Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz. Trzymales w reku Vakoss'a DVD+R 1-4x?

aaaa lubisz je trzymać w ręku po prostu?? :lol: :wink: fajne są w dotyku?? :wink:

 

ja tam wole je trzymać w napędzie, pod programem NERO CD/DVD SPEED testując ilość PIE,PIF,JITTER :) i ogólnie jest z vakossami masakra :? Wyniki pod psem. Oczywiście zdarzają sie perełki, ale to zdarza się nawet takim MediaStore

 

wolę dołożyć i mieć Verbatimy...bo TDK to też ostatnio straszny szmelc :? i ten design jak z płyt pokroju FROG :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk_

 

a jakie VERBY są teraz najlepsze?

jeśli chodzi o PS2 to używam Verbatimów Pastel 1-8x DVD-R :) moja konsolka lubi jednak bardziej DVD-R niż DVD+R. Ponoć dość trudno dostać te pastele, ale ja mam to szczęście że akurat u mnie w MM jest ich pełno. W slimie komplet 5szt. kosztuje 11.99 chyba jak się nie mylę :) Więc wychodzi 2,40 zł za sztukę. Mi ta cena odpowiada, bo za to mam jakość na poziomie 97-99 punktów w NERO i konsolka ładnie je odczytuje

 

A jeśli chodzi o + lub - "normalne" no to Verby w cake'ach są też ok. Ale tu jest taka zasada (tzn sam sobie ją narzuciłem, sprawdzając na własnej skórze :P ) że kupuje tylko cake'i 10szt. Cake'i 25szt. juz maja gorszą jakość wypalenia, a 50 jeszcze bardziej :( No i warto też sprawdzac skąd dane płytki są. Japonia,Tajwan = dobra jakość. Indie = sporo gorsza jakość

 

Ponoć dobre też są teraz Sony (w sumie zawsze były niezłe), ale nie chce mi się juz eksperymentować :) Verby mi aktualnie pasują. kiedyś nagrywałem na TDK (RICOHJPN,TDK002 itd.) i tez były super. jednak teraz jest u TDK ruletka (CMC itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos gdzies widzial o Front Mission 5? Na IGN i Gamespot jakies szczatkowe info, strona Square Enix sie do tej gry wogole nie przyznaje (nawet japonska). A gra rzekomo wyszla w Japonii w styczniu. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na moje trzy gorsze, czyli pierwszy post w altenatywne platformy.

 

Stałem się szczęśliwym posiadaczem PS2. Zakup padł właśnie na tą konsole ponieważ wg. mnie ją najbardziej sie opłaca teraz kupić (dużo gier i spoko zapowiedzi ). Zestawik narazie bardzo podstawowy : ps2 slim v15 + swap magic 3.8 + memorka 8 MB :)

 

Teraz przede mną 2 miechy testów, choć już teraz jednego żałuje... dlaczego jej wcześniej nie kupiłem ;]

 

Dziękuje tym co mi poradzili co, gdzie i jak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To teraz zaopatrz sie w Shadow of the Colossus, God of War, SSXa, Tekkena 5 i Soul Calibura II/3, dorzuc do tego Singstara, oczywiscie Gran Turismo 4, jakiegos Burnouta, jesli masz duzo czasu to Metal Geara 2 i 3, oraz jesli uwazasz, ze *moze* Ci podejsc: obowiazkowo Final Fantasy X. I masz z glowy cale wakacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz zaopatrz sie w Shadow of the Colossus, God of War, SSXa, Tekkena 5 i Soul Calibura II/3, dorzuc do tego Singstara, oczywiscie Gran Turismo 4, jakiegos Burnouta, jesli masz duzo czasu to Metal Geara 2 i 3, oraz jesli uwazasz, ze *moze* Ci podejsc: obowiazkowo Final Fantasy X. I masz z glowy cale wakacje ;)

Ja kupiłem PS2 praktycznie tylko dla tej jednej gry - Shadow of the Colossus. Ten jeden tytuł jest wart ceny PS2. Na peceta nic choćby zbliżonego klimatem nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... powiem tak: tekken 5 ;D ta gra po prostu zabila mnie i moich znajomych z roboty wakacyjnej - napieprzamy wieczorami do białego rana. i zaczely sie zabawy typu na zmiane po jednym ciosie i kto padnie pierwszy, przejscie wszystkimi mozliwymi postaciami story mode, 10% życia i kto pierwszy padnie itd. dodatkowo odkryliśmy wcześniejsze wersje tekkena wbudowane w piatke to juz wogóle masakra... straszna gra. kradnie dusze :] a wogole ps2 to jeden z najlepszych moich zakupów zwiazanych z rozrywka (o ile nie najlepszy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Pamiętam że grałem kiedyś w grę ICO.Jedna z najlepszych gier w historii.Szkoda że nie było dane pograć mi w Shadow of the Colossus.Jestem bardzo ciekaw czy dorównuje ICO.

Hmmm...

