Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie jestem lekko zniesmaczony. Kupilem sobie plejpudlo celem niesamowicie przyjemnego zmarnowania czasu....i kupa. Przechodze sobie gierke za gierką i zaden tytuł mnie jakos nie wciągnał.Katamari było nawet fajne.....ogolnie nudze sie przy konsolce. Jakies ultraciekawe gierki polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ leborg

 

Miałem te same objawy co ty, niby gier dużo, niby wciągające a jednak nie. Zależy jak dla kogo, mi się bardzo podobało WRC.

 

Tak samo jak miałem XBox-a , tam najlepszy był FINAL NIGHT 3 i BURNOUT REVENGE. Reszta jakoś mnie nie wciągneła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, nic ciekawego....Tak samo jak grałem w MGSY , burnałty, tekkeny, SH i wiele wiele wiele "hitów" icon_lol.gif

Moze sie starzeje?

 

chyba się starzejesz. Chociaż ja mam 27 lat żone, dziecko i dalej mnie gry kręcą tak samo jak 10 lat temu, widać dusza gracza gdzieś ci odchodzi...

 

Te gry co wymieniłeś to najciekawsze tytuły w jakie grałem :) Moze odpocznij od grania i chęć sama przyjdzie? :)

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam dopiero 19scie lat :lol: :lol: :lol:

Twisted metal black- pamietam dawne dzieje, ze szkoly podstawowej.... Przychodzilem do kumpla i potrafilismy zagrywac caly dzien w Twisted metala [2 i 3] w trybie co-op. Mialem nadzieje ze ten tylul przyciagnie mnie do konsoli jak "za dawnych lat ". Niestety, gierka jest mocno srednia. Po za tym mam wrazenie ze dziala po prostu za szybko. Nie wiem czego to jest wina....Gram z hdd bo innego sposobu na granie u siebie nie widze. Czy to moze powodowac problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sobie wreszcie wciagajace zajecie ;] Przemoglem sie i łupie w GTA LCS... Mimo wkurzajaco niskiego frejmrejtu gierka jest niesamowicie wciagająca. Misje nawet nawet ciekawe, ale do Vice city jej daleko :P Mam nadzieje ze VCS rowniez wyjdzie na plejpudlo2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sobie wreszcie wciagajace zajecie ;] Przemoglem sie i łupie w GTA LCS... Mimo wkurzajaco niskiego frejmrejtu gierka jest niesamowicie wciagająca. Misje nawet nawet ciekawe, ale do Vice city jej daleko :P Mam nadzieje ze VCS rowniez wyjdzie na plejpudlo2 :)

:blink: Znaczy się Vice City Stories? A robią coś takiego czy tak sobie po prostu marzysz ;)? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

:blink: :blink: :blink: Mistrzu zabiłeś mnie tym linkiem ;). Jak to się stało że nic nie wiedziałem......W takim razie pewnie będzie też później na PS2 :). Pozdro.

Jest juz zapowiedziane na PS2 ;)

Ale IMO te Stories to w przypadku PS2 takie mocno odgrzewane kotlety. Ja sie nie pisze - nawet San Andreas chyba calego do konca nie zwiedzilem jeszcze ;)

 

Ogolnie jestem lekko zniesmaczony. Kupilem sobie plejpudlo celem niesamowicie przyjemnego zmarnowania czasu....i kupa. Przechodze sobie gierke za gierką i zaden tytuł mnie jakos nie wciągnał.Katamari było nawet fajne.....ogolnie nudze sie przy konsolce. Jakies ultraciekawe gierki polecicie?

REZ, Wipeout Fusion i wymasterowanie go, Amplitude na Insane, Guitar Hero z konrolerem dedykowanym, SSX3.

 

W skrocie:

 

REZ - strzelanka muzyczna. Jesli podobalo Ci sie Katamari, a narzekasz na inne gry, ze nudne, to REZ Cie zachwyci. Graficznie widac te pare lat od wydania tytulu (co nie znaczy, ze zle czy brzydko), ale to, co sie dzieje podczas gry... Kilka godzin przed konsola dziennie jak wpadniesz.

 

 

Wipeout Fusion - Burnout po tym wydawac sie bedzie wyscigami mulow. Bedzie jak Maluch Racer przy Burnoucie. Choc poczatek tego nie zapowiada. Do tego jedna z najlepszych sciezek dzwiekowych z muzyka techno w grach ever. Lepiej bylo chyba tylko w Wipeout 2097 na szaraka.

 

Amplitude - gra muzyczna. Odblokowanie poziomu Insane zajelo mi ze 2 tygodnie. Poziomu Insane do tej pory nie zmeczylem.

 

Guitar Hero z konrolerem. Link do tematu na forum u mnie w podpisie.

