Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Muscle car, to jest to, czego brakuje w EU. Piekne, wielkie, glosne samochody. :]

W Europie brakuje też miejsca, gdzie owe piękne i wielkie miałyby się rozpędzać. Kiedyś oglądałem fragment programu z Zientarskim seniorem, któren w swej kolekcji automobili posiada jakiś amerykański krejzer. Sam przyznał, że nie używa go zbyt często, bo zwyczajnie nie ma gdzie tego rozbujać na dystansie kilkuset km, do czego zostały takie pojazdy wymyślone i zbudowane.

Inna rzecz, że nieszczęsnym Jankesom żyłka pulsuje, kiedy przyjeżdżają do Europy i widzą, ile można przejechać na kilku galonach wachy :>

 

No ale albo frajda i rwanie asfaltu, albo bicie rekordów o kropelce. Może elektryfikacja motoryzacji coś tu zmieni, silnik elektryczny ma jednak moment "od zaraz", bez turbodziury, smyrania sprzęgła, wachlowania biegami, i to znacznie większy niż porównywalnej mocy silnik spalinowy - pażywiom, uwidim. Choć nawet takiemu drogowemu emerytowi (w sensie stylu jazdy) jak ja będzie brakowało mruczenia wiernego 1.1 FIRE :>

I słusznie :lol2:

W pewnym sensie tak - wyjątkowo obleśnie wyglądają.

Chodziło mi raczej o to, żeby nie zapędzać się z każdym kawałkiem spojlera czy naklejki do kategorii WT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest pewna firma, ktora specjalizuje sie w przerobce zawieszenia, hamulcow i ukladu kierowniczego w miesniach ameryki, tak, zeby mozna bylo smigac po EU drogach nie martwiac sie, ze nie zdazymy zahamowac albo kierownica zakrecic.

 

Choc jakby nie patrzec, wielki fan MC by tego nigdy nie zrobil. No ale mi w sumie by wystarczyl dzwiek silnika oraz wyglada. A to ze by lepiej hamowal i skrecal, to dla mnie tylko plus. :D

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja coś wrzucę. :)

 

Starutki , ale czerwony i z konikiem ! :D

Dołączona grafika

 

 

Kolejny stary, jedno z moich ulubionych. :) Nowych nie daję, bo za dużo ich w tym temacie.

Dołączona grafika

 

 

Poprostu "HANDMADE". :D Robi wrażenie.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

A może 911 Turbo ? :)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Tak dla podtrzymania "tradycji" postów. :D

Dołączona grafika

 

 

I tu nadjechało ... 

Dołączona grafika

 

A gdyby komuś było mało : 

Dołączona grafika

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault Alpine

Ferrari Testarosa

Kupa zajebistych wózków z targów w genewie, jak chcecie, to się podziele fotkami. Największe wrażenie zrobiło na mnie Lambo Murceliago 670konne SV. (podnieciłem się^^)I ALFA 8C.

Merc SLR

Teraz pod moim domem stoi 911 Turbo 997, a w garażu ktoś trzyma Mini S john cooper works

I może to nie egzotyk, ale jak na 18latka to osiągnięcie, bo ostatnio na pustym parkingu się bawiłem Mercedesem SLK350 kumpla. marzenie^^ nie miałem pojęcia, że 270koni może być takie grzeczne. W życiu bym nie kupił tego auta, ale fun daje nieziemski, a przy tym jest wygodne,banalne w prowadzeniu i brzmi jakby w silniku odbywała się mała orgia. Miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3xAudi Q7

2xMercedes CLS

Corvette Coupe Z06

Hummer H2

 

Wszystko buja się po moim mieście :rolleyes:. Z pewnego źródła wiem że za ok rok będzie bujać się ferrari modena :razz: ..., a podobno polska biedny kraj.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3xAudi Q7

2xMercedes CLS

Corvette Coupe ZO6

Hummer H2

 

Wszystko buja się po moim mieście :rolleyes: . Z pewnego źródła wiem że za ok rok będzie bujać się ferrari modena :razz: ..., a podobno polska biedny kraj.

