Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ! Ja Cię znam i pamiętam po tym. :P Właśnie... Robisz coś dalej czy zaprzestałaś foto ? Jakoś nie widzę nowych Twoich tematów na PCL. ;)

Foty oczywiście cały czas robię, ale: raz, że analog, więc zamin wywołam, zeskanuję itepe, trochę czasu upływa; dwa: jestem bardzo krytyczna wobec siebie i badziewia wrzucać nie lubię.

Co do moich nowych tematów- pojawiają się przeważnie w dziale książki, ostatnio też mniej, bo się zaplątałam w przeogromny cykl Malazjańskiej Księgi Poległych, sześć grubych książek - zanim to skończę, to trochę czasu minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moich nowych tematów- pojawiają się przeważnie w dziale książki, ostatnio też mniej, bo się zaplątałam w przeogromny cykl Malazjańskiej Księgi Poległych, sześć grubych książek - zanim to skończę, to trochę czasu minie.

No, fakt. Jest Ciebie dużo na książkach. Czasami zapodajesz całkiem fajowe konkursy. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fakt. Jest Ciebie dużo na książkach. Czasami zapodajesz całkiem fajowe konkursy. :-P

Sikorku może Ty zapodaj jakiś fajowy konkursik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikorku może Ty zapodaj jakiś fajowy konkursik!

Przecież jest konkursik, w nagrode można dostać % i ZPP. :lol:

 

Sikor o sekundy mnie uprzedził. :D

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież cały czas trwa. Ortograficzny. :-P

Ale mi chodzi o jakiś inny bardziej "user friendly" :lol:, ten też jest ok. Chce jakiś inny gdzie będzie można wygrać -%.

 

BTW: Sikor a Ty przypadkiem jesteś może zalogowany jako "ukryty"??

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o jakiś inny bardziej "user friendly" :lol:, ten też jest ok. Chce jakiś inny gdzie będzie można wygrać -%.

 

BTW: Sikor a Ty przypadkiem jesteś może zalogowany jako "ukryty"??

Nei mam czasu. Przecież muszę pilnować tego tematu. :-P

No jasne, że ukryty.

Sikor, twój link z sygnatury do HP nie działa.

Maciag, tak jest zalogowany jako ukryty, to widać, słychać i czuć.

A dzięki. Już działa. Zmienili na hapowie link do specyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle sobie tez wymienic siodelko, a do tego jeszcze armotyzowana sztyce kupic :]

Do tego nowe detki, opony, kierownice i oswietlenie dokupic huh

Kasy pojdzie w rower.

Siodelko od 30 zl w gore :)

Sztyca X-tranz od 60 zl, 130zl Santour po sztyce Modern kosztujace w granicach 400 zl ;)

Detki najtansze od 7 zl, po detki za 20 zl Michelin.. chyba ze cos do DH :) Bardzo czesto daja free detki do opon na allegro :)

Oponki od 30 zl, Rozpietosc cen bardzo duza w zaleznosci od zastosowania :)

Co do kasy... to szkoda gadac... gdybym sprzedal rower za tyle ile wynioslo mnie jego zlozenie to mial bym na samochod lub jakis fajny uzywany motor :)

 

Edit: Mam okazje kupic fajny skuter za 1000 zl po tuningu od kumpla, jednak zobaczymy jak z kasa bedzie po wakacjach, wczoraj sie ostro wqrzylem jak przez most autobusem w wawie 40 min jechalem i se pomyslalem ze moze skuter jest obciachowy... ale swoje plusy ma :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Mam okazje kupic fajny skuter za 1000 zl po tuningu od kumpla, jednak zobaczymy jak z kasa bedzie po wakacjach, wczoraj sie ostro wqrzylem jak przez most autobusem w wawie 40 min jechalem i se pomyslalem ze moze skuter jest obciachowy... ale swoje plusy ma :)

Ooo, tez sie wkrecam ostatnio w skuter ew. w quada.

Chociaz te 1000zl to troszke mało, az za malo. Rozumiem ze "po tuningu" to to ze ma zdjete blokady z silnika i tlumika, rajt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, tez sie wkrecam ostatnio w skuter ew. w quada.

Chociaz te 1000zl to troszke mało, az za malo. Rozumiem ze "po tuningu" to to ze ma zdjete blokady z silnika i tlumika, rajt?

Znam typa od podstawowki :) Do tego ma zmieniony gaznik na wiekszy i zdjeta blokade z manetki :) 100km/h lekka reka jechal, jednak mowi ze mial jeszcze troche zapasu ale poprostu sie bal :) A ze zrobil prawko, kupil enduro 50cm3 to i skuter mu nie potrzebny i chce sie go pozbyc, a ze troche go znam to mi rzucil cene 1000 zl :) Wiem za to ze skuter zawsze mial czysciutki, blyszczacy i sprawny :) Jak cos sie psulo (a naprawde nie wiele sie psulo jak na 4 lata) to 90% napraw sam robil, w koncu kazdy ma jakiegos bzika ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś popsułeś gdzie link do szukajki?

