Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SAVER

Ideologie marksizmu z gruntu rzeczy nie są złe. Złe było rosję od zawsze i chyba na zawsze będzie zrzerał robal korupcji i matactwa..

A naziści to co zarobili na mordach - skrzetnie gromadzili. Nie mówię że nie było korupcji - bo już od dawna znaleziono tajne fundusze i przelewy swiadczace o opłacaniu najwazniejszych oprawców przez NSDAP. Nie wiem też do końca czy naziści wogóle byli "prawicowi" - Sama nazwa swiadczy o czyms innym :)

Teraz ogólnie neofaszystów i narodówkę kojarzy się z prawicą. Te same układy z kościołem - te same teorii o "innych w Fatherlandzie" i "czystości rasy"..

Tu zgoda :) Nazizm wywodził się od początku z socjalizmu :) Narodowego socjalizmu. Więc na lewicy trzeba szukać naśladowców pana A.H. :P

 

Reszta to propoaganda środowiska lewicowego ,żeby wybielić zbrodnie komunizmu.

 

Akurat tak się składa że miałem tą niemiłą przyjemność pracować z kolegą z "narodówki" w pracy..

Niby nie rasista ale rasista, niby nie oszołom a oszołom..

Tzn. Czym konkretnie ci się naraził? A może byłeś po prostu do niego uprzedzony? Na razie to są ogólniki.

 

Obydwie ideologie są zakłamane i głupie. Opierają się na bzdurnej cesze jaką jest patriotyzm. To on zakraszony wódką religii prowadził do takich konfliktów.

Patriotyzm sam w sobie jest ważny i potrzebny :mur: Na nim opiera się siła każdego narodu. I nie zmienią tego żadne ideologie. Nawet ideologia poprawności politycznej i powszechnej tolerancji.

 

Gdyby nie patriotyzm to nas Polaków by juz nie było.

 

Chyba ,że dla ciebie patriotyzm to puste słowo jak dla większości młodych ludzi niestety :? To nie mam pytań...

Religia też widze jest ci obca.

Pomyślcie ile w ludziach jest chęci zycia (prześladowania komunistów) i ile potęgi by naprawić świat (rozbudowa gospodarki niemiec) - a wciąż babłamy się jak dzieci w tym samym bagnie od tysięcy lat...

Komunistów należy tępic do końca. Musza zapłacić za swoje zbrodnie jak wszyscy zdrajcy. Musi być catharsis.

Kiedyś to nastapi.

"A na drzewach zamiast liści wisieć bedą komuniści".

 

nie wierzę by cokolwiekkiedykolwiek się zdarzyło lepszego.. człowiek ma jakiś defekt genetyczny, nie wiem, może jakiś brak w częsci hromosomu, może wogóle był zryty od początku... ale my panować na d sobą nie potrafimy... może wizja matrixa nie jest wcale głupia :/

Gatunek ludzki potrafi panować nad sobą. Tylko niektóre jednostki nie ;)

 

I trzeba z optymizmem podchodzić do życia.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, politycy to i tak jedna banda, więc nieważne kto rządzi, bo i tak są ci sami ludzie, a wielu ludziom się nie podoba propagowanie homoseksualizmu.

Nie każdy polityk jest zły i wcale nie musza to być cały czas ci sami ludzie. Po to mamy instytucję wyborów w państwie demokratycznym, aby móc dzięki niej wykluczać tych, którzy nam nie odpowiadają. Nie musi to być zawsze ta "jedna banda".

Wystarczy porównać naszych polityków z politykami z Wielkiej Brytanii. Tam jest zupełnie inaczej, jest wysoka kultura wśród polityków. U nas opozycja nie stara się zrobić czegoś dobrego, jest zapatrzona w siebie i myśli o tym, jak wygrać następne wybory. Nie popierają dobrych pomysłów, aby nie stracić uzyskanej już popularności, bo przecież trzeba wygrać najbliższe wybory.

 

Ja popieram w jednej kwestii Giertycha, odnośnie homoseksualizmu, Europa z jednej strony stara się zwiększyć przyrost naturalny, a z drugiej strony więcej przywilejów mają geje/lesbijki niż zwykli ludzie.

Przepraszam bardzo, a jakie to przywileje mają ci geje/lesbijki? Wiesz w ogóle co oznacza słowo przywilej? Moja rada: nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Bo widzisz, w ten sposób wychodzi z Ciebie dulszczyzna (być może w szkole dowiedziałeś się, co to oznacza).

 

Po prostu nigdy nie przyjmę do wiadomości, że facet może robić 'to' z facetem, bo dla mnie to nie jest normalne, rozumiem przyjaźń dwóch kumpli, ale coś więcej? Bezsens.

Czy o kobietach możesz napisać to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Przepraszam bardzo, a jakie to przywileje mają ci geje/lesbijki?

Ot choćby w takiej Holandii mają kluby gejowskie. Mają prowo adoptować dzieci. Wyegzekwowali (o zgrozo) te ich "śluby" nawet w katolickiej Hiszpanii :mur:

Jeżeli to według ciebie nie są przywileje to nie wiem co jeszcze może być.

