Skocz do zawartości
PITer

Buractwo Moderatorów.

Rekomendowane odpowiedzi

imo PITer ma troche racje, nie musi czytac na foruk kazdego tematu, skoro w regulaminie nie ma nic o sygnaturce to nie ma, i moze miec taka jaka jest napisana w regulaminie. skoro zrobiliscie updejta co do sygnaturki to trzeba bylo ten opis wrzocic do regulaminu. niby poruszaliscie temat sygnaturki ale nie sadze zeby byl on np. na forum AMD, ja go tam nie widzialem, a sam o sygnaturce dowiedzialem sie przez przypadek.

 

imo takie kasowanie topikow tez powinno sie odbywac przy udziale userow, mod moglby zapodac jakie topiki chce usunac a potem by je usunol jesli nic by nie stalo na przeszkodzie.

 

co do kasowania sygnaturek to faktycznei troche przegiecie. nie jestesmy przeciez w wiezieniu. czy nie bylo by milej bez zbednego chamstwa wyslac wiadomosc do usera - masz 48h na usuniecie sig'a bo inaczej dostaniesz % ? niz odrazu mu kasowac wszystko?

 

co do samej walki do mardok tez ma troche racje, a takie gupie txty ze mod ma zawsze racje to perdoly wyssane z palca. . .

 

tez jestem troche na forum i wiem ze takie tematy nigdy nie konczyly sie dobrze ;] zapewne niedlugo zostanie zamkniety ew. jak pisal mardok bedzie 'mod ma zawsze racje'.

 

2ga sprawa (wlasnie mi sie przypomnialo) :!: txt typu 'nic cie tu nie trzyma' lol? przeciez to forum zyje dzieki userom !! porobcie jeszcze jakies topiki i nowym regulaminie ze nie mozna pisac mniej niz 300 znakow nie dodajcie tego do regulaminu dajcie pelno procentow a jak ludzie beda krzyczec to powiedzcie ze byl topik poruszany kilka razy a jak sie nie podoba to wypad.

 

a co do tematu to troche faktycznie temat jest troche nie adekwatny do problemu bo niektorzy admini naprawde odwalaja kawal dobrej roboty.

 

swoja droga imo lepiej takie sprawy poruszyc tutaj na forum a nie przez PM. w koncu od tego jest to forum :-P a gadanie na PM tak jak na gg PITer nic by nie dalo . . .

 

pozdr B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo PITer ma troche racje, nie musi czytac na foruk kazdego tematu, skoro w regulaminie nie ma nic o sygnaturce to nie ma, i moze miec taka jaka jest napisana w regulaminie. skoro zrobiliscie updejta co do sygnaturki to trzeba bylo ten opis wrzocic do regulaminu. niby poruszaliscie temat sygnaturki ale nie sadze zeby byl on np. na forum AMD, ja go tam nie widzialem, a sam o sygnaturce dowiedzialem sie przez przypadek.

Ja sie tu nie do konca zgodze z tym co napsial sector, poniewaz nawet gdyby byl zapis w regulaminie dotyczacy obecnych zasad jesli chodzi o sygnaturki, to i tak PITer o nim by nie wiedzial. I nie mam w tym momencie nic do jego osoby, tylko na dobra sprawe chyba zaden user nie powraca do lektury regulaminu co miesiac. Nawet gdyby na forum zostala umieszczona wiadomosc, ze regulamin zostal zupdateowany to byloby to w takiej samej forimie jak sam zapis o obecnym stanie sygnaturek. Wiec co by to zmienilo? Pewnie nic, bo skoro obecnie ktos nie zauwaza takeij wiadomosci, to rowniez tej o zmianie w regulaminie moglby nie zobaczyc.

