Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.polskatimes.pl/artykul/3835379,sondaz-prezydencki-polski-duda-lekko-w-dol-do-gory-wyrwal-kukiz-wybory-prezydenckie-2015,id,t.html
Drugi największy sondaż prezydencki. Być może jest wiarygodny. Oczywiście przygotowany przez prasę niemiecką dla Polaków 18 niemieckich gazet lokalnych i publikacja w niemieckiej Polska The Times ;)
Pięknie nie? 25 lat wolności, orzeł z czekolady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie druga tura z Komorowskim i Dudą to ludzie mogą zagłosować na mniejsze którym bez wątpienia jest Duda. Przynajmniej nie będzie przynosić wstydu, umie mówić po polsku, zna ortografię, zna język obcy, jest bez wątpienia bardziej elokwentny niż Komorowski. Co wcale nie znaczy że jest dobrym kandydatem, choć jako mniejsze zło tak.


Pewne jest że urzędniczy elektorat Komorowskiego będzie bardzo zmobilizowany na 2 turę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym zagłosował, ale z tego co się orientuje kwestia dotycząca systemu do liczenia głosów w wyborach nie została jeszcze rozwiązana, dlatego uważam to wszystko za kpinę i stratę czasu.

 

Dodatkowo Komorowski już mówił, że wygra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstał ruch kontroli wyborów, wyśle tysiące obserwatorów do komisji. Myślę, że tych wyborów nie będą w stanie realnie sfałszować. Byłem przed chwilą na szkoleniu członków komisji, zostałem wiceprzewodniczącym, znajomy z partii też został wybrany zastępcą. O ile w uniowyborach byłem na 9 komisji jedynym przedstawicielem KNP to teraz już z ramienia KORWiN mamy przedstawicieli we wszystkich dziewięciu komisjach, nie tylko zgłosiliśmy, ale też nas nie poodrzucali.
Założenie, że i tak sfałszują więc nie m co iść jest wg mnie oznaką lenistwa a nie wyrazem buntu, tak to przynajmniej będzie obierane przez system "JESZCZE SIĘ TAK NIE WŚCIEKLI ABYŚMY MUSIELI PRZESTAĆ KRAŚĆ".

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Bartosiaka z centrum studiów strategicznych Polska jako priorytet powinna kupić ok 3 satelitów do obserwacji swojego i najbliższego terytorium poza naszymi granicami. O co chodzi? Otóż USA nie przekaże nam danych wywiadowczych, jeżeli rząd USA nie będzie popierał naszych działań ofensywnych. Na przykład zobaczymy duże zgromadzenie wojsk w obwodzie Kaliningradzkim i będziemy mieli już trwającą interwencję Rosji na naszym terytorium. USA może nam nie podać pozycji jednostek na przykład artylerii Rosji dopóki nie przekroczą one granicy w Polską, aby "NIE ESKALOWAĆ KONFLIKTU". dokładnie takiego wytłumaczenia CIA użyło wobec Ukrainy kiedy artyleria Rosji strzelała na terytorium Ukrainy, Ukraińcy chcieli odpowiedzieć ogniem, ale nie mogli bo nie mieli dokładnych pozycji wroga.

I jest to znacznie ważniejsze od systemu WISŁA!

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym z pokorą chłopa pańszczyźnianego zauważyć że do Ruskich serwerów wysyłane są już przeliczone i wywieszone protokoły z komisji wyborczych, których wyniki może sprawdzić i zapewne część to zrobi kilkaset osób każdy.
Jeżeli tylko wyniki wyborów znajdą się na stronach PKW to zostaną one zweryfikowane i tym samym potwierdzone lub znalezione fałszerstwa. Jednak, jeżeli wyniki nie zajdą się na stronach PKW w terminie mniejszym niż czas zgłaszania skarg do sądu (chyba tydzień) to nie będzie możliwa skuteczna weryfikacja i wg mnie będzie to oznaczać fałszerstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcecie od ruskich serwerów, ping niski bo blisko, koszty niewielkie, stabilność przyzwoita.

