Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Tylko mam lipny telewizor Royala który ma 12 lat:P PS 2 da mu radę?:)

Pozdrawiam

Jak ma wejscie cinch (ewentualnie Euro) to bez problemu.

W co jeszcze warto zagrac? Z tego co piszesz, to interesuja Cie gry z fabula - Forbidden Siren moze Ci sie spodobac jesli lubisz horrory, obowiazkowo Silent Hill jesli jeszcze nie grales, zainteresuj sie tez moze Final Fantasy - naprawde warto, a takich typowo "konosolowych" rzeczy to God of War, Devil May Cry.

No i jesli chcesz przezyc cos naprawde cudownego - ICO i Shadow of the Colossus KONIECZNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie oderwałem się od konsoli na chwile i chciałem sie pochwalić ze zakupiłem GT4 za 50 zł plus przesyłka prawie nowke :) a musze jeszcze kupic memorke, nie orjentuje sie ktos ile w media markecie kosztuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wejscie cinch (ewentualnie Euro) to bez problemu.

W co jeszcze warto zagrac? Z tego co piszesz, to interesuja Cie gry z fabula - Forbidden Siren moze Ci sie spodobac jesli lubisz horrory, obowiazkowo Silent Hill jesli jeszcze nie grales, zainteresuj sie tez moze Final Fantasy - naprawde warto, a takich typowo "konosolowych" rzeczy to God of War, Devil May Cry.

No i jesli chcesz przezyc cos naprawde cudownego - ICO i Shadow of the Colossus KONIECZNIE.

 

A jak nie ma? Ma tylko jedno wyjście do Antetny:( FF znam z PC i obowiązkowo zagram na PS 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie oderwałem się od konsoli na chwile i chciałem sie pochwalić ze zakupiłem GT4 za 50 zł plus przesyłka prawie nowke :) a musze jeszcze kupic memorke, nie orjentuje sie ktos ile w media markecie kosztuje ??

W MM memorka raczej będzie droga :(. Jak kiedyś sprawdzałem w Łodzi w M1 to ceny podchodziły pod 100zł (a może nawet więcej było). Ale teraz nie wiem. Sam się wybieram w weekend "na zwiady" więc jeżeli Ci nie spieszno to jakoś w tym czasie bym Ci tutaj podał ceny (z tym że jeden MM drugiemu nie równy i w innym ceny mogą być inne).

 

W sklepie PSX Extreme (http://www.sklep.psxextreme.pl/) memorka SONY 8MB kosztuje chwilowo 79zł...

 

Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie ma? Ma tylko jedno wyjście do Antetny:( FF znam z PC i obowiązkowo zagram na PS 2:)

Da sie pograc.Tylko obraz bedzie gorszy...

 

To niestety nie da rady zagrac.

Yhm.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM memorka raczej będzie droga :(. Jak kiedyś sprawdzałem w Łodzi w M1 to ceny podchodziły pod 100zł (a może nawet więcej było). Ale teraz nie wiem. Sam się wybieram w weekend "na zwiady" więc jeżeli Ci nie spieszno to jakoś w tym czasie bym Ci tutaj podał ceny (z tym że jeden MM drugiemu nie równy i w innym ceny mogą być inne).

 

W sklepie PSX Extreme (http://www.sklep.psxextreme.pl/) memorka SONY 8MB kosztuje chwilowo 79zł...

 

Nara.

A od czego jest allegro ? Przeca tam po 5 dyh są memorki.

 

Co do telewizorka, jest EURO to nie ma problemu, nie ma to trzeba dokupić Auto Rf do którego link z aukcji dał leborg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos czułem, ze ktos znajdzie jakis taki wynalazek na allegro :P wydaje mi sie ze nie tylko z obrazem moze byc lipa, ale i z dzwiekiem.

Wydaje mi się, że jakość będzie maksymalna jak na możliwości telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt w M1 na Brzezińskiej w Łodzi karta pamieci kosztuje 100zł (sic!) bez paru groszy <_< . Co ciekwae NIE MA konsol PlayStation2 (a przynajmniej nie było jak ja tam byłem). W tym samym M1 byłem w Realu (myślałem że może i tam konsola będzie w cenie 449 zeta) ale też lipa! NIE MA PS2 tam!!! Było tylko PSP (nawet nie wiem w jakiej cenie). Także liap, lipa i jeszcze raz lipa :(. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt w M1 na Brzezińskiej w Łodzi karta pamieci kosztuje 100zł (sic!) bez paru groszy <_< . Co ciekwae NIE MA konsol PlayStation2 (a przynajmniej nie było jak ja tam byłem). W tym samym M1 byłem w Realu (myślałem że może i tam konsola będzie w cenie 449 zeta) ale też lipa! NIE MA PS2 tam!!! Było tylko PSP (nawet nie wiem w jakiej cenie). Także liap, lipa i jeszcze raz lipa :(. Nara.

