Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

kupic w MM albo na allegro nie przerabiana (MM 499zl) na allegro mozna 100wke taniej z gwara jeszcze :) gier jest cala masa:) wydasz 200zł na gry przechodzisz jedna to wymienisz na 2ga i tak mozna se pograc:)

 

a ja sie w koncu dorobilem " Black " wypasik strzelanka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupic w MM albo na allegro nie przerabiana (MM 499zl) na allegro mozna 100wke taniej z gwara jeszcze :) gier jest cala masa:) wydasz 200zł na gry przechodzisz jedna to wymienisz na 2ga i tak mozna se pograc:)

 

a ja sie w koncu dorobilem " Black " wypasik strzelanka :D

ceny widziałem od 170zł :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymalem sie z zakupem konsoli... stwierdzilem, ze moge poczekac i kupic w Polsce.

 

Teraz mam pytanie: co kupic ??

1. kupic w UK ps two za 95 funtow (ok 550zl)

2. kupic w krakowie w empiku/media itp... (po ile chodza ??)

3. kupic na allegro przerobiona

4. kupic na allegro uzywke

 

w opcji 1 i 2 uzyl bym swapa, opcja 2 jest ta przy ktorej sie najbardziej przychylam, bo mam gware, a nie wiem czy to awaryjny sprzet.

 

Aha... czy swap magic jest bardzo uciazliwy, i co lepiej sie sprawuje, swap czy czip ?

 

Jescze jedno: jaki model kupic, bo widze ze w temecie pojawiaja sie rozne cyferki, troche sie juz zamotalem tym wsztskim.

Kupić na allegro nówke ;] Co do swapa... jak się wprawisz to pare sekund i grasz, jeżeli nigdy nie miałeś styczności z swapem to z poczatku może się wydawać troche trudne :) ( przynajmniej mi sie tak wydawało :wink: )

 

Z tymi używkami na allegro to różnie bywa, lepiej kupić nową niż później dopłacać do lasera B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić na allegro nówke ;] Co do swapa... jak się wprawisz to pare sekund i grasz, jeżeli nigdy nie miałeś styczności z swapem to z poczatku może się wydawać troche trudne :) ( przynajmniej mi sie tak wydawało :wink: )

 

Z tymi używkami na allegro to różnie bywa, lepiej kupić nową niż później dopłacać do lasera B-)

Dlatego najlepiej kupowac nieprzerobioną konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż PS2 + 2 pady + Memorka + Ripper 3.41 + Gry + Gwarancja (jeszcze na 4 miechy) , mało używana w b. dobrym stanie ;) Jak kogoś to interesuję :)

Zależy za ile, jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W blacka jeszcze nie gralem, ale kumpel ma mi pozyczyc na dniach to napisze co i jak :P

 

Narazie z ciekawszych gierek moge polecic Destroy all humans. Gierka po prostu jest genialna. Kontrolowanie politykow i wmawianie ludziom ze swiecace krowy sa normalne, a dziwne obiekty na niebie to komunisci mnie zabilo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A ma ktos Shadow of Colossus??

Ciekawi mnie ta gierka. Widizalem kilka filmikow no i wyglada to ciekawie, w przeciwienstwie do ceny :P

Geniusz w czystej postaci. Podobnie jak ICO. Jednoczesnie bardzo specyficzne gry, wiec polecam najpierw zobaczyc w sklepie/u kumpla co i jak a potem grac SAMEMU. Ewentualnie z kobieta przy sobie - wieczorem, bez zadnych zadym jak przy okazji turniejow w Tekkena itp ;) Na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

No wlasnie dlatego pytam co to warte. Moze ktos ma zapozyczyc

Warte kazdych pieniedzy, jesli Ci przypasuje klimat. Jesli jednak wolisz lubudubu i napieranie byle do przodu, to odpusc sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja w MM była, ale w zeszłym miesiącu - wyrwałem za 449 zł.

 

I tu moje pytanie: ma może ktoś DOKŁADNY opis montażu blokad Magic Keys 2. Rozglądałem się po necie, ale wszędzie są dostępne opisy "po łebkach" z 2-3 zdjęciami i ostrzeżeniem, że można popsuć. Chciałbym tego uniknąć, więc jeśli ktoś z Was ma jakieś info na temat przepisu na bezpieczny montaż i na dodatek kilka dobrych zdjęć, to byłbym wdzięczny za linki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja w MM była, ale w zeszłym miesiącu - wyrwałem za 449 zł.

