Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

Uchodzcy, uchodzcami. CO myslicie o piekielku jakie jest szykowane kobietom w Polandii ?

Mowie o ustawie antyaborcyjnej.

To jest projekt obywatelski, a nie projekt PiSu. PiS teraz kombinuje jak tu z tego sie wywinać, bo zeby nie urazić pewnych środowisk swoich wyborców, nie mogą po prostu powiedzieć, że olewają tą sprawę, a nie chcą się tym też zajmować, bo to za bardzo hardcorowy temat i atmosfera raczej nie jest najlepsza na takie coś.

Taki zbuk rzucony rządowi + jakieś nędzne prowokacje z ZDFem i aktywistkami, co akurat przypadkiem pojawiły się na mszy gdzie ZDF sobie przypadeczkiem filmował + sporo innych nędznych nagonek. Już w tym momencie są wyciągane naprawde wszystkie, najcięższe działa, żeby zniszczyć ten rząd.

• Upvote 4
  • Downvote 1

Ja nie rozumiem dlaczego oni nie strzelają ? Czy jest w UE jakiś zakaz używania broni przez armie ? Ciekawi mnie po co armii broń w takim razie. A jak tu przyjdą ruskie z butami, to też armie wszystkich krajów będą się tylko gapić ? Nie kminie tego kompletnie.

Edited by DziubekR1
  • Upvote 1

Będą się gapić. Kiedy w czasie wojny w Bośni Serbowie sobie postanowili zgwałcić i zabić ok 5000 cywilów, którymi opiekowały się wojska Holandii to te wojska odważnie schowały się do schronów. Cywilów zabito. Żołnierze holenderscy dostali ordery.

• Upvote 2

Ja nie rozumiem dlaczego oni nie strzelają ? Czy jest w UE jakiś zakaz używania broni przez armie ? Ciekawi mnie po co armii broń w takim razie. A jak tu przyjdą ruskie z butami, to też armie wszystkich krajów będą się tylko gapić ? Nie kminie tego kompletnie.

Wystarczy żebyś kminił, że w geopolityce nic nie dzieje się przypadkiem. To że powstaje jakiś absurd oznacza tylko to, że ktoś sobie to tak zaplanował i że ma w tym konkretny cel.

• Upvote 1

Kasabubu na 500+ znikąd się nie weźmie.

Tymczasem baryłka już po 44$, spodziewajmy się niezwykłych zdarzeń.

• Downvote 1

Jakoś w UK nikt na cos takiego nie płacze. Nie wiem jaki tu jest limit transakcji bezgotówkowych, ale wiem ze bez konta w banku praktycznie kasy tutaj od nikogo nie dostaniesz, a już na pewno nie wypłatę. Muszą jakoś uszczelnić to sito, czy zrobią to dobrze, czas pokaże.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Najpierw się wymyśla głupie podatki, a potem kombinuje jak je ściągnąć. Standard.

Jakoś w UK nikt na cos takiego nie płacze. Nie wiem jaki tu jest limit transakcji bezgotówkowych, ale wiem ze bez konta w banku praktycznie kasy tutaj od nikogo nie dostaniesz, a już na pewno nie wypłatę. Muszą jakoś uszczelnić to sito, czy zrobią to dobrze, czas pokaże.

Nie chodzi o uszczelnianie, tylko o kontrolę obywateli. Są prostsze i skuteczniejsze metody ściągania podatków. W UK są chore regulacje odnośnie wielu kwestii, nie porównujmy tego dziwnego kraju do Polski. Edited by MaSell
  • Upvote 1

Niemcy jak zwykle. Świat wyglądałby bez nich dużo lepiej.

• Upvote 3
  • Downvote 1

... taki tam film o Bieńkowskiej kłamliwej s*** i rozbrajaniu ofiar terrorystów.

Edited by Kyle
  • Upvote 3

Co to za afera z wplywem rzadzacych na gazety (fakt) aby oczerniac pis a wybielac po? Do tego list starych komuchow straszacych, ze beda wyciagac konsekwencje za wspolprace z pis (podpisane przez bande trojga - pijaka, debila i nieuka-sprzedawczyka - czyt. Kwasniewski, Walesa i Komoruski).

• Upvote 4

Może to ostatni kwik przed radosnym zadyndaniem na suchej gałęzi? Kto by tam zresztą traktował to poważnie.

• Upvote 3

Kwicza Kwicza... Coraz glosniej

Pozmieniali konstytucje, TK olewali... a teraz krzyk ze ktos probuje zrobic z tym porzadek.

Najbardziej jednak bawia mnie balwany.

Tak dlugo walili ich w dupsko ze chyba im sie spodobalo... I kwicza razem ze swiniami oderwanymi od koryta.

Ot cala sytuacja polityczna Polski w pigulce.

• Upvote 4

A co ci się nie podoba w penetracji wejścia od zaplecza, przebrzydły faszysto i homofobie?

• Downvote 1

Zostaw organy mała sprośna świnko, zgłoś to tej grubej z HejtStopu. Przyjdzie i go zje.

• Upvote 4