 

A żądają coraz więcej i więcej. A przegonić w cholere to towarzystwo zboczeńców!

 

Czy o kobietach możesz napisać to samo?

Tzw. "miłość" lesbijska jest tak samo chora. Może dla niektórych ludzi ciut mniej obsceniczna i stad się bierze u niektórych liberalne podejscie do tej kwestii.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot choćby w takiej Holandii mają kluby gejowskie. Mają prowo adoptować dzieci. Wyegzekwowali (o zgrozo) te ich "śluby" nawet w katolickiej Hiszpanii :mur:

Jeżeli to według ciebie nie są przywileje to nie wiem co jeszcze może być.

No proszę. Następny który nie rozumie pojęcia przywilej. I jak tu dyskutować? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ja popieram w jednej kwestii Giertycha, odnośnie homoseksualizmu, Europa z jednej strony stara się zwiększyć przyrost naturalny, a z drugiej strony więcej przywilejów mają geje/lesbijki niż zwykli ludzie. Po prostu nigdy nie przyjmę do wiadomości, że facet może robić 'to' z facetem, bo dla mnie to nie jest normalne, rozumiem przyjaźń dwóch kumpli, ale coś więcej? Bezsens.

Dokładnie jak dla mnie obie strony przesadzają Roman za bardzo fanatyczy a z drugiej strony na zachodzie traktują homoseksualistów jak święte krowy dając im nawet dopłaty do mieszkać itd itp Jak dla mnie chore jest np zabieranie dziecka rodzinie która nie miała pieniędzy na utrzymanie i danie go parze homoseksualnej i dopłacanie na utrzymanie tego dziecka. W ogóle nie wiem jak można dać nieswiadome dziecko parze homoseksualnej może to jest ostre ale wybaczcie dla takich dzieci to jest duży stres, utracenie marzeń o normalnej rodzinie, bycie odrzuconym przez rówieśników jak nie rysa na psychice na całe życie o przypadkach molestowania nie wspominając..

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sa przywileje

 

jsp przywilej:

1. <<szczególne uprawnienie, prawo korzystania ze szczególnych

względów w jakimś zakresie; w dawnej Polsce: akt monarchy nadający

pewnym osobom lub całym stanom określone uprawnienia lub uchylający

prawo powszechne w stosunku do pojedynczych osób lub do określonych

stanów>>

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Winter

Nie każdy polityk jest zły i wcale nie musza to być cały czas ci sami ludzie. Po to mamy instytucję wyborów w państwie demokratycznym, aby móc dzięki niej wykluczać tych, którzy nam nie odpowiadają. Nie musi to być zawsze ta "jedna banda".

Wystarczy porównać naszych polityków z politykami z Wielkiej Brytanii. Tam jest zupełnie inaczej, jest wysoka kultura wśród polityków. U nas opozycja nie stara się zrobić czegoś dobrego, jest zapatrzona w siebie i myśli o tym, jak wygrać następne wybory. Nie popierają dobrych pomysłów, aby nie stracić uzyskanej już popularności, bo przecież trzeba wygrać najbliższe wybory.

 

 

Przepraszam bardzo, a jakie to przywileje mają ci geje/lesbijki? Wiesz w ogóle co oznacza słowo przywilej? Moja rada: nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Bo widzisz, w ten sposób wychodzi z Ciebie dulszczyzna (być może w szkole dowiedziałeś się, co to oznacza).

 

Czy o kobietach możesz napisać to samo?

A listy wyborcze i miejsca? Dlaczego od 17 lat widzimy te same "buźki"?

 

Co do przywilejów to mówiłem o całej Europie, poczytaj nieco, szczególnie w Holandii jest fajnie.

 

 

to nie sa przywileje

 

jsp przywilej:

 

 

;)

A jakbyś nazwał sytuację w której para homo dostaje dziecko, a para hetero nie?

Był ostatnio taki przypadek w Holandii, wystarczy poczytać nieco internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saver - pytałeś mnie o co dokładnie chodziło mi z moim kolegą. Był bardzo miły i naprawdę konkretny gość. Niestety o człowieku decydują czesem włąśnie te drobne rzeczy. Nie chciałbym być np żydem.. trudnbo też zrozumieć nie rasistę, który ma kolekcję płyt w stylu White Power, gdzie na okładkach są fotki jak kolesie sobie pierwsze strzałki zbierają. . . sorry ale coś nie jest teges. Dla mnie był ok i miły, ale takie rzeczy się czuje, i wiem że gdyby doszło do czegokolwiek - to nie byłoby kolega koleżanka. tylko zyd i czarnuch itd...

To się chyba powinno nazwać uspiona wrogość. . dokładnie cos takiego wydarzyło się w ruandzie.. gdzie kolesie z tego samego kościoła któregoś dnia po porostu sie zaszlahtowali.

