Skocz do zawartości
yotomeczek

Na Tweaku Odblokowali Edycję Postów

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia ;) ,z racji pracy ktora nieraz przeciaga sie do poznych / wczesnych godzin ,czesto przegladam fora w nocy i na Tweaku o godzinie 3 - 4 bywa i ponad 100 gosci ,co jest przynajmniej - zastanawiajace ... Jako ciekawostke podam ,ze nie widzialem tam mniej gosci niz 50 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia ;) ,z racji pracy ktora nieraz przeciaga sie do poznych / wczesnych godzin ,czesto przegladam fora w nocy i na Tweaku o godzinie 3 - 4 bywa i ponad 100 gosci ,co jest przynajmniej - zastanawiajace ... Jako ciekawostke podam ,ze nie widzialem tam mniej gosci niz 50 ...

Sugerujesz boty ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecyduj sie...........

O królik Ci chodzi..?

Ja tylko przedstawiłem możliwości, które będą poważniejszym rozwiązaniem, niż post "PPC jest lepsze od Tweak" wrzucony na wszystkie podfora. Do niczego nie namawiam!

Następnym razem 2 razy pomyśl, zanim zacytujesz całego posta i na koniec walniesz nie do końca słuszny komentarz. Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki serwera Tweaka od ich startu po wyłączeniu.

 

Ponad 1000 użytkowników się zarejestrowało choć normalnie jest to wielkość 5-15 osób dziennie.

 

140 gości na tweaku w godzinach 3-5 rano. W sumie na PurePC i na PCLab nie było tyle osób w tych godzinach. Co chcecie mi powiedzieć, że wszyscy siedzą 24H na dobe na Tweaku?

 

Bez przesady powiedzmy 79 postów jest napisanych przez 10 największych gaduł dziś a u nas wygląda to w liczbach: 193 posty posty przez 10 największych gaduł.

 

Najlepsze jest to, że liczba postów na Tweaku drastycznie zaczyna rosnąć choć na większości działów jest po 5-6 postów dziennie.

 

Moim zdaniem ktoś na szybko chce odrobić strate miesięczną bo pobija rekordy Polski w ilości osób w nocy i w liczbie userów na dzień.

 

I co wy na to koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki serwera Tweaka od ich startu po wyłączeniu.

 

Ponad 1000 użytkowników się zarejestrowało choć normalnie jest to wielkość 5-15 osób dziennie.

 

140 gości na tweaku w godzinach 3-5 rano. W sumie na PurePC i na PCLab nie było tyle osób w tych godzinach. Co chcecie mi powiedzieć, że wszyscy siedzą 24H na dobe na Tweaku?

 

Bez przesady powiedzmy 79 postów jest napisanych przez 10 największych gaduł dziś a u nas wygląda to w liczbach: 193 posty posty przez 10 największych gaduł.

 

Najlepsze jest to, że liczba postów na Tweaku drastycznie zaczyna rosnąć choć na większości działów jest po 5-6 postów dziennie.

 

Moim zdaniem ktoś na szybko chce odrobić strate miesięczną bo pobija rekordy Polski w ilości osób w nocy i w liczbie userów na dzień.

 

I co wy na to koledzy?

ja juz dawno o tym mowilem, ale Chaos stwierdzil ze wyolbrzymiam problem, a jednak, to jest niemozliwe zeby o 3 nad radem bylo prawie 200 gosci, ok rozumiem zarejestrowanych userow (maniacy czy cos), ale 200 gosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O królik Ci chodzi..?

Ja tylko przedstawiłem możliwości, które będą poważniejszym rozwiązaniem, niż post "PPC jest lepsze od Tweak" wrzucony na wszystkie podfora. Do niczego nie namawiam!