Link się znacznie wydłużył i przeputałem limit znaków w sig'u. Musiałem coś usunąć. :-P

A że z szukajki i tak nikt prawie nie korzysta, to wiesz ..... :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc spamery (i jedna spamerka :) ). Wrocilem po malej przerwie (dzieki wiadomo komu ;) ) i wlasnie zabieram sie za malowanie okien. Wczesniej tylko musze pozbyc sie starej farby i je wyszlifowac, ale jakos mi sie nie chce ;)

 

 

Nei mam czasu. Przecież muszę pilnować tego tematu. :-P

No jasne, że ukryty.

A dzięki. Już działa. Zmienili na hapowie link do specyfikacji.

10% + 1 dzien ZPP. ;)

 

 

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Stats

Devil nie jest postfuckerem :lol: .

:lol: :lol:

 

Ile to razy ja Grzesiu rocznik 90 bylem na tej Top Ten liscie, a ile razy Ty ;) .

Pozdro i wracam do pracy. Okna pomaluje na czarno :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siodelko od 30 zl w gore :)

Sztyca X-tranz od 60 zl, 130zl Santour po sztyce Modern kosztujace w granicach 400 zl ;)

Detki najtansze od 7 zl, po detki za 20 zl Michelin.. chyba ze cos do DH :) Bardzo czesto daja free detki do opon na allegro :)

Oponki od 30 zl, Rozpietosc cen bardzo duza w zaleznosci od zastosowania :)

Ceny za poszczególne rzeczy niskie, ale jak się potem nazbiera parę rzeczy to już nie fajnie :/

Dziś już byłem w rowerowym i ceny sprawdzone.

Sztyce za 66zl, opony od 20zl, oświetlenie 19zl, kierownica od 12zl luzik.

Opony chce tym razem szosowe, na żadne trudne tereny się już nie wypuszczam a będzie się lżej na takich pedałować po mieście.

Mój góral jest z 1995r :D a nadal na chodzie B-) trzeba dbać o sprzęt :]

Tylko przerzutka tylnia była wymieniana, bo stara miała spotkanie w lesie z drzewem...

 

Za tą kasę co wydam miałbym jakiś fajny obiektywik do aparatu ale cóż, trzeba trochę ruchu w wakacje tez mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał czasu mnie tu nie było. Jest kilka powodów mojej nieobecności. Po pierwsze zdałem sobie sprawę, że coś czuje do pewnej dziewczyny :oops:. Więc będę niedługo atakował, jak znajde odwagę :lol:. Ostatnio zrobiłem też "winko" drożdże + cukier + woda i miało być paliwo rakietowe. Doszliśmy jednak do wniosku, że potrzeba coś na smak, więc dalismy mandarynki bo nic innego nie było :lol:. Następnie miało stać około 2 tygodni. Po 2 godzinach padła komenda, że trzeba spróbować po maluszku. Poszło całe :lol:, ale najciekawsze było to, że wyszło kokosowe. :lol: :lol: Pozdrawiam spamerów i ide myśleć nad jakąś gadką :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT odnośnie rowerka:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Poza tym dziś urwałem się z pracy wcześniej. Chyba czas wypróbować Mini-XP, potem Vistę, a na koniec Ubuntu. Może dam radę w kilka godzin :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze sameropisarze vel spamery

 

Ale tu nudno na tym Piurpisi :P

 

Kurde, wyszedłbym se na bro ale kompletnie spłukany jestem, a jest tak gorąco że nawet benchwać mi się nie chce, i ogólnie nie jest dobrze...

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszczu chce!!! Jezu jak mi ciepło...

 

Wie ktoś jaką pogode na jutro zapowiadają??

U mnie padal deszcz niedawno (centrum Polski). Na dodatek to byl bardzo cieply deszcz. :mur: Duchota jest taka sama jak przed deszczem. :? Ja "kce" juz zime :!: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jutro zachmurzenie okresowe i 26*C :D

A dzisiaj tak sobie plecki spaliłem nad jeziorkiem że w nocy na bank będę kwiczał z bólu :(

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie padal deszcz niedawno (centrum Polski). Na dodatek to byl bardzo cieply deszcz. :mur: Duchota jest taka sama jak przed deszczem. :? Ja "kce" juz zime :!: :lol2:

A ja chce jesień! Byłem nad wodą z wędką no normalnie masakra, taka duchota, że szok, po dwóch godzinach wróciłem... A jesienią i wiosną da się spokojnie połowić w fajnej pogodzie i bez ludzików na brzegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...