Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

tak w ogóle to w MM (może w innych takich sklepach też, z tymże z taką różnicą że w MM mają duza ilość gierek) jest sporo fajnych gier do kupienia za małe pieniądze. A do kolekcji w sam raz. Wczoraj łyknąłem Dooma 3 za 29.90 (wersja 3cd :mur: :mur: no ale trudno ;) ). Co mi się rzuciło w oczy, to że jest jeszcze Unreal Tournament 2004 (w Empikach już nie widziałem), Unreal 2 (j.w.), Playboy Złota Edycja (za 29.90)

 

Ten Playboy to full tak? Nie jakieś tylko dodatkowe "misje"? ;)

Jak ja byłem w sobotę w M1 w Łodzi i zajrzałem do MM to niestety ale UT2004 ani U2 nie widziałem a szkoda. Dooma3 też nie widziałem. Widziałem za to tą promocję z tymi nalepkami. Nawet niezła ale szczerze powiem że nawet jeżeli przy zakupie dwóch gier wyniosłyby mnie one po 25zł każda to ja i tak wolę kupować po jednym tytule po 25zł naraz. Przynajmniej się nie zmuszam do kupienia czegoś już teraz byleby mnie tylko taniej wyniosło (moja psychika mi mówi żebym nie wydawał od razu 50 zeta ;) ). No chyba że zestawik kuszący wychodzi z tego to co innego ;). No i szkoda ze ani w MM ani w Tesco gry z Kolekcji Klasyki nie są taniej jak na początku (gdy ta seria się ukazała gierki sprzedawali po 20 zł a nie po 25). Teraz już tak nie ma niestety :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

 

Będziemy włączali do NXK nowe tytuły niewykluczone, że również Unreal

Tournament 2004 kiedyś tam się znajdzie.

 

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odnosi sie do kolekcji klasyki za 20-30 zeta , ale mimo to napiszę (w ogóle imho temat powinien byc troszke zmieniony na np. "Kolekcja klasyki, XtraKlasykaNext itd. - tanie granie" ;) )

 

otóz w MM (przynajmniej u mnie w Bydgoszczy) jest od 25 wyprzedaż. I w reklamówce jest np. Heroes Of Might And Magic 5 za 50 zeta B-) Tomb Raider Legends - 60 zeta (HOMM zapewne kupie ale TR już nie wiem :? za 50 bym tez kupił, ale 60 to juz troske ponad mój ustalony budżet na grę ;) )

 

Getaway na PS2 za 9.99 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odnosi sie do kolekcji klasyki za 20-30 zeta , ale mimo to napiszę (w ogóle imho temat powinien byc troszke zmieniony na np. "Kolekcja klasyki, XtraKlasykaNext itd. - tanie granie" ;) )

 

otóz w MM (przynajmniej u mnie w Bydgoszczy) jest od 25 wyprzedaż. I w reklamówce jest np. Heroes Of Might And Magic 5 za 50 zeta B-) Tomb Raider Legends - 60 zeta (HOMM zapewne kupie ale TR już nie wiem :? za 50 bym tez kupił, ale 60 to juz troske ponad mój ustalony budżet na grę ;) )

 

Getaway na PS2 za 9.99 ;)

Nie tylko u Ciebie jest wyprzedaż ;) W Łodzi to samo (choć w ulotce inne gry podane w niższych cenach np. Spartan Total Warrior na PS2 za 49 zeta, kilka innych gierek na PC ze 79zł co akurat specjalne tanie nie jest ale liczyć można na inne obniżki). Ale ja i tak mam pecha :(. Samochodu nie mam i musiałbym się tłoczyć w busie ze Zgierza do Łodzi a na dodatek coś czuję że jak ludziska się rzucą to zostaną tylko puste półki jak tam dojadę :mur: + i tak mam już zajęty jutrzejszy dzień i nigdzie o MM nie zachaczę :(.

 

PS: Temat rzeczywiście zdałoby się zmienić na coś prostego i przyjaznego, niekoniecznie odnoszącego się tylko do Kolekcji Klasyki itp. ale też do różnych innych promocji. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam HOMM 5 już w łapkach :) Tomb Raider mnie jednak nie skusił (na razie ;) ). Tak w ogóle to chyba wyśle mail'a do CDPROJEKT żeby zmienili sposób apkowania gier :? A konkretniej chodzi o te cholerne naklejki na pudełku, że niby gra nie potwierana etc. Tak, tylko po tym [ciach!]ie zostaje potem klej :? Mecze sie zawsz e znim wodą z ludwikiem i na sucho potem, ale i tak nie jest idealnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT 2004 - w merlin.pl kiedyś było najtaniej - za 42 czy jakoś tak, miałem kupić a tu nagle kasa wyparowała :)

 

ale to kwestia czasu, tą grę na bank kupię. wracam do Tribes: Zemsta :D

 

