Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

merol byl caly ciekawie zrobiony i na californijskich rejestracjach - to zrobilem fotke, a honda tylko przez rejestracje przypadkowo juz troche to mialem na dysku i tak tylko wrzucilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na skrzyżowaniu w mojej dziurze wyprzedziłem na rowerze Nissana 350Z na krakowskich blachach. Ładne bydle. ;-) Co do 300C, to znajomy ojca ma. Strasznie ładne auto.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh na Mikulczyckiej go widziałem :] ale nie miał Zabrzańskich blatów :] chyba niemieckie nie przyjżałem się dokładnie bo busem ze szkoły jechałem.

BTW. Chryslery to w Zabrzu nic specjalnego :] codziennie przynajmniej jednego widze a raz w tygodniu jednego 300C :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Wawie Maybach 57. W Lublinie Maserati Gransport *.*'. Do tego 350Z też w Lublinie :).

To Maserati jeździ już sporo czasu po lbn, 350Z też :D

 

Jakos ostatnio jeszcze widziany Merc CL 55 AMG i WRX '06 i kiedyś SL 55 AMG.

 

A i jeszcze ale to nie ja widziałem tylko znajmoy Dragster Mortena na lawecie :P

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Merc jak najbardziej specjalny - amerykanska wersja. W polsce to rarytas

Ostatnio ciężko jest spotkać merce 115 i 123 w dobrym stanie, teraz robią sie zabytkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bio, Lanc: Chrysler 300C stoi zawsze przy Przedsiębiorstwie Transportowe i Gospodarki Kamienia, na 3-go Maja. Tam są dopiero samochody. Navigator stoi czasem też :)

300C chce kupić ojciec kolegi z szkoły.. jakoś ich nie rozumiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu, wracajac z pracy widzialem w Krakowie (Komorowskiego) cudnego Pick Up'a marki Chevrolette/GMC, kolor zielony mat. Duze kapcie. Z tylu mial .. ucieklo mi slowo .. siatke maskujaca, taka jak uzywa wojsko. Moze ktos z Was wie o nim cos wiecej ? Chetnie bym takiego kupil ;)

 

Gdybym mial komorke wszystko-majaca zrobilbym fote, chociaz z drugiej strony ciemno juz bylo. Chodzi mi jednak o cos takiego:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

tyle ze z wiekszymi oponami i zielonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciężko jest spotkać merce 115 i 123 w dobrym stanie, teraz robią sie zabytkami.

tym samym zaczynaja powoli drozec

 

Prosze nie robmy OT w tym temacie :)

fipa

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plis, nie mowcie o czarnych BMW 7, 5 czy inne 3, tego jest pelno w polsce i to zaden egzotyk (nie to zebym mial cos do BMW). Tak samo w tym watku nie interesuje nas ile lat ma lepek, ktory jezdzi jakas tam fura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nowy Civic to egzotyk? U mnie w okolicy jeszcze nie widziałem, ale w Rzeszowie co chwilę widzę - jeden nawet na PRz przyjeżdża. Jak tam w innych miastach? Egzotyk czy raczej codzienność?

 

Jeśli chodzi o najnowsze seryjne BMW 3, 5, 7 to jest tego trochę. Jak ktoś się jeszcze nie napatrzył, to swego czasu w Rzeszowie na rynku co sobotę stała bodajże 5-ka. Ciężej spotkać starą serię 6, chociaż to relatywnie stare i tanie autko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzotyk na pewno nie (w Warszawie tyle sie ich namnozylo, ze juz nawet nie zwracam uwagi). W ogole 3/4 z tych samochodow co tutaj padają to dla mnie zadne "egzotyki", ale wrocmy do civica:] - nie widzialem jeszcze w wersji Type-R, taką juz predzej mozna by uznac za rzadkosc (poki co).

 

Ps.

Podoba sie Wam w ogóle ten samochod? Bo mi np. BARDZO (kupiłbym se, gdybym miał za co), a wielu kumpli twierdzi, ze brzydki :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostanie 8 miechow widzialem pare fajnych furek jak Porsche 996 GT2 , Bentley Continental GT, Rolls Royce Phantom, Bentley Arnage, Ferrari 360 Mondena, Mercedes CL65 Biturbo, Ferrari 612 Scaglietti, Maserati Quattroporte, BMW M6, Ferrari F430 Spider, Bentley Continetal GTC, Mercedes Maybach, Ford Mustang, Ford GT(moja dziewczyna), Opel Speedster, Maseratti Spider, Alfa Brera, Lotus elise, Lotus Esprit, Lotus Exige, BMW 760li, Farrari F430 Spider, czesto widze cos i nawet nie wiem co to jest.

post-1136-1167071636_thumb.jpg

post-1136-1167071648_thumb.jpg

post-1136-1167071657_thumb.jpg

post-1136-1167071667_thumb.jpg

post-1136-1167071680_thumb.jpg

post-1136-1167071697_thumb.jpg

post-1136-1167071710_thumb.jpg

post-1136-1167071720_thumb.jpg

post-1136-1167071732_thumb.jpg

post-1136-1167071782_thumb.jpg

post-1136-1167071791_thumb.jpg

post-1136-1167073897_thumb.jpg

Edytowane przez DaRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...