Mówisz że religia jest mi obca. Nie nie jest mi obca religia. Jest mi obcy katolicyzm - to następny "ukryty diabeł" w myśleniu prawicowców (sorry ale widac to po tobie na kilometr) - uwierz mi kolego że jak ktoś jest NIEKATOLIKIEM to n ie znaczy że jest poganinem, albo że ateistą.

Wierzę w Chrystusa i Boga - tylko w inny sposób to okazuję, to wszystko.. Ale dokładnie w taki sam sposób rodziły się pogromy w wielu krajach europy - gdzie w imię chrystusa mordowaly się całe rodziny..

 

Mówisz dalej że patryiotyzm to wspaniała rzecz - i gdyby go nie było - nie było by polski.. no cóż masz rację... gdyby nie było POLSKIEGO PATRIOTYZMU.. jednak ja nie mówiłem o POLSKIM patryiotyzmie - tylko o OGÓLNYM POJECIU.. znów ukryty diabeł..

Mogę ci powiedzieć (myśląc w twoich kategoriach kolego) że jeśliby nie było patriotyzmu i religi w III rzeszy (czy w innych krajach najerzdzających polskę) to polska by istniała..

Dlatego wolę środowiska lewicowców - bo czasem są brudasami - prawda, bo czasem nie można im zaufać i robią wszystko dla "popisu" prawda... lecz przynajmniej mają NORMALNA ideologie.

Są ludzmi i jak każy człowiek są niedoskonali i beznadziejni (nie mów mi o optymizmie kolego bo przez pisanie tego postu zmarło ok 6 dzieci z głodu i jednoczesnie wpierd**** batona produkowanego przez firmę która wyrzyna lasy tropikalne i produkuje roślinnoś "rundup ready" przez którą w dzungli wody gruntowe są niezdatne do picia. Piszę na OS sie którego producent współtworzył chińskie filtry ISP do infiltracji sieci, a zapisuje sobei to na HDD producenta który stworzył numeracje w obozach śmierci)

- więc nie mów mi o odpowiedzialności - jak nie rozumiesz różnicy pomiędzy KOMUNIZMEM a MARKSIZMEM, a SOCJALIZMEM to już twój problem ...

Może po prostu się źle wysłowiłeś. Ale właśnie dlatego boję się prawicowców.. wszystko w szufladkach, wszystko w rameczkach i klapkina oczach... cokolwiek wystaje to odcina się to nożem patryiotyzmu i pseudo chrześcijańizmu..

 

Bo kolego musze ci przypominać ze ówczesny wikariusz watykanu a nawet sam Piłus - błogosławili III rzeszę? Czy naród niemiecki był bardziej niż polski patryiotami? (na obydwie te rzeczy trzeba odpowiedzieć tak - gdy polacy cinkciali niemcy odbudowali swoją gospodarkę i byli prawie jednością)

Więc zgodnie z TWOIMI założeniami - powinni tą wojnę wygrać a my walczyliśy przeciw BOGU.

 

Więc nie mów mi o rozliczeniu - bo [ciach!]o co się rozliczyło - ci naukowcy z obozów śierci którzy się przydali - zostali odesłani nie do norymbergii a do instytutów badawczych w USA. Ci którzy byli nieprzydatni - to się zrobiło popisówkę..

Nie mów mi o rozliczeniu - gdy Firmy które produkowały broń dla niemców wciąż ją prdoukują, gdy firmy które produkowały kody - wciąż siedzą w "informatyce", a gdy coraz to nowe twory mieszają się dla zysku z chinczykami czy koreańczykami - bo [ciach!]o co wiesz o świecie..

Ta twoja wspaniała prawica, która rządzi w USA - dogadała się z meksykiem i zrabowała ziemie odwiecznie należące do ludnosci z CIAPAS - i zrobiła to dzięki lobbingowi firmy która produkuje płatki , które wpierniczają w całym tym "cywilizowanym" świecie bahory z naszego cywilizowanego fatherlandu - a mamuśki się cieszą bo na paczce są naklejki "podaruj dziecku uśmiech" - takie same matki i takie same dzieci nie mają co jeść dzięi tej firmie w meksyku, w rumunii, w indiach i na całym tym gorszym świecie..

 

Więc nie mów mi że jest OK.

 

I pewnie użyjesz ostatecznego argumentu prawicowców - "jak ci się nie podoba to wyjedz" - jak chcesz to wyjade.. mogę zabrac ze sobą twoje sumienie..

 

--po edicie---

Co do gejów - co innego ponizanie - a co innego normalność.. DLaczego na porodówkach na zachodzie ma się nie używać okreśłenia - ojciec matka - tylko opiekun.. bo bez sensu.. rozumiem że ktoś może lubić pupę swojego kolegi - ale go jasnej ciasnej - od tego możńa dostać hemoroidów a nie zajśc w ciązę. Rozumiem że czasem natura coś skaszani i ci ludzie lubią swoją płeć - tego wymagają od nas byśmy to zaakceptowali - to niech też sami zaakceptują że ich "normalność" powoduje że dzieci mieć nie mogą - i jest to normalne i naturalne..