 

Aha, wybory - przecież postanowione już zdaje się, że w pierwszej turze kolejność to Bul, Dudek i plankton, a druga tura już tylko ci dwaj z początku, żeby nie mącić ludowi w głowach nadmierną obfitością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś na youtube filmy promujące Kompromitosława robione przez zwykłych ludzi ? Nie te oficjalne spoty płacone z moich podatków na hrabiego który po polsku nie umie mówić tylko amatorskie.


Zastanawiam się czy ktoś chciałby robić z siebie idiotę promując takiego belzebuba.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie komoruski, btw, nie agituję za żadną opcją, bo praktycznie większość to rzeczywiście wybór między dżumą a cholerą, ale proszę, nie dajcie zdrajcy i sprzedawszykowi znów wygrać wybory i patrzcie na ręce komisji, bo tyle okazji do sfałszowania(wytyczne, eh wytyczne) już dawno nie było.

I przy okazji, fajna stronka to kontrowersje.net jest o tej całej szopce a zaczałem czytać z ciekawości jakies 2 miechy temu, jak wypłynał temat wydmuchanego rekordu orkiestry swiątecznej pomocy, procesu autora strony i jego wygranej(przynajmniej jeśli chodzi o zarzucane przez niego czyny orkiestry/owsiaka) z tym oszołomem :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem nową ciekawą tendencję. Dotychczas reżimowi dziennikarze, szołmeni i media gadzinowe nieśmiało polecają Kukiza. Zastanawiam się czym to jest spowodowane ?

Moja teza jest taka że jest to świadoma taktyka aby uszczknąć wszystkim innym. Jeśli Komorowski traci to niech tracą inni na rzecz Kukiza. Jak wiadomo Kukiz to człowiek jednej idei (JOW).  Kukiz jest niegroźny na obecną chwilę z punktu widzenia wyborów do sejmu. A zapewne zabierze część głosów JKMowi. Mam wrażenie że oni bardzo się boją wejścia JKMa do sejmu i liczą na to że przekierowanie zainteresowania młodych na Kukiza to spowoduje.


Platformerskie media już się przygotowują na kampanię parlamentarną. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kukiz od zawsze trzymał z ludźmi PO. Kiedyś się na nich wkurzył (podobno). Od tamtej pory robi te Jow Jow Jow. Ogólnie to nie wierzę temu człowiekowi, nie wiem co chce, zmienia poglądy gospodarcze częściej niż dziwka facetów, co mi po samych JOW. Diabeł tkwi w szczegółach, jak by były JOW z bardzo silnym rządem wyłanianym przez prezydenta i z wyborem australijskim, gdzie numeruje się kandydatów, a jak twój odpada to twój głos przechodzi na następnego itd. To wtedy Jow były by dobre. Aale te mendy z PO i PiS wykorzystają Qkiza do zrobienia innych Jow, gdzie nie ma wcale możliwości głosowania na kolejnych kandydatów jak twój odpadnie, gdzie nie ma systemu prezydenckiego. Będzie gorsze łajno niż teraz do tego z zanurzeniem 100%.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Nawet o tym zapomniałem że POpierał. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby figuranci typu Wojewódzki tak sami z siebie nakłaniali na głosowanie na kandydata "antysystemowego" na jakiego media kreują Kukiza. Mało kto takie coś rozważa. Mało kto widzi jakikolwiek związek przyczynowo skutkowy i w ogóle zauważa nowe medialne trendy. Przeciętny człowiek/leming nie ma zielonego pojęcia na jakich zasadach działa polityka. Na to trzeba poświęcić setki godzin oglądania, słuchani i czytania żeby mieć jako takie rozeznanie. 

 

Kukiz myśli (lub takie ma zadanie bojowe żeby to glosić) że JOWy coś zmienią, że jak już będą te JOWy to ludzie sobie dzięki temu wybiorą swoich przedstawicieli. JOWy dalej będą mauzoleumować obecny reżim, zmienią tylko sposób selekcji odpowiednich świń do koryta. Sprytne świnie i tak znajdą sposób by tam się dostać. Naturalnie zmieni to nieco skład świń - przyjdzie niewielka  grupa młodych tuczników ale ile może z 15%  ? Stare cwane wieprze i tak się załapią.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Szans na zmiane konstytucji to on samodzielnie nie ma żadnych. Przypomnę że pierd.. oszusty też na początku startowali jako ruch społeczny. Wydymali wyborców właśnie na JOWach, na 3x15 itepe itede. Efekt widać teraz po 10-13latach od kiedy zaczeli istnieć w zlocie swiń przy korycie zwanym potocznie sejmem.