Nie rozumie Cię... Dlaczego na mus chcesz kupić wszystko w MM ? Chodzi mi głównie o karty pamięci do konsoli. Przecież nie znajdziesz chyba w żadnym elemarkiecie karta poniżej 70 zł B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie Cię... Dlaczego na mus chcesz kupić wszystko w MM ? Chodzi mi głównie o karty pamięci do konsoli. Przecież nie znajdziesz chyba w żadnym elemarkiecie karta poniżej 70 zł B-)

A czy ja gdzieś napisałem że chcę tam kupić ;) ? Wcześniej jeden z forumowiczów pytał się po ile będą w MM, byłem w Łodzi, widziałem więc tu napisałem, tyle :). A tak: BTW: kto jest "pewny" na allegro jeżeli chodzi o Memorki? (może ktoś zna/wie/kupował?). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś napisałem że chcę tam kupić ;) ? Wcześniej jeden z forumowiczów pytał się po ile będą w MM, byłem w Łodzi, widziałem więc tu napisałem, tyle :). A tak: BTW: kto jest "pewny" na allegro jeżeli chodzi o Memorki? (może ktoś zna/wie/kupował?). Pozdro.

Ja kupiłem wszystko na allegro :wink: Bez wychodzenia z domu mam : pleja + memorka + sm 3.8 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wszystko na allegro :wink: Bez wychodzenia z domu mam : pleja + memorka + sm 3.8 :D

Kupiłes wszystko razem?? bo tez mnie interesuje zakup memorki Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłes wszystko razem?? bo tez mnie interesuje zakup memorki

Nie. Razem tylko kupiłem konsole i memorke. Bardziej sie opłacało bo zapłaciłem za jedną przesyłke. Swap zakupiony na innej aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej oryginał w sklepie :) na karcie nie ma co oszczedzać, padną ci sejwy przuy koncu gry i cię szlak trafi :)

 

kup oryginał w sklepie , kosztuje tylko 20 zł wiecej

uwazasz ze ta z aukcji jest nieoryginalna?

 

choc znalazłem cos ciekawego we Wrocku:

http://skynet.pl/?module=sklep&id_kate...i=55&id=627

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej oryginał w sklepie :) na karcie nie ma co oszczedzać, padną ci sejwy przuy koncu gry i cię szlak trafi :)

 

kup oryginał w sklepie , kosztuje tylko 20 zł wiecej

Według Ciebie to jest chińska podróbka ?

 

Jeżeli na wszystkie podróbki jest gwara 12 miecha, i jak coś padnie to w ciągu 5 dni następnuje wymiana to od dziś kupuje same podróbki. Tzn. najpierw jakiś Dual shock 2 z bazarku, co tam, dam 2 dyhy za oryginał, wkońcu z bazarku co nie ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginal Sony kosztuje 64zl (uzytkownik sklep-ROBSON na Allegro) - warto ryzykowac 12zl na potencjalna podrobke?

 

Co Ci po gwarancji i wymianie na nowa, jak wszystkie save Ci szlag trafi i np. 100 godzin gry pojdzie papa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy ktoś może mi powiedzeić jak w końcu jest z wersjami PS2? Już się gubię. Wg tej strony nie ma czegoś takiego jak v15 ani v16 ( :blink: ). Więc OCB? I jakie gierki na SCPH-75004 z PS2 nie bedą działać (lub będą się kaszanić). Podobno był/jest jakiś problem....Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogą się jakoś różnić? V14 od V15 i V16 (wg. tej strony co dałem to V15 i V16 to ozanczenia nieoficjalne). Do tego jak oni je rozróżniają (po czym odróżnić V14 od V14b i c)? No i jak z tymi gierkami? Na uk.playstation.com znalazłem dwie listy gier które na 75003 (wersja ponoć Australia) nie działają prawidłowo lub wcale:

 

Mogą się nie odpalić: http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_3_en_GB.pdf

Mogą się rypać (ale działać): http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_4_en_GB.pdf

 

Z kolei na stronie niemieckiej (na francuskiej też do znalezienia) de.playstation.com jest to samo ale dotyczy już wersji 75004 (czyli ponoć wersja Euro). Znowu podam listę (te są krótsze):

 

Mogą się nie odpalić: http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_3_de_DE.pdf

Mogą się rypać (ale działać): http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_4_de_DE.pdf

 

Pytanie: Czy można temu wierzyć? Kiedy sprawa "wyszła" to o ile pamiętam miał nie chodzić np. Tekken 4 i chyba GT3 (ale mogę się mylić oczywiście). Jeżeli ktoś coś więcej wie to niech pisze. Pewnie niektórych to inetesuje (mnie np ;) ). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użytkownik http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4043153 to też ze sklepu Robson, tylko drugi koleś ;) On ma memorki po 55zł + wysyłka ;) Ja u niego kupowałem (jestem z wawy) i to było w tym samym sklepie nawet ;)

 

 

Edit, nawet po 52zł :D

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...