Skocz do zawartości
marco

Oświadczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd sie zarejestrowałem na Tweaku, nic nie wiedziałem o jakimś sporze

ParanoiK, marco i reszta w każdymbądź razie dzięki za ocalenie bazy

Uratowaliście dobytek tego forum z paru lat ;)

A odnośnie Liska:

Może wzięła go "niemoc" - czasami też tak mam, że chce coś napisać, ale nie moge - "przytyka" mnie

Albo brakuje mu poprostu argumentów na obrone

 

Nie jestem po niczyjej stronie jakby co

Ale raczej bliżej ku adminom

Tylko żeby ta nazwa PurePC nie została na stałe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde ta nazwa jest tak wazna?

Dla mnie wazne bylo to by pogadac tu z ludzmi. Na tweaku niedlugo rabnie mi 4 lata i 3 lata jak jestem moderatorem. Troszke czasu na to wszystko poswiecilem, ale powiem jedno latwiej bedzie mi zazadac wykasowania tych ~7000postow nizli je oddam Liskowi nie po tym jak podchodzi do tej calej sprawy.

Prawda jest taka ze do zbierania laurow zawsze byl pierwszy, ale jezeli chodzilo juz o jakas prace badz odpowiedzialnosc stawal sie nieuchwytny, zabiegany, nieobecny

Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja wykasowania postow bedzie mi sie snila po nocach.. czlowiek ten chyba nie jest do konca powazny. Takich rzeczy sie nie od.. to wy i my uzytkownicy towrzylismy to forum. Mozna przeciez skopiowac te wszystkie posty/topici i stworzyc forum na innym serwerze ,domenie.. szlag mnie trafia bo chodza mi po glowie czarne mysli co do forum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje pytanie co warte jest forum czy też ta "baza" bez wpisów? Jeśli użytkownicy będą żądać wykasowania swoich postów to z tej całej bazy nic nie pozostanie. Najlepszym wyjściem jest kompromis między obiema stronami, bo jak nie to nie będzie o co walczyć.

 

To użytkownicy i ich posty tworzą forum.

Edytowane przez djsaint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie przejmujecie tymi postami. skasował bym wszystko na miejscu adminów i postawił nowe forum od zera, tylko bym zmienił nazwę.

 

Moje propozycje na nową domene :)

 

tweak4ever.ue

 

tweak4ever.pl :)

 

tweakfaq.pl

 

tweakxtreme

 

xtremetweak

 

tweakteam

 

lub

 

nierealnymistrz.pl ;) ta akurat najbardziej mi się podoba

 

ps. mam pytanko do adminów kiedy ta dziwna atmosfera się skończy!! ile mamy jeszcze czekać. jak juz napisałem wcześniej dać se siana z bazą i założyć nowe stabilne forum.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowe forum nie jest dobrym rozwiązaniem, bo przepadną zamieszczone na forum Tweaka pokłady wiedzy. Wiem, wszystko można odbudować, ale to już nie wróży nic dobrego- przepadnie tyle pracy i czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Lisek odzyska.. baze to wiadomym jest ze wielu uzytkownikow zazyczy skasowania swoich postów - czyli Piotrek zostanie prawdopodobnie z tak "dziurawym" forum ze niewielki był by sens jego istnienia, bezsensem byłoby trzymanie takiego "kloca" danych na serwerze. Usuniecie pojedynczych tematów typu FAQ itp ktore sa dosc cenne były by duza strata.... tak czy siak jesli Piotrek nie bedzie miał olbrzymiego poparcia pozostanie co najwyzej z portalem ktory stworzył dla niego marco. Zas Marek wraz z Paranoikiem czy kims jeszcze mogliby stworzyc własny serwis z nowym forum na ktorym osiedlili by się obecni userzy ;) Problem zawsze pozostałby co do obecnego forum do ktorego ma sie powiedzmy sentyment choc przeciez wielu uzytkownikow włozylo w to cholernie duzo pracy, wiec burza mgła by trwac przez pare ładnych tygodni :). Przy czarnym scenariuszu czyli likwidacji, "uszczupleniu" (usuwaniu postów..) forim setki uzytkownikow pewnie bedzie miało przynajmniej zal do osoby(czy tez kilku..) winnej całego zamieszania, wspołczucia... :)

