Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś grałem na kierownicy w nfsu1 i grało mi się tragicznie ... ale może niedługo sobie sprawie pada ;P

Mi na padzie gra sie tak samo dobrze jak na klawie, tylko pad ma wibrator i jest przyjemniej... [;]

 

Ja sie jakos do kierwnicy przekonac nie potrafie i nie daje rady grac na tym wynalazku, zawsze pogrywam na padzie B)

Ja uzywalem kiery tylko do gier, w ktorych praktycznie nie da sie bez niej grac: gtr, gtl, rfactor no i powiedzmy lfs.

W tym wypadku analog jest niezbedny i klawiatura staje sie bezsilna. ;]

Gry typu nfs czyli full opcja arcade nie byly tworzone z mysla o fajerach, nie ma nawet opcji czulosci itp.

Pozatym nieraz akcja jest tak szybka, ze machajac kierownica w lewo i prawo mozna by ja wyrwac z kokpitu. ;]

W simach liczy sie precyzja i ruchy sa delikatne. Jak ktos lubi grac w nfs na kiero to niech gra, dla mnie moze jezdzic nawet na tablecie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na padzie gra sie tak samo dobrze jak na klawie, tylko pad ma wibrator i jest przyjemniej... [;]

 

...

nie chce wiedzieć co ty tam wyprawiesz z padem i most wanted B)

 

ja jakoś nie trawie padów bo mi sie z konsolami kojarzą ;] a nienawidze konsoli bo wkurza mnie to że tam nie trzeba się martwić "na jakich ustawieniach mi pójdzie" (zazdrość może ;>?)

 

kurcze już pokonałem 4 gości pod rząd u których nie trafiłem dowodu rejestracjynego a dodam że jestem na 4 miejscu więc były to same perełki(stracone niestety) ... jak teraz nie trafie to mnie trafi ;P

 

dobranoc :)

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym na pulpicie, weź właściwości->ustawienia->zaawansowane->rozwiązywanie problemów i zmniejsz przyspieszanie sprzętowe o jeden poziom.

Też tak czasem mam i to w różnych grach. U mnie jedynym objawem przestawienia tego jest mrygający kursor w grach. Może i u ciebie pomoże.

Gra przestaje się szarpać nawet jak zmniejszę przyspieszenie o 1, dam ok, później wrócę i znów ustawię na maska - wszystko jest OK.

Łasica

jestes bogiem !! zaden pomysl podany na dotychczasowych ponad 40 stronach tematu mi nie pomogl ale dzis wielki dzien ,po wykonaniu czynnosci jakie opisales zapomnialem co to jakiekolwiek przycinki lub chrupniecia czy szarpania jak kto woli w grze wszystko bardzo milutko plynnie jestem Ci bardzo wdzieczny a Tobie Kev sugeruje dodanie pomyslu do FAQu jesli jeszcze ktos potwierdzi jego dzialanie DZIEKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy uwas tez jest taksno/zolto, morze jest strasznie jasne/zolte a dokladnie chodzi o oefekty swiatla wszystko inne wyglada swietnie tylo dym po piskach i morze... wylaczylem opcje dodatkowe rozjasnienie w opcje swiatla tez zmienialem.

czy fps mozna wyswietlic bez kozystania z dodatkowych programow jak fraps?

jak sie robi skrinshoty i czy da sie dodac wlasna muzyke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam już siły na tą grę...jestem obecnie na 3 miejsu black listy...jeżdże Astonem DB9....ze sklepiku wszystko wykupione jeśli chodzi o osiągi....no więc pora zabrać się za zadania, żeby wyzwać na pojedynek pozycje nr 2 na liście....wiec wyścig na autostradzie bodajże 3 okrążenia....jade 1 i 2 okrążenie....Aston dochodzi prawie do 330 km/h przewaga na split time'ach dochodzi do 13 sek. po czym na 3 okrążeniu taka sama prędkość a widze jak prawym pasem mija mnie punto (niewiadomo mi wogóle jak nadrobił zaległości)....

 

....rozumiem, że to arcade game, ale bez przegięć....przez całą gre nic mnie tak nie zabiło jak ta sytuacja...

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś strona z rekordami np. ze sprintów?

A co byście powiedzieli żeby na Tweak zrobic jakiś ranking i wyłonić najlepszego kierowce? :)

Dla przykładu:

sprint1 - xx:xx,xx [nick] [link do obrazka z czasem]sprint2...
Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się grało bardzo wygodnie w NFSU 1 i 2 na kierownicy, na pewno gra dawała więcej satysfakcji i frajdy niz wciskanie 3 klawiszy na klawie.

 

Co do problemu - wydaje mi się że nie ma sterów do sidewindera do XP.

 

mam sterowniki do Sidewindera bez FF na XP'ka to jak by cos to moge je wstawic na rapida lub megaupload

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello!

To mój 1 post :rolleyes:

Pisze, ponieważ chciałbym, by ktoś napisał, co można kupić ( jaki samochód ) za początkową kase.

PzdR.!