Następnym razem 2 razy pomyśl, zanim zacytujesz całego posta i na koniec walniesz nie do końca słuszny komentarz. Koniec OT.

wyluzuj stary, chodzilo mi o to, ze najpierw namawiasz do czegos, co zreszta jest niewykonalne, aby namowic wszykich z nisckami na a-b zeby weszli o 8, a c-d o 8:05 na forum, piszesz tez o zmianie strony na purepc, a za chwile ze lpiej tego nie robic bo to moze zaszkodzic ppc.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my na to, że się liczy jakość a nie ilość ;)

Niech będzie w nocy więcej niż na pure w dzień, ale co to zmieni? Nic!;]

Też tak uważam :] Jak sie rozkręcimy to nie mają najmniejszych szans :D Merytorycznie nigdy nie dogonią naszego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ktoś w ogóle zobaczył mojego posta :huh: Kiedyś miałe stronke na post-nuke i bot google nie rozstawał się z nią ani na chwile przez co liczba osób on-line nie spadała poniżej 60 a tak na perawde było max 10 on-line. Na tweak można łatwo zouważyć w "Kto jest on-line" "osobe" o nicku "Google.com"

 

 

EDIT: Na Tweak.pl pojawił się nowy temat Liska w którym zawarł informacje: "2. Aktualnie trwają zaawansowane rozmowy między Tweak.pl, a administracją PPC, aby się pogodzić i zapomnieć o sprawie. Chyba nie ma sensu, aby się kłócić i sprzeczać o wiele niepotrzebnych rzeczy."

Czy ktoś wie coś o tych rozmowach ?

Edytowane przez GreenGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bot googli nie ma wpływu na ilosc użytkowników na forum. Jak widac w tej chwili jest i tutaj i jest tylu uzytkowników ilu powinno.

 

A tak poza tym jesli tobie bot googli dał ~60 osób online to miałes jakis skopany skrypt do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roboty google robią różne "psikusy" np. nabijają transfer albo jak pisałem wyżej zwiększają ilość ludzi na stronach. Dzieje się tak np. gdy się zapętlą albo coś (nie zagłębiałem się w to nigdy) ale z tego co czytałem na innych forach to tak jest.

 

Co do skryptu na mojej stronie to korzystałem z kilku gotowych jak i z własnoręcznie pisanych. Za każdym razem to samo.

 

Mniejsza z tym zresztą, kto chce wierzyć, że o 4 rano jest 200 gości na Tweaku to już jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj stary, chodzilo mi o to, ze najpierw namawiasz do czegos, co zreszta jest niewykonalne, aby namowic wszykich z nisckami na a-b zeby weszli o 8, a c-d o 8:05 na forum, piszesz tez o zmianie strony na purepc, a za chwile ze lpiej tego nie robic bo to moze zaszkodzic ppc.....

:mur:

1. Do niczego nie namawiam.

2. Jest to jak najbardziej wykonalne.

3. Taka zmiana może mieć wpływ na wyszukiwarki, gdyż boty mają dostęp do podstron forum.

 

Reasumując:

Jest to ALTERNATYWA dla pisania głupich postów.

 

Wracając do tematu:

Jakoś czarno widzę te rozmowy. Poza tym (o ile zauważyłem) zdecydowana większość ludzi siedzi tutaj, a nie "tam". :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe OT: wszedlem sobie na tlika i faktycznie uzytkownikow 20 a gosci 200 :mur: no nic przegladam sobie troche tu i tam i zerkam co na extremalnym -> a tu yotomeczek cos napisal - mysle sobie "no ladnie" -> wchodze zerkam a tam koles cos sklecil, yotomeczek skomentowal i ma bana :lol2:

Fajnie jest :-P

 

Edit: Paru naszych tam czasem zaglada i fajne rozmowki prowadza :D -> http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=98224&st=3270

 

Edit2: No niema bata na extremalnym -> usmialem sie a teraz idem lulu ;)

 

Edit 3: Widać śpiący już byłem bo albo chodziło mi o ten topic -> http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=180260&st=600 , albo we wczesniejszym cos usunięto ;)

Edytowane przez Leszkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO gdyby ludzie z PPC (i nie tylko) przestali tam zaglądać to statystyki byłyby o wiele gorsze...

