Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Skoro dostał status GOLD to co do jasnej... jest dostępne na necie??? Beta tylko bez ograniczenia czasowego i co wydali na początku marca na zachodzie???

Nie wiem ale wiem, że CDP też napisał o tym, że jest w wersji Gold http://www.gram.pl/news_8AriGu6_Test_Drive...fazie_gold.html

Dodatkowo premiera została przesunięta gdzieś na marzec ale jak będzie w kwietniu to się nie zdziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko... ale gafa. Pewnie, że z iksa, teraz zobaczyłem datę opublikowania.

 

:oops:

Sugerowałem się niusem na stronie głównej o zakończeniu prac nad grą a tam był link do recki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mi w ogóle AA nie działa :( Ani w grze ani w sterownikach... Jak ustawiam AAx4 to po porostu nic się nie dzieje.

A nie masz przypadkiem włączonego HDR? Włącz w sterach "application controled" czyli AA kontrolowany przez aplikację włącz grę i spróbuj włączyć AA w grze. Jak to nie pomoże alt+tab i spróbuj wymusić w sterach. Jak nic nie zadziała to wgraj inne stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

a wytnij folder "save" z moje dokumenty\test drive unlimited\ zachowaj go sobie gdzieś i weź nową grę stwórz nowy profil poustawiaj wszystko i spróbuj AA w grze dać...

A w innych grach Ci AA działa? Bo jak tak to może TDU wgraj od nowa.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde wymienialem pamieci z 512 na 1gb i myslalem, ze bedzie lepiej, a jest gorzej :| wczesniej procek chodzil mi na 2290MHz i mialem srednio 35fps, w miescie zadko kiedy fps spadal ponizej 25, teraz an 1gb ram procek chodzi na 2034mhz i mam 5-10fps mniej:/ zniknely doczytywania, praktycznie nie wystepuja z wyjatkiem samego poczatku gdy gra sie jeszcze laduje, ale w miescie bardzo czesto mam ponizej 25fps :/ jednak procek jest w tej grze bardzo wazny, krecilem grafe dosc wysoko, ale nie bylo zauwazalnych efektow...

 

druga sprawa to bugi, na maxa denerwujace, jade w wyscigu na okolo wyspy, zostalo mi do konca 24km i nagle gra sie zawiesza... dzwiek tez po chwili cichnie i wszystko wisi ~5 sekund, potem nagle jestem na drzewie i mam 11-14 fps :blink: wciskam pause, czekam moze z 30 sekund i nic, daje alt tab i nic, kolejny i kolejny raz i fps = 1 :mur: kolejny alt tab i gra sie wykrzaczyla :/ po prostu bosko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają takie problem, ja na przykład nie mam, a jeśli już coś się zdarzy to olewam to bo czerpię całymi garściami przyjemność z jazdy :)

 

A tu ciekawostka, co ludzie potrafią zrobić z takim sprzętem, o którym marzą miliony.

 

http://stb.msn.com/i/97/88F0B4E9D5718BB5C622E92B782A5.jpg

http://stb.msn.com/i/89/62CB46DEDE63631B336633188E36.jpg

 

Więcej:

http://cars.uk.msn.com/News/car_news_artic...umentid=3786890

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ini podane na 1 stronie nie zmnienia nic dalej jest padaka i czeste spadki w okolice 20 paru fps , zmiana detali , ini nic nie pomaga to jest jakas paranoja , żeby na 800x600 no aa low , chodziło tak samo jak 1024x768 detale high i aax4 :damage_wall: .Nie spotkałem się z grą , która by gorzej na moim kompie chodziła i w której zmiana detali , rozdzielczości nie powodowałaby wzrostu fps(chyba że te z ograniczeniem fps).

 

dobrze wiedziec akurat w gothica nie grałem

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Ini podane na 1 stronie nie zmnienia nic dalej jest padaka i czeste spadki w okolice 20 paru fps , zmiana detali , ini nic nie pomaga to jest jakas paranoja , żeby na 800x600 no aa low , chodziło tak samo jak 1024x768 detale high i aax4 :damage_wall: .Nie spotkałem się z grą , która by gorzej na moim kompie chodziła i w której zmiana detali , rozdzielczości nie powodowałaby wzrostu fps(chyba że te z ograniczeniem fps).

