Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Wyśmienity występ Grzegorza Brauna w Tele5:
http://www.youtube.com/watch?v=LlqH_e2TEd8
Wielu z was pewnie się martwi, że mamy 5 kandydatów antysystemowych i głosy się podzielą. Nie przejmujcie się tym. Mamy tych pięciu liderów i dobrze, wokoło nich musi się skupiać szeroko pojęty ruch patriotyczny i wolnościowy. W dalszej przyszłości stworzymy falę która zmiecie system tak, że wszystko się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Elektroniczny remix

 

Refren: "nasza jest przyszłość bo my chcemy polski nowoczesnej my nie chcemy specjalisty od kur" 

 

Ten matoł już odpłynął całkowicie.

Edytowane przez Polar
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to, przecież już widziaj powiedział, że do drugiej tury wejdzie agent Bul i ten drugi anon z teoretycznej opozycji, którego nigdy wcześniej nie widziałem i doprawdy nie wiem, skąd się wziął. To po co te wybory, igrzyska takie? Podtrzymywanie pozorów? Kanalizowanie gniewu?

Widziaj pokazał też Paweło Kukiza, któremu jakaś resortowa córka nie pozwalała dokończyć zdania przerywając napastliwymi pseudopytaniami, skutkiem czego Paweło zmarnował masę czasu na proszenie, by przestała. No ale to bez znaczenia, bo piszo i mówio, że Paweło to plankton, alkoholik i grajek weselny, jakże takiego popierać.

 

I dlatego do drugiej tury wejdzie agent i anon, pobawić się jeszcze dopóki jest co kraść. Prawdziwe zmiany zaczną się, kiedy już nie będzie co kraść, ale wtedy będzie za późno.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdą bo wejdą. Ale ma ogromne znaczenie kto ile zdobędzie. Faktycznie następuje proces organizacji formacji prawicowej o szacowanie wartości jej potencjalnych liderów. Te wybory mają duże znaczenie dla samej formuły jakiej będzie działać formacja która aby nie przesadzić powiem ocali nasz kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Bul et consortes na pewno już niczego nie uratują w kraju, mogą tylko spieprzyć więcej. Ale mają telewizję, a telewizja mówi, że krul chce strzelać do górników, Paweło ma problem alkoholowy, a ta suchawa pani o aparycji wystraszonego wróbla jest "kandydatem niezależnym". To całkiem zabawne z tą niezależnością znaczy, jak się policzy tych wszystkich leśnych dziadków i czerwone niedobitki czające się za jej plecami.

 

To co, na kogo głosujecie?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie na kogoś kto potrzebuję specjalistów od "zgody" i "bezpieczeństwa" :lol: PO to taka nowoczesność i postępowość, że chyba zostanę hipsterem. Szkoda tylko, że szczytowym "osiągnięciem" myśli lewicowych było "wymordowanie" 50 mln ludzi przez Stalina. Dziwi mnie dlaczego ludzie chcą głosować na kogoś kto gada o zielonych wyspach, dobrobycie i postępie a w między czasie podnosi Podatki, ZUS, koszty zatrudnienia pracowników, kwota wolna od Podatku mniejsza niż w krajach gdzie obiad w restauracji kosztuję 2 zł. Ten kraju nie potrzebuję tęczy na placu zbawiciela, równości dla par homoseksualnych czy faceta przebranego za babę w sejmie. Tylko czemu akurat tylko to trafia do ludzi? Margaret Thatcher i John Kennedy nie mieli lewicowych poglądów. Za to dali w swoich państwach taką wolność gospodarczą dzięki której do dziś mogą żyć w tych krajach na fajnym poziomie imigranci z Polski, którzy mogą pakować mrożone kurczaki po nocach byle były funty żeby się naje*ać w weekend i zapalić trawkę. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawić rodzicom... wg mnie w każdym przypadku lepsza jest etyka. Otwiera się człowiek na inne religie, wierzenia. Szkoła jak i państwo powinno być świeckie. Ktoś chce religie fundacja dziecku to niech wyślę do szkoły katolickiej, ma przecież wybór.

Po za tyn powiem z własnego doświadczenia, u mnie religia to był najdebilniej spędzony czas w życiu. 2h nudów, od czasu do czasu przeczytanie 2-3 linijek Biblii i pytanie dlaczego tak a nie inaczej się stało i o co kaman w przeczytanym fragmencie. Za to jak już byłem pełnoletni i poszedłem z własnego wyboru na etykę, dowiedziałem się na czym opierają się inne wierzenia, itp. Człowiek staje się mniejszym ignorantem na inne religie - nasz jak to jedna wielka hipokryzja z kościołem a zaraz z jego wiernymi na czele.

Wspomnę jeszcze ze chęć rozmowy z księdzem czy katecheta który prowadził zawsze kończyło się 'srasz w swoje gniazdo z którego jesz i mówisz ze ci smakuje' - BTW jeszcze nigdy nie trafiłem na osobę wierząca z którą na luzie można by porozmawiać o jej wierze i która nie zaczęła by przeinaczać moich słów lub rzucać 'miesiem' gdy otrzymuje niewygodne pytanie o wiarę. Dlatego jestem przeciw religii, bo to tylko marnowanie czasu.

