Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

ej wiecie jak mozna dawac swoje piosenki

 

ten patch nie działa i mi dalej przycina co mam robic

 

 

 

Nie można ...

 

Nie rób OT . Po co ta miniaturka ?

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy w tym topiku, przeczytałem cały, ale stron jest bardzo dużo, więc czytałem czasem tylko tak pobieżnie. Od kilku dni pogrywam sobie w nfs'a i chciałbym się Was czegoś zapytać, jeśli to o co zapytam już było proszę odeślijcie mnie do strony.

Chciałbym zapytać jak to jest z samochodami. Czy opłaca się je cały czas zmieniać, czy lepiej się wychodzi jak będę jeździł na jednym z pierwszych tuningując go. Na wszystko kasy nie starczy, trzeba wybrać. W NFS U2 było coś takiego, że nawet samochody dostępne zaraz na początku gry w niczym nie ustępowały tym, które zdobywało się pod koniec (oczywiście po max tuningu dostępnym w danym momencie), czy w MW również jest coś takiego? Podoba mi się Audi TT, Eclipse i RX8, chciałbym kupić jednego z nich i jeżdzić nim do samego końca, ewentualnie czasem kilka wyścigów czymś innym dla odmiany. Aha napiszcie jakie Waszym zdaniem są najlepsze samochody.

Dzięki i pozdrawiam

nasir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy w tym topiku, przeczytałem cały, ale stron jest bardzo dużo, więc czytałem czasem tylko tak pobieżnie. Od kilku dni pogrywam sobie w nfs'a i chciałbym się Was czegoś zapytać, jeśli to o co zapytam już było proszę odeślijcie mnie do strony.

Chciałbym zapytać jak to jest z samochodami. Czy opłaca się je cały czas zmieniać, czy lepiej się wychodzi jak będę jeździł na jednym z pierwszych tuningując go. Na wszystko kasy nie starczy, trzeba wybrać. W NFS U2 było coś takiego, że nawet samochody dostępne zaraz na początku gry w niczym nie ustępowały tym, które zdobywało się pod koniec (oczywiście po max tuningu dostępnym w danym momencie), czy w MW również jest coś takiego? Podoba mi się Audi TT, Eclipse i RX8, chciałbym kupić jednego z nich i jeżdzić nim do samego końca, ewentualnie czasem kilka wyścigów czymś innym dla odmiany. Aha napiszcie jakie Waszym zdaniem są najlepsze samochody.

Dzięki i pozdrawiam

nasir

Ta gra jest na tyle prostacka, ze mozesz przejsc cala gre jednym samochodem.

Zmieniasz tylko dlatego, zeby urozmaicic sobie przygode oraz miec co prawda nieco lepsze osiagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za info.

Jeszcze jedno pytanko, mam wersje Black Edition, ale bez dodatkowego DVD, w sklepie gdzie się samochody kupuje nie ma BMW. Dlaczego?

Bo jest na dodatkowym DVD przy oryginale.

 

Sorry, nie moglem sie powstrzymac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za info.

Jeszcze jedno pytanko, mam wersje Black Edition, ale bez dodatkowego DVD, w sklepie gdzie się samochody kupuje nie ma BMW. Dlaczego?

A w ,którym sklepie kupiłeś ??? B)

 

Ja też się nie mogłem powstrzymać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś tu miał problem z wyrzucaniem z gry do pulpitu w czasie filmików z aresztowania.

Ja rozwiązałem swój problem w taki sposób:

Mam Black Edition z patchem na polski język.Spolszenie nie powoduje u mnie wyrzucania do pulpitu.Komp jak z podpisu.Przczyną u mnie była zmiana w rejestrze wyłączenia Motion Blura.Jak było na 1 czyli włączone to jest wszystko OK, ale jak dam na 0 czyli wyłączony to filmik pójdzie 2-3 sekundy i wyrzut.Co ma wspólnego Motion Blur z filmikami to ja nie mam pojęcia.Może mi ktoś to wyjaśnić ?

 

Mam jeden problem.Mam patcha 1.3 ale nie chce mi gerki spatchować bo wyświetla przy 14% przy nadpisywaniu pliku FrontB.lzc okienko z treścią "Verify of New File Failed. Possible Internal Error" Wie ktoś o co biega ?

 

Na razie jestem 4 na Black List pomykająć Evo i pnę się do góry :-)

Gierka mi strasznie muliła jak miałem 256 MB ramu więc musiałem na szybko dokupić 512 ram.teraz mam 786 MB i nie powiem jest znacznie lepiej.Jeśli chodzi o grafikę to cały czas kombinuję jak ją dobrze ustawić,chociaż wiem że cudów się nie spodziewam po FX 5200 i całym moim kompie.

Kolekcjonuje części do nowego :-)

 

Co do gry do pościgi z pałami bardziej mnie wciągają niż samo ściganie z przeciwnikami.

