Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

użytkownik http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4043153 to też ze sklepu Robson, tylko drugi koleś ;) On ma memorki po 55zł + wysyłka ;) Ja u niego kupowałem (jestem z wawy) i to było w tym samym sklepie nawet ;)

Edit, nawet po 52zł :D

Ja kupiłem w sklepie Powergames memorke razem z konsolką. Memorka po 55 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos w liberty city na pleju2? Mam wrazenie ze cos jest z konsola bo gra po prostu sie tnie :) Zeby bylo smieszniej gra wyladowala na hdd i jest tak samo.

 

Własnie, nie pochwalilem sie jeszcze. Sigejt 80gb i NA juz sa onboard ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos w liberty city na pleju2? Mam wrazenie ze cos jest z konsola bo gra po prostu sie tnie :) Zeby bylo smieszniej gra wyladowala na hdd i jest tak samo.

 

Własnie, nie pochwalilem sie jeszcze. Sigejt 80gb i NA juz sa onboard ;>

ja grałem :)

 

ta gra się tnie bo poprostu taka jest - chyba to dodatkowa atrakcja :)

 

nieudolnosć programistów, lub lenistwo albo mało czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytałem na ps2hardcore ze gry z hdd W OGÓLE nie haczą :lol:

Matko jedyna zeby to jeszcze bylo haczenie :lol: W to sie prawie grac nie da, podczas jazdy na oko jest z 15fpsow ;]]]]]]

 

To chyba niesmaczy zart ze strony programistow....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie chaczy bo za wolno doczytuje (mówię o HDD) tylko chaczy bo układy graficzne konsoli nie wyrabiają. Coś Rockstar musiało spierniczyć. No ale to dalej GTA ;).

 

No i stało się. Jestem szczęśliwym posiadaczem PS2 (Slim). Nóweczka na gwarancji. Nie przerabiam, przynajmniej nie teraz. Te kilka interesujących mnie gier mogę kupić w oryginale i świat się nie zawali. Ogólnie to chyba i tak przepłaciłem ze 75 zeta ale kit ;). Teraz będę uważniej śledził oferty sklepów. Ale powiem tak:

 

Konsola PS2 SCPH 75004 - 549zł (można na luz o 50 zyli taniej, szkoda że tam gdzie byłem konsoli nie mieli :blink: )

Karta pamięci 8MB SONY - 74zł (na allegro, sklep-robson, wliczyłem przesyłkę)

Metal Gear Solid 3: Snake Eater - 99zł (empik.com, z przesyłką....w ultimie 20 zyli taniej :/ )

 

Przyjemność czerapana z rozgrywki - BEZCENNE (za wszystko inne zapłacisz _____ (w wolne miejsce wstaw co chcesz ;) ).

 

Dłuuuuugo się zabierałem za kupno PS2, zawsze coś mi wypadało ale nie teraz. Pozdro!!!

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko

jak podlaczyc ps2 slim do monitorka LCD (komputerowego) i jak podlaczyc dzwiek z tej konsoli do wzmaka (chce korzystac z monitora a niema wbudowanych glosnikow)

mozna to jakos zrobic?

wiem ze ps2 ma wyjscie cyfrowe ale ja na wzmaku mam analog....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica bedzie nieslyszalna praktycznie - chyba ze komus zalezy na 5.1 ja mam tylko STEREO

chodzi mi tylko czy tam sa wyjscia analogowe, jesli tak to luzik;]

zatanawaiam sie natomiast czym podlaczyc do monitorka czy kupic vga-boxa czy tuner tv????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica bedzie nieslyszalna praktycznie - chyba ze komus zalezy na 5.1 ja mam tylko STEREO

chodzi mi tylko czy tam sa wyjscia analogowe, jesli tak to luzik;]

zatanawaiam sie natomiast czym podlaczyc do monitorka czy kupic vga-boxa czy tuner tv????

jak masz STEREO to nie ma problemu. Jesli miałbyś głosniki 5.1 to podlaczenie analogiem dało by tylko dzwiek stereo na wszystkich głosnikach.

 

Ja bym ci polecił VGA box. Kumpel grał na tunerze i narzekał na gubienie klatek i obraz gorszej jakosci niz na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak sobie mysle bo mam rowniez tuner TV (fly video live 98), który niestety mi nie działa pod Xp Sp2, ale mam jeszcze jeden dysk ktory kurzy się w szufladzie, wiec go podepnę i zainstaluje na nim win98.

 

mam pytanie, czy chinche z dzwiekim (lewy/prawy kanał) podlaczacie przez przejsciowke do line in w karcie muzycznej? czy gra wam jakies osobne urzadzenie nie podpięte do kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Szukam gier ktore pozwolą mi zabrudzic cała zbroje....czyli straszliwych horrorow. Czegos przy czym pikawa ledwo wytrzyma^^ Ostatnią taką gierką był AvP2 , moze znajdzie sie cosik na konsole/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzialke maja taka jak standard PAL lub NTSC: maksymalnie 768x576 dla PAL i ok. 640x480 dla NTSC.

 

jakosc obrazu zalezy nie tylko od TV, ale tez i od kabli uzytych do polaczenia: coaxial (composite, chinch) daje najgorsza jakosc, dalej jest SVHS, RGB i Component (najlepsza jakosc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rgb nie jest gorsze od svhs?

 

a co do leborq i silentow to ty bijacz nie wiesz co gadasz :] wlaczaj sh2, bierz slownik (analfabeto ;) ) do reki i patrz co piramidoglowy wyprawia w kuchni z jakimis dwoma potworami (jedna z moich ulubionych scen) :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nienauczysz sie pisac mojej xywy poprawnie to zobaczysz co ja z Tobą zrobie w kuchni.

Są gierki straszniejsze od SH [ktorego zresztą wszystkie czesci zaliczylem kilkakrotnie] i takich wlasnie szukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forbidden Siren 2 i jedynka obowiązkowo, bo 2 to kontynuacja, ale zapewne w 1 grałeś ?:>

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Fatal Frame seria

 

Jedynie to mi teraz przychodzi do głowy : )

 

Suffering (ale czy ja wiem czy to takie straszne ;P i pewnie grałeś..)

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...