Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

ponawiam pytanie z sli + vista

na sterach 100.59 tez mi nie giba(to ze jest support dla 8800 to jak dlamnie sobie mogga w d... wsadzic celem uzyskania wiekszej przyjemnosci)

bo tylko dla 8800 jest na dzien dzisiejszy wspacie, jezeli chodzi o sli+vista

DirectX 9 and OpenGL NVIDIA SLI support for GeForce 6 and 7 series GPUs and DirectX 10 NVIDIA SLI support for GeForce 8800 GPUs will be available in a future driver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie stałem się posiadaczem MS Vista i stwierdzam że jest kijowy :sad:

Same problemy ze sterownikami .... Ale o dziwo gry chodzą ...

Jak byś Cię mi doradzali, zostawiać Viste mimo kłopotów ze sterami(i czekać na dobre) czy XP?

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może powiedz z jakimi sterownikami masz problem?

Z dźwiękiem i Grafika, karty TV jeszcze nie próbowałem wgrywać. Co do dźwięku to niby się zainstalowały stery ale z większości funkcji nie mogę korzystać, co do grafiki to w ogóle sterów nie przyjmuje tylko zostają te co się z Vista instalują, ale to nic da się na nich pracować ale nie mogę ustawić rozdzielki 1440x900 a na XP przy odpowiednich sterach mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem extremalnie okrojoną viste bez drm(zajmuje jedyne 650mb :D ) , wyniki w grach i benchmarkach są dokładnie takie same na nie okrojonej , czyli lipne. Albo sterowniki nadal są lipne do kwadratu , albo ta vista nie da się do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problemik :)

Zainstalowalem sobie sunrise ( zmiana boot screena i inne duperelki , nie wiem czy to wina tego programu ) i od tego czasu przelaczanie okien w 3d nie dziala (znaczek win+TAB).Czy w systemie jest mozliwosc wlaczenia/wylaczenia tej funkcji?

Yahoo msn raz dziala raz wyskakuje ze zle haslo ( ciekawe jak moze byc zle skoro zapamietanie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam zainstalowana viste ale chcialbym rowniez XPka na drugej partycji, czy jak teraz zainstaluje XP to bedzie mozliwosc wyboru systemu ?? czy musze pierw XPka a pozniej dopiero viste zainstalowac ??

 

pozdro

partyboy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jestem posiadaczem Visty premium 64 bit - wszystko fajnie i cukierkowo gdyby nie fakt, że:

- nie działa mi net (sterowniki do modemu thomson speedtouch 330 nie chcą "załapać)

- nie mam dźwięku mimo prób instalowania najnowszych KX'ów które niby dobrze działają jak i modowanych sterów pod viste specjalnie pod audigy i live.

 

Reszta działa naprawde ok ale bez netu i dźwięku ciężko jest korzystać w całej rozciągłości z kompa.

 

Jakieś propozycje odnośnie sterowników do modemu i karty dźwiękowej?

Pozdr.

 

UPDATE znalazłem stery pod xp 64 bit - moze sie uda w trybie zgodnosci or smth

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problemik :)

Zainstalowalem sobie sunrise ( zmiana boot screena i inne duperelki , nie wiem czy to wina tego programu ) i od tego czasu przelaczanie okien w 3d nie dziala (znaczek win+TAB).Czy w systemie jest mozliwosc wlaczenia/wylaczenia tej funkcji?

Własciwosci paska zadań.

 

 

Witam, obecnie mam zainstalowana viste ale chcialbym rowniez XPka na drugej partycji, czy jak teraz zainstaluje XP to bedzie mozliwosc wyboru systemu ?? czy musze pierw XPka a pozniej dopiero viste zainstalowac ??

Kilka stron wczesniej jest wszystko opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Santana

Czytając niektóre komentarze można się nieźle pośmiać, ledwo kilka dni po premierze, a większość już płacze za wydajnością. Niech ktoś zrozumie, że producenci sprzętu nigdy jakoś specjalnie nie przejmowali się tworzeniem sterowników pod nowy system, jeżeli już coś wyszło to z wielką łaską.