A sam fakt, czy zostalo to odpowiednio "naglosnione" o zmianie zasad dot. sygnaturek, to juz nie mi oceniac, chociazby dla tego ze zagladam czesto na "O serwisie i forum" i dla mnie to bylo dosc jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe wtrącenie z Krynicy Morskiej ;]

 

1. W regulaminie jest punkt o forum 'o serwisie' gdzie są zamieszczane "update'y".

2. Wisiało przez ponad miesiąc o tym ogłoszenie.

 

Więc ja nie widzę, żeby zavader popełnił jakikolwiek błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo temat o updat'cie do sygn pojawił się w postaci global announce (tak się to pisało?) - są to tematy wyświetlane na każdym forum ponad tematami przyklejonymi, dzięki czemu powinny być bardziej widoczne, ale w rzeczywistości jest odwrotnie - każdy wchodzi w ulubione tematy, nie patrząc na te przyklejone. Tego typu ogłoszenia powinny mieć inny kolor (np zamiast blue tła - czerwone, bijące po oczach).

 

Najlepiej gdyby pojawiło się takie małe okienko informacyjne jakie było to w phpbb, lecz bardziej przemyślane (auto przewijanie było imo głupim pomysłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) imo takie kasowanie topikow tez powinno sie odbywac przy udziale userow, mod moglby zapodac jakie topiki chce usunac a potem by je usunol jesli nic by nie stalo na przeszkodzie.

(...)

Jak to sobie wyobrażasz "w działaniu"? Przecież wtedy dopiero byłby burdel, bicie piany i kłótnie. Zapewniam, że stanęło by na przeszkodzie. Tak jak stanęło np. w wątku o Venice (przykład świeży więc dobrze znany) Oczywiście sprzeciwiali by się autorzy postów typowanych do usunięcia, grupa userów popierających tych userów. Powstała by grupa popierająca moderów. I wielu userów, z każdej z grup, miałoby coś mądrego do powiedzenia/napisania.

 

Po to jest regulamin. Określić co można a co nie. I oddzielić funkcję moderatora od konkretnych osób (Max Webber się kłania-niewielu pewnie wie co mam na myśli). Pojawia się nowy moderator ale przestrzega tych samych zasad. Pojawia się nowy user ale przestrzega tych samych zasad.

 

Z racji zainteresowania Battlefield 2 trafiłem na forum.battlefield.pl Tam to dopiero moderzy panują. Jakiś post, jakaś kłótnia i user robi "papa". Może łatwiej zachować ten rygor bo forum dużo mniejsze i chyba część userów lepiej się zna z racji wspólnych rozgrywek.

 

Prawda, userzy tworzą forum ale to stwierdzenie nie może być wytłumaczeniem samowolki i warcholstwa. NIECH, QRFA NIKT NIE ODNOSI TEGO DO SIEBIE I NIE PRZYPIEPRZA SIĘ ZA TO CO NAPISZĘ: czarne owce trzeba eliminować. A forum bez kilku obrażonych userów przetrwa, nie popadajmy w megalomanię i samouwielbienie, jest wystarczająco popularne. Przyjdą nowi .... Może zły przykład: dobry kawałek czasu temu wyleciał Wawelski (z racji topiku o A7N8X czułem do niego "sympatię", "znałem" go) - powodem była pyskówka z moderami ale na zupełnie inny temat, pamięta ktoś o nim? Pozdrowienia jakby co.

 

A porządek musi być. W imię zasad, .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra moze co do tego usowania wspolnego to przesadzilem! powinno byc inaczej, albo jakas kontrola z gory albo tez kasowania potem nie wiadomo czego, jak sam mardok mowil ze skasowal troche informacji o procach ktore mogly sie przydac userom.

 

myslisz ze nowi beda przychodzic tak chetnie wiedzac ze moga wyleciec za gadke z modrem? albo przyjdzie nowy i bedzie "bylo szukaj" + procenty lub odrazu urlop. w prawdzie w regulaminie jest ze nie mozna mowic "bylo szukaj" ale wielu userow to stosuje a jakos nikt z moderow nie reaguje (jesli reaguje a ja tego nie zaowazylem to sorx ;]).