Jesli szefostwo jest dosc dojrzałe to sie na pewno dogada, ale był bym wdzieczny gdyby podczas rozpatrywania sprawy forum mysleli przede wszystkim o ludziach tworzacych je juz bodajze od 4 lat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale mowa tu tylko o faq - temacie ktory mozna bez problemu skopiowac na inny serwer i całosc jako temat nie ulegnie zmianie merytorycznej, w nich przeciez zazwyczaj sie nie komentuje.... Ale z ogromna wiekszosci postów typowego uzytkownika juz sie nic nie zrobi, jesli juz to mozna zazyczyc ich skasowania wiec przepadnie to co w forum jest najcenniejsze. .. Sens jest sensu nie ma.. Faq da sie odratowac ale to stanowi znikomy procent zawartosci merytorycznej tego bogatego forum :)

Wiec nie widze innego wyjscia jak zawarcie porozumienia, by forum istniało dalej jako nijako "wlasnosc" samych uzytkownikow ale z administracja jaka była wczesniej w tym i z chytrym lisem ;). Razem moga przeciez dokładac do interesu i zbierac kokosnie sumy jak ktos wspomniał za reklamy ;) . Moze sie im to przeciez bardzo opłacic a Piotrek zachowa twarz... ;) Ludzi jest zbyt wiele i w wiekszosci sa zbyt madrzy by od tak odpuscili... A jak widac poparcie dla marco i reszty.. moze okazac sie byc bardzo duze ...

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subscribers Contact object:

company: PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE TWEAK.PL ANDRZEJ LISOWSKI

street: UL. SZAROTKI 20

city: 22-100 CHELM

location: PL

handle: hmns146425

last modified: 2006.04.12

registrar: Home.pl Sp. J.

pl. Rodla 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.801 885 555

info@home.pl

hmmm jak widac nie jest wlascielem piotr a andrzej czyli ojciec?

 

Whois database last updated: 2006.04.12

 

Po pierwsze to mam pytanie: czy Lisek wyraził zgodę na publikację jego (i jego ojca) danych osobowych?

 

A teraz trochę co innego, jak możecie to wyjaśnijcie czyją własnością był serwer a czyją domena? Bo kłócicie się o bazę danych a ta tak na logikę wydaje się własnością właściciela serwera (czyli w końcowym momencie życia "starego" Tweaka -Marco i Paranoika). Czy jednak właścicielem bazy danych jest właściciel domeny (czyt. Lisek-nie ważne w tym momencie czy formalnie on, czy jego ojciec)?

 

Oczywiście żeby nie było, ze nie umiem czytać, to jak rozumiem gdy Lisek zażąda zwrotu bazy danych to zostanie mu ona oddana i to jest jasne przesłanie. Za to uważam, że w sumie należy nam się wyjaśnienie co wtedy zamierzacie zrobić (pyt. do Marco, Paranoika i modów)? I wg mnie to jest kluczowa sprawa. W tym momencie to Wy zadecydujecie co z przyszłością oraz z przeszłością (bazą danych) forum. Jeżeli odmówicie wspópracy to baza prawdopodobnie przepadnie, Lisek, w akcie zemsty, zażąda jej zwrotu - po czym, także w akcie zemsty, uzytkownicy zażądają zwrotu swoich postów i będzie delikatnie mówiąc [gluteus maximus] dla wszystkich-w tym wariancie nie będzie wygranych. 4 lata wiedzy przepadną. Inna opcja to dogadujecie się polubownie, na czym chyba w tym momencie powinno zależeć wszystkim- baza zostaje, forum zostaje admini i modzi zostają - a jak w tym wszystkim Lisek będzie widział swoją rolę to już sobie uzgodnicie.

 

 

Także dla mnie w tym momencie najważniejsze jest to co zamierzaja zrobić aktualna administracja. A jak się do tego ustosunkuje Lisek to już zależy od niego, czy z honorem usunie się w cień i pozwoli zarządzać serwisem i forum ludziom, którym na nich zależy czy zachowa sie jak staropolski pieniacz i zniszczy to co zbudował i co później tworzyła reszta.

