Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja mam problem :]

W pokoju ledwo miesci mi sie moj 17' monitor crt i nie mam juz miejsca na wstawienie tv. Oplaca sie podlaczac ps'a do kompa przez karte tv? Planuje kupic AverTV Studio 303, chyba ze ktos moze polecic cos lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie, znane, dobre, masa fajnych gier i duzo dobrych zapowiedzi - nic dziwnego, ze schodzi jak cieple buleczki :)

Z tym że, teoretycznie, większość osó co chciała mieć tą konsolę to przez te 6 lat powinna się niej dorobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że, teoretycznie, większość osó co chciała mieć tą konsolę to przez te 6 lat powinna się niej dorobić.

PS2 to tak awaryjny sprzęt, że napewno ktoś kto kupił konsole 6 lat temu wymienił już ją z 2 razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

PS2 to tak awaryjny sprzęt, że napewno ktoś kto kupił konsole 6 lat temu wymienił już ją z 2 razy ;)

Ile Ty wymieniles plejakow? Bo moj dziala zadziwiajaco dobrze - jak na zlosc, no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 to tak awaryjny sprzęt, że napewno ktoś kto kupił konsole 6 lat temu wymienił już ją z 2 razy ;)

 

a moze nawet i wiecej :) Ale jest warta tego bo gry na ps2 są genialne i jest ich dużo! Gdyby tak nie było napewno nie prowadziła by w sprzedaży zostawiając konkurencje w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie... ja tak długo zwlekałem z kupnem PS2 (za każdym razem się rozmyslałem i kupowałem coś do komputera) że w końcu dorwałem X360 :-P Choć nie powiem, jeśli kiedyś będę miał jakieś zbętne fundusze (chyba nierealne :D) to połakomię się na swój egzemplarzyk pleja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, szczegolnie ze konsola jest obecnie smiesznie tania :)

 

A w kolejce do wydania: God Of War 2, Killzone 2, Final Fantasy XII, wkrotce wychodzi (albo juz wyszedl) Flatout 2, nie wspominajac o masie juz wydanych gier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

od ilu lat masz playa? często grasz? wymieniałeś już coś w nim ? :)

2 lata, nic nie wymianialem - nawet pada. Dodam wiecej - mam monitorek LCD doczepiany do plejaka, w zwiazku z czym moj egzemplarz PS2 przeszedl pewnie wiecej niz przecietny - granie w korkach, w autobusach, na promach, w samolotach, nawet na grillach - i jak na zlosc wszystko czyta, nic sie nie psuje, a do tego byl zalany piwem - Guinessem, ktory eksplodowal mi w plecaku w samolocie prosto na plejaka, az musialem na chama odrywac plytka ktora sie w srodku skleila. Przemylem soczewke czysta woda i dziala. Egzemplarz slim. Jak ktos przerabia konsole, to niech ma pretensje tylko do siebie, ze konsola mu padla. Tyle z mej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grubasa V4, w dodatku najprawdopodobniej sciagnietego ze Szkocji, wymienialem w nim tylko raz laser - i to nie z powodu przerobki, tylko dlatego ze poprzedni wlasciciej byl fleja i nie potrafil dbac o konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS2, pierwsza wersje z europy. Mam 6 lat i dziala. A jade na backup'ach glownie - ale fakt - jade tylko na dobrych plytach. Od czasu do czasu dostaje czkawki i nie chce czytac plyt. Wystarczy dac do czyszczenia i regulacji i jedziemy dalej ;]

 

Musialem kupic 2 pady nowe, bo 2 pierwsze spotkaly sie ze sciana. Jeden rozwalilem na ostatnim bosie w Tekkenie 5 ;d

 

Tego drugiego juz nie pamietam ;p ale na czyms naprawde irytującym xD

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Musialem kupic 2 pady nowe, bo 2 pierwsze spotkaly sie ze sciana. Jeden rozwalilem na ostatnim bosie w Tekkenie 5 ;d