 

SSX3 - jedyna "zwykla" gra w tym towarzystwie. Dla mnie byla powiewem swiezosci gdy zaczalem narzekac na MGSy i Finale ;) Unikaj SSX: On Tour!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

Dla mnie też "Stories" są takim wyciągaczmi kasy. Tzn. jeżeli chodzi o PSP to absolutnie nie mam nic przeciwko ale na PS2, GTA: SA postawiło tak wysoko poprzeczkę że te gry po prostu go nie pobiją (no chyba że pod względem fabuły). LCS na PS2 jest skiepszczone (framerate) i jeżeli VCS też takie będzie to na bank mnie nie przekona (wybitnie będzie widać że wielkie "R" chce po prostu dodatkowo zarobić a do konwersji się nie przykłada :? ). Ale gdyby było lepiej to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz zapowiedziane na PS2 ;)

Ale IMO te Stories to w przypadku PS2 takie mocno odgrzewane kotlety. Ja sie nie pisze - nawet San Andreas chyba calego do konca nie zwiedzilem jeszcze ;)

Vice city była imho najlepsza czescia gta wiec z przyjemnoscia schrupie taki odgrzewany kotlet.

 

REZ - strzelanka muzyczna. Jesli podobalo Ci sie Katamari, a narzekasz na inne gry, ze nudne, to REZ Cie zachwyci. Graficznie widac te pare lat od wydania tytulu (co nie znaczy, ze zle czy brzydko), ale to, co sie dzieje podczas gry... Kilka godzin przed konsola dziennie jak wpadniesz.

"Sprawia to, iż gra przykuwa na dłużej niż zajmuje ukończenie podstawowego trybu – około 3 godziny." Ciekawie, ale obacze....

 

Wipeout Fusion - Burnout po tym wydawac sie bedzie wyscigami mulow. Bedzie jak Maluch Racer przy Burnoucie. Choc poczatek tego nie zapowiada. Do tego jedna z najlepszych sciezek dzwiekowych z muzyka techno w grach ever. Lepiej bylo chyba tylko w Wipeout 2097 na szaraka.

Akurat do tej gierki sie zabieralem, ale po twisted metalu boje sie ze rowniez sie zawiode. W 2097 rowniez sie kiedys zagrywalem na szaraczku. Mam tylko zle wspomnienia bo wipeou'cie z PSP ktory byl....załosny.

 

Amplitude - gra muzyczna. Odblokowanie poziomu Insane zajelo mi ze 2 tygodnie. Poziomu Insane do tej pory nie zmeczylem.

Ohoho, ciekawe ciekawe, w to napewno zagram.

Guitar Hero z konrolerem. Link do tematu na forum u mnie w podpisie.

Odpada. Za cene tego wynalazku mam Gacka i kilka gierek z allegro, wiec dla mnie rachunek jest jasny :P

SSX3 - jedyna "zwykla" gra w tym towarzystwie. Dla mnie byla powiewem swiezosci gdy zaczalem narzekac na MGSy i Finale ;) Unikaj SSX: On Tour!!!

Pograłem chwilke i raczej nie wciagnela...ale dam jej jeszcze szanse.

pzdr!!!!1jeden

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mały (duży?) problem z moją PS2. Wiesza się :(. Mam ją od miecha i zwiesiła mi się już 6 razy. Konsola jak w podpisie, zero modów i żadnych Swapów. Jak narazie mam jedną grę: MGS3 i to na niej konsola się wywaliła już te 6 razy. Jest to mimo wszystko dziwne bo konsola (a może gra?) wiesza się w najróżniejszych miejscach (za każdym razem w innym) i nie ma znaczenia ile gram, mogę grać 2-3 godziny pod rząd i nic a innym razem kilka minut pogram i bach. Wygląda to mniej więcej tak: gram, gram i nagle słyszę że dźwięki tła przestają sie odtwarzać (wiecie, szum wiatru, ćwierkania ptaków itp.) chociaż gra dalej działa, słyszę np. strzały, kroki itd. Teraz wystarczy że zrobię coś co wymaga załadowania tego z płyty i ciach, słyszę że napęd przemieścił się ale nic się nie ładuje (np. wchodzenie do nowej lokacji albo nawet do Survival Viewera). Niby wydawałoby się że to wina napędu ale wtedy gra wywalałaby się w tym samym momencie zawsze a tymczasem po resecie mogę grać spokojnie i w tym samym momencie nic się nie dzieje. Tak jakby chwilowo "odwalało" konsolce. Nie wiem czemu tak się dzieje. Coś pewnie z elektroniką. Chwilowo nie mogę sprawdzić konsoli na innej grze (może ta wersja konsoli + MGS3 = ewentualne zwisy?). Narazie musiałbym sprawdzić inną grę/gry. W najgorszym wypadku pojedzie do serwisu chociaż nie wiem czy coś wyłapią (6 zwisów brzmi strasznie ale nie dzieje się to co 5 minut żeby kolesie od razu widzeli że coś jest nie teges tylko raz na jakiś czas/kilka dni....). Może coś z zasilaniem, chwilowy skok lub zanik napięcia....Nie wiem co mam myśleć. Ktoś ma jekieś pomysły? A, ani zasilasz ani konsola raczej się nie nagrzewają (zasilacz jest wręcz jedynie ciepły a konsola ma sporo miejsca dookoła).....Help? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueVanDal przede wszystkim musiałbyś najpierw sprawdzić konsolę na jakiejś innej grze, później dopiero doszukiwać się ewentualnych problemów w elektronice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Tez mialem problem z jedna kopia MGS3 - plytka nie byla porysowana wprawdzie, ale widac bylo slady uzytkowania (kupilem uzywana) - na szczescie wymienili mi w sklepie na inny egzemplarz i od tej pory nic sie nie dzieje. Mialem podobne objawy co Ty - ta gra ciagle czyta cos w locie z plyty (dzwieki?) i czasami zaliczala zwieszke. Wiec ja bym obstawial wine plytki z gra.