Rozumiem że nie można kogoś wyzywać - ale przecież to jest chore.. czemu ja z racji swoich ograniczeń fizycznych nie mogę być pilotem szybowca - a ktoś inny może sobie spokojnie brać na wychowanie dziecko.. kurde .. dziecko to nie zabawka.

A tezy w stylu ze geje wywodzą się z rodzin hetero świadczy tylko o braku zrozumienia podstaw psychologii rozwoju dziecka...

Mi się najbardziej podobał jeden topic na forum psychologii na którym jestem zapisany..

Koleś jest gejem, i lekarka nie chce go leczyć bo wdł WHO to normalne... (chyab na psychotesice to było) sorry... świat dostał jakiejś szajby... jednocześnie te same gazety promujące homo i wogóle juz nie poprawność polityczna a świetość polityczną - robią nalewkę z muzełman i innych mniejszości - sory ale tego nie rozumiem.. wybiórcza jakoś ta polityczność..

 

ps.

A ja się czuję poniżony jakby mnie na porodówce nazwano opiekunem a nie ojcem.. to co że ja niby rogaty? że to nie moje? Lekarz by odemnie w pysk dostał :)

Edytowane przez Galago De Codi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś nazwał sytuację w której para homo dostaje dziecko, a para hetero nie?

Był ostatnio taki przypadek w Holandii, wystarczy poczytać nieco internet.

to nie jest przywilej. widocznie ktos uznal ze dzieciakowi bedzie lepiej. przywilejem bylo by to wtedy gdyby para hetero nie miala prawa adoptowac dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Winter

Nie, przywilejem jest to, że para homo może dostać dziecko z adopcji jako własne. Normalnie się tego nie praktykuje, więc jest to przywilej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musimy ustalic jak na to patrzymy ;) z perspektywy swiatowej to jest przywilej, a z perspektywy Holandi nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Winter

Z perspektywy Holandii nie, bo tam to normalka, natomiast w innej sytuacji to przywilej. Ale skończy to, bo to wątek o politykierach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy przywilej danej grupy społecznej należy odbierać jako dyskryminacja innych grup. Inaczej każdy by chciał mieć np immunitet, wcześniejszą emeryturę etc. Pytanie jest takie czy możliwość adopcji dzieci tylko przez pary hetero jest ich przywilejem czy jest dyskryminacją pary homo. ??. Ja sie jednak zgodze że organizacje gejowskie troche przesadzają, as te ich akcje społeczne wel parada równości wcale nie maja za zadanie przekonać społeczeństwo (przynajmniej tą niezdecydowaną czesć) to swoich racji. Moim zdaniem te imprezy służą wyłącznie po to by klika lewicowych partyjek wel Zieloni, Racja etc mogli uzbierać sobie te 2% elektoratu by wejść do sejmu. Akceptacja dla homo jest dla nich szkodliwa bo traca jeden z głownych argumentów który to głownie odróznia ich od innych partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy przywilej danej grupy społecznej należy odbierać jako dyskryminacja innych grup. Inaczej każdy by chciał mieć np immunitet, wcześniejszą emeryturę etc.

Czyżby? Podaj taki. :razz:

Każdy powinień mieć taką emeryture na jaką sie umówi ze swoim towarzystwem ubezpieczeniowym (oczywiscie zakładam sytuacje gdzie nie ma ZUSu)

Podobnie z przywilejami dla par homoseksualnych przy wspólnym rozliczaniu się. Nie powinni ich mieć ponieważ zwykłe małżeństwa też nie powiinny ich mieć - wszyscy powinni płacić równe podatki bez ulg (pozatawiam tutaj kwestie czy liniowy czy pogłówny)

 

A co do iimmunitetu to jest to przywilej zwiazany z pełnieniem ważnej funkcji w państwie, jeśli chodzi o przywileje grupy społecznej to każdy jest dyskryminacją innych grup. Zresztą to kolejny sztuczny problem socjalistów - damy jakieś przywileje jednej grupie społecznej to zaraz obrażą się inne

Edytowane przez dinsdale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Widzę że rozwinął się temat o homoseksualistach... no to trochę odświeżę ;) widzieliście te plakaty o gejach i lesbijkach?(takie jak u wojewódźkiego w niedziele były) w wawie bynajmniej wiszą. takie duże "PEDAŁ" lub "LESBA" a potem dopisek "słyszę to codziennie. Nienawiść BOLI" ja mam mieszane odczucia :? nieźle wyszło jak ktoś na plakat z "PEDAŁEM" na napis "nienawiść boli" przykleił taki duży napis "a d.upa Cię nie boli??" :lol: :lol: nie to żebym coś przeciw homoseksualistom miał ale śmiechowo wyszło :lol: zresztą jak dostanę od kolegi fotkę to pokażę ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc niech ludzie chorzy na kretynizm (brak jodu) wywieszą swoje plakaty - ludzie o małum IQ swoje plakaty, shizofremicy swoje itd...

Ja powoli mam dosyć tego wciskania SHITU...