 

 

Mam jeszcze małą uwagę do aktualnych adminów, nie dziwcie się, że jest też dużo negatywnych komentarzy w Waszym kierunku ale jest w tym tez sporo Waszej winy. Teraz mówicie o tym, że forum należy także do użytkowników ale wcześniej jakoś nie informowaliście o problemach i nie pozwoliliście na publiczną dyskusję o przyszłości tylko wszystko trzymaliście w tajemnicy tworząc jakies kółko wzajemnej adoracji, zachowanie częściowo przypominające tak przez wszystkich kochanych rodzimych polityków. Dopiero gdy się zawali to zaczyna się głośno mówić o problemie. A przeciez można było rozwiązanie znaleźć dużo wcześniej i nie dopuścić do tej sytuacji...

Pozdrawiam i mam nadzieję, że dojdziecie do jakiegoś konsensusu bo tak to tylko prowadzi do eskalacji bezsensownego konfliktu, który w rzeczywistości nikomu nie przynosi nic dobrego.

 

P.S. Nie jestem z KŚ, nie popieram Liska i uważam, że to jego wina (zaniedbał tak serwis, jak i forum), ale w zaistniałej już sytuacji to czyja to wina nie ma znaczenia liczy się kto pierwszy wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i zakończy konflikt w taki sposób aby nie zniszczyć wspólnego dorobku.

Edytowane przez zayonnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zayonnc

 

Teraz mówicie o tym, że forum należy także do użytkowników ale wcześniej jakoś nie informowaliście o problemach i nie pozwoliliście na publiczną dyskusję o przyszłości tylko wszystko trzymaliście w tajemnicy tworząc jakies kółko wzajemnej adoracji, zachowanie częściowo przypominające tak przez wszystkich kochanych rodzimych polityków.

 

Moze obecna administracja back-upu bazy miala nadzieje ze Naczelny zainteresuje sie problemem prowadzenia serwisu i forum? Nie uwazasz ze gdyby wczesniej powiedziano ze Lisek zaniedbuje Tweaka zaraz zaczelyby sie najazdy na jego osobe? Wtedy bylaby dyskusja typu Czego chcecie? Przeciez dziala. OCB? Teraz widzac efekty braku zainteresowania mamy wszyscy szerszy obraz sytuacji do ktorej doprowadzono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to mam pytanie: czy Lisek wyraził zgodę na publikację jego (i jego ojca) danych osobowych?

........

Oooo, następny fachowiec od danych osobowych. :twisted2:

Ochronie podlegają tylko dane osób fizycznych, nie firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zayonnc

 

Teraz mówicie o tym, że forum należy także do użytkowników ale wcześniej jakoś nie informowaliście o problemach i nie pozwoliliście na publiczną dyskusję o przyszłości tylko wszystko trzymaliście w tajemnicy tworząc jakies kółko wzajemnej adoracji, zachowanie częściowo przypominające tak przez wszystkich kochanych rodzimych polityków.

 

Moze obecna administracja back-upu bazy miala nadzieje ze Naczelny zainteresuje sie problemem prowadzenia serwisu i forum? Nie uwazasz ze gdyby wczesniej powiedziano ze Lisek zaniedbuje Tweaka zaraz zaczelyby sie najazdy na jego osobe? Wtedy bylaby dyskusja typu Czego chcecie? Przeciez dziala. OCB? Teraz widzac efekty braku zainteresowania mamy wszyscy szerszy obraz sytuacji do ktorej doprowadzono.

 

 

No niby tak z tym, że podobno taka sytuacja (olewanie przez Liska serwisu i forum) trawała już od dawna, więc można było postawic sprawę na ostrzu noża, chociaż pewnie i tak niewiele by to dało, ale przynajmniej użytkownicy dostaliby silniejszy sygnał o tym, że cos jest nie tak.

 

 

Oooo, następny fachowiec od danych osobowych. :twisted2:

Ochronie podlegają tylko dane osób fizycznych, nie firm.