Zupelnie rozne gry. Choc od samego poczatku wiadomo, ze to ci sami tworcy. Czuc podobny klimat, wyrazony innymi srodkami i w zupelnie inny sposob. SOTC jest na pewno znacznie smutniejsza gra niz ICO. Na pewno dorownuje ICO. Czy jest lepsza/gorsza? Nie da sie tego okreslic. To dwie zupelnie rozne gry. To tak, jakbys zapytal co jest lepsze: Tekken czy Virtua Fighter. Obie to bijatyki ale o zupelnie innym podejsciu do tematu. Tutaj obie gry sa o uczuciach - przyjazni, milosci, samotnosci - i obie opowiadaja o tym w rozny sposob. Na pewno warto zagrac w obie. I najlepiej w takiej kolejnosci, w jakiej byly tworzone przez Japonczykow - najpierw Ico, potem SOTC. Mozna wiecej zrozumiec z tego drugiego dzieki temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"(wyciołem tytuł :P) is more than just a video game. It is a spiritual

experience, and that is very much the point. A game which is so totally about

immersion and atmosphere to the point where it doesn't require much of

anything to happen.

 

Or, more precisely, it's a work of art. In a way few games could hope to or

would want to be."

 

-David Rodoy

 

No własnie - tą grę dzisiaj skończyłem. Zgadnijcie jaki jest jej tytuł? W pełni się zgadzam z powyzszymi słowami ! I powiem ze jest godna swojego poprzednika ;]

 

Edit ;p Weźcie zmiencie temat na poprostu "Playstation 2" i juz ;d A moze i przyklejcie ;) Dzieki

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"(wyciołem tytuł :P) is more than just a video game. It is a spiritual

experience, and that is very much the point. A game which is so totally about

immersion and atmosphere to the point where it doesn't require much of

anything to happen.

 

Or, more precisely, it's a work of art. In a way few games could hope to or

would want to be."

 

-David Rodoy

 

No własnie - tą grę dzisiaj skończyłem. Zgadnijcie jaki jest jej tytuł? W pełni się zgadzam z powyzszymi słowami ! I powiem ze jest godna swojego poprzednika ;]

 

Edit ;p Weźcie zmiencie temat na poprostu "Playstation 2" i juz ;d A moze i przyklejcie ;) Dzieki

pewnie Shadow Of The Colossus?? B-) B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem moje plejen przeroben z serwisu. We wnetrzosciach konsoli znalazl sie cip duło 2 giete :> Na dniach laduje dysk twardy i od poczatku sierpnia robie sobie wakacje ;]

Teraz wlasnie bawie sie burnałtem revendż i oczywiscie obowiązkowo młoce kolege w tekkena 4 ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów:P

Mam pytanie przymierzam sie do kupna konsolki ps2, w gre wchodzi allegro etc. Na co powinienem zwrócic uwagę? modele? tylko slim? czy może te stare takze . Jestem zielony w tym temacie i nie weim czy stare modele czytaja wszystko ( niby z DVD9 problemy etc.) czy wogole brac je pod uwage? Prosilbym o krotkie zestawienie co brac czego unikac ktore modele awaryjne itd( aha konsole wole raczej nie przerobiona i nie bede przerabial chociaz jesli oferta bylaby ciekawa... kto wie)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli slim to najlepiej oczywiscie najnowszy model (750004) bo ma juz fabryczne zabezpieczenia lasera. Grubasa oplaca sie brac jak chcesz do konsoli podlaczyc dysk.

 

I jesli karte pamieci bedziesz kupowal na allegro to nie bierz tych w duzym prostokatnym kartonie poniewaz to sa podrobki na czesciach samsunga i czesto nie dzialaja :] Ja kupilem taka i dziala [; a czy oryginal to nie wiem bo nie rozkrecalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte pamieci polecam kupić w sklepie, ewentualnie w robsonie lub psxextreme.

 

w 99% na allegro to podrubki. najgozej jak przy koncu gry save padnie, wiec lepiej dołozyć pare groszy i miec oryginał.

 

kupuj model 75004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli slim to najlepiej oczywiscie najnowszy model (750004) bo ma juz fabryczne zabezpieczenia lasera. Grubasa oplaca sie brac jak chcesz do konsoli podlaczyc dysk.

czyli że do Slima nie ma mozliwości podłaczyć dysk ?? bo wd mnie to dość istotna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna. Przez usb, albo dolutowywac kabel ide.

Tylko ze via usb transfer jest żalosny i granie na hdd nie jest już takie fajne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i przez usb dziala jakies 10% gier tylko:]

 

 

Chce kupic kierownice sobie glownie do GT4

Nie wieceie czy oplaca sie dac te 400zl za LOGITECH Driving Force Pro czy moze kupic cos tanszego

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli że do Slima nie ma mozliwości podłaczyć dysk ?? bo wd mnie to dość istotna rzecz.

Moim zdaniem do slima nie opłaca sie kupować HDD. Bo jeżeli i tak padnie laser (który mam fabryczne zabezpieczenia ) to nie jest to aż tak duży wydatek 50-80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...