Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bam1981

ja mialem raz te vista codecs pack... tego jest zatrżesienie.. i po co to wszystko... FFDshow odtwarzają mi wszystko co tylko można... łacznie z 3gp ....

 

one codec to rule them all hehehe... po co zasmiecać system... of kors jestem na viscie... i miodizo ewryting ol rajt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge znaleźć i czy mogę zainstalowac sp1 do visty ultimate 64bit wersje ang. chyba ze gdzies znajde pl

 

zapewne bylo juz to tu poruszane , ale mam problem ktory musze PILNIE rozwiazac - nie chodzi mi 4 i 8gb pamieci, a ponoc sp1 rozwiazuje ten problem.

 

przepraszam za zasmiecenie ,ale nie robilbym tego ,gdybym nie byl w potrzebie.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge znaleźć i czy mogę zainstalowac sp1 do visty ultimate 64bit wersje ang. chyba ze gdzies znajde pl

 

zapewne bylo juz to tu poruszane , ale mam problem ktory musze PILNIE rozwiazac - nie chodzi mi 4 i 8gb pamieci, a ponoc sp1 rozwiazuje ten problem.

 

przepraszam za zasmiecenie ,ale nie robilbym tego ,gdybym nie byl w potrzebie.

dzieki

Google:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Se...+Google&lr=

 

Pierwszy link na Google:

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czy padla odpowiedz ale :

 

ktos pisal ze ma Viste ang razem z laptopem

 

ktos pisal zeby zainstalowal z innego nosnika -- TO jest nielegalne

 

system w wersji OEM mozna instalowac tylko i wylacznie z nosnika ktory sie dostalo od producenta systemu - w tym przypadku producentem jest Toshiba

 

nie mozna uzyc zadnego innego nosnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz przeczytaj licencje MS i znajdz punkt który tego zabrania. Jezeli pasują klucze nie ma znaczenia z czego jest zainstalowany system. W przypadku notebooka jedynym, ograniczeniem moze byc niestandardowy sposób aktywacji stosowany przez niektórych producentów.

 

W przypadku OEMa najwazniejszy jest certyfikat autentycznosci a ten zawiera tylko informacje o wersji systemu.

 

 

A tak swoją drogą u mnie producentem systemu wg licencji OEM System Builder jestem ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak przyspieszył coś ten service pack 1 dziłanie tej Visty w grach i 3d ?

Trochę mniej zasobów ramu zjada ta vista z sp1 co za tym idzie gry powiiny chodzi lepiej, malo mam czasu na granie wiec trudno obiektywnie coś powiedzieć.

 

I moje pytanie czy warto do Visty zapodać 8 gb ramu czy mija sie to z celem na dzień dzisiejszy .

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że ramu nigdy za wiele, tym bardziej, że teraz cena pamięci jest śmiesznie niska. Aczkolwiek, jeśli przeglądasz tylko www, to mija się to z celem. No i oczywiście musisz mieć system x64, do tych 8Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną że nie działa mi port COM na kompie? Stacjonarka z podpisu, próbuję odczytywać czy zapisywać dane do tunera SAT i nie działa. Nie sygnalizuje żadnych błędów, po prostu się nie chce połączyć. Sprawdzałem na innym kompie z XP i tam jest wszystko ok. Zainstalowałem maszynę wirtualną z XP na swoim kompie, ale ona też nie działa (pewnie dlatego że korzysta ze sterwnika od Visty).

Edytowane przez AndiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moje pytanie czy warto do Visty zapodać 8 gb ramu czy mija sie to z celem na dzień dzisiejszy .

to zalezy w jakich programach pracujesz i czy potrafią one w z naczący sposób przyspieszyc prace mając w dyspozycji 8GB ramu za w porównaniu do 4GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tylko, 32 czy 64bit brac viste? Duzo gram w CoD4, WoW. Czy vista 64bit jest bardziej problematyczna od 32bit? Dzieki

Jak wybierasz system aby tylko pograć to po co Ci 64 bity no chyba, że będziesz się ładował z 8 GB RAM wtedy weź 64 bitowca. Tylko właśnie nie wiem jak to jest z systemami 64 bitowymi gdy działają na nim programy przystosowane do 32 bitowców. Spada wtedy wydajność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...