Dzieje się dokładnie to samo co z IZRAELIMI - cokolwiek się nie powie na ten chory kraj - jest się antysemitą. Gdy skrytykujesz izraelski rząd - co robi z ludnością palestyny - to jestes antysemita.. ale jakbyś tak samo miał głaskać rosję - co robi z czeczeńcami - to jesteś za mordercamiz kremla.. LOOOL i tyle...

Co mnie obchodzi co ty czy oni robią w łóżku.. niech sobie robią co chcą..

NIENAWIDZĘ kontaktu z ludzmi którzy ciągle mówią o swojej seksualności i wszystko filtrują poprzez seks.. to ludzie wieszający te plakaty mają ze sobą problemy nie społeczeństwo - dla mnie pedziem może być facet hetero - bo chodzi o zachowanie o zniewieścienie - a nie o upodobania w łółzku. Jakby się na kogoś nie mówiło "macho" w sposób prześmiewny..

Kto więc filtruje wszysko przez sex? Ja czy koleś który uważa się za normalnego człowieka , ale cokolwiek się nie powie na jego temat - to jest się homofobem.. no soory...

 

Resumując. Dla mnie gadanie o mojej aktywności seksualnej w towarzystwie jest lekkim fauxpa.. koleś który obnosi się z tym jest dla mnie niepoważny, i sam jest sobie winien że dostaje riposty od mniej kultularnej częsci społeczeństwa...

Bycie innym wymaga akceptacji samego siebie.. nieakceptację swoich zachowań można wyrażać w na parę sposobów - nie tylko na wstyd i negację siebie, ale i na obnażanie się z tą "innoscią" - na oscentacyjne zachowanie - by uzyskać poklask.. niestety ale tak jest..

Jest gro Gejów którzy nie popierają tej madialnej szopki - i tych ludzi szanuję - choć wdł mojego sumienia są wielkimi grzesznikami, ale to tylko moje sumienie... nie jestem nazistą by je komuś narzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Saver - pytałeś mnie o co dokładnie chodziło mi z moim kolegą. Był bardzo miły i naprawdę konkretny gość. Niestety o człowieku decydują czesem włąśnie te drobne rzeczy. Nie chciałbym być np żydem.. trudnbo też zrozumieć nie rasistę, który ma kolekcję płyt w stylu White Power, gdzie na okładkach są fotki jak kolesie sobie pierwsze strzałki zbierają. . . sorry ale coś nie jest teges. Dla mnie był ok i miły, ale takie rzeczy się czuje, i wiem że gdyby doszło do czegokolwiek - to nie byłoby kolega koleżanka. tylko zyd i czarnuch itd...

Rozumiem :)

Po prostu kwestia gustu. I tyle. Każdy może słuchać czego chce. Mamy demokracje :)

 

To się chyba powinno nazwać uspiona wrogość. . dokładnie cos takiego wydarzyło się w ruandzie.. gdzie kolesie z tego samego kościoła któregoś dnia po porostu sie zaszlahtowali.

Po prostu jedni zostali napuszczeni na drugich. A w tych afrykańskich kraikach wszystkim steruje hunta wojskowa.

 

Mówisz że religia jest mi obca.

Nie nie jest mi obca religia. Jest mi obcy katolicyzm - to następny "ukryty diabeł" w myśleniu prawicowców (sorry ale widac to po tobie na kilometr) - uwierz mi kolego że jak ktoś jest NIEKATOLIKIEM to n ie znaczy że jest poganinem, albo że ateistą.

To ci powiem kolego,że nigdy tak nie uważałem,że jak ktoś niekatolik to niewierzący :? Niewiem gdzie to wyczytałeś w moich postach.

Co innego jak ktoś się zdeklaruje że jest ateistą. Oczywiście nie myślę o tobie ;)

 

Wierzę w Chrystusa i Boga - tylko w inny sposób to okazuję, to wszystko.. Ale dokładnie w taki sam sposób rodziły się pogromy w wielu krajach europy - gdzie w imię chrystusa mordowaly się całe rodziny..

W imię Chrystusa? A ja myślę,że pogromy rodziły się w imie zbrodniczych ideologii. Wszystko jedno czy był to komunizm ,nazizm czy syjonizm.

 

Mówisz dalej że patryiotyzm to wspaniała rzecz - i gdyby go nie było - nie było by polski.. no cóż masz rację... gdyby nie było POLSKIEGO PATRIOTYZMU.. jednak ja nie mówiłem o POLSKIM patryiotyzmie - tylko o OGÓLNYM POJECIU.. znów ukryty diabeł..

Ciekawe podejście ;) Jeśli tak to ok.

 

Mogę ci powiedzieć (myśląc w twoich kategoriach kolego) że jeśliby nie było patriotyzmu i religi w III rzeszy (czy w innych krajach najerzdzających polskę) to polska by istniała..

I znów mieszasz religię do faszyzmu. W III Rzeszy nie było żadnej religii. Był tylko kult jednostki - furehra. A jak to się skończyło dla Polski wiadomo z kart histori...

