Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Sikor a co sie stanie jak ty zrobisz blad?

Pletwa jest bezbledna ;)

 

Ha! a żebyś wiedział, ja mam nawet dwie :>

Aaaj tez gdzies takie mialem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Stats

Devil nie jest postfuckerem :lol: .

Do jutra ma ZPP wiec szybko spadnie z tej listy. :P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie jestem chwalipieta wiec daje to info w spoilerze. :D

Zamowilem sobie monitorek Viewsonic VX2025wm i pod koniec tygodnia powinien stac u mnie na biurku. :P

Dołączona grafika

 

Prawda, ze ladny? :) :ploom: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2223004[/snapback]

Fajnie o tej porze sie na rowerku bryka - 22C i ped powietrza cos przyjemnego po calym dniu w skwarze :]
Nom, takze jechalem 5 km, chwilke temu :wink:. Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie o tej porze sie na rowerku bryka - 22C i ped powietrza cos przyjemnego po calym dniu w skwarze :]

Ja wlasnie z dworku wrocilem ;) Ide wszamie cos bo zglodnialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo tutaj nie było przez tyle czasu, to Ja się wpiszę :razz:

Właśnie sobie zrobiłem jedzenie (makaron), mimo iż podobno niezdrowo jest jeść przed spaniem

Nie czekam na wschód, bo już prawie spię na klawie

Pozdrowienia spamery nocne

EDIT: Dobra, to Ja idę spać, dobranoc, tfu, dzień dobry (a co to za różnica? O tej porze chyba żadna)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Sikor, nie wal płetwą jakbym popełnił jakiegoś 'wielbłąda', proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AQQ w tlenie.

 

Sikor

Co to za spam, te linki w każdym temacie? :-D

A bo wycięło mnie normalnie z butów, jak to przeczytałem. Tym bardziej, że do zaliczenia matury wystarczy 30% punktów. Przeglądałem niektóre testy. Nie były trudne, jak na mój gust. A przecież szkołę średnią skończyłem całe wieki temu. :angry:

To nie możliwe ;] .

Dostanie 10% i zpp tak jak Domik

Możliwe. Szczególnie po dawce tekstów z forów dyskusyjnych. :wink:

 

Grzechu_1990, zgodnie z cennikiem: 10% + 1 dzień ZPP.

niemożliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wheelerfan

Prawie jak poeta ;-) (oczywiście w pozytywnym znaczeniu!).

 

Przy okazji:

Witam wszystkich! Właśnie wróciłem z ZPP.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wheelerfan

Prawie jak poeta ;-) (oczywiście w pozytywnym znaczeniu!).

 

Przy okazji:

Witam wszystkich! Właśnie wróciłem z ZPP.

No cóż, wszak (ładne słowo, nieprawdaż?) nie każdy może być Mickiewiczem.

Bowiem "Mickiewicz Wielkim Poetą był !"

A ja jestem, w najlepszym wypadku "Małym Grafomanem" :)

Niee, też niedobrze, powinno być "małym grafomankiem".

Terasz (sic!) lepiej!

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo wycięło mnie normalnie z butów, jak to przeczytałem. Tym bardziej, że do zaliczenia matury wystarczy 30% punktów. Przeglądałem niektóre testy. Nie były trudne, jak na mój gust. A przecież szkołę średnią skończyłem całe wieki temu. :angry:

Nie dziwię się, mnie też zaskoczył taki kiepski wynik. Też przeglądałem testy, widziałem ten z biologii, wcale jakiś specjalnie trudny dla mnie nie był.

 

Oglądałem też wczoraj wieczorem na TVP1 jakąś debatę o maturze - wnioski z niej: poziom zaniżyły technika i licea uzupełniające, wyniki matury są ponoć budujące, danych nie można porównywać ze sobą, itd. Niektóre były prawdziwe, ale inne to śmiech na sali. Przecież widać z nich, że każdego roku poziom młodzieży ulega korekcji "in minus", tylko nikt tego głośno powiedzieć nie chce. Widać to nie tylko po maturze, ale nawet po egzaminie gimnazjalnym ;-). Idąc dalej tym tropem -> może być jeszcze gorzej. A idąc jeszcze kawałek dalej -> jakiś szczebel edukacji robi krecią robotę. Winne temu są ............... (wstaw w puste miejsce wg własnego uznania, podpowiem... zaczyna się na g). To takie kilka zdań wypociń pokazujących mój nastrój po tegorocznej maturze. Zresztą to chyba nie jest najlepszy temat na takie dyskusje.

 

Najgorsze, że to już za 1,5 roku, ale na wakacjach staram się o tym nie myśleć ;-).

 

No cóż, wszak (ładne słowo, nieprawdaż?) nie każdy może być Mickiewiczem.

Bowiem "Mickiewicz Wielkim Poetą był !"

A ja jestem, w najlepszym wypadku "Małym Grafomanem" :)

Niee, też niedobrze, powinno być "małym grafomankiem".

Terasz (sic!) lepiej!

;-) Wierszyk mi się podobał :-P. Pisałem, że w pozytywnym znaczeniu. Teraz podoba mi się jeszcze bardziej określenie: "Mały Grafoman". Zastanowiłbym się jednak, czy nam Młody Mickiewicz nie rośnie ;-). Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowa matura" obnażyła słabość naszej edukacji.

Dawniej nauczyciel, który przecież znał Cię 4 czy 5 lat, oceniał Twoją pracę i jak nie było się maksymalnie podpadniętym to maturę się zawsze zdawało.

Znam osobiście taką osobę, która 3,5 roku z jężyka polskiego miała na na koniec roku, jak i na pólrocza ocenę 3 ( na półrocza max. 3,5 (jescze w staym systemie ocen od 2 do 5).

A na maturze pisemnej było już 4, a na ustnej nawet 5.

To potwierdza, iż stary system był chory.

Nie wiem czy nowy jest dużo lepszy, ale chyba jednak bliższy obiektywnej oceny, a z pewnością trudniejszy.

Szkoła na zewnątrz chwaliła się średnią ocen, no i średnią przyjęć na studia swoich maturzystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wheelerfan

Nie chodzi o to, że matura jest trudniejsza, nie każdy ją zdaje... Tego się akurat nie boję, moi znajomi też. Każdy kto w miarę sumiennie przepracował szkołę to ją zdaje, a kto sobie "bimbał" to ma problem. Zgadzam się, że egzamin maturalny nawet w tej postaci (która doskonała nie jest) jest dobrym sprawdzianem.

 

Tylko zwróć uwagę, co gimnazjum (upsss, wygadałem się) zrobiło z ludźmi ;-), przecież to ono jest czarną dziurą w reformie szkolnictwa, której nie ma czym załatać. Przecież często jest to kuźnia ludzi bez przyszłości, która wg mnie, moich znajomych, ludzi związanych ze szkołą odpowiada za degradację poziomu w szkołach. Wg mnie problemem jest tylko stwierdzenie, czy aby na pewno zawiniła tylko reforma (właściwie to ten jeden jej szczebel), czy to zwyczajna kolej rzeczy...

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...