Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aż mi sie smutno zrobilo, bardzo lubie ten samochod, jeszcze gorsze jest to, ze jest ich niewiele na swiecie. Coz, zdecydowanie za szybko staral sie wziac zakret, ogromna podsterownosc i narazie. To bylo jego Enzo?? ...ehh szkoda cacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi sie smutno zrobilo, bardzo lubie ten samochod, jeszcze gorsze jest to, ze jest ich niewiele na swiecie. Coz, zdecydowanie za szybko staral sie wziac zakret, ogromna podsterownosc i narazie. To bylo jego Enzo?? ...ehh szkoda cacka.

Ta, dzis w faktach pokazywali ten filmik. To bylo krecenie jakiejs reklamy, a aktor, ktory rozbil Ferrari, w ogole sie nie przejal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, dzis w faktach pokazywali ten filmik. To bylo krecenie jakiejs reklamy, a aktor, ktory rozbil Ferrari, w ogole sie nie przejal :D

Moze i On sie nie przejal, ale jego firma ubezieczeniowa z pewnoscia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idac przez miasto spodkalem to:

2539083[/snapback]

dzis widzialem to:

Mercedes CL nowka cewka na niemieckich blachach, Poznań Stary Browar poziom -3

2547149[/snapback]

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2220778

 

Warszawa, na polskich numerach czasem stoi pod EUROPLEXEM - Mokotów

 

Maserati Quattroporte

Widze takie codziennie stoi na przeciwko fabryki w ktorej pracuje:). Edytowane przez DaRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w Wawie niealeko dworca centralnego widzialem Bentleya Continentala GTC:

 

http://www.supercars.net/Pics?viewCarPic=y...&pID=416070

 

Nawet kolor byl taki jak na zdjeciu. Piekne autko.

tez w wawie widziałem, dokładnie ten sam ! polskie numery

 

PS: hummerów i porszaków to ja mam po uszy, za dużo ich w wawie już O_o

PPS: porszaka chciałbym mieć mimo to xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio u siebie w miescie widzialem cos takiego:

 

 

 

Lambo Murcielago :D

http://img407.imageshack.us/img407/4673/photo0002lc7.jpg

http://img362.imageshack.us/img362/7527/photo0003gx9.jpg

 

 

P.s Nie dziala mi guzik od dodawania obrazkow to zamieszczam tylko linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila - SLR Wimala na czerniakowskiej wracajac od dziewczyny. Jadac do niej - Corvette jakies, albo najnowsze albo to przed ostatnie, nie wiem, nie ogarniam tematu mydelniczek.

 

Ogolnie rzecz biorac dzisiaj jezdzac po wawie moje przemyslenia kierowaly sie ku temu ze Polska to kraj miodem i mlekiem plynacy- S500, A8L a przedewszystkim 911 widzialem na peczki... Powoli trudniej jest zobaczyc malucha niz 911 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa

 

ROLCE ROYCE PHANTOM - mokotów

Bentley COUPE O_o - centrum (zrobione foto)

znów porszaki, tym razem cayenne - wszędzie

hummery x2 - mokotów/centrum (jednemu zrobiłem foto)

 

NA POLSKICH NUMERACH WSZYSTKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super miasto aczkolwiek bardzo przepełnione czarnuchami ;)

 

btw. mieszkasz, pracujesz czy tylko przejazdem?

Fakt, pastowanych jest sporo, bylem tam w zeszlym roku na zwiadach zobaczyc czym pachnie emigracja zarobkowa.

Jak moja firma sie zrestruORT: ORT: ORT: kturyzuje i beda zwolnienia biore swoja dzialke i wypieprzam na kontrakt, chyba ze znajde sensowna prace za godziwe pieniadze tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Spędziłem ostatnie 9 dni w pewnym uroczym, nadmorskim miasteczku w Niemczech, a że pogoda ostatnio dopisała, wskaźnik wypasionych "letnich" fur na ulicach zdecydowanie wzrósł B-). Fotek niestety nie robiłem, ale ilości co bardziej powalających z nóg aut naprawdę spore. Oczywiście dominowały niemieckie maszyny - SL/CLS od AMG, nowe M5/M6, nieco fajnych audiczek, wszelkie możliwe Porsche. Moja dziewczyna postanowiła, że jako pierwsze auto (w nieokreślonej przyszłości) kupuje sobie A4/S4 Cabrio, koniecznie czarne, tak sie jej spodobały. Od biedy nowe TT :D. Szkoda, że nic włoskiego po okolicach nie jeździło.

 

Ale i po powrocie miły widok na lotnisku - po jednego gościa z tego samego samolotu podjechał ktoś nowiutkim, czarnym i pachnącym fabryką CL500 (taki CLS bez tylnych drzwi praktycznie). Starczyłby już taki nawet :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...