Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Californication - dobry usmialem się co nie miara, teksty tez wala nieziemskie :lol2:

 

 

Dexter - stary dobry dexter :rolleyes: Debra tez ma teksty :lol2:

 

 

Prison Break Odcinek 4x03 już dostępny!

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Prison Break 4x03
Serial zmienił gatunek, ale nowy odcinek prezentuje całkiem przyzwoity poziom kina akcji. Cały czas się coś dzieje, chociaż sądząc po poprzednich sezonach to zdobycie wszystkich kawałków Scylli będzie trwało cały 4-ty sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee, nie widać zmiany gatunku, lekko innego rodzaju akcja ale klimat ten sam... tylko może bardziej naciągane to wszystko.

 

Terminator

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Czy ona musi walić takie teksty jakby wcale nie była robotem? Wkurzające...

"If I ever go bad again (...)". I takie ckliwe minki robi. :rolleyes: Jakoś nie wydaje mi się, żeby to było celowe.

 

No i... model T-1000. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator nowy bardzo fajny :)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "<-aczkolwiek"
na minus zaliczyc trzeba zachowania 'starych' terminatorkow ;p a na duzy imo plus T-1000, odrazu gdy ja pokazali wiedzialem ze jest terminatorem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break 4 sezon:

IMHO jak najbardziej daje rade. Po srednim 2-gim i marnym 3-cim sezonie w koncu to jakos wyglada. Oczywiscie w dalszym ciagu powtorka z rozrywki, ale to chociaz mniej lub bardziej chce sie ogladac. Niech tak trzymaja, bo poki co jest naprawde niezle.

 

Czytam Wasze opinie o Dexterze i Californication, ale na razie wstrzymam sie z ogladaniem, bo to jeszcze 2 tygodnie do premiery, nie wiem czy bym wytrzymal po obejrzeniu pierwszych odcinkow ;)

 

Trza sprawdzic drugi sezon Terminatora.

 

Jutro kolejny odcinek Flashpoint... btw... ta panienka ze skladu jakas taka znajoma mi sie wydawala... Podczas ogladania 6-go czy tam 7-go odcinka dopiero skojarzylem ja z rozowa wojowniczka power rangers (khem... za bachora sie ogladalo ;)) :lol:

 

//edit:

taki sobie ten pierwszy odcinek Terminatora... zobaczymy potem.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break na prawdę odmieniony. Ta trzecia seria niezbyt mi się podobała, a czwarta daje radę.

Dużo się dzieje, dobrze się to ogląda.

 

 

A Termonator nowy - tak jak napisał kolega powyżej: taki sobie. Nie dużo wnoszący odcinek, spodziewałem się dużo więcej....

 

 

Ogląda ktoś "Trzeciego Oficera" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 03 - łohohoh jaka bajeczka , pani Scolfielda to nie wiem co tam robi, gra na zasadzie jestem bo jestem i wszystko, przesada troche z tym wszystkim, poscigi to sa zrobiore jak chinskie bajeczki o zagladzie ziemi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication - dalej trzyma ten swój specyficzny poziom ;]

 

SGA - wporzo :lol: Nawet fajny klimacik, szkoda że to wszystko już było...Niespodziewany zwrot akcji był zdecydowanie przewidywalny -_-

Widzę, że teraz czekają nas tylko zapchaj dziury, skoro serial jest anulowany :|

 

Terminator - wow, początek przebił koniec pierwszego sezonu - świetnie zrealizowane sceny z genialnym podkładem. Potem było standardowo, aż do samej końcówki - widzę, że będzie się działo :D

