnego zdania. Oglądnąłem pierwszy odcinek, za 30 minut siadam do drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym PB jak na razie mam takie dziwne nieokreślone wrażenie, że wszystko dzieje się za szybko. Tak jakoś... gładko, jak po sznurku. Jakby chcieli wszystko w kilku odcinkach zmieścić. Tu, tam, ok, next.

Ale cieszę się, że już następny sezon, co prawda rzeczywiście poziom spadł, ale nadal uważam go za bardzo ciekawy serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, serial jest jakiś taki za szybki, ale w sumie całkiem zjadliwy początek 4 sezonu, raczej lepszy od pierwszych odcinków serii trzeciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...