Gierka może być, spoko jest ten motyw matrix jak spotkam policję.Uszkodzenia mojego wozu czyli te otarcia na aucie i pęknięta szyba to wyłączyłem bo mnie śmieszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze jest Porsche 911Turbo S (niezła prędkość i super sterowność). Pozdrawiam.

Masz absolutną rację :D Chociaż mi jeszcze podoba się Supra, na zakrętach fajnie się ślizga, i mi to się podoba.

 

Co do porsche - niesamowity prędkość jest OK noi sterowność rzeczywiście super. Pozdro

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś doczytał do końca a nie przetworzył tego na "bla bla bla" to byś się dowiedział że odinstalowałem te programy już wczesniej :/

hmm dobra tego nie było w FAQ więc zapytam ... co zrobić jak podczas włączenia "Play" wywala mi, że prosi o wyłączenie emulatorów płyt i o wsadzenie poprawnej płyty ? no sory ale emulatorów nie mam wszystkie alkohole clony nie clony - wszystko wyłączone .. co robić ? kiedyś identyczny problem miałem z MoH PA ... a na to poradził crack no-cd :/ tylko, że takim sposobem już to nie była 100% oryginalna gra ... teraz to samo mam z Most wanted ale cracka no-cd do tej gry nie ma ... huh dzwoniłem do obsługi to sie upierają, że mam emulatory i żeby przeinstalować system .. no sory ale nie zrobię tego ... heh i bądź tu uczciwy , wydajesz kase na gre a pograć nie możesz .. chyba przerzuce się na piraty z nimi chociaż jest mniej problemów :[

Wyłączone znaczy odinstalowane?! Jak nie wiesz to radzę słownik poczytać. :mur:

Przy okazji, bo możesz nie wiedzieć: odinstalowanie to nie tylko użycie aplikacji uninstall.exe (zazwyczaj), lecz także wyczyszczenie rejestru z niepotrzebnych kluczy, wywalenie niepotrzebnych sterowników (alcohol, deamon takowych potrzebują do swej pracy). U mnie wyłączenie aplikacji nie pomagało. Dopiero jak odinstalowałem CloneCD (i wyczyściłem badziew po nim) gry uruchamiały się normalnie. Alcoholu nie musiałem odinstalowaywać. Wystarczyło, że wyłączyłem w jego preferencjach wszystkie opcje emulacji. Zwykłe wyłączenie aplikacji, gdy te opcje są włączone nie pomagają.

Dobra zresztą mniejsza z tym, po co mam Ci próbować pomóc skoro Ty na mnie naskakujesz?! n/c...

 

 

huh ugadałem się z kolegą, że sprzedam mu jutro tego MW za 60zł ... przynajmniej nie bede tracił nerwów ... a sam ... oleje NFS, dla mnie i tak jedyny słuszny NFS to był - Porsche ;] . Ale ponoć w MW postawili na to co i ja chce postawić jak będę mieć furę ... a konkretniej więcej w silniku mniej zewnętrznego tuningu icon_wink2.gif ... ok ide spać bo się jeszcze bardziej zdenerwuje i wyrzucę tego MW przez okno ... (jestem zdolny do takich rzeczy ... już tak było ze SWAT4 icon_lol.gif )

^ a co ma do Twojego problemu takie gadanie? dlatego je wywaliłem, po co robić looong posta... :|

 

 

 

A jakie furki mają najlepsze osiągi?

1. Corvetta za przejście całej kariery

2. BMW za karierę

3. Carrera GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pewien problem z tą grą, a raczej klawiaturą jak się domyślam. Gdy jadę i załączę nitro, to trzymająć gaz i prawy alt(nitro) mogę tylko skręcać w prawo, natomiast nie mogę w lewo. Muszę wtedy puścić gaz. Znajomi nie mają tego problemu, więc obstawiam właśnie klawiaturę. Czy da się to jakoś wyłączyć albo cośz tym zrobić? Kupić nową klawiaturę? A jeśli tak to jak sprawdzić czy ta kombinacja klawiszy będzie działać?

 

P.S.

Zmiana kontrolki nitro na inny klawisz nie wchodzi w grę :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba będzie jednak trzeba zmienić :D

 

Ja mam pewnie dla wielu dosyć dziwne ustawienia klawiatury, a to wszystkio przez PES-a i FIFE :P

 

A więc......... D-nitro S-spowalniacz -A looknij do tyłu :D L_Shift-bieg w górę L_ctrl-bieg w dół -spacja- wiadomo :D num0-reset auta

 

Może spróbuj takimi jak ci podałem. Wymagają trochę wyćwiczenia. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, trzeba będzie spróbować :). Nawet jak tak patrzę to wydają się wygodniejsze :lol:. Ale swoją drogą czemu niektóre klawiatury obsługują tą komibnację, a moja np. nie? :) Może dlatego że jest to jakaś 'isitacz' z mediamarktu za 10zł? :)

 

Dzięki i pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pewien problem z tą grą, a raczej klawiaturą jak się domyślam. Gdy jadę i załączę nitro, to trzymająć gaz i prawy alt(nitro) mogę tylko skręcać w prawo, natomiast nie mogę w lewo. Muszę wtedy puścić gaz. Znajomi nie mają tego problemu, więc obstawiam właśnie klawiaturę. Czy da się to jakoś wyłączyć albo cośz tym zrobić? Kupić nową klawiaturę? A jeśli tak to jak sprawdzić czy ta kombinacja klawiszy będzie działać?