 

wiadomo ze porzadek musi byc ale bez przesady, czy nie mozna pracowac w milej atmosferze? wystarczyl imo link do PITer'a i na 100% by zmienil sig'a.

 

a imo nowe infoarmacje co do regulaminu tez powinny byc jakos widoczne wszedzie! kiedys byl taki latajacy txt w miejscu na baner, to by bylo dobre ! jaki oczojebny txt i to zalatwia sprawe. ew. mam lepszy pomysl! czemy nie mozna wyslac masowej wiadomosci na priva ? z trescia nowej notki dodanej do regulaminu!! to bylo by imo najlepsze!.

 

 

Nie da rady zrobic masowej wiadomosci w momencie dodania nowych opcji w regulaminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze administratorzy i moderatorzy mają dzwonić do uzytkowników informując o zmianach?

 

 

Jak ogloszenie w kazdym dziale forum na wszystkich subforach jest niewidoczne to ja nie wiem. Może ktoś powinien sprawdzić sobie wzrok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu piter nie zabiera teraz głosu? CHciałby zobacyzć jego zdanie w obecnej sytuacji... Proszę mi tu nie mówić, że się wpieprzam między wódkę a zakąskę, ale kurde jak dla mnie niepotrzebnie jest tu taka kłótnia. Po co kolejna wojna...jedna była, znakomity człowiek się obraził( ja to tylko słyszałem, żeby nie było jakiegoś ale). Teraz znów? Panowie. Napewno jesteście starsi ode mnie a szczerze to zachowujecie się( niektórzy, nie mówię ofkorz o wszystkich) jak dzieci!. Niektóre posty wołają o pomste do nieba...

@EsiuWWW=> Nie masz nic konstruktywnego do napisania, nie pisz...

@ Zavader & Piter-> Czy wy nie potraficie rozmawiać? Nawet się pewnie nie znacie i tak na siebie najeżdzacie... Jak zepsute nastolatki( no offence)

@ Ktoś kto napisał o zlocie i piwku-> Już to widzę....po tym co dzieje się na forum, można spodziewać do czego doszłoby na real-life.

 

:mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Zavader & Piter-> Czy wy nie potraficie rozmawiać? Nawet się pewnie nie znacie i tak na siebie najeżdzacie... Jak zepsute nastolatki( no offence)

Czy ja w kogokolwiek wjezdzam? Nie napisalem ANI JEDNEGO zlego slowa na tego usera, ani na KOGOKOLWIEK innego. Nic takiego nie znajdziesz a tej klotni. Więc co jak co - ale taki argument nie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EsiuWWW=> Nie masz nic konstruktywnego do napisania, nie pisz...

 

:mellow:

1580067[/snapback]

Sam nie piszesz nic konstruktywnego, tak więc odczep się odemnie, moge pisać co chce (zgodnie z regulaminem) i napewno nie mam zamiaru ciebie się pytać o zgode czy moge coś napisać czy nie

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ poczytałem tamten temat przed czyszczeniem, to przedstawię sprawę tak:

 

[

 

2. O czym NIE pisać

 

* SAME, "gołe" wyniki benchmarków

 

 

! UWAGA !

 

Taki post jest traktowany jako OT - bo osobny temat o SPI jest.

 

Wg. mnie to jest jasne i klarowne, jesli ktoś chce - mogę to wrzucić dfo wątku o Venice. I wg. mnie - jeśli chodzi o Venice - wszystko wyjasnione i załatwione.

