Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Poca to Ty jeszcze nie masz Gf8800GTX na SLi? Opuszczasz się chłopie :D

Btw, dzisiaj sprawdzę ten sposób na 30 stycznia, bo sposób na 4 lutego juz nie dziala.

Gierka jest przednia i nie da się ukryć, tylko ramu by się wiecej przydało. Generalnie przymierzam się do oryginału i z niecierpliwością wyczekuję premiery. Pozdro dla wszystkich kierowców testowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowalo mnie dzisiaj ze w niektorych samochodach tak wolno biegi wchodza, wzialem wiec saleena w swoje lapki ustawilem manualne sprzeglo i oto rezultaty. 0-300 w 8sek., 300-400 w 8sek. :D

http://youtube.com/watch?v=EopThYRMwxU

lepsza jakosc do sciagniecia: http://rapidshare.com/files/16135690/Salee...clutch.wmv.html

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon jestem w szoku:D Niezle Ci to wyszlo :)

 

A co do hardcore mode. Wczoraj wlaczylem, podlaczylem kierownice, wsiadlem do saleena i nie moglem nim jechac:P 1000bhp robi swoje - do szostego biegu wlacznie pali gumy, a kazda proba skretu przy delikatnie wcisnietym gazie konczy sie pieknym baczkiem.

Mnie sie wydaje ze troche blizej tej grze do symulacji niz do typowej arcadowki (niczym np. nfs). Wedlug mnie troche trudniej sie prowadzi samochod niz w Toca race driver 3.

 

Jak dla mnie to jest jedna z najlepszych samochodowek w jaka kiedykolwiek gralem. Posiada pare drobnych bledow, ktore momentami sa dosc irytujace (jak to podskakiwanie na wzniesieniach) ale daje cale mnostwo frajdy. Najwiekszym plusem jest chyba wolnosc poruszania sie. Mozna zwiedzic praktycznie kazdy zakatek tej wyspy. Samo to ze jest tam podobno 1600km drog robi duze wrazenie. Druga sprawa to odwzorowanie samochodow i dzwieki silnikow. Niektore samochody brzmia tak bajecznie ze ma sie ochote stanac na poboczu i poprostu posluchac (np. ford GT). Takze Kaeres pozostaje Ci czekac na premiere fulla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie kierownice na allegro za 40zl - w sklepie chodzi po 110zl

Tracer`SPEED DRIVER PRO`TRJ-SD

jak myslicie , bedzie to jakis totalny gniot , czy da sie na tym jakos pograc??

wiem ze to nie bedzie jakis wypas, ale czy bedzie spelnialo toto swoja funkcje wmiare przyzwoicie ??...

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=26503

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze to nie jest ani sim ani arcade, gdzies tak pomiedzy, ale to plus ze blizej temu do sima niz do nfs, duzy plus. Dzwieki mniam, jednak szkoda, ze je troche tak "skompresowali" zeby nie byly za prawdziwe, chyba, no ale nie zmienia to faktu, ze brzmia super. Jak ktos napisal ford GT :rolleyes: czy np pontiac firebird :D i wiele innych, ale duzo pojazdow ma zje.... gorny zakres obrotow, tzn dzwiek za bardzo hard nawet "gupie" kawasaki, wolne obroty i do jakiegos tam poziomu super, pozniej nizla piła(wiem, ze to ...cykl i kreci sie do bardzo wyskich obrotow, ale to tez nie bolid f1.... to samo w kilku innych pojazdach ;) ), ale to sa male drobnostki, przy tej calej otwartej przestrzeni, niezauwazalne lub wybaczalne ;) , pozatym to beta, kto wie co jeszcze poprawia. Ja sie wczoraj bujalem po wyspie fordem gt max 200 i sluchalem tej muzyki silnika :).

 

 

Jak ktos bedzie szedl pozwiedwiedzac wyspe swoim "bolidem", a nie ma jakiegos swira predkosci , jak co po niektorzy tutaj :-P , to ja sie pisze :wink:

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie kierownice na allegro za 40zl - w sklepie chodzi po 110zl

Tracer`SPEED DRIVER PRO`TRJ-SD

jak myslicie , bedzie to jakis totalny gniot , czy da sie na tym jakos pograc??

wiem ze to nie bedzie jakis wypas, ale czy bedzie spelnialo toto swoja funkcje wmiare przyzwoicie ??...