Punciaka, Lexusa, Cobalta. Golfera chyba pozniej. Ja narazie po 1 dniu smigam Cobaltem i zakupilem A4 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc musicie mi pomoc, wczoraj jak chcialem zagrac w nfsa to odpalam giere i juz w menu jakies mam delikatne czerwone krzaki, po odpaleniu save'a krzaki sa dalej, dzis jeszcze wiecej tych krzakow, giere przeinstalowalem i dalej to samo :(

moj sprzet to abit nf7s, athlon 2500+, 512Ram, Hercules Radeon 9700 PRo na najnowszych catalystach, w innych grach nie mam krzaczenia. Aha bawilem sie atitoolem przez jakis czas gralem na ustawieniach 350/350 i bylo spoko w doomie 3 i w nfs nawet tez choc przez moment moze jakas mala kropeczka sie pojawila. teraz jestem na defaultowych ustawieniach nawet wywalilem atitoola tez nie pomaga?? wiecie moze co sie dzieje??? dzieki z gory za helpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc musicie mi pomoc, wczoraj jak chcialem zagrac w nfsa to odpalam giere i juz w menu jakies mam delikatne czerwone krzaki, po odpaleniu save'a krzaki sa dalej, dzis jeszcze wiecej tych krzakow, giere przeinstalowalem i dalej to samo :(

moj sprzet to abit nf7s, athlon 2500+, 512Ram, Hercules Radeon 9700 PRo na najnowszych catalystach, w innych grach nie mam krzaczenia. Aha bawilem sie atitoolem przez jakis czas gralem na ustawieniach 350/350 i bylo spoko w doomie 3 i w nfs nawet tez choc przez moment moze jakas mala kropeczka sie pojawila. teraz jestem na defaultowych ustawieniach nawet wywalilem atitoola tez nie pomaga?? wiecie moze co sie dzieje??? dzieki z gory za helpa

albo Ci sie karta przegrzewa ( wiatraczek padl ? ) albo pamieci Ci siadaja

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo Ci sie karta przegrzewa ( wiatraczek padl ? ) albo pamieci Ci siadaja

 

Pozdrawiam

 

jestes pewien??? powtarzam doom 3 chodzi bez artefaktow, mam stery 5.11, w sumie dziwne to bo na poczatku nfs chodzil eleganko bez artefaktow 800x600 i full pomocyyyyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może format ? :P

heh myslalem o tym ale dla jednej gierki format?? :P

chcialbym chociaz sie dowiedziec co jest przyczyna, moze stery pomoga inne jak myslicie, moze omega albo jakies inne stery starsze, ale mam piane bleeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sproboj zmniejszyc taktowania. U mnie wlasnie ostatnie nfsy sa wrazliwe na wysokie taktowanie karty. A wszystko inne smiga :?

Orgiusz czytaj uwazniej:) taktowania mam defaultowe co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, niedoczytalem. Co nie zmienia sytuacji ze mozesz zastosowac sie do mojej propozycji :P Karta goraca czy lekko ciepla? Przewiew jest? Moze wroc do wczesniejszych sterow..

nie pisze z domu ale z uczelni dzis sprawdze wszystko i jutro napisze

pozdrawiam

 

sorki jeszcze za OFFTOP ale czy przy usuwaniu starych sterow uzywacie jakichs programow do czyszczenia sterownikow aby moc zainstalowac inne??

Edytowane przez tommek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze powiedziec ze fajnie sie grało tak do 6-7 miejsca na liscie. Odpowiednia liczba wyścigów, te nie były specjalnie długaśne. Ot w sam raz. I z kazdym kolejnym awansem odkrywam nowe akcesoria. Pozniej juz gra jak dla mnie przynudza :/ Auta sa absurdalnie szybkie (400 km/h :o) wyścigi długie po 20-30km. I trzeba ich przejsc 7-9 zeby przystąpić do walki o kolejne miejsce. Jedyne co w tym momencie jest fajne to pościgi.

Podsumowujac pierwsze kilka dni z gierką było wypasnych, uwazałem ją za lepsza od nfsu2. Teraz zmieniłem zdanie. Nadal jest nieźle ale wolę undergrounda2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomektt18quatro

Czlowieku nie mozemy Ci pomoc!!!!!!!! :mur: :mur: Ilu jeszcze wyskoczy z pytaniem jak odpalic piracka wersje gry? To, ze dolaczyles dzisiaj nie zwalnia Cie z zapoznaniem sie z regulaminem :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki z góry za pytanie ale wątek nsfmw jest taki duży że przeczytałem 1/3 i mam już dosyć szukania.

Chciałem tylko się dowiedzieć czy jeżeli mam wersje gry 1.2 i w menu "seria prób" pozycję "Próba czrnej edycji -69" to jest to wersja Black Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie zakończyłem Most Wanted, oczywiście na Fiacie Punto. Uważam ten samochód za nalepszy w grze. Prowadzenie jest znakomite, przyspieszenie i prędkość max - jechałem 380 km/h a spokojnie pujdzie więcej. Razora rozwaliłem w wyściach za pierwszym razem i jest to zasługa Punciaka :)

 

Co do piątego poziomu ognia w poszukiwaniach policji to nie mogłem uwierzyć jak śmigłowiec próbował mnie płozami zepchnąć z drogi po czym odbił się i uderzył w tira z naczepą. Tak mocno w niego walnął, że aż podniósł do góry całą przyczępę na kilka metrów po czym nie mógł się odczepić a zbliżał się tunel. Tak zaczął się szmotać, że o mało nie spadł na ziemię. Dosłownie udało mu się w ostatniej chwili uwolnić. Ciekawe co by było gdyby walną w wiadukt. Normalnie byłem w szoku. Szkoda, że nie zdąrzyłem zrobić screena :(

 

A tu pokazuje jak przy pomocy mojego Punto rozwalam i zostawiał w tyle ludzi z Black Listy:

(zobaczcie na mapie, gdzie te pajace zostały)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Śmigłowiec na ziemi:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki z góry za pytanie ale wątek nsfmw jest taki duży że przeczytałem 1/3 i mam już dosyć szukania.

Chciałem tylko się dowiedzieć czy jeżeli mam wersje gry 1.2 i w menu "seria prób" pozycję "Próba czrnej edycji -69" to jest to wersja Black Edition?

Trzeba było szukanie zacząć od końca wątku: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=165223&st=1245 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...