1579803[/snapback]

 

A według mnie to nie jest jasne, bo posty które wywaliłeś (Mardok, żaba26) nie były gołymi wynikami, jeśli raczysz sobie przejrzeć smietnik jeśli tam jeszcze są to każdy "goły wynik" jak to nazywasz zawierał screeny z taktowania proca wiec przez samo to nie był goły, taktowania były niemal ekstremalne (~3GHz) wiec nie wiem w czym problem ? chyba w tym ze kogoś serce kłuje ( kieruje to ogólnie do szerokiego grona userów ) ze ktoś lepiej wykręcił proca, ma lepszego skilla czy cokolwiek ..... ( dopisac do komu pasuje)

 

A teraz odnosnie postów AndyN i jeszcze kogoś:

Częsciowo sie zgadam z tym ze bez paru userów forum nie umrze, nikt nie bedzie za nimi płakał, jednak i PITer i Mardok jednak mają duży wkład na forum, samo to ile czasu zajęło opracowane tak dokładnego FAQ do DFI (Mardok) selekcjonowane proce (PITer), połowa użytkowników Venice leci na selektach a nie na jakichś padaczkach, interes owszem ma z tego ale równie dobrze moze wystawić proce na allegro i wypiąć tyłek na Tweaka, nic na tym nie straci bo zainteresowani selektami i tak go znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się wypowiem, bo PITer'a cenie za jego wiedze i pamiętam jeszcze z czasów jak siedział na dysusje.pl.

 

Przepraszamy PITer napiszemy nowy regulamin dotyczacy tylko Twojej osoby

Tia, dobrze wiesz, że w regulaminie powinna być informacja odnośnie tego ile linijek textu jest dozwolone. Nie każdy musi czytać wszystkie przyklejone tematy.

Mniejsza z tym, normalny moderator wysłałby pm, a nie od razu kasował sig i dawał % :/. Kogo wy chcecie wystraszyć? Wartościowych użytkowników? W zasadzie to nie mówie tu do wszystkich moderatorów, big respect dla Sikora. Też miałem jakiś czas temu nieprzepisowy sig i co zrobił? Wysłał mi pm, po krótkiej dyskusji zmieniłem siga i obyło się bez jakichś manifestacji na forum, rozmową na gg, proszeniem i Bóg wie czym jeszcze. Jaki z tego wniosek? Ja chce takich moderatorów jak Sikor.

 

Ktos kto chcial sie czegos dowiedziec musial czytac o waszych wyczynach OC i poogladac sobie wasze piekne obrazki.

Chyba to jest forum o oc, prawda? Więc czego lduzie chcą się dowiedzieć? Który egzemplarz najlepiej się kręci, na jakim sprzęcie itd. Kiedyś jak tylko pojawił się nowy procek,mobo to był temat w,którym było wszystko, wyniki,pytania i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.

 

Sygnaturka została wysłana dziś w PW do PITera. Dostał - niech sprawdzi skrzynkę.

Dopiero jak napisał topic na forum to łaskawie wysłałeś mu siga. Rewelacja.

Obowiazuja go inne prawa i zasady??

Wszystkich powinny obowiązywać takie same zasady, zgoda, ale jako, że jest on od początku oznacza, że ma znacznie większą wiedze niż jakiś noob nowo zarejestrowany na forum, prawda? I chyba takiego zasłużonego użytkownika (PITer był nawet kiedyś wpisany w redakcji tweak'a) trzeba szanować i traktować z szacunkiem? Kto będzie tym wszystkim noobom pomagał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze administratorzy i moderatorzy mają dzwonić do uzytkowników informując o zmianach?

Jak ogloszenie w kazdym dziale forum na wszystkich subforach jest niewidoczne to ja nie wiem. Może ktoś powinien sprawdzić sobie wzrok...

1580055[/snapback]

sgj mi wystarczy sms :) B)

 

hehe i znowu jakos ta odpowiedz taka ' niesympatyczna '. nic do ciebie nie mam sgj ale takie txty to raczej nie wplywaja najlepiej na atmosfere forum. nie wystarczylo napisac normalnie?

 

ale zastanow sie czy ta masowa wiadomosc nie byla by lepsza zamiast tych topikow!

 

pozdrawiam i zycze milego dnia! :) a raczej nocy ;]

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie zatytuowałeś...