Na kompie siedzę od czasów Win95, którego pamiętam doskonale. Miałem już wszystkie systemy, wliczając niektóre dystrybucje Linuxa i wiem co jest grane i dziwi mnie, że ktoś się może jeszcze oburzać, bo nie ma sterowników? Piszcie petycje jak nie będzie sterowników przez 3-4 miesiące, a nie po kilku dniach, bo was wyśmieją jak tego gościa z Guru3d, który wyszedł z pozwem do NVIDII, że mu łaskawie sterowników nie zrobiła na czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już od bardzo dawna można było sprawdzić czy sprzęt który mamy w komputerze będzie pasował do Visty... od dawna też była mowa o tym, że aby Vista była jak najbardziej wydajna trzeba odnowić trochę ten sprzęt...

faktycznie, że to jest trochę śmieszne... pewnie wśród tych co narzekają nawet połowa nie ma legalnego systemu... :/

 

Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista 1.0

 

polecam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Santana

Ten doradca jest nieco zbyt ogólnikowy, ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o sterowniki to wszystko sprawdzi oraz o oprogramowanie.

 

Zamówiłem sobie Vistę PL 32-bitową Home Premium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie mozna zamowic sobie takiego wybranego pakietu z pakietu ;) Ja mam wersje Biznes, szkoda mi bylo pieniedzy na Ultimate ale z checia bym wzial do swojej wersji funkcje BitLocker do szyfrowania dyskow.

 

Ktos wie, czy pod Vista chodzi TrueCrypt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ -niestety we wlasciwosciach paska zadan nie znalazlem opcji odpowiedzialnej za przelaczanie okien 3d.Jesli bys mogl to podpowiedz prosze gdzie sie to dokladnie znajduje bo mecze sie z tym juz od kilkunastu godzin...bez efektow :mur:

PS:Czy ktos z Was tez ma problem z Yahoo msn?Wpisuje dobre haslo, a mimo to nie chce sie polaczyc.

Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ -niestety we wlasciwosciach paska zadan nie znalazlem opcji odpowiedzialnej za przelaczanie okien 3d.Jesli bys mogl to podpowiedz prosze gdzie sie to dokladnie znajduje bo mecze sie z tym juz od kilkunastu godzin...bez efektow :mur:

PS:Czy ktos z Was tez ma problem z Yahoo msn?Wpisuje dobre haslo, a mimo to nie chce sie polaczyc.

Moj bląd. Tam mozna wyłączyc tylo miniaturki.

Zobacz w HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows\dwm i HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\dwm czy nei masz wpisu DisallowFlip3D ustawionego na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam koncepcji dlaczego nie mialoby tak byc :) a jak nie bedzie jakims cudem to daj znac, zeby potomni wiedzieli ;)

ano niestety podczas pierwszego restartu juz sie nie uruchamia ani Vista ani instalator XPka (wywala blad dysku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktow.

 

Mam Viste premium 64 bit, kumpel ma premium 32 bit.

 

Czy jego Vista 32-bit zaktywuje sie na moim kluczu? PS. Juz aktywowalem swoja 64 na swoim kluczu.

Pytanie drugie - jak sie ewentualnie nie aktywuje to czy nic sie nie stanie z moim kluczem. Musze miec 1000% pewnosc.

Bo 400 zl nie chce stracic.

 

Prosze o odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktow.

 

Mam Viste premium 64 bit, kumpel ma premium 32 bit.

 

Czy jego Vista 32-bit zaktywuje sie na moim kluczu? PS. Juz aktywowalem swoja 64 na swoim kluczu.

Pytanie drugie - jak sie ewentualnie nie aktywuje to czy nic sie nie stanie z moim kluczem. Musze miec 1000% pewnosc.

Bo 400 zl nie chce stracic.

 

Prosze o odpowiedzi.

Jak juz zaktywowales to koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...