Więc nie wiem co chciałeś wyrazić przez to ;)

 

Dlatego wolę środowiska lewicowców - bo czasem są brudasami - prawda, bo czasem nie można im zaufać i robią wszystko dla "popisu" prawda... lecz przynajmniej mają NORMALNA ideologie.

Normalną ideologię... ha! :lol: Ta ich "normalna" ideologia przyczyniła się do śmierci ponad 100mln istnień ludzkich. Po prostu drobiazg.... :?

Podaj mi chociaż jeden normalny zapis w tym ich bełkocie.

 

Są ludzmi i jak każy człowiek są niedoskonali i beznadziejni (nie mów mi o optymizmie kolego bo przez pisanie tego postu zmarło ok 6 dzieci z głodu i jednoczesnie wpierd**** batona produkowanego przez firmę która wyrzyna lasy tropikalne i produkuje roślinnoś "rundup ready" przez którą w dzungli wody gruntowe są niezdatne do picia.

Świetnie - tylko co to ma wspólnego z tematem? :blink:

 

Piszę na OS sie którego producent współtworzył chińskie filtry ISP do infiltracji sieci, a zapisuje sobei to na HDD producenta który stworzył numeracje w obozach śmierci)

- więc nie mów mi o odpowiedzialności - jak nie rozumiesz różnicy pomiędzy KOMUNIZMEM a MARKSIZMEM, a SOCJALIZMEM to już twój problem ...

Tak się składa kolego,że komuniści są odpowiedzialni za zbrodnie na całym świecie: m.in. Wietnam, Kambodźa , kraje byłego ZSRR , Chile , kilka krajów afrykańskich.

I nic nie zmaże win i pamięci o tyych wydarzeniach. A zbrodnie zostaną kiedyś rozliczone.

 

Komunizm stworzył Marks z Engelsem, więc nie truj mi tu ,że to "co innego". A Lenin to pewnie tworzył socjalizm w ZSRR? ;) :lol:

 

Może po prostu się źle wysłowiłeś. Ale właśnie dlatego boję się prawicowców.. wszystko w szufladkach, wszystko w rameczkach i klapkina oczach... cokolwiek wystaje to odcina się to nożem patryiotyzmu i pseudo chrześcijańizmu..

Powiem tak: świat jest uporządkowany, wszystko w przyrodzie ma swoje miejsce.

Komuniści i różnej maści socjaliści od zawsze starają się wprowadzić chaos. Niszczyć porządek prawny i państwowy.

Stąd bardzo bliscy są im anarchiści ;)

Bo kolego musze ci przypominać ze ówczesny wikariusz watykanu a nawet sam Piłus - błogosławili III rzeszę? Czy naród niemiecki był bardziej niż polski patryiotami? (na obydwie te rzeczy trzeba odpowiedzieć tak - gdy polacy cinkciali niemcy odbudowali swoją gospodarkę i byli prawie jednością)

Więc zgodnie z TWOIMI założeniami - powinni tą wojnę wygrać a my walczyliśy przeciw BOGU.

Pius nie błogosławił III Rzeszy. To jedynie propaganda wrogów Watykanu i samego Piusa.

Jedynie uznawał Hitlera jako przywódcę państwa niemieckiego. Co czynili do czasu inni przywódcy - choćby Churchill, czy Roosevelt.

 

Więc nie mów mi o rozliczeniu - bo [ciach!]o co się rozliczyło - ci naukowcy z obozów śierci którzy się przydali - zostali odesłani nie do norymbergii a do instytutów badawczych w USA. Ci którzy byli nieprzydatni - to się zrobiło popisówkę..

Acha - to wg. ciebie należało ich po prostu stracić i nie wykorzystać ich wiedzy w dobrych celach?

Amerykanie nie mogli sobie pozwolić na taką stratę. Ci ludzie pomogli im zbudować potęge jaką są dzisiaj.

A ci naukowcy spłacili swój dług służąc dobrej sprawie.

 

Nie mów mi o rozliczeniu - gdy Firmy które produkowały broń dla niemców wciąż ją prdoukują, gdy firmy które produkowały kody - wciąż siedzą w "informatyce", a gdy coraz to nowe twory mieszają się dla zysku z chinczykami czy koreańczykami - bo [ciach!]o co wiesz o świecie..

Tu już przeginasz. Nie znasz mnie, nie tobie oceniać moją wiedzę. Robisz z siebie alfę i omegę. A jak brakuje ci argumentów - po prostu zarzucasz innym niewiedzę.

Sporo wiem o świecie kolego. Byłem w wielu krajach. Ale nie twierdze,że wiem wszystko.

 

Co do chińczyków - to z twojego rozumowania wynika ze masz coś do nich. A może mi się zdaje ;)

 

Ta twoja wspaniała prawica, która rządzi w USA - dogadała się z meksykiem i zrabowała ziemie odwiecznie należące do ludnosci z CIAPAS - i zrobiła to dzięki lobbingowi firmy która produkuje płatki , które wpierniczają w całym tym "cywilizowanym" świecie bahory z naszego cywilizowanego fatherlandu - a mamuśki się cieszą bo na paczce są naklejki "podaruj dziecku uśmiech" - takie same matki i takie same dzieci nie mają co jeść dzięi tej firmie w meksyku, w rumunii, w indiach i na całym tym gorszym świecie..