 

Dawny kościół był nie lepszy, tyle że nie było to tak nagłośnienie. Jak przychodziły paczki z pomocą z zagranicy to księża brali to dla siebie. Jakimiś kaszami w proszku paśli swoje świnie zamiast dać ludziom dla których było to przeznaczone. Może nie wszędzie ale w wielu miejscach.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Brauna, fajnego chłopaka, monarchisty, przeciwnika eurokołchozu i tak dalej, słuchałem do momentu aż zaczął o zamachu smoleńskim. Niepotrzebne mi nieudolne wyjaśnianie przyczyn wypadku komunikacyjnego sprzed pięciu lat, zwłaszcza że co roku na drogach ginie kilka tysięcy ludzi (średnio 10 dziennie). Potrzebne mi więc drogi, które zminimalizują to ryzyko, bo po owych drogach jeżdżę samochodem prawie codziennie, a w Smoleńsku nie byłem nigdy i nie wybieram się.

Potrzebne mi też państwo, które nie będzie moim wrogiem, w którym bandyta będzie miał mniejsze prawa niż ofiara lub zgoła żadnych praw, wszak jest stroną atakującą. Potrzebne mi miejsce, w którym warto zakładać firmę i zatrudniać ludzi, bo zgraja urzędników nie próbuje przeszkadzać i nie gryzie ręki, która ich karmi. Do niczego więcej państwo potrzebne mi nie jest, poradzę sobie.

 

I mam jak zwykle selekcję negatywną - odpada kukiełka na sznurku z Moskwy, Berlina czy skąd tam. Odpada zabiedzona chuda pani wypromowana przez leśnych dziadków, bo to leśne dziadki będą rządzić w ostatecznym rozrachunku. Odpadają prawnicy, bo to ścierwo i zaraza, tfu. Odpada ktokolwiek związany z PSL, czyli Promujemy Szwagrów Lokalnie. Odpada człowiek-kompromitacja od wabienia gimbusów darmowym ziołem i lewaków kąsaniem tłustych łydek klerowi. Wobec muzułmańskiego motłochu rosnącego w siłę i przywileje za miedzą ślepa walka z chrześcijaństwem nie jest wcale takim rewelacyjnym pomysłem.

Zostaje krul, Paweło i ten podstarzały blokers dowodzący skinami. Z tych trzech już kogoś można wybrać, bo dwóch to za mało i człowiek szuka i szuka, a czterech za dużo i nie wiadomo co robić. Prawda, że proste?

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widziałem w wiadomościach Komorowskiego sadzącego drzewka, mówiącego, że próba prywatyzacji polskich lasów była RZEKOMA !!!! A było głosowanie nad tą ustawą, specjalnie przygotowane w okolicach północy, gdzie PO niemal całe głosowało za (i mało brakowało, a by ten rabunek przeszedł) - to było k...a "rzekome"?

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widziałem w wiadomościach Komorowskiego sadzącego drzewka, mówiącego, że próba prywatyzacji polskich lasów była RZEKOMA !!!! A było głosowanie nad tą ustawą, specjalnie przygotowane w okolicach północy, gdzie PO niemal całe głosowało za (i mało brakowało, a by ten rabunek przeszedł) - to było k...a "rzekome"?

 

PO to nawet JAWNIE dyma nas wszystkich w zady chociaż RZEKOMO to żyje się coraz lepiej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widziałem w wiadomościach Komorowskiego sadzącego drzewka, mówiącego, że próba prywatyzacji polskich lasów była RZEKOMA !!!! A było głosowanie nad tą ustawą, specjalnie przygotowane w okolicach północy, gdzie PO niemal całe głosowało za (i mało brakowało, a by ten rabunek przeszedł) - to było k...a "rzekome"?

Rzekome, bo jednak nie udało się jeszcze przyklepać dilu. Wszystko się zgadza, czemu się oburzasz? Przecież taki znamienity mąż stanu nie mógłby kłamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak z okazji, że Korwin niby chce prywatyzacji lasów. Otórz chce ale nie jet to żaden priorytet, ale co istotne jeśli JKM je sprywatyzuje to kasa pójdzie na uzdrawianie ZUS. Jak sprywatyzują je kosmici z PO to na wina za 1000zł i panienki do tego wina oczywiście.
Wszystko RZEKOMO oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ten Grzegorz Braun nie jest z Lewicy. Przecież to jasne, że zabroni kobietom pracować, dzieci będą zmuszane do lekcji Religii a peda*y nie będą mogły sobie w zady wsadzać bo zatka im tyłki kołkiem osinowym. Politycy Lewicy powiedzą ludziom wszystko. Będzie druga Irlandia, będzie "tanie państwo", każdy dostanie po 100 milionów, każdy dostanie mieszkanie, będzie legalizacja. I w ogóle to pełnia wolności i multikulti. Jedyny Lewicowy polityk jaki wygrał wybory  i dotrzymał słowa to... Hitler. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Duda. Ja uważam, że drugą turę wygrywa Duda i może być bardzo mała różnica.
A zamieszanie to po prostu prawybory między kandydatami buntu społecznego.
Teraz się zastanawiam, czemu KUKiZ leci w kulki i nagle dogadał się z ze związkami aby tworzyć nowy AWS? Teraz wiem, że dobrze robię popierając Korwina, on nie zmieni zdania w pół drogi bo mu wygodniej.

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...