Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

BTW jakim samochodem przeszliście wyścig dookoła wyspy?

Enzo. Na klawie mi to zajelo 45-46 min. Na kierze pewnie ladnych pare min wiecej ;)

 

A nawet czwórka ;)

To moze i ja bede piaty? ;D Sprzetam swoja gre i przynajmniej bede 80 zeta do przodu ;DDD (taki joke xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Uff... za pierwszym razem dzisiaj podchodzilem do wyscigu milionerow. Chcialem przejechac go moim Spyderem, ale on jest z klasy C wiec nie moglem. Zostalem skazany na tamburynka i przejechalem to w ponad 50 min.

 

Dołączona grafika

 

Jak na pierwszy raz nie jest zle, ale juz wiecej do tego nie bede podchodzil... nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

 

... ale za to sprawilem sobie Murciellago [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się odkrywa te salony samochodowe aby móc kupić motor?

Wziąłem mapę w dłoń i się z GPS'em bawiłem, odkryłem z salony ale na mapie(w grze) ich nie widać.

Mam reszte odkrywać czy jakoś inaczej to się robi?

BTW.Mam mało kasy jakiegoś TVR'a czy innego i nie mam dostępu do misji przewożenia samochodów a wyścigi jakie mam dostępne to takie za 5-10k$ więc ciężko jest coś uzbierać na nową furkę :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enzo. Na klawie mi to zajelo 45-46 min. Na kierze pewnie ladnych pare min wiecej ;)

To moze i ja bede piaty? ;D Sprzetam swoja gre i przynajmniej bede 80 zeta do przodu ;DDD (taki joke xD)

Gra grą, ja wolę nr seryjny ;)

Przeszedłęm już ponad 46% gry (zostały na mapie 3 wyścigi) i muszę znowu szukać, mam po jednym autku z każdej grupy... i teraz żeby grać online mam przechodzić od nowa? nie widzi mi się to :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy są błędy w tłumaczeniu? W rankingach MP jest 2 razy napisane wyścigki wewnątrz klubowe a powinno być jedno wewnątrz a drugie międzyklubowe to samo w zakładkach w Klubie i w dodatku jak bierzemy udział w Diner w wyścihach i ktoś nas pokona to przychodzi wiadomość "Twój najlepszy czas został pobity przez i tu jest nazwa wyścigu" powinna chyba być nazwa gracza albo Twój najlepszy czas został pobity w i tu nazwa wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, gierka nie działa :/ jak ją włączam ro niby się załącza, czarny ekran się ukazuje i wychodzi do pulpitu. To raczej na pewno przez słaby sprzęt: xp2600+@2,2Ghz, 512Mb ram i r9600pro 128Mb :/ czy jest jakaś łatka, patch, trik, program itp, który pozwala cieszyć się tą grą mając słaby komp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, gierka nie działa :/ jak ją włączam ro niby się załącza, czarny ekran się ukazuje i wychodzi do pulpitu. To raczej na pewno przez słaby sprzęt: xp2600+@2,2Ghz, 512Mb ram i r9600pro 128Mb :/ czy jest jakaś łatka, patch, trik, program itp, który pozwala cieszyć się tą grą mając słaby komp?

nie chce Cie straszyć ale choćbyś się zesrał to z 512 ramu i r9600pro nie pograsz w 800x600 z wiecej niz 10fps w low...jesli wogole uruchomisz bo gra jest wybredna u jednego dziala u drugego nie, do tego cholernie zabugowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy mozna to powtarzac :D :

 

Here is a non-exhaustive list of video cards that are not supported:

 

 

 

ATI Radeon 7200

ATI Radeon 7500

ATI Radeon 8500

ATI Radeon 9000

ATI Radeon 9200

ATI Radeon 9500 Pro

ATI Radeon 9600 Pro and XT

ATI Radeon 9700 Pro

 

Intel 82810 Integrated Graphics

Intel 82815 Integrated Graphics

Intel 82830M Integrated Graphics

Intel 82845G Integrated Graphics

Intel 82852 Integrated Graphics

Intel 82855 Integrated Graphics

Intel 82910GL GMA 900 Integrated Graphics

Intel 82915G GMA 900 Integrated Graphics

Intel 82915GV GMA 900 Integrated Graphics

 

Intel 82855GM Extreme Graphics 2

Intel 82865G Extreme Graphics 2

Intel 82865GV Extreme Graphics 2

 

Mobile Intel 915GM/GMS Express Integrated Graphics

Mobile Intel 910GML Express Integrated Graphics

 

Nvidia GeForce 2MX

Nvidia GeForce 2GTS

Nvidia GeForce 4MX

Nvidia GeForce FX 5200

Nvidia GeForce FX 5600

Nvidia GeForce FX 5700

Nvidia GeForce FX 5800

Nvidia GeForce FX 5900

Nvidia GeForce 6200

 

SiS Xabre series video cards

 

S3 Graphics DeltaChrome S8

S3 Graphics Chrome S25

S3 Graphics Chrome S27

 

XGI Volari V3

XGI Volari V8

 

If you have any of these video cards please contact your system vendor for assistance in upgrading your video card.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos sprawdzic ping ? albo jakosc polaczenia?

 

I co znacza kolory rozne u graczy ?

 

Moze to wlasnie jakosc :)

 

Narazie mam 4 chetne sztuki :) na PW pisac a nie tu bo nie bede potem sie meczyl czytajac forum i szukajac was:)

 

ps.zjem kolacje i wbije sie zobacze jak bedzie z netem .. mam 6mb ale jest kaprysne bo to neo

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tez kupiłem TDU i byłbym chętny do klubu. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko;). Tak czytam i widzę, że nie ma już miejsc w teamie nr 1, więc może ktoś z bardziej doświadczonych tu graczy założyłby drugi team i pomógł w prowadzeniu go (przynajmniej na jakiś czas)?

 

Oczywiście to tylko taka mała sugestia;).

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje mi, że mogę mieć problem z kartą sieciową, albo w innym przypadku problem z loginem. Mam firewalla ale jest zaznaczone w nim udostępnianie sieci dla gry, natomiast jeśli chodzi o drugi to za bardzo nie rozumię tego komunikatu, gdyż na w/w stronce mogę się spokojnie logować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak was znalezc :/ nie znam waszych nick name-ow :) jestem pod latarnia posiedze sobie tam jakis czas moze akurat na kogos trafie :)

 

ps.jak ktos ma liste ludzi z ppc niech napisze

 

stukne sobie transporcik i bede pod latarnia

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie o co come on - pozyczylem gre od kumpla zainstalowałem wszystko cacy , pozyczylem samochód , kupiłem dom no i jade audi TT na 1 wyscig - biore start i nic - czekam i czekam , kamera tylko w kółko lata - o co biega mam czekac na zawodników :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Macie może jakąś taktykę na szybkie zbicie motorków?

Bo nie wiem jak odkrywać te cholerne salony samochodowe.

Po prostu musisz podjechac pod kazdy salon samochody na mapie. To wszystko.

 

Ja mam na dzisiaj dosyc. Bylo grubo - jakieś muscle cary klasy G, motory, a potem powrot do klasy C [;. Dzieki za gre ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...