A tak poza tym to wiecie nowych userów przyciąga głównie google i inne wyszukiwarki, a te są po stronie tweaka.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO gdyby ludzie z PPC (i nie tylko) przestali tam zaglądać to statystyki byłyby o wiele gorsze...

A tak poza tym to wiecie nowych userów przyciąga głównie google i inne wyszukiwarki, a te są po stronie tweaka.

Pozdr

Wszystko do czasu :] Nasze PPC bo dobrej akcji reklamowej też będzie całkiem niezle przyciągać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do czasu :] Nasze PPC bo dobrej akcji reklamowej też będzie całkiem niezle przyciągać :]

 

IMO teraz jest dobrze. Jeśli mają dołączać tacy userzy, jacy dołączają na tweaku (popatrz np. jakie topici powstają na oślej, zresztą w innych działach też), to ja dziekuje, postoje. Jeśli jakiś wartościowy user, będzie chciał dołączyć do tego forum, to napewno je znajdzie.

 

 

EDIT:

Właśnie sobie zdałem sprawę, że taki delikwent długo tu nie pobędzie, w odróżnieniu od tamego forum :D

 

Dobra ide spać, bo juz głupoty wypisuje ;) ;]]]

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO teraz jest dobrze. Jeśli mają dołączać tacy userzy, jacy dołączają na tweaku (popatrz np. jakie topici powstają na oślej, zresztą w innych działach też), to ja dziekuje, postoje. Jeśli jakiś wartościowy user, będzie chciał dołączyć do tego forum, to napewno je znajdzie.

 

 

EDIT:

Właśnie sobie zdałem sprawę, że taki delikwent długo tu nie pobędzie, w odróżnieniu od tamego forum :D

 

Dobra ide spać, bo juz głupoty wypisuje ;) ;]]]

janio ale niedoswiadczonych userow powinno jak najwiecej przybywac, ale do tego sa specjalne dzialy podstawowe, zeby nabrali tej wiedzy, potem moga dyskutowac na poziomie, a jak zamiast poszukac wala nowe tematy (ktore odziwo przewijaja sie na kazdej stronie sub-forum) to jestem podobnego zdania jak ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:00

 

pclab

346 gości, 35 użytkowników 4 anonimowych użytkowników

tweak

129 Gości, 10 użytkowników 1 ukryty(ch) użytkownik(ów)

purepc

2 Gości, 11 użytkowników 1 ukryty(ch) użytkownik(ów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie modek-smrodek wkurzyl na tweaku. Zalozylem temat w dziale sprzedam i jak sie okazalo (robilem to na szybko)wyszly mi dwa te same posty pod rzad. Gdy sie zorientowalem to nie dosyc, ze nie moglem tego usunac(brak mozliwosci pelnej edycji, usuwania postow itd.) to jeszcze mi wleplil bana na 5 dni i ZPP :blink: Napisalem, ze mi łaski nie robia i moga nawet konto usunac, ale cos nikt sie nie odezwal.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie modek-smrodek wkurzyl na tweaku. Zalozylem temat w dziale sprzedam i jak sie okazalo (robilem to na szybko)wyszly mi dwa te same posty pod rzad. Gdy sie zorientowalem to nie dosyc, ze nie moglem tego usunac(brak mozliwosci pelnej edycji, usuwania postow itd.) to jeszcze mi wleplil bana na 5 dni i ZPP :blink: Napisalem, ze mi łaski nie robia i moga nawet konto usunac, ale cos nikt sie nie odezwal.

:lol: jak dzieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie modek-smrodek wkurzyl na tweaku. Zalozylem temat w dziale sprzedam i jak sie okazalo (robilem to na szybko)wyszly mi dwa te same posty pod rzad. Gdy sie zorientowalem to nie dosyc, ze nie moglem tego usunac(brak mozliwosci pelnej edycji, usuwania postow itd.) to jeszcze mi wleplil bana na 5 dni i ZPP :blink: Napisalem, ze mi łaski nie robia i moga nawet konto usunac, ale cos nikt sie nie odezwal.

