Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Co do PB 4x04 to prawda. Ja bym osobiści Sarę odstrzelił na miejscu. Jej głupota nie zna granic :mur:

Ojtam, ja ją lubiłem :P

 

A co do seriali ostatnio Detektywa Monka oglądam namiętnie od pierwszej serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x4 - dobry odcinek,

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ...
jeśli chodzi o te krwawienie z nosa u Scofielda to podobno okaże się że ma to od dziecka
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x4 - dobry odcinek,

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ...
jeśli chodzi o te krwawienie z nosa u Scofielda to podobno okaże się że ma to od dziecka
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

To czemu go to tak martwi?

True Blood jest całkiem niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co dokładnie chodzi, może jakiś nawrót choroby, te info to wyczytałem ze spoilerów na stronach pb

w piątym sezonie będą szukać szczepionki..:lol:

 

tak swoją drogą...nabyłem właśnie całość Allo Allo, szykuje się 40-godzinny seans xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fringe to dobry jest?

Bo się przymierzam, ale teraz mam taki natłok zajęć, że wolę nie marnować czasu na jakieś betony ;]

Ciężko stwierdzić jednoznacznie po samym pilotowym odcinku ;) zobaczymy jutro po 2 epizodzie.

Generalnie zapowiada się ciekawie a czas pokaże co z tego wyjdzie.

 

edit

Mała poprawka - ep 2 już dostępny ;)

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 bodajże startuje..

 

hatak coś ostatnio z dużym opóźnieniem te napisy wypuszcza <_<

niestety takie czasy nastały, coraz więcej seriali a ludzi tłumaczacych tak szybko nie przybywa :( a jeszcze nie tak dawno pamiętam jak suby pojawiały się na drugi dzień <_<

 

Terminator 02x02 - hmm bez jakiś większych rewelacji ale dno dna to tez nie było.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
Cameron coś się dziwnie zachowuje, nie odpowiada jak się do niej mówi ? jakaś większa afera z tego będzie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety takie czasy nastały, coraz więcej seriali a ludzi tłumaczacych tak szybko nie przybywa :( a jeszcze nie tak dawno pamiętam jak suby pojawiały się na drugi dzień <_<

No niestety, ja już do tego przywykłem - w końcu robią coś za darmo, ciężko wymagać nie wiadomo czego....

 

Co do tygodniowych premier to wg. mnie słabo.

Po Housie spodziewałem się zdecydowanie więcej. Odcinek był całkiem dobry, ale zdecydowanie za słaby jak na początek nowego sezonu.

Jedynie końcówka trzymała "ten" właściwy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fringe 1x02 - imho bardzo powoli się rozkręca ten serial, brakuje mu takiego ostatniego szlifu..główna bohaterka mnie jakoś tak do końca nie przekonuje, doktorek z synem już bardziej..ogólnie mam nadzieję, że z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej (zwłaszcza po tym zakończeniu mówiącym o Peterze..)

 

House 5x01 - osobiście się akurat spodziewałem takiego obrotu spraw, tj tego, że serial spoważnieje. Pierwszy raz od bardzo dawna przypadek zszedł naprawdę na drugi plan..mniej śmiesznie, bardziej poważnie - po 4 sezonach, w których proporcje były odwrotne można się czuć trochę dziwnie, ale myślę, że wszystko wróci do normy..

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fringe:

pilot raczej taki sobie, koncowka chyba najlepsza, tzn niezla zapowiedz materialu na przyszle odcinki. Drugi epizod takze nic szczegolnego. Ta agentka FBI tez mnie nie przekonuje. Za to profesorek i syn daja rade. Mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej - zwlaszcza, ze przyszle zjawiska moga byc dosyc ciekawe.

 

@borsuczy_król:

nie bylo jeszcze premiery w telepudle.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu Supernaturala...kapitalny początek :], sezon zapowiada się kozacko :)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Ponoć gdzieś w okolicach 7 odcinka pojawi się jeszcze skądinąd znany nam Robert Wisdom jako drugi anioł - Uriel...ogólnie - gdzie Pan Bóg nie może tam Dean'a pośle ? :P

ps. taka Ruby mi się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural :D

Nawet tytuł odcinka mocny (Lazarus Rising).

 

Z pojawienia się Castiel'a i newsa od raven_88 można wnioskować, że serial wchodzi na nowy tor.

 

Chłopaki zaczynali od upiorków, potem demony, a teraz już chyba pierwsza liga. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...