 

I tu moje pytanie: ma może ktoś DOKŁADNY opis montażu blokad Magic Keys 2. Rozglądałem się po necie, ale wszędzie są dostępne opisy "po łebkach" z 2-3 zdjęciami i ostrzeżeniem, że można popsuć. Chciałbym tego uniknąć, więc jeśli ktoś z Was ma jakieś info na temat przepisu na bezpieczny montaż i na dodatek kilka dobrych zdjęć, to byłbym wdzięczny za linki ;)

Kiedyś sam takowego opisu szukałem, powiem Ci jedno... trudne to się wydaje ale w rzeczywistości prostszego zajecia nie widziałem :wink: Tylko "wciskasz" w odpowiednie miejsca i tyle, blokadke C możesz lekko taśmom podkleić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Odpaliłem Hitmana: BM na PS2, grafa tragedia : /

Ja widzialem tylko demko i grafika mi sie bardzo podobala. Co takiego bylo strasznego w tym Hitmanie dla Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli gram W God of War (nabyty w MM za 50 zeta :) ). WYPASSSSS :D. Do tej pory konsola się nie zwiesiła czy coś (odpukać w niemalowane!). Raz tylko po wyjściu z gry do menu głównego muzyka się zacinała (tzn. wgrało się jakieś 5 sekund muzy i co chwilę się powtarzał ten fragment a czytnik mielił jak szalony). Wolałem reseta walnąć ale później wszystko było ok więc to może tylko przypadek (oby :unsure: ). Także mam nadzieję że wszytko bedzie ok (czyżby mój MGS miał coś nie tak?). Ale narazie nic nie mogę prorokować, cieszę się każdą chwilą bez problemów ;).

 

Sama gra jest świetna, trochę uniki pod prawym analogiem lekko rozpraszają ale spoko. Miałem niezłego farta bo jak pojechałem do Media to myślałem że kupię Spartana albo Killzone (oba po 50 zeta, killzone lekko drogawy ale przynajmniej "na miejscu") a tu niespodzianka, GoW za 50 zeta (tydzień temu za 80 był) i nigdzie nie było w ulotkach że go obtanili (było o Tekkenie5, GT4 i kilku innych) a o GoW nie. Jak go zobaczyłem to już wiedziałem co wezmę :). Swoją drogą to Tekken i GT sprzedane na pniu (puste miejsca, brak tych tytułów bo ludzie się rzucili :P).

 

Ciekawostka. Nie chcę teraz wiecej kasy wydawać ale nadal poluję na FFX. Sprawa w tym że nawet na allegro średnio mi pasują propozycje. Czekam na PRAWDZIWĄ okazję. Jeszcze niedawno było może 4-5 aukcji (używki) a teraz wielki wysyp nówek. Ludzie sprzedają nawet 20 sztuk i to nie pojedyńcze przypadki! Znowu musze w sobotę do MM zajrzeć bo coś czuję że pojawiła się dostawa tego tytułu. Może się poszczęści i uda się kupić za rozsądną cenę. Jak nie to zostaje allegro i polowanie na okazję. A może ktoś z Was był ostatnio w MM (ewentualnie Tesco) i widział może czy sa te gry? Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem tylko demko i grafika mi sie bardzo podobala. Co takiego bylo strasznego w tym Hitmanie dla Ciebie?

Chyba jestem przewrażliwiony, bo przeszedłem grę kilka razy na pc i się zraziłem do grafy Hitmana na PS2, no ale wiadomo nie można też wiele wymagać...

 

A teraz gram cały czas w Fife Street 2 :) Gra po prostu jest świetna. Polecam :)

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Chyba jestem przewrażliwiony, bo przeszedłem grę kilka razy na pc i się zraziłem do grafy Hitmana na PS2, no ale wiadomo nie można też wiele wymagać...

Ale wytlumacz mi o co chodzi z tym przerazeniem?? Demko Hitmana jak na PS2 wyglada swietnie - postac, otoczenie - wiadomo, ze kuleja tekstury i cienie - oraz rozdzialka - ale ogolnie gra prezentuje sie naprawde dobrze. No, chyba, ze Plejaka masz podlaczonego do 17" telewizora i grasz na nim w tej samej odleglosci od ekranu co na PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...