PS

stworzyłem pack z mapami do Tribes jak mi się nudziło i puściłem w sieć torrent - szukajcie Tribes Multiplayer MapPack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A tymczasem w sprzedazy pojawil sie Hitman Contracts (20 zl) oraz Thief Deadly Shadows(20 zl) a take Nibru(9,90).Wszystko od Oni Games. Dawnego Oni Media.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w MM w Łodzi na Brzezińskiej skuszony tą całą "wyprzedażą". Miało się to zacząć już wczoraj o 7.00 ale ja mogłem się tam pojawić dopiero dzisiaj. Myślałem że zastanę puste półki....a tu lipa :blink: . Ta wyprzedaż to jakieś nieporozumienie wielkie!!! Myślałem (teraz wiem że błędnie) że ta wyprzedaż będzie się tyczyć większości produktów w wiekszym lub mniejszym stopniu tymczasem w "promocji" było chyba tylko to co była na ulotkach reklamowych :mur: (+ kilka innych rzeczy, jakieś 1-2% całego posiadanego asortymentu). Nie wiem oczywiście jak to wyglądało w innych miastach/Media ale tam gdzie byłem to lipa straszna. Myślałem że jeśli chodzi o PS2 pojawi się więcej tanich gier ale poza reklamowanym King Kongiem i Spartanem NIC nie było "obtanionego". Podobnie z grami na PC. I niby robią "wielką" wyprzedaż??? Wszystko drogie jak nie wiem co (Getaway: BM za 49 zł?? Na allegro nówki po 20 zyli można kupić!!!). Zawiodłem się :( (co ciekawe np. taka nagrywarka Philipsa za 99 zeta poszła jak świeże bułeczki, ino puste półki zostały - to tak na marginesie ;) ). Ale przynajmniej mam kilka "niusów". Tak jak kolega Firekage napisał, gra Hitman: Contracts pojawiła się w cenie 19.90zł (był też Hitman2: Silent Assasin za 14.90). Jest to o tyle fajne że H:C od Cenegi w SuperSellerze kosztuje 49 zyli a tu to samo i do tego w "normalnym" opakowaniu (nia ma na nim żadnych napisów że "kalsyka" itp. tylko wygląda jak zwykła gra ;) ) o 30 zeta taniej! Dla "kolekcjonerów" gier w swojej "oryginalnej" formie a nie w różnych "tanich seriach" jak znalazł. Ale nie ma róży bez kolców, gra jest po angielsku a wersja od Cenegi po polsku (ja tam wolę taniej! :D ). Thiefa też widziałem ale szczerze powiem że nie spojrzałem na cenę :oops: . Hitmana widziałem też w Realu w tej samej cenie. Pewnie i w Tesco by był oraz w innych sklepach (Empiki itp.).

Był też Doom3 PL na 3 CD (:mur:) co ciekawe choć cena to 29.90 to widziałem też wersję w szerszym (grubszym raczej) opakowaniu choć zawartość ta sama ( :huh: ). Był też Unreal 2 :The Awakening (yeah :D ) za 29.90 ale w końcu się nie skusiłem...sam nie wiem czemu, może dlatego że kaski szkoda nawet jak tanio a bądź co bądź gra ta już jest na mojej liście "zaliczonych" (chociaż swoich płytek nie mam na półce, pożyczałem od kumpla). Jakoś wolę wydać te 30 zyli na coś z czym jeszcze nie miałem do czynienia. UT2004 w tym konkretnym MM BRAK :(.

To tyle, pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę się przejdę po MM/Empikach - może coś ciekawego wypatrzę...

pewnie Punisher wyląduje wreszcie na półeczce...na Syberię bym się też szarpnął ale pierwszą część już mam...

 

nie wiecie czy MOHPA można gdzieś znaleźć taniej niż w kolekcji EA (~49zł) ?...na wirtusie po 29,99 mają (Bitwę o Śródziemie też)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W środę się przejdę po MM/Empikach - może coś ciekawego wypatrzę...

pewnie Punisher wyląduje wreszcie na półeczce...na Syberię bym się też szarpnął ale pierwszą część już mam...

 

nie wiecie czy MOHPA można gdzieś znaleźć taniej niż w kolekcji EA (~49zł) ?...na wirtusie po 29,99 mają (Bitwę o Śródziemie też)...