 

P.S.

Zmiana kontrolki nitro na inny klawisz nie wchodzi w grę :)

 

Pozdrawiam.

kiepska klawiatura...

sprobuj naraz to wcisnac w notatniku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączone znaczy odinstalowane?! [...]

 

Dobra zresztą mniejsza z tym, po co mam Ci próbować pomóc skoro Ty na mnie naskakujesz?! n/c...

tak tak , naskakuje na Ciebie a wszyscy chodzą i Cię śledzą ;] eh ...

 

Wiem co znaczy wywalić syf z kompa :> myślisz , że tylko Ty to potrafisz a każdy inny (nowy) na Tweaku już jest lama i ciota która robi uninstal ? mylisz się grubo pro-userze ;]

 

pisałem tamto w nerwach i na szybko :) jakiś problem, że napisałem wyłączone zamiast wywalone ? Aż tak bardzo się mną przejmujesz ? :] jezu człowieku daj na luz, ja na nikogo nie naskakuje a jeśli Tobie się odrazu wydaje, że tak jest to już jest problem z Twojej strony :) Mam nadzieję, że będzie już ok ...

 

żeby nie było aż takiego OT :

 

Pograłem w Most Wanted ... klimat samych wyścigów jest lepszy niż w Undergroundzie , jednak mi nie leży ;] pojeździć można ... ale żeby karierę na tym grać ? niee ... a pozatym gdzie jest Performance Tuning - jak było w Undergroundzie ? :| ja słyszałem ploty, że tutaj można tak dużo w silniku robić a patrzę, że nie można kompletnie nic :/ ... gdzie to jest ?

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a pozatym gdzie jest Performance Tuning - jak było w Undergroundzie ? :| ja słyszałem ploty, że tutaj można tak dużo w silniku robić a patrzę, że nie można kompletnie nic :/ ... gdzie to jest ?

Podczas gry dusisz ESC i masz :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry dusisz ESC i masz :)

 

Pozdrawiam.

Rzeczywiście działa , dziękuję i również Pozdrawiam ;]

 

 

Ale co do tych opcji to chyba śmiech ... NFS idzie w złym kierunku :sad: w U2 było znacznie więcej możliwości tuningu ... nie wspominając o NFS Porsche :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpaleniem gry przez lan, a raczej nie mogę tego zrobić wogóle. Wchodzę do Lan Play klikam start serer wpisuję nazwę i jak chcę żeby znajomy sie podłączył to nic nie widzi, a jak zobaczy klika na nazwę łączy, łączy, łączy ale nie połączy się.

 

Coś nie tak z grą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze przechodziłem wszystko zamim grałem z kolesiem/kolesiarą, mam 92% (dawno nie grałem) i zrobione dwa wyścigi od razora, może do końca tygodnia skończe bo ostatnio ciągle w cod2 multi gram. a co do gry: super grafa, fajne auta, niskie wymagania i głupie przycinki spowodowane lenistwem kolesi z EA, w\g mnie ogólnie 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Gram własnie w demo NFS_mw i jest pare rzeczy, które mi sie podobają a które nie.

Zaczne najpierw od tych dobrych stron nowego nidforspida :e :

- ładna grafika. Bardzo fajne efekty odbić i extra wyglądajacy asfalt. Na moim sprzęcie bardzo dziwnie ta gra chodzi. Zdaje mi sie, że jest nie w pełni zoptymalizowana.

- naprawde fajne pościgi

Koniec plusów :e

 

Minusy

- banalna !!! ;o!. Gra jest za łatwa nie zależnie od poziomu trudonści (co prawda to tylko demo ale zawsze).

- no i to co najgorsze czyli badziewna fizyka samochodów :/. Jeździ sie o wiele za łatwo. Jak by cały czas komputer ci pomagał. Samochod po prostu zachowuje sie nierealnie :E

Szkoda troche, ale po tym demie napewno sie nie skusze na pełną wersnie

 

Ps. Nudziłem sie i sobie pojeździłem w trybie Challange rozwalanie blokad capsów. 6 blokad zrobiłem w 1,5 min a później przez ok 25 min nabijałem sobie pkt. Macie skrina na dowód ;E

Dołączona grafika

 

Szkoda. Zepsuli taką fajną gierke :E. Nawet jak na arkadowe wyścigi to takiej lipnej fizyki nie widziałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...