Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Planowany jest jakiś start portalu PPC.pl?

Przy 19 redaktorach powinno być tyciutke więcej artykułów. Może jakieś relacje z targów?

ta aż tylu jest? to też popieram zwiększenie ilości artykułów + ew. gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fx57 był - arta nie ma (mial byc, obiecywany byl, ale?)

x6800 było - arta nie ma - byl co prawda na imprezach, ale czemu ne napisac czegos o procku.

 

+ te wszytkie grafy co były, benchmarki porobione, wiec czemu nie napisac i nie dac screenow? recka grafy to nie tylko fpsy z gier.

 

nie mozecie zwalac winy na to ze ciezko o sprzet, no chyba, zeasus/nv zabronily Wam umieszczac arty, ale wspomniany FX mial byc opisany a nie był.

 

Konczy sie na tym zwe tylko tweak (!!) ma testy prockow na phase (!!) a w redakcji ppc chlodzen nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ te wszytkie grafy co były, benchmarki porobione, wiec czemu nie napisac i nie dac screenow? recka grafy to nie tylko fpsy z gier.

a z czego chcesz screeny i po co? z gier? w jakim celu?

 

Kilka artów jest w trakcie obróbki, a wiec wkrótce pojawią się nowe artykuły, niestety nie jest to realne zebysmy co 3dni wrzucali nowe, byloby to mozliwe gdyby kazdy z nas nie mial zadnych innych zajec poza portalem, ale w obecnej sytuacji co te 2 do 2.5 tygodni arykuły sie pojawiają.

 

wła la http://www.purepc.pl/node/705 nowy artykuł,

 

za kilka dni kolejny, wiec nie narzekać mi tu ! :P

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 19 redaktorów pracujących dzień w dzień po 16h :lol: przecież część nawet szkoły nie skończyła i nie ma czasu na arta? to koło się zamyka - na co zatrudniać kogoś kto nie ma czasu na dane zajęcie?? nie życze nikomu źle, nie chcę nikogo wyrzucać albo pisać że jest gorszy, nie jest przejaw zazdrości czy czegoś podobnego - poprostu podzielam zdanie kszonka + parę słów od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 19 redaktorów pracujących dzień w dzień po 16h :lol: przecież część nawet szkoły nie skończyła i nie ma czasu na arta? to koło się zamyka - na co zatrudniać kogoś kto nie ma czasu na dane zajęcie?? nie życze nikomu źle, nie chcę nikogo wyrzucać albo pisać że jest gorszy, nie jest przejaw zazdrości czy czegoś podobnego - poprostu podzielam zdanie kszonka + parę słów od siebie

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że "redaktorów" 19 a strona główna co do liczby newsów a tym bardziej artykułów przypomina Tweaka teraz. Lekka nędza ... Żeby nie forum to PPC niewiele by znaczył ....

no dokładnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem recke fanderow i ujdzie, ale co razi to foty - proponuje ujednolicic styl robienia zdjec recenzowanego sprzetu, raz na obrusie, innym razem na niebieskim tle, innym na bialym - tak nie moze byc, jak cos to moge sluzyc pomoca, PS mam w jednym palcu ;) ale mysle ze po prostu wystarczy kilka bialych kartek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem recke fanderow i ujdzie, ale co razi to foty - proponuje ujednolicic styl robienia zdjec recenzowanego sprzetu, raz na obrusie, innym razem na niebieskim tle, innym na bialym - tak nie moze byc, jak cos to moge sluzyc pomoca, PS mam w jednym palcu ;) ale mysle ze po prostu wystarczy kilka bialych kartek ...

Myślę, że wzorem mógłyby być artykuły, testy, "rzuty okiem" z pclab. Ładne zdjęcia, bardzo często pojawiają się nowe artykuły, testy. Sama metodyka testów, szczególnie testy OC budzą moje zastrzeżenia ale i tak pclab jest najlepszym pod tym względem wortalem w PL

 

Tylko że podejrzewam, że PPC musiałby się sprofesjonalizować bo teraz to jest pospolite ruszenie grupki hobbystów. I widać to w poziomie merytorycznej głównej strony .....

 

-------------------

 

Zobaczcie jak funkcjonuje pclab. Co dwa dni, czasem codziennie jest nowy test. Piszą je może 2-3 osoby ale na serio i ciągle to robią - a nie 19 "redaktorów". A nie jakaś partyzantka z doskoku ....

 

Główny zasób PPC to forum, reszta nic nie znaczy. Tak samo było z Tweak'iem

 

Czym innym jest tworzenie, konserwacja forum internetowego a czym innym prowadzenie całego wortalu

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wzorem mógłyby być artykuły, testy, "rzuty okiem" z pclab. Ładne zdjęcia, bardzo często pojawiają się nowe artykuły, testy. Sama metodyka testów, szczególnie testy OC budzą moje zastrzeżenia ale i tak pclab jest najlepszym pod tym względem wortalem w PL

 

Tylko że podejrzewam, że PPC musiałby się sprofesjonalizować bo teraz to jest pospolite ruszenie grupki hobbystów. I widać to w poziomie merytorycznej głównej strony .....

