Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wykorzystałem cynk, że firma zamykała biuro (oj ta recesja ;) ) i wyprzedawali sprzęt. Było 49x dziewiętnastek po 90zł i cztery trzydziestki Della po 300zł, które już niestety sobie chłopaki zarezerwowali :)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem dwa zestawy komputerowe i sprzedalem same kompy

w pierwszym wyszedł lcd za 200, w drugim 0

trzeci kupilem z plamką, czwarty niestety drogo, piąty udalo sie wyrwac tanio

no i 5 stoi ;)

 

jak ktos jest cierpliwy i nie potrzebuje gwary to kupi wszystko taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio miałem możliwość kupić sprzęt z likwidacji biura, oraz część z modernizacji sprzętu. Ale niestety wszystko było raczej w okropnym stanie. Badpixele (bo pewnie kupowane też po niskich kosztach, więc się tym nie przejmowano) w monitorach, laptopy popękane, luzy na zawiasach, owszem były ciekawe rzeczy jak ups'y, ale to nie to samo co Wy podajecie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, na punkcie porządku na biurku mam lekkiego bzika - zawsze jest tam porządek. B-)

 

A ja mam troszkę inną prośbę czy mógłbyś pokazać jak ustawione są głośniki i napisać w jakiej odległości od monitora?

 

Jak naładuję akumulator w aparacie to postaram się cyknąć zdjęcie, choć z jego pseudo szerokim kątem chyba na wersalce będę musiał stanąć by objąć je na raz.

A jeśli chodzi o odległości - patrząc na monitor - po jego lewej stronie jest około 80cm, po prawej zaś około 70cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kompozycja kolorów. Bardzo mi sie podoba Twój kącik.

 

Dzięki. :)

Taki kącik mam od niedawna, wcześniej miałem laptopa. Kilka dni temu doszedł fotel i jakoś to wszystko ze sobą współgra. Póki co nie myślę nad zmianą czegokolwiek, może jakaś podkładka pod mysz, dźwiękówka nowa. I przy napływie większej gotówki jakieś słuchawki do domu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...