Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Brat kupił sobie Sacred Złota Edycja, zainstalował na laptopie z siga i...gra nie działa. Na drugi dzień pojechał do MM, i tam u kolesia z obsługi gra się zainstalowała bez problemów, tak samo u mnie na komputerze. Problemem jest Starforce, nagrywarka z lapka prawdopodobnie sobie nie radzi z nim, i po wpisaniu cd-keya do starforce'a, coś tam mieli i wyskakuje po napis, aby sprawdzić autentyczność płyty...jest na to jakas rada? Może da sie zrobić obraz płyty która jest potrzebna do uruchomienia gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak znam ten problem. To na wersji z Klasyki zostalo wyeliminowane. Wejdz na strone Cenegi i zassij pacza czy cos podobnego do SACREDA. Jest to jakis serial , ktory Cenega wydala wlasnie przez problemy ze Starforcem. Na oficjalnej polskiej o Sacredzie jest to samo. Mozesz tez to zassac i w czasie pytania o CDKeya na StarForce wpisujesz to i idzie dalej.

 

 

Swoja droga...

NIEDLUGO 7 nowych gierek w Klasyce od Cenegi.

 

-Blitzkrieg Antologia

-Codename Panzers Zlota Edycja (1+2)

-MS Flight Simulator 2002

-Kozacy Antologia

-POP Dusza Wojownika

-Thief Antologia

-Train Simulator

-Civilization 3 w grudniu

 

 

Swoja droga. Sam nabylem MotoGP w promocji Czerwonej Naklejki. Za 100 dostalem Moto GP3 URS i DSII Czarna Edycja. Nadmienie , ze te wyscigi motorkow to jeden z najlepszych racerow na PC. Swietna grafa , motion blur kopie tylki , takiej dynamiki nie ma zadna scigalka na PC , mnogosc trybow , oryginalne tory , wiele maszyn. Nic tylko sie scigac. Swietna gra.

 

Szkoda , ze Cenega nie wydala jeszcze RBRally.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie wiem :P Nie odpaliłem jeszcze :)

 

W wirtusie mają Project Snowblind (gierka mi się bardzo podobała :) ) za 14.90 i Total Overdose za 15 zeta :) Kolejne zakupy poczynione ;) Tylko teraz te święta :? Ciekawe kiedy gierki dojdą :?

 

A po 3 listopada ma byc w sprzedazy za cos koło 25 zeta (też wirtus) - Return To Castle Wolfenstein ! B-) Już czekam. Gierka wymiatała. Warto mieć taką klasykę w kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?Kate...ProduktID=10089

 

Współrzędne wprowadzone, ładuj 50zł, trzy, twa, jeden, KUPUJ!

:D

Choć prędzej kupie w gram.pl, poże te ich wPLN się do czegoś przydadzą :)

 

...gry z TIRa spadają...

Chyba tak, albo siatka złodziei opróżnia tiry z towaru na parkingach :D

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czym sie tu podniecac? 10zl znizki + 10zl oplaty za przesylke = zadna oszczednosc.

 

Jakby ktos chcial wiedziec, to posiadajac karte EURO26, mozna kupowac w Empiku z 5% znizka (nie dotyczy sprzetu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby tym, że wPLNów mam 35 (WH40k DoW-5 + WH40k WA-20 + Kroniki Riddicka-5 + GCII:OE-5 = 35) do tego 10 wPLNów za rejestrację, więc 5zł bez haka + przesyłka = +- 15zł wydane z kieszeni. Mniej niż 50zł + 10zł przesyłki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje w całości za gre nie mozna zapłacić w wPLN, każda gra ma określona ilośc wPLN z których mozna skożystać, dla przykładu Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade kosztuje 49,90 i maksymalna ilość wPLN które można przeznaczyć na grę to 13zł więc sie nie ciesz tak bardzo bo za 5zł jej nie kupisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumialem kompletnie... przesledzmy po kolei:

 

- cena w gram.pl: 46.90 przy wykorzystaniu 13 wPLN (tyle jest max)

- koszt przesylki: 7.90 (priorytet, ktory w Wirtusie kosztuje 11.90)

 

Laczny koszt: 54.80 vs 60.89 w Wirtusie (przy przesylce priorytetowej).

