Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Testowalem z godzine u kumpla : Microsoft.Windows.Vista.64Bit.Build.5381.1.DVD-WinBeta

Powiem szczerze choc jestem sceptycznie nastawiony do tego potwora

 

Jest znaczna poprawa , na szybkim sprzecie chodzi calkiem przyzwoicie , porownujac do bety z przed 2-3 miesiecy ,zachowuje sie jak produkt finalny , neta rozpoznal/skonfigurowal automatycznie :)

pewnie nadla do MS co tam mial nadac >tiitii tii tatata<

 

Ogolnie to bym sie juz nie spodziewal przyspieszenia samego systemu , pamietam czasy bety RC WindyXP i po wyjsciu finalnej

wersji nie bylo roznicy w wydajnosci .

 

Jesli chodzi o cene toz to jakies zarty chyba

Windows Vista Home Premium - 400€ or 511.10$ or 271.90£

to bandycka cena

 

Za winde HomeXP Oem dalem w kraju 320zl to spoko cena ,jeszcze mozna przecierpiec

ale prawie 300 poundow to przegiecie

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dziwne mam przeczucie ze wiekszosc bedzie jechalka na Enterprise :>

 

sorry za OT ale kucyk musisz siga poprawic bo juz niemasz 3Mbps bo ntl dorrzucil ostatnio 7MBbps do tego :D

sorki za OT

Edytowane przez mR4ZI3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dziwne mam przeczucie ze wiekszosc bedzie jechalka na Enterprise :>

 

sorry za OT ale kucyk musisz siga poprawic bo juz niemasz 3Mbps bo ntl dorrzucil ostatnio 7MBbps do tego :D

sorki za OT

hmm, to chyba nie na tej wyspie :rolleyes:

 

A np. tutaj? http://allegro.pl/item105477318_windows_xp...nal_pl_oem.html

 

Co nie zmienia faktu, że Home basic to powinien byc odpowiednik XP Home?

jakieś 3 miechy temu kupiłem sobie od pewnego pana który zawitał do sklepu win xp proff za 150zł

więc da się, te windowsy na pewno nie pochodzą z legalnego źródła, cena netto w hurtowni jest o wiele wyższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np. tutaj? 2145877[/snapback]

Co nie zmienia faktu, że Home basic to powinien byc odpowiednik XP Home?
No i jest. XP Home tez normalnie kosztuje ponad 800 zł. Za ~300 jest OEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem legalnego win Vista x86 i Vista x64 dostałem go na szkoleniu Microsoftu za free taki jak tu :

 

http://allegro.pl/item105733165__windows_v...z_kluczem_.html (ps: 260 zyla to troche przegiecie za bete 2 ale to tylko moja opinia )

 

działa on do wydania wersji finalnej po zaaktywowaniu ,można sie zarejestrowac i być legalnym użytkownikiem :)

wersja 32 bit smiga na 3000+ venice superosko gorzej z 64 bit no tu uruchamianie i kompatybilność z softem jest troszke gorsza tak samo sterwniki :(

ale mam nadzieje ze na dniach udostepnia poprawki i bedzie si :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRID3

 

Skad zes ty sie urwal , na Alegro legalny klucz do Visty :) :)

 

Legalnei Viste to moze testowac zarejestrowany Beta-Tester ktory podpisal umowe z Microsoftem

jest owych BetaTesterow od groma chyba ,to wlasnie od nich sa wszystkie przecieki/wycieki kolejnych wersji beta ;)

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym ... o niewypowiadanie sie w kwestiach których niebardzo wiesz o co chodzi ...prosze....przeczytaj mój post

dostałem wersje beta na szkoleniu Microsoftu......... do testowania jako beta tester i nie jest to żaden przeciek nie mam zamiaru jej sprzedawac jak gość na allegro... także twoje uwagi sa nienamiejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows Vista Ultimate Edition - 500€ or 638.88$ or 339.87£

fajno ... to wychodzi na polskie jakieś 2k pln za OS .. .dziękuję zaczynam się uczyć linuxa :P hahahahahha Gaytes oszalał hahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajno ... to wychodzi na polskie jakieś 2k pln za OS .. .dziękuję zaczynam się uczyć linuxa :P hahahahahha Gaytes oszalał hahahahahaha