Mam na dzieje, że nie zrobią z tego jakiegoś romansidła ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB - skończył się na pierwszym sezonie ;) Ciekawa tematyka, a że większość akcji była i tak w stylu SF to nic, bo pomysły były świeże i fajnie się to oglądało. Kolejne serie to już odgrzewanie kotleta w innych sceneriach ze zwiększoną ilością nieprawdopodobnych scen - mogliby się chociaż wysilić jak w pierwszych 2 sezonach, żeby to wyglądało trochę mniej niedorzecznie i głupio. Jeśli chodzi o s04 to jest tak samo przewidywalny i moim zdaniem wcale nie lepszy niż s03. Nowe twarze w serialu bardzo nie pasują... Ten świniak grający agenta Selfa i ten durny czarnuch, który jest chłopcem od brudnej roboty firmy potrafią naprawdę sprawić, że mam ochotę rzucić w cholerę oglądanie tej telenoweli. Reszta znana z poprzednich serii również daje ciała - wspomniana przez qbassa Sara - mogłoby jej tam w ogóle nie być (ale pewnie genialni scenarzyści znowu mają jakiś zajebisty plan co do niej...), męczy mnie również ten sam wyraz twarzy Scofielda, jedynie T-Bag utrzymuje poziom aktorstwa na wysokim poziomie. Pewnie na 4 sezonie się nie skończy, wszystko dla tych kolejnych milionów zielonych... a my konsumenci pozwalamy producentom kręcić kolejne odcinki naszych ulubionych seriali nie patrząc na pogarszającą się jakość :( Chociaż tutaj nie o nas chodzi bo największym odbiorcą są ich rodacy w USA. Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam nie pasuje w PB?

Pierwszy sezon - obejrzałem jeden odcinek w tv, a na drugi dzień miałem wszystkie pozostałe odcinki (obejrzałem jednym ciągiem wszystko - po prostu niewiarygodnie wciąga).

Drugi sezon - troszkę odejście od tematu, otwarte przestrzenie dały się we znaki, ale i tak każdy kolejny odcinek mnie zaskakiwał, a i niejednokrotnie zaparłem oddech.

Trzeci sezon - mniej tajemniczy, oczywista końcówka trochę zawodzi, ale to nadal genialny serial! Rozumiem, że po poprzednich sezonach można oczekiwać więcej, ale spójrzcie na to z boku - jak na podrzędny serial nieznanej zupełnie stacji. Jest różnica?

Czwarty sezon - no obejrzałem 2 odcinki i jakoś tak prostacko to wszystko tam jest. Już Michaś nie ma szczegółowego planu odpływów kanalizacyjnych z pięciu hoteli i większość wydarzeń opierała się na przypadku i szczęśliwym (szczęśliwie zaplanowanym) losie. Nie mniej jednak - na pewno obejrzę ten, następny i jeszcze następny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last week the fourth season of Prison Break aired in the US with over 6 million viewers on TV. On BitTorrent the season premiere was downloaded more than 2 million times this week. The majority of the downloads go to Europe though. Poland alone is responsible for 12%, compared to only 4% US downloads.

Źródło.

 

Zdecydowanie lubimy PB. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja ;]...chociaż takiego szału jak w czasie trwania pierwszego i początkiem drugiego sezonu to już chyba nie uświadczymy.. :]

 

Fringe - nawet ciekawie, zwłaszcza po tym jak Broyles nakreślił z czym będziemy mieć do czynienia w następnych odcinkach (tak btw to ten gość mi nie wiedzieć czemu przypomina czarnoskórą wersję G-Man'a :P)...czekam na ciąg dalszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x04

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Wpienia mnie ten wątek Sary, jak dla mnie ten afro kiler mógłby ją ściągnąć raz na zawsze...ale jak znam życie to się dziwnym trafem akurat Mahone napatoczy..

Mina Teddy'ego po zobaczeniu chłopaków bezcenna :D. I w tym miejscu mnie jedna rzecz rozwala - jedni z najbardziej znanych 'przestępców' w juesej sobie razem siedzą na luzie w mega zatłoczonym miejscu i knują...ehh ci scenarzyści mają fantazję..

odcinek mimo wszystko bardziej mi się podobał niż 4x03...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...