Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

prę dni temu widzialem wydanie DVD Seria Fallout :D

W skład wchodzi : Fallout : BOS, Fallout 1 oraz 2 i moze jeszcze jakies bonusy bo nie doczytalem

cena 19.99 wszystko w wersji PL leceic i kupowac i to biegusiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo tu juz o tym... :P

 

Dla mnie jedyny bonus tego wydania to wersja DVD - osobiscie mam serdecznie dosyc wachlowania stosem CD (nie tylko w Falloucie, ktorego akurat ten problem dotyka w malym stopniu). Nie skusze sie chyba jednak - bez sensu kupowac drugi raz te same gry tylko dla wersji DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, choc mogliby zrobic prawdziwa wersje diamentowa: http://www.gamespot.com/pc/rpg/neverwinter...mond/index.html

 

Swoja droga, ciekawe czy CD Projekt pokusi sie kiedys o wydanie Baldurow w edycjach DVD... byloby milo.

 

EDIT: prosze zignorowac powyzszy komentarz o wersji diamentowej... nie ma to jak dokladnie czytac opis <_<

 

To wyjątkowe wydanie zawiera podstawową wersję gry Neverwinter Nights, oficjalne dodatki Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark a także po raz pierwszy w języku polskim dodatek Kingmaker (Kingmaker, ShadowGuard i Witch's Wake).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, ciekawe czy CD Projekt pokusi sie kiedys o wydanie Baldurow w edycjach DVD... byloby milo.

 

Pokusil sie 2 lata temu, kto kupil ten ma. Czasem mozna dostac na allegro, ceny sa raczej wysokie. Ale chyba nie strzela sobie w olano i nie wydadza drugi raz tego samego - edycja DVD miala w nazwie slowo "unikalna" - gdyby sie kazalo, ze tak nie jest, kolejne "unikalne edycje" stracilyby swoje znaczenie marketingowe (i zjechaly z cena).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie patrze na gazetke Saturna ( nowy market elektroniczny w krakowie) i widze ze na przyklad Civilization 4 i TES:Oblivion kosztuja po 29 zl :o

 

Czyli szykuje sie wysyp oblivion'ow na allegro.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Saturn nie wysyla gier poczta/kurierem... nie ma tego sklpu w mojej okolicy a Cod2 za 30 zl robi wrazenie.

To nie jakas pomylka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Takie ale.

Cenega jak wiecie wydala HoMM za 14 zl.

Czytalem o tym na innym forum. Jak zwykle zapomnieli dodac , ze to wersja okrojona, bez filmikow , glosow i niezoptymalizowana pod PC. Swoja droga Cenega coraz wiecej bubli wypuszcza.

 

A co do Obliviona. Sam bym zakupil , ale to nie u mnie. A na Allegro na bank zaraz ktos to pocisnie. Sam kupilem Cold Fear'a za 10 zl ,a na Allegro wystawili po 19-33-50(Wroclaw , MM , zakupili i wystawili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro z rana sie wybieram do saturna, wiec jak ktos jest zainteresowany jakimis zakupami to walić na pw.

GRY + przesylka + 5zl za fatyge.

Nikogo nie namawiem, tylko proponuje, bo na allegro sie i tak rozejdzie :)

 

Mam nadzieje ze to normalne gierki, a nie jakies kastraty.

 

Ja jutro z rana sie wybieram do saturna, wiec jak ktos jest zainteresowany jakimis zakupami to walić na pw.

GRY + przesylka + 5zl za fatyge.

Nikogo nie namawiem, tylko proponuje, bo na allegro sie i tak rozejdzie :)

 

Mam nadzieje ze to normalne gierki, a nie jakies kastraty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Cod2 chetnie lyknal ale nie mam dostepu do tego sklepu - wiec jezeli bylaby mozliwosc to wez go dla mnie - nie pozaluje 5 zl za fatyge ;).

Jezeli wybieralbys sie jeszcze kiedys to spytalbym sie kumpla czy nie chcialby kupic.

A to jest normalna wersja czy moze jakas okrojona? Jakim cudem takie ceny maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion , PoP 3 i Commandosów chętnie bym łyknał. Szkoda że nie mieszkam w Wawie np.

 

Co do ostatnich moich zakupów to zakupiłem Brothers In Arms (obydwie części) i King Konga od Cenegi w promocji 3 za 2. Osobno poleciał Max payne 2 W Carrefourze za 39.90

 

No i Gun, Quake 4 i X-Men Legends RoA za 39.90 szt

 

 

Cos mi się zdaje że Cenega do nowej Kolekcji Klasyki która ma wyjść w paźdz. da PoP Warrior Within. Po pierwsze dlatego że zniknęła z Supersellera, a po drugie w CDA była Kolekcja reklamowana i w tle przewinął sie ksiąze z WW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się dziś w Saturnie. Udało mi się złapać Obliviona (czes nie była w folii i w dodatku z parszywie umieszczoną ceną na czele opakowania), Pare filmów a co najwazniejsze udało się zakupić D70S - w piec minut poszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 świetnych gier za małą kasę już za tydzień!

Materiały prasowe; sobota, 14 października 2006

 

Z przyjemnością informujemy, że już 20 października w sklepach pojawi się aż 14 doskonałych gier w nowej, zabójczo niskiej cenie 39,90 PLN.

 

Dzisiaj ujawniamy pierwszych siedem:

 

* Football Manager 2006 - bezkonkurencyjny menedżer piłkarski,

 

* Juiced: Szybcy i Wściekli - idealna dla fanów dynamicznych wyścigów i tuningu aut,

 

* MotoGP 3 - najnowsza część serii symulacji wyścigów motocykli MotoGP,

 

* Stubbs the Zombie - oryginalna gra akcji z dużą dawką czarnego humoru,

 

* Tony Hawk's American Wasteland - symulator jazdy na desce i BMX, kolejna część serii firmowanej przez znanego sportowca,

 

* True Crime: New York City - sequel gry akcji True Crime: Streets of L.A., zrealizowanej w stylu GTA,

 

* Worms 4: Totalna Rozwałka - najnowsza cześć kultowej serii z wyczesanymi robalami w roli głównej.

 

Pozostałe siedem przedstawimy już w najbliższy poniedziałek. Wszystkie gry zostały wydane w polskiej wersji językowej i każda z nich będzie kosztować zaledwie 39,90 PLN! Gry objęte będą dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Ciekawe co jeszcze...

 

na TH się może skuszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...