Ja Ci taka wymienie - Gothic 3. Ta gra chodzi tak samo na radeonie x800GTO i geforcie 8800gtx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci taka wymienie - Gothic 3. Ta gra chodzi tak samo na radeonie x800GTO i geforcie 8800gtx

bueheheheheeh ale LOL . taaa chodzi tak samo hehehe chyba na celeronie :D laeskard skad taka teorie wysnules? dobry żarcik z rana - ale sie uśmiałem. Dawaj dawaj dalej chlopie rozbaw nas troche .

:mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bueheheheheeh ale LOL . taaa chodzi tak samo hehehe chyba na celeronie :D laeskard skad taka teorie wysnules? dobry żarcik z rana - ale sie uśmiałem. Dawaj dawaj dalej chlopie rozbaw nas troche .

:mur: :mur:

nie smiej sie z klegi Ty niedobry, ktory nie umiesz uzywac hamulca w GP2 :P :lol:

 

 

EDIT. kolega pewnie zapomnial dopisac, ze na x800 i 8800 gra wyglada tak samo ;)

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ini podane na 1 stronie nie zmnienia nic dalej jest padaka i czeste spadki w okolice 20 paru fps , zmiana detali , ini nic nie pomaga to jest jakas paranoja , żeby na 800x600 no aa low , chodziło tak samo jak 1024x768 detale high i aax4 :damage_wall: .Nie spotkałem się z grą , która by gorzej na moim kompie chodziła i w której zmiana detali , rozdzielczości nie powodowałaby wzrostu fps(chyba że te z ograniczeniem fps).

 

dobrze wiedziec akurat w gothica nie grałem

A na jakim kompie grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pocieszenia.

 

Nie załapałem się na betę i tylko z zadrością przeglądałem Wasze posty. Miałem czekać na zakup gry z CDP ale nie wytrzymałem i "przetestowałem" . Powiedzcie mi, że najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra roku wyjdzie u nas POPRAWIONA !

 

Bo jak można nazwać produkcję, która tnie się na sprzecie w podpisu a zmiana rozdzielczości i poziomu detali niewiele daję? Dlaczego są takie zamrożenia, gdy mijam samochody z naprzeciwka? Przecież w to się nie da grać bez nerwów. Niby framrate przy 1360x768 ma średnio ok 35 to spadki do 15fps dyskwalifikują grę. Dysk defragmentowałem, kartę i proca podkręciłem na max możliwości..... Stery 7.1

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam ale jakoś nie wierzę. Znamy już przypadki, kiedy gra skopana na poczatku nie dała sie do końca naprawić patchami (BP, Driver, Gothic).

 

Ale ogólnie gra bardzo fajna, kierownica wspaniale się w niej sprawdza. Cieszy mnie osobiście także obsługa Tracka-IR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei u mnie TDU działa normalnie z AA bez HDR i nie mam tam zacinek czy innych kłopotliwych zwierzaków :D . Ale gra się łocha jak włączę HDR znaczy się dużo mi fsów spada i wkurza mnie jak czasami się z dźwiękiem takie cuda dzieją. A co do innych gier to się zgodzę z tym całym Gothicem to paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlansie

o co chodzi z tym statusem "gold" ??

gdzies cos czytalem ze dopiero co skonczyli gre i trafila do tloczni ...

moze te fulle co teraz sa to jakies bety zcrackowane ze nie trzeba czasu w systemie przestawiac??

a gra jak wyjdzie bedzie piknie dopracowana ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlansie

o co chodzi z tym statusem "gold" ??

gdzies cos czytalem ze dopiero co skonczyli gre i trafila do tloczni ...

moze te fulle co teraz sa to jakies bety zcrackowane ze nie trzeba czasu w systemie przestawiac??

a gra jak wyjdzie bedzie piknie dopracowana ?? :)

Co ja bym za to dał :)

Pewnie do tej wersji zza oceanu wyjdzie jakiś patch i będzie bardzo fajnie.