To takie male wyjasnienie, Andrzej_T prosil mnie o zamieszczenie tego na PPC, bo on sam z przyczyn takich czy owakich nie moze. ;]

 

Ostatnio mnie modek-smrodek wkurzyl na tweaku. Zalozylem temat w dziale sprzedam i jak sie okazalo (robilem to na szybko) wyszly mi dwa te same posty pod rzad. Gdy sie zorientowalem to nie dosyc, ze nie moglem tego usunac(brak mozliwosci pelnej edycji, usuwania postow itd.) to jeszcze mi wleplil bana na 5 dni i ZPP blink.gif Napisalem, ze mi łaski nie robia i moga nawet konto usunac, ale cos nikt sie nie odezwal.

Dołączona grafika

Nos ci nie urósł po wysłaniu tego posta? sprawdź :lol2:

Ja bardzo łatwo mogę udowodnić że większość "poszkodowanych" na Tweak.pl po prostu kłamie. W tym konkretnym przypadku wystarczy 1 (słownie: jeden) screen z widocznymi datami i godzinami. Po dwóch dniach to w żaden sposób nie jest "na szybko", tezę o "dwóch tych samych postach" też można sobie w buty wsadzić (posty dotyczą dwóch różnych aukcji, to co widać na screenie powstało z połączenia dwóch tematów). Natomiast tekst "wlepili bana i ZPP" ... no cóż, moderatorzy PPC wiedzą na ile może być prawdziwy jeśli jest tylko jeden wpis w blogu a user ma nadal grupę "użytkownik";)

Trzy dni ZPP - dokładnie tyle dostał luki2 za złamanie regulaminu działu "Giełda".

Wiadomości (PW) od usera "luki2" nie publikuję z dwóch powodów:

- nie wyraził zgody

- jej treść nie nadaje się do pokazania na forum (słownictwo i ortografia)

 

... i to by było na tyle jeśli chodzi o "pokrzywdzonych" vel "prześladowanych".

 

Pozdrawiam

Andrzej_T

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAKSYMALNE BREDNIE!!

Ja traktuje ban i zpp tak samo. "Bana i ZPP" napisalem z rozpedu tu sie przyznaje, moj blad bo niby po co o mialbym klamac? :blink:

Aukcje z plyta wystawilem dwa dni pozniej i przy okazji robiac poprawki do tematu dodalem jeszcze linka do procesora, a do tematu z procesorem dodalem linka z plyta.

W temacie o sprzedazy plyty powstaly dwa posty o podobnej tresci, ktorych nie moglem usunac.

Moglem co prawda dwoch tematow nie zakladac, ale w sumie to inny sprzet.

 

Co do klamstw Andrzeja_T to sa one po prostu smieszne, zalosne i swiadcza tylko o poziome NIBY MODERATORA!

 

O publikacje nawet nikt mnie nie zapytal(!!) wiec tutaj wychodzi pierwsze KLAMSTWO Andrzeja_T

W mailu nie ma ŻADNYCH BLEDOW ORTOGRAFICZNYCH I NIEKULTURALNEGO SLOWNICTWA.

 

Jak widac juz drugie klamstwo Andrzeja_T!!

 

@ath jak myslisz niby dlaczego Ci ten cwaniaczek maila nie pokazal?? Zastanow sie nad tym!

 

Zreszta wystarczy przestudiowac moje posty i mozna zobaczyc, z jakim ortami pisze :lol2:

Podsumowujac na pewno ortow nie robie.

Wiadomości (PW) od usera "luki2" nie publikuję z dwóch powodów:

- nie wyraził zgody

- jej treść nie nadaje się do pokazania na forum (słownictwo i ortografia)

 

... i to by było na tyle jeśli chodzi o "pokrzywdzonych" vel "prześladowanych".

 

Pozdrawiam

Andrzej_T

@Andrzeja T.

Czlowieku jesli to czytasz to miej choc troche honoru i nie klam tak bezczelnie i nie pisz klamstw na moj temat ok?? Czy nie potrafisz znalesc juz nawet innnych wymowek tylko czepiasz sie bledow ortograficznych, ktore nie istnieja. Popularne zjawisko jak widac.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...