Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Hohola panowie ...;]

Nie dziwie się ze sa o klase lepsze od hd280 jak kosztują 170zł więcej..... 430 to dobra cena, więcej nie mam na słuchawki, przynajmniej nie na razie. Chcialem się przesiąśc ze swoich hd215 na 280pro i potem ew. je sprzedać dołozyć jak będzie kasa i kupić coś jeszcze lepszego. Ale nie potrzebuje odrazu hi-endowego sprzetu ;]

Otwarte słuchawki odpadają, musze miec kompletną izolację ja i osoby w otoczeniu.

Moje 215 w tym momencie napędza wieża sony lbt-xb60 + SBlive24bit. Troszkę zabawy z filtrami w jetaudio + podbicie bassu w sterowniku dźwiękówki + SW mode1 na wieży i wyciskam z nich prawie max.

Jeżeli możecie mi polecić jakieś słuchawki do 450 zł, zamknięte, lepsze od 280pro to nie wachajcie się ;] Ale narazie oferty po 6 stow odpadają ;/

 

edit: czytalem rozne komentarze nt. tych dt150 i chyba przeczekam az bedzie dodatkowa kasa.....chociaż podobają mi się bardziej 770pro (sa przekozackie :D) no ale liczy się brzmienie. No wlasnie 770 i 150 sa w tej samej cenie, co zagra lepiej ? I jak z izolacją na tych modelach ?

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znajdź mi jakiś wzmak słuchawkowy do 200 zł ;] Bo nie znam się na tym kompletnie

Raczej nic nie kupisz porządnego za 200zł. Szczerze mogę Ci polecić wzmacniacz Holdegrona. Wersja standard kosztuje 330zł i jest to już niezły sprzęt. Ja osobiście przed zakupem potargowałem się trochę i kupiłem go za 300zł i nie żałuje żadnej złotówki na niego wydanego. :-P Edytowane przez freaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I karte dźwiękową też pewnie będe musiał wymienić ? ;/

Rzeczywiście żeby wykorzystać potencjał tych słuchawek przydałaby się naprawdę porządna dźwiękówka. :) A jaką masz teraz? Edytowane przez freaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sblive24........ kurde, robi się z tego droga impreza słuchawki 600 wzmak kolejne 300 i teraz karta... no robi się z tego ponad 1k zł.

 

Jakbym teoretycznie miał dodatkową kasę to jaką dźwiekówke wziść ? tylko coś po kosztach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sblive24........ kurde, robi się z tego droga impreza słuchawki 600 wzmak kolejne 300 i teraz karta... no robi się z tego ponad 1k zł.

Widzisz trzeba było zostać przy swoich sennheiserach Dołączona grafika Edytowane przez freaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktos porownywal moze Philipsy hp8900 do Koss'ow Ur40? Ktore lepsze, bo cena podobna? Sa jeszcze jakies warte uwagi sluchawki do 200 zl, moze odrobine wiecej?

 

Odkad kupilem sobie hd595 to wyszedlem z "obiegu" jesli chodzi o sluchawki, a musze cos polecic koledze.

Edytowane przez Paolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o poradę. Obecni mam Audigy, jakiś stary zestaw Creative 5.1 i słuchawki eDimensional AudioFX (http://www.techspot.com/reviews/hardware/ed_audiofx/). Nie bardzo mam jak ustawić obecnie głośników 5.1 przy obecnym ustawieniu mebli i coraz częsciej gram w nocy. Dlatego proszę o radę.

 

Czy za 400-500zł lepiej zmienić kartę na X-Fi czy kupić jakieś lepsze słuchawki? Na jakie zamianie wyjdę lepiej?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, poproszę o dalszą pomoc. Brać Sennheiser 515 czy 555? Specyfikacja techniczna NIC mi nie mówi. A sto złotych różnicy.

Specyfikacja techniczna sie nie sugeruj... No i oczywiscie 555.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...