 

-------------------

 

Zobaczcie jak funkcjonuje pclab. Co dwa dni, czasem codziennie jest nowy test. Piszą je może 2-3 osoby ale na serio i ciągle to robią - a nie 19 "redaktorów". A nie jakaś partyzantka z doskoku ....

 

Główny zasób PPC to forum, reszta nic nie znaczy. Tak samo było z Tweak'iem

 

Czym innym jest tworzenie, konserwacja forum internetowego a czym innym prowadzenie całego wortalu

Ale zauwaz ze pclab powstal po padzie pc.com.pl, i Pila mial juz wszystko obcykane, i kontakty z firmami itd., pokaz mi inny serwis ktory w przeciagu krotkiego istnienia jest no.1 w kraju. Wszystko z czasem panowie i panie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Od godziny 16:50 do około 17 zauważyłem zamulanie forum, chciałem wejść w dział "Co Kupić?" i niby sie otwierał, ale żadnego postępu, a link jak jest to były tam jeszcze jakieś krzaczki-niestety zapomniałem zrobić screen. Podobnie było jak szukałem tematu o płycie w dziale 754/939/AM2.

Łącze 512kbps a przeglądarka FFPPC by SGJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 16:50 do około 17 zauważyłem zamulanie forum, chciałem wejść w dział "Co Kupić?" i niby sie otwierał, ale żadnego postępu, a link jak jest to były tam jeszcze jakieś krzaczki-niestety zapomniałem zrobić screen. Podobnie było jak szukałem tematu o płycie w dziale 754/939/AM2.

Łącze 512kbps a przeglądarka FFPPC by SGJ.

Jakies chwilowe zamulenie forum bylo. Ja tez nie moglem wejsc w tym czasie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do roboty i robić serwis, a jak nie macie czasu to dobierajcie do ekipy ludzi którzy mają :P

19 osób i recka/art średniego lotu co 2 tyg to daje wydajność recenzentów na poziomie art na 9,5mca,, w tym tempie to można zaplanować, zrobić i donosić kilkukilowe dziecko a nie napisać test porównawczy 3 klocków

 

 

sprzęt - mysle ze da sie zalatwic i nie bedzie to problemem, pogadajcie z zenem, następnym razem do fanderow dojdą inne 120mm, może jakis test obudów w ludzkich cenach ?

atx vs odwrócony atx ?, prosty a fajny temat na recke, 2 budy, trochę gratów z własnego kompa, wady zalety, czy warto w ogole myslec etc

 

zapolujcie na grafiki jak na rynek trafi coś fajnego, ze 3szt, nie trzeba ich testować w 50grach, wystarczą 3 + mark + oc z chłodzeniem na wariata (np jakieś szalone 3000rpm 12cm), nie będzie trzeba zdejmowac serii a wydajność podskoczy jak po zamontowaniu czegoś sensownego

 

chłodzenie - tu się aż prosi o ninja vs infinity, AS5 vs CLP, może jakieś zestawienie co do 100zł na am2, z testem wydajnosci na progu słyszalności ;) może test w klasie tańszej (czy freezer wciąż wymiata w stosunku do ceny..)

 

moze test oemowych/value ddr2 ? raczej da się kilka kostek załatwić na 2-3 dni bez problemu, po sztuce 512 i jazda

 

może faq o organizowaniu chłodzenia wewn obudowy ? wystarczy jakaś seryjnie cięta obudowa(chief medium? przód tył bok, ew + komin) + 3-4 wentylatory

 

to co wyżej to raczej mało pracochłonne recki które będą dalej linkowane i rozsławią portal (tylko czy tego chcemy ? trolarium się może zrobić..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy jednym z kryteriów branych pod uwagę przy wyborze nowego redaktora PurePC, jest jego poziom kultury osobistej i sposób w jaki odnosi się do innych użytkowników tego forum?

Czy ten aspekt akurat nie jest brany wcale pod uwagę?

 

Bardzo mnie to ciekawi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy jednym z kryteriów branych pod uwagę przy wyborze nowego redaktora PurePC, jest jego poziom kultury osobistej i sposób w jaki odnosi się do innych użytkowników forum?

Czy ten aspekt akurat nie jest brany wcale pod uwagę?

 

Bardzo mnie to ciekawi.

 

Pozdrawiam

SKRYTOBOJCA pisz z łąski swojej jasno bo nie wiadomo o co ci chodzi?

 

zgadzam się z opiniami wyżej... i nie wierze że aż tak trudno z załatwianiem sprzętu... poza tym jak redaktor siedzi wodnym/fc to mógłby jakieś tutoriala dać co do tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktorego slowa nie rozumiesz?

rozumiem wszystkie ale piszesz i nie podajesz przykładu, bo jak rozumiem coś takiego Cię spotkało - inaczej byś nie pisał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuccie linkiem bo tez jestem ciekawy :)

 

BTW: Przygotowanie arta to jakies dwa wieczory roboty...gorzej ze sprzetem moze w jego braku jest problem.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaaban, zajrzyj do fotografii, a słowa Skrytubójcy staną się jasne.

było tak odrazu, ja tam byłem ze 2 razy więc nie wiem o co chodzi ;) poszperam i się też wypowiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...