 

"buractwo moderatowrów" a ja tu widze pretensje tylko do jednego moderatora o bzdure jaką jest skasowanie siga ... po mojemu mogłeś mu walnąć PM albo admina jakiego zagadać a nie temat z nową wojenką tworzyć...

 

także koledzy po fachu - nie kasujcie sigów bo nie chce być burakiem.

1579350[/snapback]

Zacznijmy od tego, nie nzawalem nikogo burakiem, temat "buractwo moderatorów" tyczy sie tylko i wylacznie zachowania a nie przezwiska uzytkowników jonathan, zavader.

 

 

Stary co za problem, walisz pozniej do tego modera informacje na PW czy może ci przesłać twoją sygnaturke, on wyciąga ją z innego topicu (takowy jest) i przesyla ci ja na PW.

 

nie wszyscy go znają lecz stosować się trzeba.

 

Burakiem mnie nie nazywać bo zacznę gryźć i kilka osób wyleci lub odpocznie odforum.

 

Z takimi problemami pisać do moderatora, jeśłi on nie odpisuje lub nadal czujecie się pokrzywdzeni to napiszcie do mnie na PW zobacze co się da zrobić.

 

Romek

1579411[/snapback]

I napisalem odrazu jak to zobaczylem na GG ale niestety odpowiedz moderatora byla negatywna.

 

Sygnaturka została wysłana dziś w PW do PITera. Dostał - niech sprawdzi skrzynkę.

 

A wczoraj - faktycznie - jak gadał ze mną na GG - powiedziałem, że nie ma takiej opcji, bo był ogólnie rzecz biorąc chamski. A chamstwo tępimy... Jakby poprosił / zapytał grzecznie to looz. Ale akcje w stylu:

 

oraz

 

Są nie na miejscu.

1579490[/snapback]

I dziękuje za to ze mi przeslales sygnaturke.

Z tym CHAMSTWEM to przegioles teraz, zycze sobie abys to sprostowal, moge wklejic zaraz log z gg aby inni zobaczyli.

 

PITER (0:11)

chce zawartsc mojej sygnaturki

2839889 (0:11)

Przykro mi.

PITER (0:12)

no to qrwa narazie

2839889 (0:12)

Papa, dobranoc

 

jedyna rzecz o która bys sie mogl obrazic jest to ze napisalem "qrwa narazie" ale nie klep takich bzdor ze mi nie dales dlatego ze bylem hamski.

 

Mod uznał, że nie będzie współpracował z kimś kto go obraża i traktuje po chamsku.

Robicie problem tam, gdzie go nie ma. Jakby napisał PO LUDZKU, że prosi o sygnaturkę i linka z zasadami - bo nie wie czemu i co się stało - dostałby w 5 minut. A ponieważ nie umie się zachować - jest traktowany w taki a nie inny sposób.

 

Poza tym - stwierdzenie, że wszyscy moderatorzy są burakami świetnie świadczy o autorze tematu.

 

zavader = burak <-- szczęsliwsi ? Czujecie się teraz usatysfakcjonowani? Ciesze się ;)

1579516[/snapback]

Jak wyzje w którym miejscu Cie obrazilem ?

 

Gdzie napisalem ze wszyscy ?

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sector >> Teraz napiszę "normalnie".

 

Masowa wiadomosc. Spróbuj wysłac komuś kto ma zapelnioną całą skrzynkę na pw. Nie wiem czemu, ale wielu użytkowników ma pełne pw i nie usuwają starych wiadomosci, a do tego jeszcze wysyłaja pw do innych oczekujac odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wielko krotnie na czym moja sprawa i jak zwykle (z tego co przez kilka lat swojego pobytu na forum zauważyłem) nic w tej sprawnie nie zostało zrobione. Nie została przyznana mi racja nie też odrzucona, jedyne co się dzieje to albo kolejne pytania jak na komisji śledczej albo kompletna zmiana tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, PITer a moze Wy chcecie zostac moderatorami??