 

Odpuść sobie docinki, nie każdy jest wszechwiedzący. Poza tym w tej sytuacji można było sobie to darować. Takim zachowaniem (mówię o publicznym pokazywaniu danych) na pewno nie doprowadzicie do polubownego rozwiązania sprawy, ale jak widać więcej tu krzykaczy niż ludzi myślących.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Odpuść sobie docinki, nie każdy jest wszechwiedzący. Poza tym w tej sytuacji można było sobie to darować. Takim zachowaniem (mówię o publicznym pokazywaniu danych) na pewno nie doprowadzicie do polubownego rozwiązania sprawy, ale jak widać więcej tu krzykaczy niż ludzi myślących.

Pozdr

Skoro nie ma pojęcia o zagadnieniu, to niech się nie wypowiada.

 

BTW, nie mam wpływu na to, co pokazują użytkownicy. Regulaminu forum to nie łamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do moderatorow. Jesli jeszcze jakis bystrzacha wystrzeli w kradzieza bazy, ew. z ujawnianiem danych osobowych, zrobcie mu krzywde. Zaczyna mnie to draznic. Ciekaw jestem, czy Lisek sie wypowie. Zapewne nie... z reszta, czego sie mam spodziewac po czlowieku, ktorego nigdy nie bylo, kiedy byl potrzebny.

 

Drogi Lisku, zauwaz, ze w temacie wskazanym przez Orgiusza bronilem Cie. Bylo to z 7 miesiecy temu. Zwroc uwage, ze nawet mi wyczerpal sie limit zaufania. Chlopaki chca wziac sprawe w swoje rece. Moze lepiej dac im szanse, co? Lisku, jesli chodzi o zwierzeta, to zastanawiam sie, czy nie pasowaloby do Ciebie okreslenie pies ogrodnika. Gdyby nie oni, to stracilbys wszystko, sam bys nie zjadl, ale teraz drugiemu nie dasz. GRATULUJE POSTAWY! Mozliwe, ze najbardziej boli Cie utrata wplywow z forum. Kto to wie?

 

Jeszcze pragne odpowiedziec ktoremus z przedmowcow, ktory proponowal, aby Lisek dzielil sie pieniedzmi z reklam. Otoz drogi kolego, zwroc uwage na to, ze przez tyle czasu Lisek nie placil ani Marco, a nie Paranoikowi, pomimo, ze odwalali kupe roboty. (pomijam moderacje, bo to w sumie wolontariat). Tak samo zwroc uwage, ze pomimo, iz wplywy z reklam musialy byc, to Lisek przyszlosci forum nie zapewnil. Co sie stalo? Nie wiem... zaczyna mi to przypominac postawe dziecka, ktore zamiast cos zmienic, zeby uniknac katastrofy, to ucieka, a potem nic nie mowi, zeby nie wyszlo na to, ze to jego wina.

 

Tak, tak...

 

Lisku, napisalem o tobie w mocnych slowach, mam nadzieje, ze nie poczujesz sie dotkniety... moze tylko lekko urazony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to mam pytanie: czy Lisek wyraził zgodę na publikację jego (i jego ojca) danych osobowych?

Takim zachowaniem (mówię o publicznym pokazywaniu danych) na pewno nie doprowadzicie do polubownego rozwiązania sprawy, ale jak widać więcej tu krzykaczy niż ludzi myślących.

Pozdr

 

Weź sobie baranka strzel, co? To są dane ogólnodostępne - sami eksperci na tym forum. Ostatnie zdanie w cytacie to chyba do siebie odnosisz. Wklejenie tego tutaj to tak jak wklejenie fragmentu z panoramy firm - straszne świństwo po prostu, faux pas jak cholera O_o

 

http://www.ripe.net/fcgi-bin/whois?form_ty....x=0&submit.y=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

wiecie, mi sie czasem wydaje ze to Lisek zaklada nowe konta i pisze takie glupoty by "sie" bronic :lol:

 

//

bo nie wiem czy zauwazyliscie, ze osoba ktore zarejestrowaly sie w "purepc" kilka dni temu pisza najwiecej prawie :D

Edytowane przez rafifeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całego grona tutaj piszacych, którzy w znacznej wiekszości (bez urazy) nie znają sprawy - ja i Ty dokładnie wiemy o co chodzi, prawda? Uważam, że jesteś spoko gość i zastanawia mnie dlaczego robisz takie skur...stwo koledze. Dobrze wiesz czyja jest firma, do kogo nalezy i czyj prawnie jest cały serwis. Także podpieprzac koledze jego własność i rujnowac 6 lat pracy (no nie nie sory, po dwóch dniach powiedziałeś, że to backup) to chyba nie fair, co?

