Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź na nagrywarkę albo kliknij prawym na jej ikonę i wybierz usuń pliki tymczasowe

Może

opcje internetowe>zaawansowane>sprawdzaj podpisy pobieranych programów

 

Shit jednak nie dziala :| dalej sie pokazuje to info :|..

 

 

 

 

 

 

 

Kto ma neo2-fir i realtek hd audio? Gdzie na viscie jest moj kochaniutki equalizer :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tylko uproszczony, na karcie ulepszenia.

To samo jest na panelu realteka, ale nie instalowałem ostatnio tego wynalazku (stery Visty). Wcześniej był mi potrzebny do odpalenia słuchawek na przednim wyjściu, ale i tak lipa wyszła, bo nie wyłączał tylnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał wątpliwości że SP1 nie ma obsługi DX 10.1

 

Vista SP1+ATI 38xx (Catalyst 8.3)=DX 10.1

 

Dołączona grafika

I co z tego jak nie ma niczego na 10.1 i wg obecnych zapowiedzi nigdy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

Witam czy ktoś z was Chłopaki ma moze działający Patch TCPIP.SYS pod Vistę SP1 ??? bo zacwaniakowali i teraz tylko podpisane sterowniki można uzywać podmiana patcherem starego typu do Visty RTM 6000 daje BSODA po restarcie... miałem przed SP1 70000 półotwartych połaczeń i p2p przy łąćzu 6Mbit Aster mi smigalo full speed a teraz sie dusi i mimo uzywania cfosa Speed 4.20 zle sie przegląda strony podczas obciązenie emulem czy torrentem... prosił bym o pomoc lub jakieś namiary jezeli ktoś z was coś ma takiego i to działa...

 

pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Viste w celach testowych.

Podczas grania w COD4 na XP przy rozdzielczosci 1680x1050 AA4x i wszystkie inne opcje na maxa mialem 12-21-FPS

 

Pod Vista ta sama gra te same ustawienia,najnowsze stery itd 5-12 FPS

 

Wszystko na P4 3Ghz 1,5Gb RAM 400Mhz i 7600GT.

 

To tyle jesli chodzi o viste z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z was Chłopaki ma moze działający Patch TCPIP.SYS pod Vistę SP1 ??? bo zacwaniakowali i teraz tylko podpisane sterowniki można uzywać podmiana patcherem starego typu do Visty RTM 6000 daje BSODA po restarcie... miałem przed SP1 70000 półotwartych połaczeń i p2p przy łąćzu 6Mbit Aster mi smigalo full speed a teraz sie dusi i mimo uzywania cfosa Speed 4.20 zle sie przegląda strony podczas obciązenie emulem czy torrentem... prosił bym o pomoc lub jakieś namiary jezeli ktoś z was coś ma takiego i to działa...

 

pozdrawiam serdecznie...

a u mnie wyobraź sobie bluescreenami sypie jak kumpel, któremu udostępniam połączenie ściągnie blokadę w torrencie...

 

NETIO.SYS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuhi (od nlite i vlite) poszedł za ciosem jak AlbertS2 wypuścił swojego integratora do SP1. Teraz się kłócą:

 

Nuhi to AlbertS2:  to be exact in one day. Check the v1.1.5 changelog and what I was doing until yesterday, and this SP page was already in vLite so it was easy.
AlbertS2 to Nuhi: just One Day thumbup.gif but after trying the 1.1.6 beta i can only say you missed a few things it is not that easy.

Dobrze wiedzieć, ale Ja jeszcze zaczekam na full vlite. Integrowałem SP1 programem AlbertS2 tutaj i chyba musi być support langague pack do Sp1 bo wywaliło mi, że takiego języka nie może zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Viście przechowywane są maile Windows Mail? Chciałbym dodać swoje stare wiadomości z OE 6.0, ale opcja import nie działa. Kiedy wskażę katalog z plikami *.dbx pojawia się komunikat, że folder nie zawiera wiadomości lub są one używane przez inny program, a nie są :) . I druga sprawa, czy istnieje program w stylu XP-anty spy tylko że pod Vistę. Wiem że jest vLite, ale nim można tylko stworzyć nową instalację, a mi chodzi o program, którym mógłbym działać na już zainstalowanej Viście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

kupiłem laptopa toshiba satelite x205 bodajze ,jest tam zainstalowany system Vista Home Premium w wersji angielskiej, czy mozna to jakos spolszczyć ten system, jesli nie czy mozna sformatowac i zainstalowac Viste bo mam oryginalna biznes po polsku ale wolalbym zostawic ta homepremium bo tez jest oryginalna tylko angielska, jakby sie dalo to spolszczyc jako to prosze napisac.