1579591[/snapback]

Z mila checia bym zostal ale czas mi na to nie pozwala dlatego głównie poruszam sie tylko w 2 dzialach, A64 i pamieci.

 

Dobra panowie wypowiadacie sie w temacie "Buractwo Moderatorów" wiec czekamy jeszcze jakie macie problemy z innymi moderatorami.

Skoro wraz z innymi moderatorami zostalem wyzwany od burakow to czekam na jasniejsze wyjasnienia. I podanie powodu dla ktorego zostalismy publicznie obrazeni.

1579653[/snapback]

Nie ma wiecej problemów z moderatorami, przypominam ja nikogo nei wyzywam!! mam tylko na mysli zachowanie dwuch wczesniej wymienionych moderatorów.

 

A powiedz mi co wnosilo do tematu gadanie kiedy PITer dostanie nowa dostawe procow.

Wyklucanie sie o %

Gadanie o plytach i pamieciach??

1579794[/snapback]

Bardzo duzo wnosi, ludzie maja rozeznanie w seriach wiedza np ile procków z danej seri sie kreci a ile nie.

 

Ale Ty  tez rzucales teksty o tych %

 

A co do PITera nie rzucalbym sie tak zbytnio do moderatorow i ich wyzywal bo jak zauwazyles prowadzi tu interesik. Jak mu odejdzie to forum to zapewne i kilku klientow odpadnie a co za tym idzie troszke grosza tez pojdzie do kogos innego.

 

Tak wiec zastanawiam sie kiedy pojawi sie autor i odszczeka to co napisal, jak mysle w przyplywie zlosci.

1579802[/snapback]

ZNowu to mówie, ja niekogo nie wysywam, nazwalem tak zachowanie.

Pojawilem sie dopiero teraz poniewaz caly dzien pracowalem.

 

Ponieważ poczytałem tamten temat przed czyszczeniem, to przedstawię sprawę tak:

 

 

 

2. O czym NIE pisać

* jakie płyty / pamięci kupić

* kiedy dojdą procesory

* SAME, "gołe" wyniki benchmarków

* pytania do wróżki

* odpowiedzi w stylu "LoL" tudzież inne debilizmy

 

 

 

Wg. mnie to jest jasne i klarowne, jesli ktoś chce - mogę to wrzucić dfo wątku o Venice. I wg. mnie - jeśli chodzi o Venice - wszystko wyjasnione i załatwione.

1579803[/snapback]

* jakie płyty / pamięci kupić

wg mnie pytanie na miejscu w tamacie o Venice, bo gdzie indziej szukac osób które podkrecaja te procesory jak w temacie Venice i oni beda mieli najlepsze rozeznanie co do plyt i tak samo procesorów.

 

* kiedy dojdą procesory

Bardzo istatna sprawa wiele ludzie czeka na nowe procesory, np Venice E6 i jak sie pojawia w sklepach to z pewnoscia o tym poiinformuje w temacie o Venice aby ludzie wiedzieli kiedy sie wybrac do skleu za zkapupy.

 

A co do regulamino ktos wczesniej pisal ze chyba go nie czytalem o ile sie nie myle.

Regulamin ostatni raz czytalem 2 miesiace temu, pewien uzytkownik dostal bana za nic, i oczywiscie wygralem ta sprawe i mialem racje - mod sie myli, nie bede pisal który mod i uzytkownik. MODERATORZY nie jestescie doskonali i tez sie mylicie :)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sector >> Teraz napiszę "normalnie".

 

Masowa wiadomosc. Spróbuj wysłac komuś kto ma zapelnioną całą skrzynkę na pw. Nie wiem czemu, ale wielu użytkowników ma pełne pw i nie usuwają starych wiadomosci, a do tego jeszcze wysyłaja pw do innych oczekujac odpowiedzi.