 

Wlasnie zakupilem to w MM. Dalem za MOHPA 29zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szykowac kase :]

 

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż już 15 września seria Super$eller zyska zupełnie nowe oblicze! Każda gra będzie wydana w ekskluzywnym, lakierowanym pudełku, dzięki któremu będzie jeszcze lepiej prezentować się na półce każdego gracza. Ponadto, seria Supe$eller wzbogaci się o 8 nowych, najlepszych gier z katalogu wydawniczego Cenega Poland. Dzisiaj prezentujemy 3 z nich. Będą to następujące tytuły:

 

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Splinter Cell: Chaos Theory

Twierdza: Warchest

 

The Bard’s Tale: Opowieści Barda to powrót legendarnej gry RPG z czasów Amigi - oryginalny twórca gry oraz pomysłodawca takich serii jak Fallout czy Baldur’s Gate - Brian Fargo - połączył swe wysiłki z najlepszymi specjalistami w branży, aby stworzyć grę, zawierającą fabułę i dialogi na miarę hollywoodzkiej produkcji filmowej. Zamiast powielać nudne wzorce, których pełno jest we współczesnych grach cRPG, The Bard’s Tale zawiera inteligentny humor i niepowtarzalne zwroty akcji. Na uwagę zasługuje niepowtarzalna wersja językowa, w której udział wzięli najwięksi polscy aktorzy, m.in. Piotr Fronczewski i Borys Szyc.

 

W Splinter Cell: Chaos Theory wcielamy się w rolę Sama Fishera – najlepszego agenta do zadań specjalnych. Ludzkość staje w obliczu nowych sposobów ataków terrorystycznych, m.in.: blokad energetycznych, sabotowania notowań giełdowych, elektronicznych włamań do systemów obrony i dezinformacji. Tylko Sam Fisher wykonując szereg niebezpiecznych misji może zapobiec światowemu chaosowi. W polskiej wersji wystąpił Mirosław Baka!

 

Twierdza Warchest to wyjątkowe wydanie jednej z najlepszych gier strategicznych wszech czasów. W pudełku znajdzie się pierwsza część gry Twierdza w wersji Deluxe (zawierający dodatek Excalibur Pack) oraz Twierdza Krzyżowiec. Ale to nie wszystko! Poza tym będzie można zagrać w ponad 50 nowych, nigdy nie publikowanych map, pokonać 8 nowych, jeszcze trudniejszych przeciwników oraz przejść dodatkowe misje.

 

 

Więcej informacji o następnych tytułach oraz licznych atrakcjach związanych z premierą 15 września (konkursy, promocje) podamy już wkrótce!

 

Wszystkie nowe gry w serii Super$eller zostały bardzo wysoko ocenione przez recenzentów w Polsce i na całym świecie, jest to gwarancja najwyższej jakości i wielu godzin wspaniałej zabawy. Są to tylko najlepiej sprzedające się gry z katalogu Cenega Poland. Uznane! Polecane! Pewne!

Chyba sie skusze na tego Splinter Cella albo Bard's Tale bo jeszcze przyjemnosci z nimi obcowac nie mialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś będzie chętny ale wyhaczyłem fajny pack który pojawi się za tydzień (6 września), a mianowicie...

 

Saga Fallout

 

czyli 3 gry za niecałe 20 ziko! Mniam :cool:

I pomyslec, ze kupilem taki sam zestaw w dniu premiery Tacticsa za 99zl, i to jeszcze na CD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

O tej sadze Falouta juz pisalem wczesniej.

 

A swoja droga. Pojawil sie Contracts za 19 zl , widzialem i kupilem to wraz z Thiefem 3 (20 zl) i Nibru(9,90).

 

AAA

Pamietajcie.Nowa klasyka CDP.Zakupujac 3 tytuly dostajecie tez Sticka 256Mb.(Morrowind z dodatkami,Heroes 4 tez,Newervinter bez itd)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś będzie chętny ale wyhaczyłem fajny pack który pojawi się za tydzień (6 września), a mianowicie...

 

Saga Fallout

 

czyli 3 gry za niecałe 20 ziko! Mniam :cool:

Wreszcie się skusze na tą legendarną giere. Mialem juz to dawno zrobic, kiedys nawet przechodzac przez Auchan lezał box z grami po

6,99PLN ale byl tam tylko Fallout 2, a mi zalezy na wszystkich czesciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie.Nowa klasyka CDP.Zakupujac 3 tytuly dostajecie tez Sticka 256Mb.(Morrowind z dodatkami,Heroes 4 tez,Newervinter bez itd)

Gdzie to wyczytales?

 

Swoja droga, na ktorejs ze stron CD Projektu mignelo mi info, ze premiera Morrowinda z dodatkami sie opozni z przyczycn niezaleznych.

 

O, znalazlem: http://www.gram.pl/news.asp?id=2384

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem to samo za 69 zl w dniu premiery :lol2:

Empik rzadzi, jak widac <_< No ale bylem napalony na ta gierke, a do Empiku bylo mi najblizej. Zreszta nie zaluje wydanej kasy.

 

<OT> Kupowalem dwie kopie, dla siebie i dla kumpla. Pani w kasie miala fajna mine jak jej polozylem dwa takie same pudla na lade :D </OT>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy wkońcu będzie Morek z dodatkami? Już się napaliłem ;) BTW. Ja z tych tanich gier narazie zaopatrzyłem się w Punishera i Sacred. Teraz poluję na morka, nvn i coś jeszcze ciekawego ;). Jeżeli to co powiedział kolega ze stickiem to coś tam wezme choćby, żęby tego sticka mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...