Skocz do zawartości
kamilo23

Matura 2006

Rekomendowane odpowiedzi

No to zobaczymy jak moje Slonce oceni poziom podstawowy. Teraz powoli bedzie konczysz rozszerzona... Ah te matury ;)

Ja juz jestem po swojej 2 latka :D i wspominam ja bardzo fajnie :)

Zycze powodzenia wszystkim na dalszych egzaminach ;)

Edit:

Wlasnie zobaczylem poziom podstawowy buahahahaha :lol: Nie wiedzialem ze bedzie az tak latwe :lol2: Wiec jestem dobrej mysli co do mojej dziewczyny :P

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zwalilem podstawe, bledy na prostych zadaniach...kurde co za niefart.

Czlowiek zrobi bezblednie za 6,7 pkt a wylozy sie na takim za 3...

A z rozszerzonej to chyba za rysunki dostane :D

 

Ech wstyd jednym slowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zwalilem podstawe, bledy na prostych zadaniach...kurde co za niefart.

Czlowiek zrobi bezblednie za 6,7 pkt a wylozy sie na takim za 3...

A z rozszerzonej to chyba za rysunki dostane :D

 

Ech wstyd jednym slowem.

To rozszerzona trudna byla czy nie ? :P Bo chce ja zobaczyc jak najszybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duza roznica byla miedzy pod<=>roz (moim skromnym zdaniem)

Wiecej liczenia na literkach a nie na cyfrach. No i oczywiscie znajomosc wzorow co nie byly w tej "broszurce" :D

Jak ktos mial duzo matematyki w liceum (mat-fiz itp.) to nie powinien miec szczegolnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh, mocne bylo. i nie jestem jednak dobrej mysli... podstawowy bez problema 80-90% bom zwalil jedno zadanie i moga mnie za zapis walnac, ale rozszerzona... hm. moze 50%. kijowka, strasznie powalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy... a ja jestem zadowolony :) Podstawowy według tych odpowiedzi to mogę mieć nawet na 100%. Mam tylko pytanie - czy jeśli zadanie z prawdopodobieństwa rozrysowałem sobie i obliczyłem z "drzewka" to mi to zaliczą? Powinni chyba bo wynik dobry mam.

 

A rozszerzony będzie pewnie na 60-70%... nie było dużo geometrii, z czego się cieszę (a większość odwrotnie). Jakieś takie proste mi się te 3 ostatnie zadania wydawały, nie jestem pewien czy nie zapomniałem o jakichś założeniach lub czymś podobnym... okaże się niedługo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej mysli. Oczywiscie wyłożyłem sie na stereometrii i geometrii, ale po kilka punktow za rysunki i zalozenia dostane... Reszta w miare do przodu, chociaż 2+1/2 wyszło mi 3/2... taki przebłysk geniuszu ;-)

 

W kazdym razie moglo sie skonczyc duuuzo gorzej, wiec ciesze sie z tego co jest. Może 70% sie uda zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozszerzona trudna byla czy nie ? :P Bo chce ja zobaczyc jak najszybciej ;)

hej, z jakiej szkoły Twoje "Słonko"?

 

maturę podst. szacuję na jakieś 94%, ale rozszerzona dużo ciężej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa była łatwa. Ale oczywiście nie obyłoby się bez głupich błędów. Ogólnie nie będe się rozpisywał, bo i tak imo nie ma sensu przeliczać tego teraz jeszcze na %.

Prostote podstawowej za to postanowili nadrobić na rozszerzonej. Moim zdaniem była bardzo trudna.Jeśli miałbym pić jedno piwo za każdy pkt to mogłoby się okazać, że nawet się nie opiję;] Robiłem co mogłem, byle nałapać jakichś punktów.

Jedyne na co mogę liczyć, to że większości tak kiepsko poszła rozszerzona i uczelnie będą zmuszone obniżyć swoje "progi".

 

A na koniec coś "oryginalnego": myślałem, że mi lepiej pójdzie;]

 

PS. Nie wiem czemu mi jeszcze do śmiechu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa matma prosta, ale rozszerzona gorzej - ale byłem naiwny myśląc, ze napisze ją dobrze bez przygotowania :lol: Jak dostane 40% to bedzie dobrze:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podastawowa fajna:] oczywiscie glupie bledy ale 90% bedzie

 

a rozszerzona tez spoko:] przynajmniej nie to co w tamtym roku

jednego zadania nie zroblem:[ tego z trapezem na kole:P

 

 

ale bedzie gitt i chyba sie dostane na AGH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadowolony jestem, podstawa - okolo 90% a z rozszerzonej - ~80%

Teraz jeszcze ten nieszczesny ustny polski(jutro zdaje) no i oby fiza byla rownie latwa ;]

Edytowane przez Unio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak tam biologia? Jestem strasznie ciekawa a arkuszy nie chce mi sie narazie przeglądać :)

Podstawowa ujdzie a rozszerzona trudna była od próbnej.