 

Tak naprawde wPLN to jest perpetuum mobile - kazda gra ma wiecej wPLN, niz "kosztuje" jej zakup. Ostatnio wydalem 45 wPLN, a dostalem z zamowionych gier 120 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze, tylko zacznij od 59.90 ;)

 

Tak jeszcze a propos zakupow w gram.pl: jesli zamawiamy jaks gre, ktora ma wysylke za wPLN albo darmowa wysylke, to obejmuje to wszystko, co znajdzie sie razem z dana gra w zamowieniu. W polaczeniu z wPLN mozna czasem ladnie przyciac koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to zagmatwane:

Cena gry to 59,90. W gram.pl kosztuje 10zł mniej czyli 49,90

Mając 35wPLN z gier, dostaje przy rejestracji bonusowe 10wPLN'ów co daje 45wPLN

 

a) wersja optymistyczna

grę można kupić za wPLN'y, co mnie wyniesie 4,90zł+przesyłka

b) wersja mniej optymistyczna

z wPLN'ów mozna wykozystać max 13wPLN, co daje 49,90 - 13 = 36,90 i do tego przesyłka

 

 

Dobrze rozumuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze, tylko zacznij od 59.90 ;)

 

Tak jeszcze a propos zakupow w gram.pl: jesli zamawiamy jaks gre, ktora ma wysylke za wPLN albo darmowa wysylke, to obejmuje to wszystko, co znajdzie sie razem z dana gra w zamowieniu. W polaczeniu z wPLN mozna czasem ladnie przyciac koszty.

Tak jak ja ostatnio :) Zamówiłem z gram.pl

- Settlers 10 lecie

- FEAR extraction Point

- Flatout 2

- Neverwinter Nights Extra klasyka Next

- Unreal 2

 

Zaplacilem 162 zł, a mam 3 premiery i 2 must have'y :) No i przesyłka zapłacona wPLN od razu też. Czyli 32,40 gr za 1 gierke

 

@Bobslej - wersja a jest NIEMOŻLIWA więc od razu ją odrzuć :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem i faktycznie odpada :cry:

Czyli 59,90 - 13 = 46,90 + przesyłka

 

A to już stawia pod znakiem zapytania sens zakupu, chyba lepiej bedzie zaczekać do oficjalnej premiery i się kopnąć do MM czy na giełdę CGK. Z resztą 10.11 będzie wkrótce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurde no :mad: :mad: patrze właśnie bo chciałem składać zamówienie na PREYa i Return To Castle Wolfenstein, a tu ta druga pozycja przesunięta na 17/11/06 :? Teraz pod znakiem zapytania staje sens kupna PREY'a. Bo wtedy gra wyniesie ok. 61 zł :? a tak w z RTCW była by za 55 zł.

 

ehhh. Ciekawe tylko czy promo na PREY'a będzie jeszcze tego 17 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem i faktycznie odpada :cry:

Czyli 59,90 - 13 = 46,90 + przesyłka

 

A to już stawia pod znakiem zapytania sens zakupu, chyba lepiej bedzie zaczekać do oficjalnej premiery i się kopnąć do MM czy na giełdę CGK. Z resztą 10.11 będzie wkrótce :D

Czytales moje wyliczenia wczesniej? Nawet z przesylka wychodzi Cie 5zl taniej niz w sklepie (przynajmniej odnoszac to do oficjalnej ceny) ;)

 

Oczywiscie przy zamawianiu wiekszej ilosci gier na raz caly ten interes jeszcze bardziej sie oplaca, bo koszty przesylki rozkladaja sie na wiele tytulow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...