Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie testuje od rana, sporo szybsza mi sie wydaje (szczegolnie wp.pl)

 

Super funkcja wyszukiwania histori w pasku adresu :blink:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie smiga, szybko, jak narazie (godzina testów) bez żadnego crasha. Jedynie problem z renderowaniem niektórych stron m.in for (tu brakuje paseczka, tam się troszke coś zjeżdża). Ale strony ładują się dużo szybciej, nie ma już takiego charakterystycznego "zamulania" na pare sekund. Coś czuje że pełna 9.5, nie mówiąc już o 10 zamiecie..oj srogo zamiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana? XP czy Vista?

Wywaliła się już?

Można zrobić update na oficjalną?

Tak dokladnie od 9 cos.., xp, nie wywalila sie jak narazie :-P

 

Nie wiem ja przenioslem tylko kilka plikow ze starego profilu (wand,notes,zakladki,search)

 

Odczulem przyspieszenie znaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... rzeczywiście szybciej. I poczta/rss ładniej chodzi. Odinstalowałem oficjalną wersję, bo inaczej nie chciały działać powiązania do Alphy.

 

Brak paska widoku. Wkurza mnie to trochę, bo napakowałem tam przycisków google do tłumaczenia różnych języków

 

 

edit

Obczajcie opera:historysearch - potęga.

Przeszukuje całą zawartość odwiedzonych stron

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi na "alpha 9523" robienie przycisków na pasku obok adresów.

W oficjalnej wersji wystarczy złapać favikonke i przeciągnąć na pasek z przyciskami, a tu się tak nie da.

Jakieś pomysły?

 

No i przy okazji, może jest sposób aby pozbyć się ikony z traya, albo z paska zadań (tak aby było albo jedno albo drugie, a nie oba na raz ;>)

Edytowane przez AndiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem 9594, przytrzymując shift przegladarka ma crasha ;]

Nic chyba trzeba czekać do oficjalnej wersji.

Nie potwierdzam. W moim przypadku przeciaganie z Shiftem dziala. Jednak dosyc czesto zdarza sie, ze bez powodu Opera wyklada sie z bledem i tak jak ktos juz wczesniej napisal - nie dzialaja normalnie zakladki (dzialaja jedynie z bocznego panelu).

Trzeba poczekac na finalna wersje, bo ta ma jeszcze za duzo nie dociagniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alpha 9600 :]

http://snapshot.opera.com/windows/o950s_9600m.exe

 

w tych nowych buildach podoba mi się przełączanie zakładek poprzesz ctrl+tab - pojawiają się miniaturki stron :)

zauważyłem wzrost szybkości ładowania sie stron i w końcu nowa poczta o2.pl wyświetla się poprawnie :)

 

pozdrawiam

m

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmuszenia opery to obsługi wszystkich głośników? TZN. mam podpiętą wieżę pod line-in, o ile dźwięk w foobarze i całej reszcie chodzi bez problemu (4głośniki ustawione w systemie i już) to w przeglądarce (youtube itp.) bo puszcza dźwięk tylko na line-out :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...