ktoś Ci karze przechodzić na viste?? ceny są jak najbardziej ok. za nowość się płaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozum mnie źle ... nie mam zamiaru przechodzić na razie na inny system niż XP :P na 98se ciągnąłem do 2003 roku bo mi nie pasowały zabawy z niedopracowanym XP .. chociaż ten 98 też do cudów nie należał :P chodziło mi tylko że taka cena to trochę kasy jest jak by nie patrzeć .. po prostu MS chce zedrzeć kasę jak zwykle, po pierwszych atakach jak z XP im przejdzie bo raczej znajdąsię tacy co rozpracują słabe ogniwa tego systemu :P jakoś mi sięwydaje że część zagranicznych beta-testerów to włąsnie tacy osobnicy :P poza tym ze skrinów widać że się fajnie prezentuje systemik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie narazie to tylko on wyglada :) ciekawe jak szybko po oficjalnym wyjsciu na rynek znajda sie SP1 potem SP2 itp :P .

testuje sobie ten systemik juz troszke czasu jego niepodważalna zaleta jest to ze ma wsobie zintegrowana duża ilość sterowników do wszelakich urządzeń i to jest duży + o stabilności niebede sie wypowiadał bo mam narazie bete2 :P ale i tak niejest zle ( w paru przypadkach mogło byc lepiej )

ale cena niebedzie chyba taka masakryczna z tym jest tak samo prawdopodobnie co z zawyżaonymi wymaganiami Longhorna-Visty które krążyły na poczatku powstania os-a po sieci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa.. Mądry Polak po szkodzie :]

 

Chyba jednak pozostane przy próbie dopchania się do korytka na MS - jedyne pewne źródło w tym momencie.

 

ReEdit:

Minuta w google i mamy bezpośredni link do pliku ISO na serwerze MS. :]

 

Skoro już całe pasmo zajęte, to dlaczego ja ciągne z pełną prędkością mojego łącza? Chyba zostawiają sobie duży kawałek pasma, aby upewnić się, że strona główna będzie chodzić.

Pełnego linku nie podam, gdyż jak się dorwie serwera 2000 userów, to go wyłączą i pupa zbita... :]

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.iso+W...aj+w+Google&lr=

Wytrwali znajdą to, czego szukają.. :]

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thank you for your interest in Windows Vista Beta 2.

 

We are currently experiencing a high level of demand and cannot process your request at this time.

 

Please check back later for availability. We apologize for any inconvenience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na tej stronie co podal ULLISSES, albo jak znasz pelna nazwe pliku to poszukaj na filemirrors.com.

 

http://www.filemirrors.com/search.src?type....4.&action=Find

 

Ja sse ten:

 

vista_5384.4.060518-1455_winmain_beta2_x86fre_client-LB2CFRE_EN_DVD.iso

Zauwazylem, ze jest tam jeszcze ten sam plik, tylko zajmujacy 2gb (zamiast 3,2gb), co to jest za wersja, jakas okrojona z driverow, czy co ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

download.windowsvista.com vista_5384.4.060518-1455_winmain_beta2_x86fre_client-LB2CFRE_EN_DVD.iso 2097.15M

download.windowsvista.com vista_5384.4.060518-1455_winmain_beta2_x86fre_client-LB2CFRE_EN_DVD.iso 3276.95M

 

Bezsens.. to to samo ale jednak 1,2GB gdzieś się poszło... sciagam 3,2 dla pewnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ściągam od paru godzin (narazie mam 60% :D) [EDIT - już 75 :razz:]

Dopchałem się bez większego problemu, ciągnie pełną mocą łącza

Jak zainstaluje, to zdam relacje co i jak :)

EDIT: Udało mi sie uzyskać seriala ze strony M$a

Jak wszystko dobrze pójdzie, to może nawet dziś mi sie uda ten sys postawić :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by tak ktos zapodal nazwe pliku z iso wersj i 64bit ??

moze bedzie wygladal tak :

download.windowsvista.com vista_5384.4.060518-1455_winmain_beta2_x64fre_client-LB2CFRE_EN_DVD.iso 3276.95M

 

ale wole zapytac dla pewnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja x64 nazywa się vista_5384.4.060518-1455_winmain_beta2_x64fre_client-LB2CxFRE_EN_DVD.iso i zajmuje 4,1GB.

 

Właśnie próbowałem ją zainstalować, ale nie miałem na żadnej partycji 14GB wolnego i instalację musiałem przerwać. :-|

 

Zaraz sprawdzę z wersją x32, może ta będzie wymagać mniej.

EDIT: wersja x32 wymaga tylko 6,7GB na C lub F lub 10,4GB na E-nie rozumiem.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...