Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Widział ktoś Defying Gravity? Warto się zainteresować? Pytam, bo ostatnio krucho z czasem i samemu nie mam kiedy eksperymentować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś Defying Gravity? Warto się zainteresować? Pytam, bo ostatnio krucho z czasem i samemu nie mam kiedy eksperymentować :P

Gdzieś widziałem określenie 'Grey's Anatomy in space'. Mnie może nie zachwycił, ale zainteresował. Na razie tylko 2 odcinki więc nie przesadzajmy z tym czasem. :P Trzeba samemu zobaczyć.

 

Dark Blue - nowy serial kryminalny, całkiem niezły, polecam obadać.

Warehouse 13 - też nowy. Dwoje agentów Secret Service zostaje oddelegowanych do Warehouse 13. Będą odnajdować, neutralizować i zamykać w tytułowym 'magazynie' różne niebezpieczne artefakty (przedmioty z historią, które posiadają jakąś moc i sieją zamęt). Serial z Syfy, od strony fabularnej trochę tandeta, taki naiwny, ale nie czuć budżetówką od strony produkcyjnej. Agenci dostają trochę steampunkowego sprzętu. ;) Ogólnie - całkiem fajny. I agentka Myka to też atut - wizualny. :D

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem właśnie na tvrage kiedy wychodzą nastepne EPki seriali które mają pauze:

 

Lie to me, Dexter, Californication - wszystko koniec września - super :)

Chuck - marzec 2010... i tu ciekawostka:

 

Latest Episode: 35: 2x22 -- Chuck vs. the Ring (Apr/27/2009)

Next Episode: 37: 3x02 -- Chuck vs. the three Words (Mar/07/2010)

 

to oznacza że wyjdą od razu 2 odcinki ?

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wsysnąłem 5 sezonów house'a, 2 californification i te 2 seriale to mistrzostwo. Oglądam weeds'a i jest fajny, ale to już nie ta liga, a tak jak już wspominaliście od połowy ostatniego sezonu wieje nudą, czego apogeum był ostatni odcinek. Brrr. Obejrzałem też pierwsze 3 odcinki IT Crowd i jakoś nie mogę przełknąć tego serialu.

Co powiecie o Little Britain?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harpers Island - serial mi się spodobał od samego początku,twórca Jericho - Jon Turteltaub nie zawiódł. Amerykanom nie spodobał się serial (ogromny spadek oglądalności na CBS po pierwszym odcinku) co nasuwa pytanie : oni nie mają gustu czy ja ;D

ps.bardzo fajna aktorka odgrywająca rolę Chloe [;

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "SPOILER"
Szkoda tylko że jak zwykle skończyło się happy endem. Jak dla mnie to Abby i Jimmy powinni zginąć a nie jak zwykle dobro zwycięża.Aha no i momentami sposób postępowania Wakefielda był "troszkę" głupi ale cóż.. - generalnie jestem na tak z serialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam do Was wielką prośbę. Oglądałem bowiem 4 sezon CSI. Kryminalne zagadki Nowego Jorku.

(reszta w spoilerze).

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "SPOILER"
W ostatnim odcinku, który oglądałem Mac wchodzi do banku, gdzie trzymani są zakładnicy. Ma udowodnić, że ten który napadł na

bank nie zabił dyrektora znalezionego w skarbcu.

 

Ten włamywacz wciska mu jakiś kit o rodzinie, którą prawdziwi złodzieje chcą zabić i Mac zgadza się oddać mu nienaładowaną

broń i wyjść z nim z banku. Jadąc samochodem kończy się odcinek, ale gdzie znajdę ciąg dalszy? To o czym piszę to 21 odcinek 4 sezonu.

Dzięki z góry za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Akurat u mnie będzie leciał za jakiś czas :) Właśnie szukałem, myślałem, że jednak są 22 odcinki czy coś. Później myślałem, że 5 sezon to Los Angeles itd. Namieszałem ;D Anyway, dzięki za odpowiedź :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie Panowie polecić jakiś dobry serialik? Ogląda(łe)m Lost, Kyle XY i Prison Break. Coś o zwięzłej fabule, a nie w każdym odcinku (tych ze 100) co innego, tylko bohaterowi ci sami. Najlepiej taki z tajemniczym klimatem jak wcześniej przeze mnie wymienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem pierwszy sezon Leverage. Nie jest serial z górnej półki ani tandeta. Średnia produkcja gdy już nie ma co oglądać. Aczkolwiek drugiego sezonu raczej nie będę oglądał.

 

A propos Dextera, to już chyba tradycja, że pierwszy odcinek nowego sezonu wycieka do sieci. :) Jeszcze nie oglądałem, czekam na cały sezon, bo ciężko by mi było na sercu gdybym musiał czekać tydzień na nowy odcinek Dexa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...