To o piratach pomine :|

 

Co do ostatniego bossa w Tekkenie to wdg mnie pikus w porownaniu z Chrstie Monteiro, ktora spotyka sie jako bodajze przedostatnia w story mode Asuki. Juz wiem, dlaczego nikt nie chce ze mna grac, gdy biore Christie ;) Te giry bym polamal :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata, nic nie wymianialem - nawet pada. Dodam wiecej - mam monitorek LCD doczepiany do plejaka, w zwiazku z czym moj egzemplarz PS2 przeszedl pewnie wiecej niz przecietny - granie w korkach, w autobusach, na promach, w samolotach, nawet na grillach - i jak na zlosc wszystko czyta, nic sie nie psuje, a do tego byl zalany piwem - Guinessem, ktory eksplodowal mi w plecaku w samolocie prosto na plejaka, az musialem na chama odrywac plytka ktora sie w srodku skleila. Przemylem soczewke czysta woda i dziala. Egzemplarz slim. Jak ktos przerabia konsole, to niech ma pretensje tylko do siebie, ze konsola mu padla. Tyle z mej strony.

OT

sialal, Ty pijesz to "piwo" czy wziąłeś do Polski, aby kogoś otruć :lol:

/OT

 

ja miałem dwie plejki, grubą i slima, grubą kupiłem jak wyszło pes3, pograłem 2 miechy i sprzedałem, a slima jak wyszło pes5 pograłem miesiąc i sprzedałem :D obie się zepsuły następnym właścicielom, z czego gruba była przerabiana, a mała nie - nie ma zasady B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem grubasa zaraz po premierze w europie i laser padł dopiero po 3 latach (v4 przerobiona i ofc regulacja/czyszczenie było regularne bo tak to by padł zapewne wcześniej ;>), sprzedałem a w grudniu 04 kupiłem slima i gram do dziś, nieprzerabiana, zobaczymy jak długo pożyje ;) dobrze, że laserki do slima są taniutkie..

 

btw. co teraz katujecie :>? ja przechodzę od początku całą serie MGS, 1 już complete (niestety na pc bo wersji z psxa nie mam, a zaraz zaczynam mgs2 na plejce ;)

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak z tego co czytalem po forach i z wlasnych i kolegow doswiadczen PS2 jak grasz na oryginalach jest praktycznie nie do za..bania:] i gruba i slim ale 3a grac na oryginalach, nie lapac plytek tlustymi paluchami i miec wmiare jakis przeplyw powietrza kolo konsolki:]

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

OT

sialal, Ty pijesz to "piwo" czy wziąłeś do Polski, aby kogoś otruć :lol:

/OT

Pijam i sobie chwale.

BTW - to nie piwo w sensie "piwo", tylko "draught", ale nie ma na to polskiego odpowiednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak z tego co czytalem po forach i z wlasnych i kolegow doswiadczen PS2 jak grasz na oryginalach jest praktycznie nie do za..bania:] i gruba i slim ale 3a grac na oryginalach, nie lapac plytek tlustymi paluchami i miec wmiare jakis przeplyw powietrza kolo konsolki:]

niekoniecznie, nośniki typu verbatim, tdk też robią swoje. poprostu trzeba dbać o konsolę i tyle, nie ładować w nią shitu typu hawk, vakoss, omega itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, nośniki typu verbatim, tdk też robią swoje. poprostu trzeba dbać o konsolę i tyle, nie ładować w nią shitu typu hawk, vakoss, omega itp.