1580172[/snapback]

hehe dzieki :) :rolleyes:

 

ale zobacz w takim momencie nie bylo by problemu z usunieciem siga. no bo przeciez wyslaliscie wiadomosc. w takim momencie odrazu wywalasz i po klopocie :) a temat nie kazdy musi widziec :]

 

@mardok - jak pisalem wyzej

 

@PITer - imo masz racje :)

 

 

co do siga to jest osoba na forum co ma 15 linijek :) ale nie powiem kto :) jak w szeregach moderatorow tak i w szeregach userow solidarnosc musi byc!!

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Restrykcje” złożone na temat o co tu dużo mówić najpopularniejszym procesorze na forum są co najmniej „dziwne” nie można mówić o mobo do której trzeba ten pocesor wsadzić a co za tym idzie o ewentualnych problemach z jego kręceniem wynikających z posiadania danej mobo, tak samo o pamięciach bo nie zawsze proc się kończy, najczęściej ram po prostu już nie domaga ale o tym też mówić nie można. Dalej wyników z bencharków też podawać nie wolno. A teraz co wolno:

 

„serie - czyli jak seria ma sie do własności, co można z czego wyciągnąć”

Napisałem co można wycisnąć ale prosta mi usnęli…

 

„przetaktowywania - czyli ile sie komu udało, screeny mile widziane”

To samo co wyżej…

 

„wyniki benchamrków - ale tylko WPLECIONE w jakies ine info.”

Przecież przed chwilą PI które jest niewątpliwe benchamrkiem zostało uznane za czyste zło.

 

„jaka platforma / chłodzenie było użytre do testów”

No ale o mobo które jest raczej postawa platformy rozmawiać nie można.

 

„porady, linki do programów, linki do innych wyników / tematów/ for”

No chwila ot można te wyniki podawać czy nie ?

 

To ja po prostu już zgłupiałem, podsumować to mogę pewnym znanym powiezieniem „jestem za ale przeciw”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak w ciagu tygodnia dostalem 30 punktów ZA DARMO.

To ze mam 30 punktów mi wcale nie przeszkadza, ale to ze dostalem je gratis to juz naprawde przegiecie.

1580213[/snapback]

Masz nieregulaminowy sig i dobrze o tym wiesz. Popraw go.

 

A 30% dostałeś za:

10% - za niepotrzebne posty w topicu o venice - można było na pw z tym do Jonathana albo zavadera.

10% - Kolejne pyskowanie - niepotrzebne posty i prowokacje. Zobacz mój post na poprzedniej stronie.

10% - nieregulaminowy sig.

 

Złamałeś regulamin i sankcja została zastosowana.

 

Update:

Teraz sig jest ok.

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz nieregulaminowy sig i dobrze o tym wiesz. Popraw go.

 

A 30% dostałeś za:

10% - za niepotrzebne posty w topicu o venice - można było na pw z tym do Jonathana albo zavadera.

10% - Kolejne pyskowanie - niepotrzebne posty i prowokacje. Zobacz mój post na poprzedniej stronie.

10% - nieregulaminowy sig.

 

Złamałeś regulamin i sankcja została zastosowana.

 

Update:

Teraz sig jest ok.

1580223[/snapback]

bo go wstawialem i edytowalem dlatego przez moment byl wiekszy.

 

Mam wrazenei ze sie uczepiliscie mnie, popatrz wyzej na tej stronie czy wszyscy maja regulaminowy SIG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej rozmowie na GG z zavader doszliśmy obaj do porozumienia i mam nadzieję obie „strony” (odwieczna walka user vs. Mod) są zadowolone. A jednak w dzisiejszych czasach dialog ma jeszcze siłe przebicia. Tym oto postem chciałbym zakończyć swój udział tym temacie.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Fakt. Rozmawialiśmy - jest dobrze ;]

Widać - że wszystko można załatwic spokojnie, bez rzucania się na siebie. Polecam innym spokojny dialog na równych zasadach... Nawet się z Mardokiem na piffko ustawiliśmy na zlot już ;] Wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze administratorzy i moderatorzy mają dzwonić do uzytkowników informując o zmianach?