Skąd ty masz takie wiadomości? Sprawa Meksyku to szersze spektrum i nie można zwalać wszystkiego na "prawicę" w stanach.

Zresztą czy to prawica - to pojęcie względne bo tam w kongresie zasiadają tylko 2 partie - Demokraci i Republikanie.

A są tam różni ludzie - szczególnie u demokratów są też socjalizujący.

 

 

Więc nie mów mi że jest OK.

Jest OK. Wreszcie zaczyna być OK w Polsce. Z czego się bardzo cieszę ;)

 

I pewnie użyjesz ostatecznego argumentu prawicowców - "jak ci się nie podoba to wyjedz" - jak chcesz to wyjade.. mogę zabrac ze sobą twoje sumienie..

Nie będe cię namawiał ;) A sumienie możesz zabrać - ale raczej swoje :lol2:

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W imię Chrystusa? A ja myślę,że pogromy rodziły się w imie zbrodniczych ideologii. Wszystko jedno czy był to komunizm ,nazizm czy syjonizm.

Polecam siegnac do historii Europy troche dalszej niz XX wiek ;) Szczegolnie do okolic XIV/XV wieku.

 

Normalną ideologię... ha! :lol: Ta ich "normalna" ideologia przyczyniła się do śmierci ponad 100mln istnień ludzkich. Po prostu drobiazg.... :?

Tak się składa kolego,że komuniści są odpowiedzialni za zbrodnie na całym świecie: m.in. Wietnam, Kambodźa , kraje byłego ZSRR , Chile , kilka krajów afrykańskich.

 

Komunizm stworzył Marks z Engelsem, więc nie truj mi tu ,że to "co innego". A Lenin to pewnie tworzył socjalizm w ZSRR? ;) :lol:

Jesli wezmiemy za definicje komunizmu dziela marksa i Engelsa, to tak - Lenin i jego nastepcy tworzyli socjalizm. Dokladniej "budowali komunizm" i "dazyli do komunizmu" (formulki oficjalne), ale de facto panowal tam socjalizm, z duza dawka totalitaryzmu.

Slowo "komunizm" jest zreszta bardzo naduzywane w odniesieniu do roznych ustrojow totalitarnych, bo zaden z nich de facto komunistycznym nie jest.

 

Komuniści i różnej maści socjaliści od zawsze starają się wprowadzić chaos. Niszczyć porządek prawny i państwowy.

Stąd bardzo bliscy są im anarchiści ;)

Komunisci nie staraja sie wprowadzic chaosu. Idea tego systemu jest zburzenie aktualnego porzadku spolecznego i prawnego i powstanie na jego miejsce idealnego spoleczenstwa komunistycznego. Dodajmy, ze w wariancie idealnym jest to przemiana oddolna, wynikajaca ze zmiany siwadomosci spoleczenstwa.

Nie jest to wiec wprowadzanie chaosu, tylko zamiana jednego porzadku na inny. To, ze w praktyce zazwyczaj konczylo sie na zburzeniu aktualnego porzadku, to inna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saver - mówiłeś że:

"Religia też widze jest ci obca."

Więc jak mam to rozumieć? Powiedziałem coś co pokazuje ciemną stronę katolicyzmu - więc "religia jest mi obca" ?

Może ja nie rozumiem o co ci chodzi kolego, więc mi wytłumacz.

Z chęcią posłucham jakie były inne powody wojen w europie? Czy nawet w polsce.. Tak jak koledzy powiedzieli wcześńiej - sięgnij dlaej pamięcią..

Jak refrmatorów katolicyzm puszczał na galery za - TŁUMACZENIE bibli.. bo pewnie nie wiesz ale w tamtych czasach biblie się paliło na stosach - a katolicy wprowadzili ZAKAZ JEJ CZYTANIA CZY POSIADANIA!!!

Z chęcią bym posłuchał innych wytłumaczeń historii - w której religia "chrześcijańska" cały czas spółkowała jak dzi*** z politykami dla swoich korzyści.. pewnie.. możemy pokazywać WYJĄTKI z początków 19 wieku czy 20..

tylko pamiętaj ze katolicyzm mieni się religią która istnieje od czasów Chrystusa.. czyli wypadło ci z pamięci jakieś 1800lat...

 

Co do rozliczeń - nie rozumiem czemu mamy rozliczać komuchów (mam ich głeboko w tyłku i nie popieram tych psyhopatów) skoro morderców i oprawców z czasów WWII nie rozliczyliśy..

Właśnie podałeś ciekawą argumentację - "wykrzystać wiedzę" oprawców..

Wiesz jak to brzmi.. w tym momencie postawiłeś się niżej niż najgorsze stalinowskie hordy nkwdowców..