 

Ofcourse pytałem kolezanki. :wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis pisalem niemca ;] masakra :P pierwszy raz niewiedzialem co tam mowia i o co im chodzi (znaczy rozumialem tresci ale odpowiedzi juz takie dziwne i niebardzo mi pasowaly =/ i byly 3 grupy u nas. No jesli sie nie uda to za rok na 100% anglik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mialem dzis ustna z polaka.Nie powiem bo sie stresowalem, jednak gdy wszedlem i sobie siadlem po powiedzieniu kilku zdan wszystko mi zeszla i zaczalem normalnie gadac :).Komisja sie ze mnie smiala bo mialem tak sucho w ustach ze nie nie moglem prawie mowic ale jakos poszlo.Ustna nie jest taka trudna.Mialem temat zw. z reklama 16/20 jeszcze tylko ustny anglik.Powodzenia maturzysci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na polski ustny uczyliście się na pamięć, czy improwizowaliście?

Ja całą prezentacje z polskiego zacząłem robić wczoraj zaraz po "Co z tą Polską", a dzisiaj o 8.30 zdałem na 85%, a 100% nie dostałem tylko dlatego, ze dokladnie po 15 min. mi przerwali i nie zdążyłem omówić ostatniej lektury oraz podsumować:/ Jednym słowem prezentacja to taki banał, że nie wiem jak można tego nie zdac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze ja tez dzisiaj polaka zdawalem, prezentacje przygotowalem na weekendzie ale dopiero dzisiaj sie zabralem za nauke, na pamiec umialem tylko kilka zdan wstepu a potem to juz czysta improwizacja i jak sie okazalo bardzo skuteczna bo dostalem 20/20 ;]. Ta maturke kazdy zdaje wiec sie nie ma czym stresowac i warto przygotowac jakas prezentacje multimedialna zeby zaciekawic czyms komisje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mialem dzis ustna z polaka.Nie powiem bo sie stresowalem, jednak gdy wszedlem i sobie siadlem po powiedzieniu kilku zdan wszystko mi zeszla i zaczalem normalnie gadac :).Komisja sie ze mnie smiala bo mialem tak sucho w ustach ze nie nie moglem prawie mowic ale jakos poszlo.Ustna nie jest taka trudna.Mialem temat zw. z reklama 16/20 jeszcze tylko ustny anglik.Powodzenia maturzysci :D

Miałem dokładnie to samo :) Pech chciał, że byłem ostatni więc dla mnie zostały ostatnie zestawy pytań. Na szczęście wszyscy radzili brać te największe i wylosowałem banalne pytania. Pierw nerwy... totanie nie wiedziałem od czego zacząć, następnie sucho w ustach, aż zaczęło mnie kłuć w gardle. Na pierwsze pytanie odpowiedziałem ładnie i Pani powiedziała, że raczej na lepszą ocene zdaje i to mnie rozluźniło. Raczej jestem umysł scisły(zdaje mature z matmy i fizyki) więc na polski liczyłem, że bede miał dwa. Skończyło sie na czwórce :) (stara matura)

 

Polski i matme pisemną mam już za sobą, ustny polski też. Na wtorek została mi fizyka ustnie :)

Edytowane przez sayetan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o poziom matur, to moim zdaniem polski prosty (latwy fragment, z ktorego mozna bylo wszystko wywnioskowac), ang podstawowy prosty, rozszerzony srednio-trudny. Biologia mnie niestety zaskoczyla, moim zdaniem nie byla latwa, choc za pewne nie trafilem po prostu w pytania - spieprzylem :/. Z podstawy jakies 82%-84%, ale z rozszerzenia ok. 60% :/.

 

Do tej pory wiec, tak to sie ksztaltuje:

 

pol P: 34%-44%

ang P: 68%-70% R: 46%-48%

biol: P: 82%-84% R: 58%-62%

 

W poniedziałek chemia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko... wiecie może czy na maturze ustnej z polskiego można wnieść do sali materiały pomocnicze, których nie wyszczególniło się w bibliografii?? Konkretnie chodzi mi o poster... Jesli komus sie tak zdarzyło albo wie cos na ten temat to prosze o odpowiedz ! pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...