Myśle, że niestety nie znasz wszystkich szczegółów. Zapewne PL opowiadał Ci jaki jest wspaniały i jak tworzył forum. Prawda jest taka, że od początku nie przyłożył do niego palca.

Nie robił bym sciach!ysyństwa gdybym nie był do tego zmuszony. Dowodów czy świadków na to, że próbowałem wielokrotnie porozmawiać z Piotrem jest wiele. Niestety on zawsze uważał, że ma inne, ważniejsze sprawy na głowie. Dodatkowo wielokrotnie kłamał co mam w formie logów na temat tego co się dzieje z reklamami oraz nie dotrzymywał danych obietnic.

 

Zrobiłeś zamieszanie, które w ogóle nie było potrzebne i nie wyjdze na dobre ani Tewakowi (forumowiczom) ani Tobie. Był nowy serwer, wszystko szlo zgodnie z planem to musiałes nawywijac. No jednak nawarzone piwko trzeba bedzie teraz wypic. Szkoda, ze tak postapiles. Ponadto sam nie chcesz odbierac telefonów, rozumiem Cie, w sumie bo po tym co zrobiles to troche glupio, nie?

Tak się składa, że w każdym mailu który wysyłałem w stopce był numer stacjonarny pod którym byłem dostępny codziennie i który łączył bezpośrednio z moim biurkiem. Tak się składa, że ani razu telefon ten nie zadzwonił. CLIP jest, poczta głosowa też jest (Netii). Pokazać biling?

 

Poraz ostatni też przypomne, że Piotrek cały czas ma dostęp do backupów całości. Czemu nic z nimi nie robi - nie wiem. Zamiast tego jak widze jego ulubionym zajęciem jest oczernianie nas na wszelkie możliwe sposoby. Ma też zarówno mój adres mailowy jak i GG. Nie odezwał się ani razu. Rzeczywiście stara się ze mną skontaktować.

 

 

1. A co nie dał im Lisek wolnej reki? nie brali za reklamy?

A skoro jeszcze to poruszasz to pozwolisz że odpowiem.

1. Przez 4 lata jedyne pieniądze które dostałem od PL to 100 PLN zwrotu za paliwo które zatankowaliśmy do jego Transita jadąc do Białowieży.

Nie dostałem też ani grosza za reklamy

 

A jak chodzi o czepianie: wydaje mi się, że rejestrując się na tweaku wyraziłem zgodę na otrzymywanie maili od administracji serwisu tweak.pl, nie zaś purepc.pl - to zaś podchodzi pod wysyłanie spamu, co jest chyba karalne...(Tak samo jak owo przywłaszczenie bazy danych...)

1) Nie wyrażałeś żadnej zgody. Ponieważ serwis nie był własnością firmy, takowa nie była wymagana. W przeciwnym przypadku wszystkie poprzednie wiadomości były by zaskarżalne gdyż:

* nie było nigdy formułki że wyrażasz na to zgodę

* nigdzie nie jest podany podmiot odpowiedzialny za przechowywanie danych w tym adresów email

* zdefiniuj pojęcie "administracja"

2) W polsce nie ma pojęcia "spam". Istnieje niezamówiona informacja handlowa. Proszę pokaż gdzie coś oferujemy i gdzie czerpiemy jakiekolwiek korzyści z tej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos bedzie sie cieszyl z tego konfliktu to chyba tylko konkurencja ;) Jezeli osoby, ktore uratowaly to forum maja tyle determinacji to moze warto stworzyc vortal poswiecony tematyce komputerowej z prawdziwego zdarzenia - moze bardziej komercyjny, profesjonalny i przede wszystkim dobrze zarzadzany (cos w stylu PCLab.pl ???). Potencjal wielu uzytkownikow tego forum sie marnuje i mogli by zostac etatowymi redaktorami. Jezeli jednak chcemy forum bez ograniczen i braku mniej lub bardziej zasadnych roszczen wlasciciela to moze warto utworzyc samo forum w stylu open-source bez wlasciciela (i tak posty uzytkownikow sa ich wlasnoscia intelektualna).