Co do popierania przez Kukiza PO, popierał, ze względów opisanych wyżej. Każdy może zmienić poglądy, zwłaszcza jak sie jego poparciem wytrze dupe i wyrzuci na śmietnik.

Czy ktoś go rozgrywa nie wiem. Może. Media są w rękach służb, lub politruków, zaczynając od wsi24 założonej przez kiszczaka(przypomne, lubi strzelać do górników).

Widać że nagonka na kukiza się zaczeła ze strony pis, jak tylko zaczął grozić ich kandydatowi...

 

Trzeba to wszystko obserwować, i wyciągać wnioski. Mały apel - patrzcie, jak będziecie szli na głosowanie, jak to wygląda, czy nie szykują sie przewały. Bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dzięki wytycznym pkw, niezgodnym z ord wyborczą, jest duża szansa na naprawdę sfałszowane wybory...

 

PS Jowy mają szansę na zmianę układu sił, a przede wszytkim dają możliwość wywalenia z sejmu takich miernot jak pietera i inne pustobaniowe pełne frazesów mordy.

PPS. Czy wiedzieliście że umoczony w 'aferę' z policjantami p. wipler jako jedyny!!! z pisuaru zagłosował PRZECIW ustawie o odszkodowaniach dla żydów za mienie pozostawione w pl??? Reszta s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>esyństwa(minus jeszcze 1 osoba, chyba niezależny) głosowała jak jeden mąż za. Skutkiem czego zdaje się od października mają ruszyć pierwsze, comiesięczne wypłaty odszkodowań za wojnę, którą do cholery wywołali niemcy. Nadal sądzicie że nie czas na zmiany?na wy@$#@ tych sku..... ???

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układamy puzzle.

 

http://3obieg.pl/szeremietiew-bo-do-telewizji-nie-zapraszali

 

Gen. Petelicki strzelił sobie lewą ręką w skroń będąc praworęczną osobą. Dodatkowo to strzelił sobie na monitorowanym parkingu a nagrań z tego zdarzenia brak. Ciekawy jest też fakt, że miał iść do garażu po "baniak z wodą" - tak zeznaje żona, która po 3 godzinach zaniepokojona, że mąż nie wraca poszła do garażu odkryła ciało. Sick! Też byście czekali 3 godziny gdy ktoś nie wraca z zadania które powinno zająć nie dłużej jak 5 minut? I czemu ginie akurat w dniu meczu Euro 2012 Polska - Czechy? Czyżby komuś zależało na tym żeby zagłuszyć tą sprawę?

 

Dodatkowo. Generał miał pistolet bez tłumika. Kto wie jak się niesie dźwięk w parkingu podziemnym? No właśnie. Ani żona ani żaden mieszkaniec nie usłyszał strzału w potęgującym jeszcze ten hałas parkingu podziemnym?

 

Co z doniesieniami, że na ciele Generała były też siniaki?

 

Prokuratura umarza śledztwo argumentując, że Generał strzelił sobie w głowę gdyż nie zapraszano go do wywiadów w telewizji i radio. :lol:

 

 

 

Gen. Petelicki pracował dłużej w służbach wywiadowczych niż niejeden z nas ma lat, walczył z mafią w latach 90" > Dobrze widział co się działo w MON, WSI oraz co wyprawiano z GROMem > Sam mówił, że na początku myślał, że to przypadek, że PO wpycha swoich polityków na stanowiska "wojskowe" a oni popełniają błędy z braku kompetencji > później zaczął zauważać, że to wszystko ma w sobie pewien sens i logikę i komuś zależy na rozmontowaniu Polskich służb specjalnych i armii.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie mial jakiegos magnum w czasie debaty zeby sprzatnac POlikota?

Korwin bardzo ladnie, ale Ogorek naprawde porzadnie sie wypowiadala.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...