Trzymales ty kiedys Vakoss'a w reku? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymales ty kiedys Vakoss'a w reku? :|

No chyba nie powiesz, że są to dobre nośniki ? :| Chyba, że o czymś nie wiem -> w marketach można kupić za ok. 0,8-1 zł (dvd). Napewno nie ma porównania z verbatimami/tdk.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przeginajcie z tymi gadkami o piratach (uwaga szczegolnie do Solid_Snake'a) - regulamin obowiazuje rowniez w tym dziale.

costi, ale chill

 

wyedytowalem ze gram na backup'ach bo to samo co pirat praktycznie. Nie lamie przeciez regulaminu. Nie udostepniam info jak wypalac, skad zdobyc itp itd. Backupa kazdy moze sobie zrobic z oryginala, a ja daje info, ze poprostu nie jade na oryginalnym nosniku tylko na przepalonym. Podaje tylko info jakich nosnikow uzywac do backupowania zeby laser nie niszczyly. To lamie regulamin? Mi sie zdaje ze nie ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe niczy mecenas prawa sie obroniłeś :) .Jeśli jedziecie na backupach bo bpicie sie ze zniszczycie Wasze oryginały to tylko na markowych plytkach . Ponoc najlepsze to TDK i Verbatim.

 

Jakie to jeszcze hity przed nami ??

 

FFXII

GOW 2

PES 6

 

potem to juz chyba powolny game over sie zacznie ... jak juz wyjda wszystkie next geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijmy o Killzone 2 ;) Jeszcze pare fajnych jRPG sie szykuje, np. Rogue Galaxy, Valkyrie Profile 2.

 

@Solid_Snake: wole podmuchac na zimne niz ma sie ktos obudzic z bananem albo na miesiecznym urlopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neo+ z grudnia 2005 r. tam jest lista gier które powinny w tym roku wyjść (oczywiście wypisze też te co już wyszły), to jedziem:

 

Onimusha: Dawn Of Dreams

Starcraft: Ghost

Sonic Riders

Phantasy Star Universe

The Godfather

Fear & Respect (chyba plany wydania anulowane :( a szkoda..)

Commandos: SF

MGS 3 (to jest to :)) )

Sega Rally 2006

Okami

Shadow Hearts: From The New World

The Movies

Plague Of Darkness

Toca Race Driver 3

Final Fight

Grandia 3

24 The Game

Way of The Dragon (też może być dobre)

Black

Kingdom Hearts 2

Zero Tolerance

Bad Day LA

Stargate SG-1: The Alliance

FFXII

Forbidden Siren 2 (również czekam..)

State Of Emergency 2 (1 mi nie przypadła do gustu, a 2 ma być na wzór 25 to life itd.)

Scavenger

Tales Of Legendia

Rogue Galaxy

Code Age Commanders

Timeshift (również czekam, ale nie potw. czy wyjdzie na ps2 -> chyba excl xbox i x360)

Ace Combat Zero (The Belkan War)

Bully (też na czekam, gra od rockstar)

Driver: Parallel Lines

Dirge Of Cerberus: Final Fantasy VII (temu można się troche przyjrzeć..)

Black Buccaneer

Shadow of The Collossus

Just Cause (oo tak..)

TR: Legend

Starship Troopers

Wild Arms 4

Tourist Trophy

Front Mission 5

Devil Kings

Winback 2

King Of Fighters: Maximum Impact 2 (też czekam..)

PES Management

Stumbs The Zombie

Dragon Quest VII

SIXGUN

Socom 3

Scarface

Suikoden Tactics

Curious George

Sensible Soccer 06

 

A KillZone 2 nie mogę się już doczekać :D 1 strasznie mnie wciągła i zarazem przekonała do fppów na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co tu duzo mowic:] ale wydaje mi sie ze obecnie dla kogos kto nie mial stycznosci z konsolami zakup PS2 jest lepszym wyborem niz zakup xboxa360:P duzo gier ktore zazwczaj sa tansze no i oczywiscie sporo tansza konsola a PS2 jak sie znudzi za pul roku to bedzie mozna kupic juz poprawiona wersje x'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie powiesz, że są to dobre nośniki ? :| Chyba, że o czymś nie wiem -> w marketach można kupić za ok. 0,8-1 zł (dvd). Napewno nie ma porównania z verbatimami/tdk.

Jeszcze raz. Trzymales w reku Vakoss'a DVD+R 1-4x?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...