...

1580055[/snapback]

ja dostałem PM od Crosis'a, nawet nie wiedziałem o zmianie regulaminu dot. syg. dopiero pozniej (po otrzymaniu PM) znalazłem takie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO MODERATORÓW

 

Powiem tak wg mnie tylko patrzycie o co by tu sie przyczepic a na waszym miejscu bym dokladniej przejzal ta strone tego tematu, jest osoba która w identyczny sposób jak ja zlamala regulami i od 6 godzin nic z tym nie robicie, a udzielacie sie, czytacie ten temat i odpowiadacie, SMIECHU WARTE.

 

Poprostu w tym momencie sami siebie osmieszacie.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe wtrącenie z Krynicy Morskiej ;]

 

1. W regulaminie jest punkt o forum 'o serwisie' gdzie są zamieszczane "update'y".

2. Wisiało przez ponad miesiąc o tym ogłoszenie.

 

Więc ja nie widzę, żeby zavader popełnił jakikolwiek błąd.

1579916[/snapback]

ja widze ..

nie powinformowal na pw tylko po prostu wywalil

wniosek: male doswiadczenie .. chec kozaczenia?

 

Crosis poinformowal mnie grzecznie jak moja sygnatura miala 12 lini .. zmieniłem ja i zalatwilismy wszystko bez krzyku ...

imho troche to nie powazne ...

a topic zbedny ..

 

zavader powinien byc pouczony przez starszych moderów i tyle ...

tlumaczenie ze jest niewinny jest bez sensu ..

niech se chlopak wyloozuje ..

wogole ... to jakis tu juz Chaos panuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze ..

nie powinformowal na pw tylko po prostu wywalil

wniosek: male doswiadczenie .. chec kozaczenia?

 

Crosis poinformowal mnie grzecznie jak moja sygnatura miala 12 lini .. zmieniłem ja i zalatwilismy wszystko bez krzyku ...

imho troche to nie powazne ...

a topic zbedny ..

 

zavader powinien byc pouczony przez starszych moderów i tyle ...

tlumaczenie ze jest niewinny jest bez sensu ..

niech se chlopak wyloozuje ..

wogole ... to jakis tu juz Chaos panuje :P

1580496[/snapback]

Pouczony... to ja za glupote moderatora(zavadera) bede otrzymywal punkty ? zaraz sie wychyli 10 moderatorów i zacznie krzyczec ze nie mam racji....

Z tego co JA widze to ten moderator niestety bardziej szkodzi niz pomaga.

 

 

 

Chaos

dostales za sygnaturke jakies punkty ?

 

 

 

 

 

Prosze bardzo, 2 moderatorów w temacie i nie widza ze inni uzytkownicy lamia regulamin. http://217.172.39.212/~forum/index.php?sho...9entry1579369

Znów udawadniacie ze potraficie tylko bronic siebie nawzajem.

 

 

Crosis

Bierzesz czynny udzial w dyskusji, jestes moderatorem a sam nei widzisz ze inni lamia ragulamin.

http://217.172.39.212/~forum/index.php?sho...7entry1578997

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PITer dla mnie ciagle robisz z siebie rozwydrzonego gowniarza. dlaczego? siga z linkami odzyskales( praktycznie nieslusznie wg mnie) a Mardok wyjasnil z zavaderem swoje animozje. lecz nadal drzesz ryja, bo inaczej nie da sie tego nazwac, nt skutecznosci moderacji. zgodze sie z innymi - temat jest zbedny. dlaczego? wolalbym napisac pw do Para wykladajac cala sprawe na chlodno niz robic burze w szklance wody i kompromitowac sie swoim zachowaniem.

ORT: dwuch tez nie wyglada za dobrze w temacie

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...