JAK DO JASNEJ HOLERY MOŻNA ŁAMAĆ SWOJE ZASADY DLA KOŻYŚCI..

na tym polega zakłamanie polityków i KAŻDEJ religijnej dzi*****, która z nimi spółkuje..

Ludzie HONORU umierają dla zasad. Moralność jest celem samy w sobie - a nie "chorągiewką" wskazującą wiatry zysków...

 

Morderca jest mordercą i tyle.. nie ma okoliczności łagodzących...

Ale właśnie.. zależy od zysków.. Saddam jest zły i ma ropę...

więc go usuńmy.. W koerei nie ma nic prócz szarańczy i wróbli - to niech sobie żyją pod władzą psyhopaty dzink donk dzunga czy innego cudaka...

 

Zasady - człowieku - ZASADY !!!!

I co mi tu będziesz pitolił za przeproszeniem o wyższości lewicy nad prawicą czy na odwrót.. jedno i drugie to zwykłe psy, kundle, którym się marzy że są wilkami...

Tylko nie rozumiem ludzi, których te psy kąsają - a ci jeszcze im dają poparcie w wyborach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Widzieliscie dzisiaj "Co z tą Polską" na polsacie?

 

OMG :mur:

Nienawidze normalnie Lisa... nie chce tutaj obelg wypisywać, ale nieznosze tego typa. Znowu zaprosił Kwaśnieskiego. O niczym konkretnie nie gadali, caly odcinek to nawijanie o glupotach i jakieś żałosne próby najazdów na Kaczyńskich ze strony byłego prezydenta. No i najlepszy był jego komentarz do wyrwanej z kontekstu wypowiedzi Lecha/Jarosława (nie pamietam już)... do tego ta publiczność która klaskała kiedy tylko Kwachu coś pseudo-mądrego powiedział. Co to w ogóle miało być? Jaki dziennikarz jest z Lisa jak tylko przytakiwał mu i lizał go po d.pie? Ehhh, żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie dzisiaj "Co z tą Polską" na polsacie?

 

OMG :mur:

Nienawidze normalnie Lisa... nie chce tutaj obelg wypisywać, ale nieznosze tego typa. Znowu zaprosił Kwaśnieskiego. O niczym konkretnie nie gadali, caly odcinek to nawijanie o glupotach i jakieś żałosne próby najazdów na Kaczyńskich ze strony byłego prezydenta. No i najlepszy był jego komentarz do wyrwanej z kontekstu wypowiedzi Lecha/Jarosława (nie pamietam już)... do tego ta publiczność która klaskała kiedy tylko Kwachu coś pseudo-mądrego powiedział. Co to w ogóle miało być? Jaki dziennikarz jest z Lisa jak tylko przytakiwał mu i lizał go po d.pie? Ehhh, żałosne.

widocznie razwiedka rozpoczyna "wybielanie" swoich najlepszych agentow i wspolpracownikow ucierpialych na skutek szczerosci Oleksego. a Lis? Lis to "aparatczyk" - polecam film dok. "Nocna zmiana" a zobaczysz rzetelnosc i obiektywizm dziennikarski w wykonaniu Lisa.

link do filmu:

http://hotnews.pl/artpolska-552.html - ten juz nie dziala?

no to kolejny:

http://video.google.com/videoplay?docid=2185058413755445485

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia ma podobne zdanie o Lisie jak wy ;] ale ona nie oglada jego programow wystarzy ze slucha RM

 

Wiec moze cos w tym jest.

 

Ja osobiscie mam mieszane uczucia o nim czesto oglada Jego program. Czasami nie pozwala na riposty ktore by sie przydaly zmienia ciekawy temat na jakis glupkowaty ...

 

A Teraz My wogole nie ogladam i mam pytanie czy warto czy tez jest podobnie jak z Lisem? Tzn raz ogladalem z Krawczyk i kawalek z tym bogatym z Łodzi zapomnialem jak on sie nazywa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie razwiedka rozpoczyna "wybielanie" swoich najlepszych agentow i wspolpracownikow ucierpialych na skutek szczerosci Oleksego. a Lis? Lis to "aparatczyk" - polecam film dok. "Nocna zmiana" a zobaczysz rzetelnosc i obiektywizm dziennikarski w wykonaniu Lisa.

A mógłbyś rozwinąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Teraz My wogole nie ogladam i mam pytanie czy warto czy tez jest podobnie jak z Lisem?

"Teraz My" jest imo znacznie słabszym programem od "Co z tą Polską" (prowadzący chcą być zabawni, często żartują sobie z naprawdę poważnych tematow, nie dają dojść do głosu gościom). Czyli nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

co prawda nie w doslownym tego slowa znaczeniu, dlatego w cudzyslowiu ale pewne zachowania sa zbiezne

 

widziales film i Lisa w akcji? :)

Coby jednak nie mówić to film "nocna zmiana" odkrył jak naprawde przeprowadzono zamach stanu za rządu Olszewskiego.

 

No chyba,że chodzi o postać samego Lisa, który tam się udizelał...

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...