Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

opera + odpowiedni ogniomurek z blokowaniem reklam (konfiguracja aktywnej zawartosci) czyli outpost

internet wyglada calkiem inaczej ;)

Ja polecam do usuwania reklam - Ad muncher

 

 

 

Zero reklam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ją zainstalowałem

 

na pierwszy rzut oka też nie widzę zmian. zauważyłem tylko, że miniaturki zakładek są nieco mniejsze, imho lepsze niż w tamtej wersji. dalej brakuje w speed dial opcji wrzucania stron z zakładek, czy panelu osobistego

wydaje mi się, że chyba nieco lepiej wykonuje javascripty.

 

póki co tyle zauważyłem

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z was problem z mocno obciązającą procka Operą? Sytuacja jest taka, siedze przegladam net, jest spoko, ale po jakims czasie (bardzo różnym, ok 1h i więcej) Operka zaczyna zuzywac 100% procka. Sytuacja jest dziwna, bo nic się wtedy nie ładuje, wszystkie zakładki załadowane, zadnych transferów, nic. Dzieje sie to na kazdym kompie na jakim korzystam z Opery. Dotyczy to procków C2D e4300, A64 3000+, Athlon 2500+, wszystkie systemy to Win XP. Naprawde wnerwiajacy problem, bo cały system wtedy muli i pomaga tylko wylączenie i właczenie Opery i tak co jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiego problemu nie mialem i jeszcze nie spotkalem u kogo znam.

 

A co do flasha to pewnie chodzi o konkretne strony ktore obciazaja a nie to, ze po jakims czasie 100% proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomóżcie bo już nie wiem co zrobić...wywala mi opere na pewnych stronach nieustannie...pomijam że ie też. paymobile , youtube i pare innych. instalowałem różne kombinacje flashów i javy, nie sprawdzałem tylko starszych wersji opery , darowałem sobie. Zwyczajnie zamyka przeglądarke i wywala błąd pod windą. Najdziwniejsze jest to że wchodzi na youtuba i dopiero jak odpalę film wywala a jak "zminimalizuję" okno na pasek to film się uruchamia normalnie. Poddaje się nie wiem o co biega, podejrzewam flasha ale nie wiem gdzie tkwi problem...Proszę uprzejmie o pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, osobiście używam 9.23 build 8807 + komplet wtyczek i jest ok.

W porównaniu z 9.22 trochę lepiej flash chodzi.

Ale ogólnie cały czas zastanawiam się co jest nie tak...

Bo o ile na IE mogę jave/flash płynnie odpalić to na Operze czasem reklama we flashu uniemożliwia jakiekolwiek operowanie na stronie.

 

Owszem, Pentium III to archaizm... ale zużycie proca nie przekracza parunastu % (przy odpalonym w tle GG i Winamp) i ogólnie poza Operą komp chodzi (na tyle na ile potrafi).

 

Chyba, że rzeczywiście stary HDD Samsung'a już pada (bo potrafi terkotać, wydawać dźwięk jaki wydobywa się w czasie cięcia metalu piłą itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od teraz już oficalnie do pobrania z www.opera.com

 

Zmiany w stosunku do wersji 9.22

 

Stability

 

-Fixed four crash bugs found using Mozilla's jsfunfuzz tool.

-Fixed a stability issue with Speed Dial.

 

Security

 

-Fixed a JavaScript security issue discovered with Mozilla's jsfunfuzz tool. See our advisory.

 

Windows specific

 

-Scrolling problem with some Microsoft mice fixed on Windows Vista.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi podać w skrócie co będzie takie hiper extra w Operze 9.5??

 

od zawsze czytam wszystko na Opera Weekly ale nie widzę tam nic cennego prócz prawdiłowej obsługi CSS nowego.

 

jakieś ficzersy będą inne? może ikonka nowa :P przydałaby się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...