BTW - pierwszy God of War jakiego kupilem w ogole sie nie uruchamial na moim Plejaku - konsola wyswietlala czerwony ekranik - plytka byla nowa, zafoliowana - w sklepie mi wymienili i no problemo (poza jednym razem gdzie chyba odkrylem buga w grze, ale o tym pisalem juz w ktoryms watku ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

Dla mnie też "Stories" są takim wyciągaczmi kasy. Tzn. jeżeli chodzi o PSP to absolutnie nie mam nic przeciwko ale na PS2, GTA: SA postawiło tak wysoko poprzeczkę że te gry po prostu go nie pobiją (no chyba że pod względem fabuły). LCS na PS2 jest skiepszczone (framerate) i jeżeli VCS też takie będzie to na bank mnie nie przekona (wybitnie będzie widać że wielkie "R" chce po prostu dodatkowo zarobić a do konwersji się nie przykłada :? ). Ale gdyby było lepiej to kto wie...

Ja na GTA LCS nie powiem nic złego, przy tej grze spędzałem miłe wakacyjne "wieczorki" :) Gry typu GTA LCS lub VCS nie są żadnymi "wyciągaczami kasy" tylko umilanie czekania na kolejny wielki hicior GTA. Teraz jest wielkie oczekiwanie na GTA IV (szkoda że nie będzie na ps2 :D ) więc wole sobie zagrać w gry którzy jedni na tym forum nazywają odgrzewane kotlety niż czekać 2 lata na kolejną odsłone GTA.

 

@TrueVanDal przede wszystkim musiałbyś najpierw sprawdzić konsolę na jakiejś innej grze, później dopiero doszukiwać się ewentualnych problemów w elektronice.

 

Tutaj kolega Ci dobrze doradził, może najpierw sprawdzić na innej grze niż doszukiwać się usterek w środku konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, płytke mam nową, była bez jakichkolwiek rysek i pewnie nadal tak jest (siedzi w napędzie "od narodzin"). Trochę mnie zaskoczyliście (sialala) że jedna kopia może działać a inna nie. Tzn. rozumiem że z porysowanymi mogą być jakieś jazdy ale z nówkami? To z tym GoW mnie rozwaliło. Może rzeczywiscie coś jest z moją kopią...Jedno jest pewne, muszę koniecznie obadać inne tytuły i wtedy zobaczyć. Ale w takim razie jak tu ryzykować kupno "używki" na Allegro skoro też mogą wystąpić problemy..... No nic, dzięki. Jak będę miał więcej info to napiszę.

 

BTW: Grałem rano trochę i zero problemów. Raz jest innym razem nie ma...Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

True - wyprobuj konsole na GTA: SA. Jak bedzie dzialac, to znaczy ze konsola jest sprawna. Nie ma drugiej tak jezdzacej po laserze gry na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True - wyprobuj konsole na GTA: SA. Jak bedzie dzialac, to znaczy ze konsola jest sprawna. Nie ma drugiej tak jezdzacej po laserze gry na PS2.

Najpierw musiałbym mieć tą grę na PS2 ;). Mam na PC i mi starczy. Nie będę teraz kasy wydawał specjalne na wersję na PS2. Najgorsze jest to że w moim otoczeniu nie ma ludzi z PS2 (a nawet jakby byli to raczej nie mieliby oryginałów :P). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymalem sie z zakupem konsoli... stwierdzilem, ze moge poczekac i kupic w Polsce.

 

Teraz mam pytanie: co kupic ??

1. kupic w UK ps two za 95 funtow (ok 550zl)

2. kupic w krakowie w empiku/media itp... (po ile chodza ??)

3. kupic na allegro przerobiona

4. kupic na allegro uzywke

 

w opcji 1 i 2 uzyl bym swapa, opcja 2 jest ta przy ktorej sie najbardziej przychylam, bo mam gware, a nie wiem czy to awaryjny sprzet.

 

Aha... czy swap magic jest bardzo uciazliwy, i co lepiej sie sprawuje, swap czy czip ?

 

Jescze jedno: jaki model kupic, bo widze ze w temecie pojawiaja sie rozne cyferki, troche sie juz zamotalem tym wsztskim.

Edytowane przez burro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

2. kupic w krakowie w empiku/media itp... (po ile chodza ??)

...

600 zł bez kart pamięci i zazwyczaj z 1 grą. Zależy jak znajdziesz. A jak trafisz na jakąś okazję, to w hipermarkecie kiupisz za tą kwotę nawet z 2-3 starszymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...