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to mam pytanie: czy Lisek wyraził zgodę na publikację jego (i jego ojca) danych osobowych?

 

A teraz trochę co innego, jak możecie to wyjaśnijcie czyją własnością był serwer a czyją domena? Bo kłócicie się o bazę danych a ta tak na logikę wydaje się własnością właściciela serwera (czyli w końcowym momencie życia "starego" Tweaka -Marco i Paranoika). Czy jednak właścicielem bazy danych jest właściciel domeny (czyt. Lisek-nie ważne w tym momencie czy formalnie on, czy jego ojciec)?

Nie można sformułować określenia własności w stosunku do pojęcia baza danych. Można w stosunku do treści w niej zawartych, a treść ta należy tylko i wyłączenie do autorów. Serwis jako taki świadczy tylko i wyłącznie usługę polegającą na pokazywaniu tych informacji. Na podobnej zasadzie co google świadczy usługą polegającą na wyświetlaniu fragmetów tekstów należących do kogoś innego, mimo, że nie jest właściclemem praw autorskich do prezentowanych fragmentów ani nie rości sobie do nich prawa.

 

Oczywiście żeby nie było, ze nie umiem czytać, to jak rozumiem gdy Lisek zażąda zwrotu bazy danych to zostanie mu ona oddana i to jest jasne przesłanie.

Nie musi niczego żądać. Doskonale wie od kilku tygodni gdzie są trzymane backupy ma też do nich hasła. Na wypadek gdyby "zapomniał" bo mu się to często zdarza dostał przypomnienie o tym haśle w mailu na który znów nie odpowiedział. To co zrobi z swoją kopią jest jego sprawą i dowodem dobrej woli z naszej strony gdyż dbaliśmy mimo braku takiego obowiązku z naszej strony o jego interes, aby nie uległy uszkodzeniu zarówno wypowiedzi użytkowników jak również materiały do których PL ma pełne prawa autorskie a my ich nie mamy takie jak artykuły czy aktualności na tweak'u pisane przez niego lub przez osoby które dostawały od niego wynagrodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zacznie przygasac to zaczne dorzucac do ognia :)

I taką szczeniacką postawą (aż wstyd że mój imiennik) utwierdziłeś mnie w przekonaniu że choćbym wyglądował na zadupiu, nie miał niczego a jednym oknem na świat był by KŚ - nie kupie! spale! podre! i ... :lol: :lol:

 

PS. Nawet Mama się zbuntowała i powiedziała że Pani Domu juz nie kupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie ;] na wydawce KS axelsprigner on też wydaje Fakt itd.... Dlatego ja już nic nie kupuje związanego z tą marką :D. Polecam to samo !

Ps tonący brzydko się chwyta ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrazPC.pl: - http://www.frazpc.pl/b/137732

 

Krzysztof 'frazir' Krutul

Redaktor Naczelny/Właściciel

 

"Rozwinięcie zagadki

 

Od czasu kiedy barwkomp zostal sprzedany bestcomowi lisek z tweakiem mial problemy z hostingiem, jako ze nie jest on programista sprawami zajmowal sie jego programista m[...] aka 'francuz' . Sumasumarum z tego wyzszlo ze programista przywlaszczyl sobie bazy danych tweaka i zalozyl sobie serwis purepc.pl ( http://forum.purepc.pl ). Lisek został tylko z domena tweak.pl, dogadalem sie z liskiem ze do czasu kiedy sprawy nie wyjasnia polubownie lub organy scigania dolaczyl on do redakcji FrazPC.

 

To wszystko.

 

Tekst autoryzowany przez liska"

 

Skład redakcji FrazPC.pl: http://www.frazpc.pl/redakcja

 

Piotr 'Lisek' Lisowski

Zastępca Redaktor Naczelnego

Email: lisek@frazpc.pl

 

Nie wiem juz kto kogo okradl, ale chyba czas skopiowac swoje FAQi i bazy linkow :?

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...