 

ps. sp1 do polskiej wersji gdzies w polowie kwietnia?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są tylko dwa rodzaje nośnika 32 i 64 bit. natomiast każdy z nich zawiera wszystkie odmiany użytkowe Visty. rodzaj instalacji definiuje klucz (ew. sam użytkownik jeśli nie wprowadza klucza przy instalacji). więc nośnik z biznes będzie pasował. inna sprawa, że w takim wypadku jest to niestety pirat bo licencja jest połączona z lokalizacją (wyjątkiem jest tu Ultimate do którego można ściągać dowolny pakiet językowy).

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na certyfikacie autentycznosci nie ma informacji o wersji jezykowej.

 

O ile na jednej płycie są (prawie) wszystkie wersje Visty to w przypadku notebooka mozna trafic na wersje która nie pojdzie z niczego poza oryginalną dołączoną płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na certyfikacie autentycznosci nie ma informacji o wersji jezykowej.

 

O ile na jednej płycie są (prawie) wszystkie wersje Visty to w przypadku notebooka mozna trafic na wersje która nie pojdzie z niczego poza oryginalną dołączoną płyta.

przepisalem sobie klucz z nalepki z toshiby ,teraz skombinuje sobie home premium pl 32bit i zobaczymy czy bedzie pasowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez posiadając OEMa nie ma po co sie nawet kontaktowac z MS bo nie swiadczy on zadnego supportu :lol:

 

O ile w przypadku wersji dołaczonej do notebooka łatwo sprawdzic bo są inne nosniki lub partycja recovery to juz w przypadku wersji normalnie dostepnych w sprzedazy nei ma mozliwosci sprawdzenia jaką wersje jezykową się posiadało oryginalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez posiadając OEMa nie ma po co sie nawet kontaktowac z MS bo nie swiadczy on zadnego supportu :lol:

 

O ile w przypadku wersji dołaczonej do notebooka łatwo sprawdzic bo są inne nosniki lub partycja recovery to juz w przypadku wersji normalnie dostepnych w sprzedazy nei ma mozliwosci sprawdzenia jaką wersje jezykową się posiadało oryginalnie.

bardzo możliwe. zresztą np acer do preinstalowanych wersji polskiej V dołączał kiedyś nośnik anytime upgrade w wersji angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez posiadając OEMa nie ma po co sie nawet kontaktowac z MS bo nie swiadczy on zadnego supportu :lol:

 

Witam pytanie z innej bajki. Zmieniam kompa (c2d,88GT..) i wezme viste64 oem. Czy moglby ktos cos powiedziec na temat tego co napisal SGJ? Druga sprawa czy 2GB pamieci wystarczy na poczatek do gier takich jak COD4 i czy SP1 wplynal znacznie na poprawe dzialania visty? Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem, nikt nie widział - może teraz dostanę odpowiedź. Czy jest Polish Language Pack działający z SP1 x64, bo stary nie działa?

NIe ma. Pewnie bedzie po wyjsciu SP1 we wszystkich językach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wyobraź sobie bluescreenami sypie jak kumpel, któremu udostępniam połączenie ściągnie blokadę w torrencie...

 

NETIO.SYS

problem rozwiązany - pomogła aktualizacja sterowników do sieciówek

a tak się cieszyłem, żę MS był łaskaw dostarczyć własne do kart Realteka [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada sprawa ze sterami do sb live! ? Cos sie ruszylo czy juz nawet nie ma na co liczyc? Bo to jedyna kwestia ktora mnie powstrzymuje od przetestowania visty. Karty nie mam zamiaru zmieniac specjalnie dla systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem nie moge ogladac filmow w hdtv ( 1080p ) na laptopie ( zakladam ze sprzet da rade c2d 2ghz 2gb ram 8600gs ) probowalem juz kodekow k-lite i cccp oraz roznych playerow od wmp przez classic player po allplayera i kmplayer. Zawsze efekt ten sam albo filmy klatkuja albo chodza w miare plynnie ale niestety rozchodzi sie dzwiek. jakies sugestje ?? oczywiscie system to vista home premium 32bit instalowana przez HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada sprawa ze sterami do sb live! ? Cos sie ruszylo czy juz nawet nie ma na co liczyc? Bo to jedyna kwestia ktora mnie powstrzymuje od przetestowania visty. Karty nie mam zamiaru zmieniac specjalnie dla systemu.

człowieku, pod Vistą działają już sterowniki kx project. Na co czekasz? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...