 

W sumie dziwna zagrywka Atari. Wypuścili grę do sprzedaży w jakimś tam kraju, a tydzień po tym ogłasza, że prace nad grą ukończyli i dopiero trafia do tłoczni :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona FAQ zdjęcie zamieszczone przez LCC pudełka wraz z płytką i wątpię, aby to był fake, zresztą na forum Atari sami przedstawiciele tejże firmy potwierdzili, że gra jest już do kupienia poza tym numer wersji gry może świadczyć o tym, że jest to retail.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przejechalems ie motocyklem na kierownicy :)

fajna sprawa :) a na realu tego nie uswiadczysz :)

 

zrobielm tez misje z dostarczeniem wozu , jakis musclecar, wiec za szybki nie byl ... jechalem sobie zgodnie z przepisami itp ... cos pieknego :) jednak kierownica to jest wspaniale urzadzenie :)

FF tez nie jest taki tragiczny , ustawilem sobie sile jeden wiecej niz zero ... i gra sie swietnie :)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare screenów odemnie :) :

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Co do dyskusji jak toczyła się pare postów wyżej - IMO to co teraz większośc nas "testuje" to finalna wersja. Nie oszukujmy się - poprostu Atari skopało sprawę... teraz można już tylko czekać na patcha...

 

edit:

komp z podpisu, grafa nie kręcona, stery 93.71, AA x 4, Anizo x 16, detale : High, HDR : off, 1024 x 768.

 

edit 2:

w sumie to pierwszy screen fajnie wyszedł :P

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ja nie wiem co wy macie z tymi przycinkami.. Ja na grafie 7300gt 780\884MHz AA4 i inne detale na max średnio mam 28fps.. Jeszcze nigdy nie spadło poniżej 25fps chyba że ściagacz przyjedzie obok mnie to mam przycinke na 1sekunde.. Gra wymiata.. potem dam screny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW kto z was na pamięciach w dualu ma przycinki? Ja mam single (1x1GB i 1x512 @221 jak w sigu) i takowe wsytępują.

 

Już po raz 157 powtarzam, że mam doczytki, fps nie spada. Nie widziałem nigdy u mnie mniej niż 25 fps. Poprostu mijam jakiś samochód i chrupie, przejadę kawałek terenu i znów chrupie dysk i doczytka :lol:.

 

Ze statusem GOLD chodzi o to, że gierka już jest w tłoczni i wkrótce się ukaże. To znaczy, że tylko kataklizm, może spowodować, że ukaże się z opóźnieniem ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXO3

Ładnie to u Ciebie wygląda , ile masz średnio fps z tymi ustawieniami

bo z tego co widze to AAx4 , chyba ?

edit:

komp z podpisu, grafa nie kręcona, stery 93.71, AA x 4, Anizo x 16, detale : High, HDR : off, 1024 x 768.

:mur:

 

Co do tego ramu to też jestem ciekawy. Dzisiaj właśnie rozmawiając ze Spylonem na gg doszedłem do wniosku, że doczytywanie jest przez brak duala / niską przepustowość ramu.

 

@kamil2201

Masz memki w singlu czy w dualu ?

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy który też pogrywa w TDU, rzucił ciekawą teorię - jako by to w co teraz gramy, nadal było wersją beta, jedynie z plikiem .exe pochodzącym z pełnej wersji. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW kto z was na pamięciach w dualu ma przycinki? Ja mam single (1x1GB i 1x512 @221 jak w sigu) i takowe wsytępują.

 

Już po raz 157 powtarzam, że mam doczytki, fps nie spada. Nie widziałem nigdy u mnie mniej niż 25 fps. Poprostu mijam jakiś samochód i chrupie, przejadę kawałek terenu i znów chrupie dysk i doczytka :lol:.

 

Ze statusem GOLD chodzi o to, że gierka już jest w tłoczni i wkrótce się ukaże. To znaczy, że tylko kataklizm, może spowodować, że ukaże się z opóźnieniem ;).

u mnie na tym co ponizej w 1440x900 AIZO 8x HIGH HDR:off

ponizej 20klatek nie spada [srednio jest ok 25-30]

ale co najwazniejsze zawsze płynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...