Liczysz takie auta jak Q7 czy CLS? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczysz takie auta jak Q7 czy CLS? ;]

A czemu nie, do tanich nie należą, wiem że tego nawet dużo jeździ ale furki fajne i się wyróżniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że temat traktuje o ciekawych/egzotycznych furach, a Q7 czy CLSów jest w cholere na polskich drogach.

 

 

Co by offtopa nie było, to ostatnio sobie jezdzę scieżką rowerową w Warszawie, obok tej ścieżki jest droga, która prowadzi chyba do Konstancina, można się tam napatrzeć na niezłe furki:

- Astony DB9, DB9 Volante, V8 Vantage

- Bentleye Continentale

- nowy Challanger

- przeróżne Porsche (Turbo, Turbo Cabrio, GT3, GT2)

- no i przedwczorajsza perełka - czarne Ferrari Enzo

 

Zdjęć brak, bo na rowerze raczej nie ma jak robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, też często widuje tą Multiple jak bywam w centrum. Jedyne czego nie rozumiem, to tego, że własciciel zamiast takiego klasyka trzymać w garażu pod kołderką to zostawia go na parkingu, co prawda strzeżonym ale pod chmurką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jeszcze egzotyk, ale dziś przechodziłem obok czarnego Mercedesa SLK55 Cabrio - całkiem ładny na żywo, lecz nie brałem telefonu ze soba i nie było jak cyknąć fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, też często widuje tą Multiple jak bywam w centrum. Jedyne czego nie rozumiem, to tego, że własciciel zamiast takiego klasyka trzymać w garażu pod kołderką to zostawia go na parkingu, co prawda strzeżonym ale pod chmurką.

Dzisiaj jak pedalowalem przez miasto to takze spotkalem go tam gdzie zawsze :D. Na moje wlasnie fajnie, ze go uzywa. Taki woz a widac jeszcze potrafi spelnic oczekiwania neiktorych co do komfortu itepe ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się dzisiaj konfiguratorem na stronie BMW i przypomniała mi się jeda rzecz, którą postanowiłem sprawdzić.

 

M3:

 

Dołączona grafika

 

Podwójny wydech (nie mówię o końcówkach), co przy V8 nie dziwi.

 

 

335i z pakietem M:

 

Dołączona grafika

 

Również podwójny wydech. Podwójnie doładowane R6 - też nie dziwi.

 

 

330i (oraz mniejsze silniki benzynowe) z pakietem M:

 

Dołączona grafika

 

Pojedynczy wydech.

 

 

"M3" Masella:

 

Dołączona grafika

 

:lol: Komentarz zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się spóźniam 2.5 miecha, ale myślę, że i tak chcecie to zobaczyć. ;-) Enjoy

 

GENEWA 2009 KLIK

 

Czarny GT-R z 14stego zdjęcia to V-spec! na salonie był w specjalnym zamkniętym pomieszczeniu, gdzie wpuszczali tylko vipów i tych, którzy już kupili zwykłego GT-R'a.

"-Panie jestem wielkim fanem GT-R'a przyjechałem całą droge z Polski,żeby zobaczyć v-spec'a, proszę ładnie, mogę wejść?

poszedł udał że kogoś o coś zapytał i wrócił, mówiąc że nic nie może zrobić.

-To ja z wejścia fotke szybko cyknę.

-ok, tylko szybko, bo nie wolno mi tego robić

stanąłem w drzwiach przy dupnym łysym ochroniarzu w garniaku, wyglądającym dokładnie jak hitman i robie zdjęcia. W pewnym momencie hitman się odwraca plecami do mnie, ja sekunda konsternacji i jebs susa do pomieszczenia z gt-rem, chowam się za filar niedaleko auta i cykam fotki. Zrobione, teraz kwestia jak wrócić, więc stwierdziłem, że nie ma się co czaić i wyszedłem jak gdyby nigdy nic z ordynarnym bananem na gębie. Facet, który nie chciał mnie wpuścić, tylko na mnie biedaczka z politowaniem popatrzył, ale nic nie powiedział. Polak potrafi ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...