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=26503

wypowiem sie jako pracownik sklepu komputerowego :rolleyes: .. mialem doczynienia z tym i powiem tak z tracera nic lepszego nie ma ... trwałosc tego jest bardzo mała (tracer codziennie jakies reklamacje) funkcje swoje spelnia czyli da sie na tyum grac ;p reszte zobaczysz w praniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć poziom Expert + autko z A. Wtedy wyścig się pojawia na południowo zachodnim wybrzeżu ;)

7900GS do All max FSAA x4 w 1280

Bez AA to pewnie twoja karta da radę ;)

 

Swoją drogą w tej grze opcje ograniczają się do:

High,Med,Low

HDR On/OF

Rozdzielczość

Ilość Hz

Koniec [;

Sprzedałem mojego Radka x800gto i kupiłem 7600gs, głównie z myślą o Test Drive :) Gra ktoś na podobnym sprzęcie 1280x1024 z hdr? ;) Jak jest z ramem ile ramu gra wykorzustuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem mojego Radka x800gto i kupiłem 7600gs, głównie z myślą o Test Drive :) Gra ktoś na podobnym sprzęcie 1280x1024 z hdr? ;) Jak jest z ramem ile ramu gra wykorzustuje?

Na 10*7 medium-high , bez hdr będziesz miał w miare płynną animacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do plynnosci ...

ja mam 1280/1024 high hdr i jeszcze z poziomu sterownika filtrowanie Ax16

i na moim sprzecie gra chodzi plynnie ...

pare stron temu ktos mowil ze na takim radku nie bedzie plynnie na takich ustawieniach ..

powiem ze po wielu roznych ustawieniach stwierdzam ze zysk plynnosci na niskiej jakosci i wysokiej liczac hdr itp sa znikome ..

gra nie ma wogole optymalizacji i laguje nawet na 800/600 wszystko na low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ledwo doganialem ta trojce na motorkach moim enzo :P Jest jakis szybszy samochod od enzo ktorym da sie skrecac ? :P Probowalem jezdzic saleenem ale na klawiaturze nawet z wlaczonym aidem niezle rzuca na zakretach ;) Oczywiscie tuning na 3 poziom :D

A to dziwne, bo na Enzo szczególnie z perfomance kit nie powinno byc problemów, przynajmniej na zakrętach - dobrze przyszpiesza, dobrze skręca, jedynie trzeba niższe prędkości poćwiczyć. A Saleen nie tak zły, na starcie ma większy grip niz Enzo.

 

Co do fizyki to jest tzw. tryb hardcore, zmniejsza on grip znacznie - mam wrażenie nawet że za bardzo. Różnica między Noble'm M12 GTO, Caterhamem, a Saleenem jest jeszcze większa. Motorami natomiast chyba w ogóle sie skręcać nie da ;) Natomiast przyszpieszenia i hamowania sa duzo krótsze - np. z 30m robi sie 24m itd. Kiera, a przede wszystkim rozwaga jest zalecana chociaż do sima to "troche" brakuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojezdzilem troche z qqrydza, ktos jeszcze byl ,ale wsumie to nawet nie wiem kto bo caly czas musialem ich gonic ;)

 

napoczatku ja ford qqrydza lambo

Dołączona grafika

 

ale juz po chwili musialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>, tez lambo bo nie bylo szans, zeby ich dochodzic chociaz czasami ;)

 

a tu jeszcze kilka innych screenow

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sprzedałem mojego Radka x800gto i kupiłem 7600gs, głównie z myślą o Test Drive :) Gra ktoś na podobnym sprzęcie 1280x1024 z hdr? ;) Jak jest z ramem ile ramu gra wykorzustuje?

1024x768, ustawienia high, aa off, hdr off i jest bardzo plynnie. Z wyzsza rozdzialka nie probowalem, ale pewnie jakos mozna grac na 1280x1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768, ustawienia high, aa off, hdr off i jest bardzo plynnie. Z wyzsza rozdzialka nie probowalem, ale pewnie jakos mozna grac na 1280x1024.

 

Potwierdzam :lol2: z racji ze mam to samo (w miescie troszke przycina od czasu do czasu) tylko ramu brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem mojego Radka x800gto i kupiłem 7600gs, głównie z myślą o Test Drive :) Gra ktoś na podobnym sprzęcie 1280x1024 z hdr? ;) Jak jest z ramem ile ramu gra wykorzustuje?

:lol:

Takie opcje to na 79gs ;)

 

7600GS 770(710)/1680

1024x768 + FSAA x4 + Anizo x16 (sterownik) + High - nie widziałem nigdy niżej niż 31 FPS

1280x1024 - wszystko jak wyżej - 22-35 FPS

800x600 - HDR ON, High - 20-30 FPS :lol:

 

@Pioorek

Włącz sobie AA, to zjada max 4 FPS, a gra wygląda o wiele lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania nie są takie duże :) ale ja z innym :

Gram na momo i jakoś się dziwnie gra :/ lepsze wyniki osiągałem na klawie

niby nie wpada w poślizgi ale lekko ruszę kiera przy 350 i już po całej drodze jadę , tak nie miało być :/ i gdzie mogę rozpędzić mojego Koeninga bo dalej jak 430 może polecieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jasne ze uruchomi <_<

Mi nie uruchamia ale może to przez to, że Winda instalowana po 4

 

Edit jest sposób instalacja windy na dacie w styczniu ( ustawiamy w biosie)... nie chce sie mi bawic ;]

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...